Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

aja7
autor
4. feb 2008

cawte kocky..ako sa mate? mamicky a tehulky? my fajn, ako 6 dni pred terminom zavreta ako konzerva 😀

annika
4. feb 2008

Lubi, aj to je pekný. Máš to aj ako hlboký?
My máme doma Tako, je super, lebo je veľký, teplučký. Lenže do auta sa velmi nezmestí...
Ahoj, Aja! Aj konzervy sa otvárajú, ked ich chcú zjesť....xixixixix

aja7
autor
4. feb 2008

😀 😀 😀 ano anika, si ma ukludnila 😀

annika
4. feb 2008

xixixixi 😀 😀 😀 Neboj, nezjeme ťa!!!!

lubii
4. feb 2008

Ahoj ajka, pekný deň

aja7
autor
4. feb 2008

ahoj lubii...som zvedava, dokedy tu este budem strasit 😖 dnes zacinam s "vyvolavanim"..vcera som chcela umyvat okna, ale dostala som prisny zakaz! ale dnes je drahy v praci a umyte okno si urcite nevsimne 😀 takze, idem na to 😀

lubii
4. feb 2008

Annika, "hlboký" je keď sklopím operadlo na ležanie a dám nánožník 😀 . Je tam dole vyfotený ako vyzerá - taký červený. My máme zelený. My sm taký kúpili presn kôli tomu, aby vošiel do auta. Na dvore máme 20 ročnú Libertu 😀

annika
4. feb 2008

Lubi, odkedy sa vozia detičky v športovom kočíku??,,

lubii
4. feb 2008

Aj ja potrebujem umyť okná. Neprídeš?

lubii
4. feb 2008

Annika, Náš od narodenia 😀

aja7
autor
4. feb 2008

no lubii...do stredy umyjem a vyriadim nas dom...potom sadam na vlak, dofrcim do KE a mozme ist na vec 😀

lubii
4. feb 2008

Super, čakám Ťa

bejca
4. feb 2008

caute kocky 😀 karicky su peknucke 😉 a anika my mame tiez ten tako ako vy 😀 ale zatial do auta neplanujem kupovat karicku - ved ked pojdeme na nakup -vacsi mam tu klokanku Petka pichnem do nej tato bude nosit a ja nakupovat 😉 a v aute je v autosedacke 😉 a karicka tako je super velka a priestranna 😉

bejca
4. feb 2008

a aj my sme este kinderko zatvorene 😉 😅 😀

annika
4. feb 2008

No, viem, len tak porozmýšlam, že v lete čo bude....
A práve som sa dočítala , že to Piuma neonato nemá opierku nôh, tak deti sa cítia neisto v ňom.Takže tolko už viem .
Škoda, vyzerá super, ale čo už?

bejca
4. feb 2008
pizzamati
4. feb 2008

Ahojte baby 🙂 ako sa mame?

annika
4. feb 2008

Bejca, aj tie som už popozerala, ale golfáčiky nechcem veľmi, lebo chcem mať jednu ruku voľnú. A čo som doteraz skúšala golfáky, tak tam potrebuješ obe ruky, aby ten kočík išiel tým smerom, ktorým ty chceš.
Ahoj, Pizza!Dobre sa máme, ďakujem. Robko sa vykakal po šiestich dňoch...Až po krk...xixixixixixi

mima07
4. feb 2008

cauko dievcence, vitam nove pismenkovacky 😀
bejca a ajka sup sup do porodnice ja som prisla nakuknut ci nemame nove babenka a vy si tu konikujete 😀
ja nejako nestiham chodime uz do 2 kurzu plavania a maly uz tolko nespi tak sa mu snazim venovat, ved treba si ho uzit 😀 no a samozrejme ked som v tom najlepsom veku tak musim nieco robit aj pre seba tak som bola na masazi u kozmeticky a v piatok sa chystam kadernicke 🙂

vanilka32
4. feb 2008

ahojte dievcence, som tu nova rada by som sa k Vam pridala mozem? sice 35 budem mat o dva a pol roka ale myslim ze skor zapadam sem ako medzi babulky co maju 20 rokov 🙂
mima pozerala som tvoje fotky z plavania, velmi zlate to je, tiez nad takym kurzom uvazujeme 😉 bola si s kurzom spokojna?

mima07
4. feb 2008

vanilka vitaj, ja som s kurzom zatial velmi spokojna este pojdem aj na 3 a potom uz si dam pauzu lebo s pribudajucim teplom pribudaju aj ludia v bazene 😉 aj ked my mame vyhradenu 1/2 bazena ale potom uz si najdem nejaku inu cinnost a vratime sa k plavaniu az v zime teda takemu skupinovemu 🙂

pizzamati
4. feb 2008

Ahoj vanilka32, vitaj medzi nami. jasné že tu možeš byť budeme radi. Je tu fajn. Ty čakáš prvé bábo?

vanilka32
4. feb 2008

jaj ako milo ste ma privitali, dakujem. ano, cakam prve babo a v podstate to mozno aj vyjde na moje narodeniny, koncom juna budem mat 33. a poviem vam ze nic mi neuslo a vobec nelutujem ze je to az teraz, som rada lebo az teraz mam toho spravneho partnera a zazemie, tema o ktorej sa da vela popisat...🙂

bejca
4. feb 2008

haloo mamulky aj tehulky a drobcekovia 😉
vanilka vitaj 😉

vanilka32
4. feb 2008

ahoj bejca, juuuj ty to mas zapar 🙂

bejca
4. feb 2008

ahoj vanilka veru hej 😉 ked sa to tak zoberie tak za par 😅 pozeram ze cakas Šimonka 😉 nam sa teraz pred tyzdnom jeden vo februarovkach narodil juuuuuuuuuj sak je peknucky na spapanie 😉

lubii
4. feb 2008

Ahojte ženušky
Ahoj Vanilka

vanilka32
4. feb 2008

bejca, ja pozeram albumiky, a niektore fotky su velmi usmevne, ked krpci robia vselijake grimasy s tvarickou 🙂 ja by som chcela Simonka bez makcena, ked uz teda to nebude zenska, co mi pomoze doma 🙂

bejca
5. feb 2008

hlasime sa 😉 etse sme kinderko xixixixixii ale hore som od 4.00 ☹ 😖 co uz no ... ved si okolo 11 pojdem asi lahnut 😉

annika
5. feb 2008

Ahojte! Vitaj Vanilka!My sa tešíme, keď sa nám pribudnú nové tehulky-snažilky-mamičky, veď Bejca a Ajka za chvílu porodia a potom komu budeme držať palčeky???? 😀 😀 😀
Joj, Bejca! Od 4.00 si hore???? A o 11-tej si ľahneš... Večer či predobedom????