Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
17. apr 2008

Ahoj Lubi 😉

azuzi
17. apr 2008

Aj ja vitam Zuzusa, tiez som mala s tlakom v strede tehotnosti problem, bol vyssi a pripisovala som to stresu z vysledkov, ktore ma cakali. V ordinacii mi namerali vyssi, potom som si kupila tlakomer, lebo som okrem vsetkych problemov mala strach z preeklamsie a potom mi uz len klesal. 😀 😀 . Muz sa rozculoval, ze som zase vyvalila peniaze za riadnu blbost, ale ja som spokojna 😉 😉 .

bejca
17. apr 2008

ahojte 😀 konecne tu bolo prispievatelov a ja som spala 🙂 😵 baby dnes sme s Petkom okolo 12.45 zaspali o 13,55 si vypytal papat a spali sme az do 16.00 😀 😀 a dnes som nic ale vobec nic nerobila 😝 😀

Zuzusa vitaj 😉 a ak mozes nastav si profil 😀 lebo hned zabudnem kolko mas deti a v ktorom si tyzdni ja mam deravu hlavu 😅

Tamita ano mame pudlika a ma za chvilku 9 rokov 😀 a teda vy mate doma peknu ZOO 😀 super ale vy tusim byvate v rod. dome ze 😀 no u nas nehrozi dokonca aj dve vodne korytnacky mienim predat ☹ nema sa kto o ne starat a ja mam toho akurat 😝

bejca
17. apr 2008

Azuzi aj my meme doma tlakomer 😉 neni to zla vec - hlavne ked sa necitim dobre - hned vies na com si 😅

Lubi mne pred porodom par dni tusim cca 7 povedala ze maly ma cca 3900 g a mal 4 kila 😅 tak neviem ale je tam odchylka cca 0,5 kg 😉 moze byt 🙂

annika
17. apr 2008

No, návšteva odišla, boli siedmi, dve neprišli, lebo sú choré.... Aj manžel došiel, takže sme stíhali so servírovaním, všetko dopadlo super.... Aj Robko sa držal, bol očarený s tolkými babami, ale sa aj unavil dosť... 😝 😝 😝
Čo sa týka tlaku, tak v ordinácii som mala vždy vyšší, okolo 140/80, no a doma normálny. Moja kolegyňa sa sťažovala teraz práve, že si kúpili tlakomer, no a ona sa neodváži to vyskúšať, len sa pozre na tlakomer a už má 200 tlak. xixixixi
Mne hovorili pred pôrodom 2900 g, a malý sa narodil 3470g. Takže odchýlka fakt môže byť cca 0,5 kg.

mima07
17. apr 2008

caiko kočence 😉
tamita aj ja mam hovawarta-psa 😀
zuzusa vitaj aj ja som mala raz blby tlak tak som poslala muza kupit tlakomer a potom som mala stale dobry 😀 😀
lubi teba som sa chcela spytat ake pouzivas cistiace prostriedky ked mate tu cisticku

annika ved my sme vedeli ze tu navstevu zvladnes 😉

bejca
18. apr 2008

Ahojte pekne slnecne ranko 😎 dufam ze take aj zostane 😉 nie ako vcera sa zatiahlo a mrholilo 😝

Anika ved my sme vedeli ze si sikulka a vsetko v poho zvladnes 😵 a Robko je super chalan ten si to urcite uzil 😀

no my ideme za chvilku do BA tej koznej na kontrolu 😅 som zvedava co a ako 😅

annika
18. apr 2008

Pekné ránko!
Bejca aspoň my sa tu tak nadránom stretávame....Ozaj, a ako sa má Peťko? Je to už lepšie???
Aj ja som sa rozhodla Cerazette tabletky vynechať, lebo mám kožu takú suchú, ako sahara a celé telo ma svrbí z toho, dokonca aj uši.... Len to neviem čo namiesto neho??? 😀 😀 😀 😝 😝 😝 Budúci týžde§ štvrtok idem môjmu gyndošovi, asi si dám vnútromaternicové toto....Len sa bojím, lebo že vraj to bolííííí, keď to dávajú hore... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

azuzi
18. apr 2008

Vsetky Vas zdravim, annika no vidis navsteva dopadla dobre 🙂 🙂 , Bejca nech Vam to v BA dobre dopadne, lubii tak si si asi trochu vydychla, lebo chori manzel to nie je bohvieco. 😀 😀 .
Vcera vecer som volala so synatorom ale na sutazi nepostupil, tak bol z toho smutny 😢 😢 . A mne bolo asi dva krat smutno za neho, musim ho nejako rozveselit ked sa dnes vecer vrati 😉 😉 .
Dnes v noci som spala doma sama, samozrejme okrem mojho chlapceka v brusku 😀 😀 . Lebo muz isiel na stavbu, my to mame komplikovane s murarom, lebo on nema auto byva v dedine kde su nasi, ked idu robit, tak vecer predtym musi ist za nim do krcmy, lebo len tam ho clovek najde 😀 😀 . Mobil nepouziva 😒 😒 . A rano idu potom spolu. Zajtra tam pojdem aj ja, nieco dobre im navarim.
Dnes pracujem len doobeda, poobede cerpam dovolenku, co som si uz cast brala v utorok, ked sa mi nechcelo robit 😀 😀 .

annika
18. apr 2008

Dobre robíš, moja! Práca počká, nie?
Škoda tej súťaži... Ale nabudúce to bude lepšie!

lubii
18. apr 2008

Ahojte, tak som vás zrýchlene prečítala, lebo ste nejaké plodné 😀
Azuzi, aj my sme raz mali takých murárov, že len v krčme sme ich našli 😀 😀 😀
Mima, ja väčšinou všetko čistím octom alebo kyselinou citrónovou 😉 Na riady používame jar, ale máličko. No a perem v normálnom prášku, ale netreba prať veľakrát za sebou, radšej každý deň raz 😀
Annika, zas máš novú foto - peknučkú
Vladka, ty sa neboj, my sme tiež dlho zháňali byt v meste a nakoniec sme boli radi, že sme ho nezohnali, lebo sa nám pritrafil domček 😉
Beji, držím palce 😉

annika
18. apr 2008

Díky Ľubi, to som ja fotila s telefónom!!!

bejca
18. apr 2008

ahojte som tu na skok 😉 ideme totiz von ked svieti slniecko 😀 rychlo do seba tlacim vianocku aby som uz isla 🙂 v Ba dobre uz to je lepsie a krajsie len sme suchy , supinaty 😅 tak nam dala masticku na premastenie a aj tie co sme mali . ale je to lepsie tak som rada 😉 a tesim sa 😀

Anika super fotto 😉

kocky dik za drzanie palcekou no a lettttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime sa prejst pa pa

vladkaz1
18. apr 2008

kocky mate super fotky 😀 😀 😀

annika
18. apr 2008

že? díky Bejca, Vladka! Som rada, že sa má Peťko lepšie! 😀 😀 😀 😀
Aj u nás je pekne, Už je na čase. Vladka! Robko sa mi dvíha hore v kočíku, chce sedieť, či čo???? Už ho musím asi zaviazať s tými pásikmi, ne že mi vyletí z kočíku!!!! Len to neviem, že cez fusák to ako urobím???? 😕 😕 😕 😕 Dajte mi rozum, prosííímmmmm!!!! 😨 😨 😨 😨

bejca
18. apr 2008

Anika vy mate este fusak 😅 my uz ale 2 tyzdne nie 😅 ale teraz ked bolo chladno tak som mu dala teplu zavinovacku 😀 a este prikrila poduskou xixixi a uz som aj perinku "zlikvidovala" ked je zasa pekne 😉 a teda ja ti neporadim s tymi pasmi 😅 jedine zrusit fusak a dat tam nejako deku 😉

annika
19. apr 2008

Bejca, ja mám taký tenší fusak, akorát na toto obdobie, vieš? Je o niečo teplejší, než deka a Robko sa neodkopkáva z toho. Len te otvory na pásiky mi tam chýbajúúúúú!!!!
Ináč pekný víkend Vám prajem!!!! 😀 😀 😀 😀

bejca
19. apr 2008

dobry den vam vsetkym 😉
jaaaaaaaaaj Anika tak potom hej 😉 lebo my mame taky z ovcieho runa 😀 a v tom by sa mi Petko asi roztopil 😀 dnes ideme k svokrovcom -svokor mal meniny a muz ma zajtra narodky tak tam budeme asi az do vecera - prvy krat co budeme dlchsie prec som zvedava co a ako Petko 😅 a hlavne tam bude cela muzova rodina tak - aj mam obavy - moc ludi na neho 😅 ale ved uvidime ako to zvladneme 😉

annika
19. apr 2008

Bude všetko o.k., neboj sa! Deti si zvyknú...
Aj ja som tu mala včera celú moju rodinu, oco, mama, dve sestry s rodinou a svokrovci. a všetci prišli tak nečakane, že zavolali a už tu boli... rodinný deň....xixixixixi

bejca
19. apr 2008

no uz sme domenka 😀 vsetko sme zvladli v poho , Petko bol zlatucky aj pomrncal aj sa posmial aj sme sa pofotili xixixiix ale najviac casu spinkal lebo som ho dala do prenosnej tasky z kocika a boli sme vsetci vonku a tam spinkal zababuseny 😀 takze bolo oki 🙂 😵

bejca
20. apr 2008

ahojte stratene 😀 uz sem chodim tusim ozaj len ja stale 😝
krasnu slnecnu nedelu prajeme 😉 nas tato ma dnes narodky uz sme mu gratulovali 😉 😀

annika
20. apr 2008

Aj my gratulujeme s Robkom!
No, ja cez víkend nestíham.... Ani net nemám, majú to decká...
My sme mali strašnú noc, Robko sa budil každú hodinu, neviem čo je s ním, ale už sa bojím z ďalšej noci... Je to zo dňa na deň horšie... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Pri dievčatách sa nepamätám, že by som bola prežila takú noc.

lubii
20. apr 2008

Ahojte,
Beji, gratulujeme tatovi 🙂 , Moja Daduška mala včera 12 rokov 😕 . Tak som jej rozprávala, ako sa narodila a že ju som nemala pri sebe v pôrodnici tak ako Samka a tak sa rozhodla, že chce spať v noci so mnou, keď nemohla vtedy 😀 , tak vysánkovala tatu, ktorý sa po týždni chcel nasťahovať do spálne 😀
Annika, musíš byť unavená čo? ☹ Neidú mu zúbky? Držím palce, nech sa to skoro zlepší.

annika
20. apr 2008

Ja neviem, Lubi. Ešte je to skoro na zúbky, nie????
Gratulujeme aj Daduske a všetko naj naj naj prajeme!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Teš sa, že chce spolu stebou spať, aj Anna naša je taká cicuška...xixixixixix

vladkaz1
20. apr 2008

Ahojte kocky tak som si troska spravila cas na vas.
Boli ma hlava jak cert fuha mam totalnu migrenu.
Lucia je v poslednej dobe strasne mrzuta nechce v noci spat tak som hotova chodime jak matohy nevyspate len sa mi krížia oci xixi.
Vsetkym gratulujem aj Lubk. dcerke aj Bejk. muzovi .
Dnes je tu super ani teplo ani zima boli sme na zmrzke ide hokej tak muz bude kukat a ja pojdem spat 😝 .
Tak sa drzte kocky fuha nic sa mi nechce dokonca dnes varil muz hehe.

annika
20. apr 2008

Tak asi nie sme sami, čo sa trápime v noci... 😝 😝 😝 Vladka, viem o čom píšeš, ver mi... Kde mámtoho malilinkého, kto prespal noc do piatej... 🙄 🙄 🙄 Keby mi ho boli vymenili...O piatej zaspí tak tuho do ôsmej, ináč celú noc sa mrví...

bejca
20. apr 2008

Vsetkym dakujeme a odkazem 😉

Anika , Vladka mrzi ma to ... ja som KO len ked si cez den nepospim ako vcera a dnes a nie to celu noc nespat 😅 dufam ze sa vam to coskoro polepsi 😎

Lubi aj my prajeme vsetko naj dcerke 😀 😎 🙂 😵

mali sme dnes supis den inak 😵 boli sme pozvany k obedu svokrovcom 😀 nakojila som Petka a isli sme si s kamosmi sadnut do Tvorsadu tam sa sedi vonku 😉 bolo uplne super , kamoska je v 23tt chi chi chi to budu mat 5- te babo 😎 tak sme si konecne trocu pokecali po dlhej dobe 🙂

annika
21. apr 2008

5.bábo????Ja neviem kde má niekto toľko energie na svoju rodinu...Mňa už šlak trafí od svojej, keď mi puberta skočí na hlavu, ako včera Moja staršia dcérka štrajkovala,že ani jesť nexcela, len sedela vo svojej izbe celý deň...Kdej e vtedy moja výchova tých predošlých 14 rokov???? Asi zmizla do hlbín večného zničenia... 😅 😅 😅 A asi tam skončím aj ja... Keď sa neprihlásim, aby ste vedeli, kde som.... 😝 😝 😝

azuzi
21. apr 2008

Ahojte kocky, bejca a lubii prajem vsetkym narodeninovym to najlepsie 🙂 🙂 .
Vladka a annika zelam coskoro dobre vyspatie, ze Vam tie babatka budu lepsie spinkat. 😉 😉.
My sme travili klasicky vikend, sobota stavba, ale prsalo doslova lialo cely den tak som sa tam ani dlho nezdrzala. Vcera sa u nas riadne vymenilo pocasie - svietilo slniecko, ja som prala, varila a riadila - bola som asi na hodinku sa prejst vonku - ale vecer som sa uz citila riadne unavena a bolo mi aj zle od zaludka a aj trichu v noci, takze som sa tiez bohviekako nevyspala. 😒 😒 .

azuzi
21. apr 2008

Vcera rano bol u nas "velky problem" manzelovi som nechtiac vyprala USB kluc - vzdy mu vsetky vrecka kontrolujem ale tento kluc mal schovany v tom malom piatom vrecku - no napadlo by Vas to? Mal tam nejake veci z prace ale najdolezitejsie co tam bolo film Gympl a tak sa na mna hneval - lebo ze vraj celu sobotu sa tesil ako si ho pozrie a kluc uz nefungoval 😒 😒 .
Tak bude musiet kupit dnes novy kluc a dufam, ze si to znovu nahra. 😉 😉 .