Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

aja7
autor
17. mar 2008

som nestastna babulky...prisli sme z poradne a Adamko pribral len 300g za mesiac...ja nechapem, nervozny nie je, kaku ma peknu zltu, nie zelenu ako hladne babatka...takze musime prikrmovat, mame to prikazom 😢 😢 😢 😢

aja7
autor
17. mar 2008

pizza...ja som prave dnes jedno lehatko Fisher Price vratila...bol to cinsky smejd...Sedatko z tenkej latky, ziadne vystuze pod babatko...jedine bola kvalitna konstrukcia 😝 😝 ideme kupit, ale uz jedine chicco 😉

mischella
17. mar 2008

Ahojte kocky! Tak mne sa malinka trosicku viacej cez vikend rozkopkala, tak som spokojnejsia 😅. Varovali sme aj bratovu neterku cez vikend, tak som si to uzila. Len mam stale strasne opuchnute nohy, manzel mi ich vecer masiroval a povedal, ze mi vyzeraju ako keby som mala vyron ☹ , mam to ako klaty od kolien a dolu ako papuce naliate, neviem co je na to dobre, mavam to uz doobeda a vecer mam dost 😠 .
Pizzamati, palceky Ti budeme drzat, ale urcite je to ok, uz sa Ti to krasne blizi 😉 🙂 🙂

pizzamati
17. mar 2008

Ajka a kde si kupovala to lehátko?

stresmenka
17. mar 2008

Aja7 pozri si bazar na koniku jedna pani predava lehatko ja som tiez od nej kupovala vyzera perfektne je aj vyobrazene 🙂 je to chicco ovsem ak chces aj od ruky 🙂 inzerat dala dnes

aja7
autor
17. mar 2008

pizza..cez babatkovo.sk....
stresmenka..diky, idem mrknut 😉

aja7
autor
17. mar 2008

stresmenka...presne take lehatko chcem..ak da dobru cenu a nie je este predane, uz aj ho beriem...dakujem za typ 🙂

stresmenka
17. mar 2008

Aja našla si? 🙂

aja7
autor
17. mar 2008

ano 🙂 pisala som ti uz 😉

annika
17. mar 2008

Janka, držím palčeky zajtra, aby si mala všetko o.k.
Ajka, je mi ľúto, ale z UM ti pribere určite! A pritom môžeš aj kojiť!!!! Dáš mu najprv cicík, potom UM. A pozor, nie opačne!!!! Nech vytiahne cicík najprv, až potom ten UM.
Michellka, vidíš? Troška pohybu a už aj Elíška kopká viacej. Ináč mne sa strašne páči meno Elíška. Ale nie je to české meno????

stresmenka
17. mar 2008

Aja nemas za co 🙂 je to simpos baba da sa snou dohodnut 😉

pizzamati
17. mar 2008

Ajka my sme boli v Alltoyste a tam mali tieto lehatecka Fisher Price a vyzerali pevne no este uvidim. 🙂

bejca
17. mar 2008

pizza drzime palceky na zajtra 😉

miska aj ja som mavala opuchnute nohy ked som chodila do prace ale potom uz len stale take ako opuchnute som ich mala cely den ale rovnako bez zmeny , nesolit , nepit mineralky bublinkove ani nic ako coca cola apod a dietna strava a Lucku dojcensku 😅

aj my mame lehatko chicco normal z obchodu 😵

pizzamati
17. mar 2008

Dakujem Annika dakujem Beji

Však zajtra sa ozvem ako sme dopadli,

bejca
17. mar 2008

tesime sa pizza ved na to tu cakame vzdy kto ma co nove a pod 🙂
my ideme zajtra na vysetrenie usiek , potom vybavit preukat Petkovi do VZP , zajednat miestnost na krst , zakusky , a na danovy urad 😝 muz ma dovcu tak dufam ze vybavime vsetko co treba 😅
dnes prisiel muz z roboty najedol sa ja som nakojila maleho a uspala a prchla som do obchodu 😉 a spravila som si radost a kupila som si take sice len obyc ale konecne normalne rifle - nie tehu alebo na gumicke 😅 a tricko tiez take obyc 🙂 😵 tak zajtra nepojdem ako polo tehulka xixi ale normalne oblecena 😀 a muz to zvladol ked spinkal maly 😀 ale potom sa uz zobudil tak mama neoddychovala dnes 😝

azuzi
17. mar 2008

Ahojte vsetky mamicky a tehulky nad 35, ja mam uz 40 takze tiez uz patrim do tejto kategorie. Mam uz jedneho chlapca 12 rocneho Samka. Som zvedava ako to budeme vsetci znasat taku zmenu, ked sa nam nas chlapcek narodi.
Anike by som chcela odkazat, ze Samko tiez priberal velmi malo a nejaky 4.mesiac nic - tiez nam vtedy doktorka vravela, aby som prikrmovala ale ja som ju neposluchla a kojila som Samka 2 roky. Teraz by som tiez chcela tak vydrzat, tak dufam, ze sa mi to podari. 🙂 🙂

azuzi
17. mar 2008

V mojom prispevku som sa pomylila a s tym kojenim som to chcela odkazat aje7.

annika
17. mar 2008

ahoj, Azuzi! Vitaj medzi nami! Je to super, keď sa k nám pridala ďalšia mamička. Aspoň vidíme, že nie sme rarity s tým naším vekom...Aj ja mám 12 ročnú dcérku , ktorá sa strašne tešila na bračeka. No, keď sa narodil, tak trošku sme mali problémy s ňou, veď ona bola najmenšia v rodine a teraz... Ale potom sa to vyjasnilo, a teraz je už všetko o.k.

azuzi
17. mar 2008

no budem sa to musiet ucit rozdelovat svoju pozornost na dve deti a nie len uz na jedno. 😉

vladkaz1
17. mar 2008

Všetky vas zdravíme s Luciou nemame cas tak vam posielame bocanky.......

tamita
17. mar 2008

Dievčatá-pekný večer vám,teším sa,že mojím príchodom sa" roztrhlo vrece" a pribudli ďalšie tehulky.. 😉 🙂 😉
Ja mám trošku stresový týždeň,dnes som bola na genetike a v stredu idem na amnio,tak sa už psychicky pripravujem ☹

lubii
17. mar 2008

Ahojte, príjemný večer vám prajem 🙂
Azuzi, vitaj u nás, aj ja mám synčeka Samka 😅
Pizza, tebe držím zajtra palčeky, aby bolo všetko OK
Ajka, aj my máme to lehátko od Fischera, a bola som zhrozená, keď som videlam kvalitu prevedenia - ja by som lepšie ušila 😝 , ale my sme ho kúpili v Alltoyse so zľavou, už neviem koľko stálo, ale podstatne menej ako v bábetkove, tak sme si ho nechali. Ale je účelné, malý je v ňom každý deň a celkom rád 😅

vladkaz1
17. mar 2008

Ale ved to bude v poho neboj budeme na teba myslieť 😉 No ja len cumim som mimo obrazu kolko nových kociek vsetky pozdravujeme.... 😀

tamita
17. mar 2008

azuzi - poslala som ti Inter.poštu ohľadom zrýchlených výsledkov z amnio v Žiline,tak si prosím ťa pozri-ak by si mi vedela poradiť-vďaka 🙂 🙂 🙂

pizzamati
17. mar 2008

Ahoj uzuzi vitaj sme radi že si sa pridala, už som sa bála vo februári že som tu ostala len ja sama tehu, ostatné baby to už mali za sebou, ale ako vidím je super že ste tu. 🙂 😵 Držime všetkým palčeky. 😵

tamita
17. mar 2008

pizzamati-máš super nick,keď sa objavíš,hneď dostanem chuť na pizzu 🙂 😝 😉 ,dodatočne-zo srdiečka blahoželám k svadbe,to musí byť super znovu sa vydávať po rokoch,už by som si to ináč vychutnala. Jeden čas som nahovárala môjho muža,aby sme si to zopakovali v kostole,ale nepodarilo sa mi ho presvedčiť.. 😒 A na zajtra držím palce.

tamita
17. mar 2008

Vladka,tá tvoja okaňa je na spapanie 😵 a máš super nový účes,len mi povedz-ako si sa ty taká mladá žabka ocitla medzi zaslúžilými maminami ???

bejca
17. mar 2008

ahojte kocky 😉 a vitam novu mamicku 😵
som tu len na skok - sme sa okupkali a ideme papat a spinkat 😅 teda to aspon mama dufa 😅
tak dobru vsetkym 🙂 pa a cmuk

aja7
autor
17. mar 2008

dakujem kocky za rady...ja sa stale nevzdavam 🙂
lubi, ved prave...2tisicky za take lehatko sa mi zda vellaaaaa 😒

azuzi
17. mar 2008

K tym lehatkam, ja si myslim ze dietatko by malo lezat na rovnom pokial nesedi, lebo inak to nie je dobre na chrbticu. Ja neplanujem zatial ziadne lehatko kupovat. Jedine autosedacku, lebo podla zakona sa to musi, v aute be nej by to bol asi problem. 😒