Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

aja7
autor
10. feb 2008

cawte babulky...aj ja bez zmeny 😎

lubii
10. feb 2008

Dievčatá, ja som vám to naplánovala na dnes a vy sedíte doma 😝

aja7
autor
10. feb 2008

lubka...nesedim 😀 😀 ...idem povysavat, lebo vcera som nevladala 😉

bejca
10. feb 2008

ajka 🙂 zasa sa ides snazit pramoct prirodu 😉 kasli na to skus sediet a nic nerobit a mozno vecer rodis 😉

bejca
10. feb 2008

lubi a taka krasna nedela aj by som isla rodit hned 😉 ale co uz 😅 a dnes uz mame program idem kamoske ruku podat ma meninky 😉ˇa k rodicom jednym druhym na chvilku kuk a vencit - takze rodit neni kedy dnes 😉

mima07
10. feb 2008

tak kinderka ten valentin vam mozno vyjde ma byt mensia´zmena pocasia a vtedy sa viac rodi a mozte ist obidve lahsie sa to bude pamatat 😀
u nas je tak super teplucko dnes som prvy raz dala alexa k nasmu psovi doteraz som sa bala ked nas pes je take teliatko 🙂 a super psik vrtel chvostom a alex sa rehotal na cele kolo si myslel aku krasnu hracku dostal 😀

duracelko
10. feb 2008

Pozdravujem Ajku. vidim ze to uz mat davno po termine a babetku sa este nechce na svet. my mame termin az niekedy v maji. skus nejako popohnat ten porod, ja budem asi umyvat podlahu a chodit hore dolu po schodoch (ked to manzel neuvidi) ked uz budem pretahovat termin. na 3D nam povedali ze to bude asi dievcatko- takze velmi tesime. Dodko (15r) pravdepodobne dostane sestricku....

aja7
autor
10. feb 2008

ahoj duracelko 😉
ja porod popohanam az prilis -asi 😀
a mozem ti povedat, ze ani umyvanie podlahy, ani chodenie po schodoch nepomaha - ver mi, mam to odskusane 😀
uvidis, ako to aj tebe rychlo "zbehne"...len tieto posledne dni su o nervy 😀
takze dievcatko? super, budes mat parik..a Dodko co na to? nechcel rasej braceka? 😀

andulla
10. feb 2008

Ahojte koculky, prosim vas o radu pre kamosku. V aprili ide ma matersku a rada b ysi vycerpala predtym este dovolenku. Netusite nahodou ci ma narok na celu alebo len alikotnu ciastku do tho aprila? Jej povedali, ze ma narok len na 4 dni do toho aprila. Dakujem 🙂

aja7
autor
10. feb 2008

pokial ja viem, tak iba alikvotnu ciastku, ktora jej prislucha do konca aprila 😉

andulla
10. feb 2008

ajka dakujem 🙂

duracelko
10. feb 2008

ajka dodo sa potesi aj sestricke. ma dost kamaratov a braceka uz nepotrebuje postacia mu kamosi. k tej dovolenke - viem ze je to po dohode so zamestnavatelom. ja som uctovnicka, tak viem to ze materska tych 6 mesiacov sa rata do odpracovanej doby, a potom uz nasledujuca rodicovska dovolenka sa berie ako PN - to znamena ze dovolenka sa krati za kazdych 100 dni. tiez si to musim este pozriet. ja ked som si to pozerala tak budem mat narok na celych 25 dni dovolenky - akoby som robila. tiez si ju chcem ciastocne vycerpat - musim pozriet ci je mozne poziadat zamestnavatela aj o preplatenie...

andulla
10. feb 2008

ahoj duracelko mas pravdu uz som si to nasla na internete. Je tak ako pises 😀

mima07
10. feb 2008

andulla je to tak ako pise duracelko mohla by si vycerpat aj celu kedze bude do konca roka na materskej
duracelko preplatit sa da podla noveho zakonnika len 5 dni ale sa ti neoplati ju pred materskou cerpat ked tak az po matersekej lebo mozes byt sucasne na rodicovskom a aj cerpat dovolenku a nakoniec si v rocnom zuctovani dat aj vratit dan ktoru zaplatis 😉

bejca
10. feb 2008

no ja sa moc nerozumiem do uctovnictva a tak pod. ale viem urcite ze narok na dovolenku vznika iba za odpracovany cas - cie ak niekto odrobi 6 mesiacov ma narok na polovicku z naroku celeho roku dovolenky ,a co sa tyka materskej tak je to tak ze ma zena narok za 6 mesiacov na polovicku naroku na dovolenku - vycerpat je mozne tak ako pise mima - po materskej lebo mozes byt sucasne na rodicovskom a aj cerpat dovolenku a nakoniec si v rocnom zuctovani dat aj vratit dan ktoru zaplatis - alebo ako som ju cerpala ja - ak zamestnavatel suhlasi mozes si ju vycerpat dopredu .ale treba od neho podpisany suhlas 😉

mima07
10. feb 2008

bejca to nie je tak ze za 6 mesiacov materskej mas narok iba na 1/2 to sa rata ak odpracujes 60 pracovnych dni tak ti vznika narok na celu dovolenku ( materska sa rata ako odpracovana) a potom sa za pn a rodicovsku odpocitava- to uz je troska zlozite, toto ale neplati pri ukonceni pracovneho pomeru

annika
11. feb 2008

Holkyyyy!!!§ Pomoccc!!!! Ja tomu vôbec nerozumiem, a ani nechcem. Ja som bola z matematiky trojka! Mne povedala naša ekon´mka, ža nech prídem do školy pred tým, čo mi skončí materská a dostanem celú sumu dovolenky. Ani neviem kolko to bude...
Bejca, ktrstiny boli krásne, boli sme všetci dojatí, lebo tá farárka bola super, krásne rozprávala. Fotky mám, dám ich do albumu tento týždeň. Aj Robko sa držal, len na konci bol už unavený, cestou domov v aute aj zaspal.
Dnes zas ideme na očkovanie. Vidíš, na každý deň máme niečo...Pozdravujem novú mamičku, Duracelku. Máš dobré meno. Aj mne by sa zišlo niekedy ten duracel...xixixixixixi

bejca
11. feb 2008

ahoj Anika 🙂 som rada ze vam vsetko super dopadlo 😉 a Robko uz na konci ma dovolene spinkat 😉 ved mal tazky den 😉 tesime na fotecky 😉
co sa mna tyka - stale 2v1 😀 krize bolia 😝 podbrusko viac k veceru 😝 podvozok tak isto 😝 kolena uplne strasne bolia 😝 ale inak vsetko v poho xixixixixixixixixi a aj ja chcem duracel 😀

annika
11. feb 2008

Vydrž Bejca, naša! Ešte pár dní a potom už budeš v cieli!!!!Však, vidíš, že posledné dni sú najťažšie. Vedela si to, aj my sme ťa na to pripravili, tak sa drž moja! 😀 😀 😀 😀 Mysli pozitívne a spi veľa, nech máš rezervy!

aja7
autor
11. feb 2008

hlasim, ze...klokan prileti v dubnu... 😠

annika
11. feb 2008

Duben je apríl, nie???Ajka, hádam nechceš počkať ešte dva mesiace....

aja7
autor
11. feb 2008

prave som prisla z poradne a Dr povedal, ze krcok este nie je dozrety 😠 takze ideme dozrievat 😀

bejca
11. feb 2008

ajka 😀 mna z teba porazi 😉 ze ides dozrievat 😀 xixixiixixix moja tomu vasmu Filipkovi sa v tvojom uzasnom brusku tak paci ze ma casu a casu 😉 no vidis 😉
Anika ved ja viem ze sa blizime k cielu -a za tie posledne dni su najviac 😝 ale ved ja som inak v poho - len neviem ci doma nepostrielam uz muzika aj psa 😅 😅 xixixi som nervozna ako pes - najhorsie je to cakanie - momentalne je muz najradsej v praci 😀 😀

annika
11. feb 2008

Jedna dozrieva.....Druhá už striela....No, mňa z vás porazí....
Muž v práci??? No, to sa zmení, keď Peťko už bude doma s vami. A vedzte, že aj ockovia sa trápia!!!!Sú takí nervôzni, ako vy. Veď aj ich život sa celkom zmení.

bejca
11. feb 2008

anika veru tomu verim ze su viac nervozny ako my 😀 a preto radsej prchne do prace lebo aj on uz je na nervy 🙂 a aby sme zbytocne po sebe " nestekali " xixixiixixxixi a aj horsie tusim spi ako ja 🙂 len nakuka ci spim a pod 😀 xixixi a mysli si ze o tom neviem 🙂 podareny je 😀 ale vydrzime je to v poho 😉 xixiixixixix
a ta zmena - no veru - som zvedava ako to bude - tesim ale ako kazdy strach je vzdy - u vas az take zmeny nenastavaju si myslim ked uz ste mali deticky -ale my sme nemali a neboli sme na nic viazany - ani ziadne obmedzovanie co sa tyka ci uz spania , varenia , zabavy a pod... a teraz naraz hup a bude veeeeeeeeeeeeeelka zmena 😉 tak som zvedava ako to bude - 12 rokov len my dvaja -je dost velka zmena teraz 😉

annika
11. feb 2008

No, je to veru zmena o 180 stupňov. Ale ste už na to zrelí, a bude všetko o.k.Len prvé týždne sú ťažké, kým sa všetko neukludní. Potom to už bude v pohode, neboj!
Aj u nás sa to všetko zmenilo, veď dcérky boli už samostatné, by som povedala, a aj my sme boli pohodlní.xixixixi
Robko nám doniesol veľa starostí ale viac radostí. Aj u vás to bude takto...

bejca
11. feb 2008

tak ano aj to je pravda - ale vedeli ste do coho leziete 😀 😀 sorry za vyraz 😀 ale my to este len zistime 😀 xixixixi ale tesim jasne a ja viem ze to chce len zabehnut urcity " rezim " ved sme to chceli nie 😀 tak a o tom to aj je 😉

annika
11. feb 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
*Tak kľud,moja!

lubii
11. feb 2008

Ahojte, klokanice naše. Tak hádam dozrejete skôr ako v dubnu. Držím palce, nech je to teda aspoň na toho Valentína. Keď vás tu čítam, hneď so spomínam, ako som to ja prežívala. 😝 Držte sa. Beji, kľudne sa na muža vykrič 😀 veď teraz ti to musí tolerovať 😅

lubii
11. feb 2008

Annika, gratulujem ku krstinám

Dnes sme boli zas plávať. Malému sa to veľmi páči.