Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
3. júl 2008

No, to balenie je fakt drina!!! Ani ja nerada to robím. Furt sa bojím, že sa nezmestíme do auta xixixixixi. Hoci máme dosť veľké auto.
Bejca a idete do hotela, či na privát?

bejca
3. júl 2008

Anika ideme do penzionu kuk : www.penzionluka.sk inak este tam ma dvojpostel volnu 😉 nechcete ist nikto ????😀

annika
3. júl 2008

No, moja, do dvojpostelky sa nezmestíme piati....škoda! Pekný penziónik!
My máme dnes 15. výročie svadby!!! Dostala som kyticu ruží a ideme ešte na rybu do reštiky na konci ulice. Juj, už som hladnáááááá!!!!!!

lubii
3. júl 2008

Beji,ja by som hneď išla 😀 ,ale nemôžme to preháňať, škoda ☹

vanilka32
3. júl 2008

woohoo, a mame tyzden, odbilo 21:50 :o))) pridala som zatial iba jednu fotku...namiesto tych ruzovych vlasov v profile..snazim sa resizovat dalsie :o)

vanilka32
3. júl 2008

tak uz je v albume zopar fotiek 🙂

vidim ze tu planujete vselijake dovolenky, my mame o zabavu postarane, toto leto sme usetrili 😝

lubii
3. júl 2008

Vanilka 🙂 , Simonka je nádherná 🙂 😵 🙂 a naozaj sa podobá na tatu

lubii
3. júl 2008

Ja som teraz odkôstkovala višne,zajtra idem uvariť lekvár

annika
4. júl 2008

Juj, Vanilka, máte krásnu princezničku!!!! Celý otecko! 😀 😀 😀
Lubi, ty nočné vtáča, ešte si ani nevybalila a už zaváraš!!!!A o polnoci! Šetri sa, moja!
No, my sme mali ťažkúúú noc... Malý sa zobudil o druhej, vypil si mliečko a nie a nie zaspať...Zaspávala som ho na ruke, no ako náhle som do zložila do postielky, on sa začal mrvieť, potom vykrikovať a na konci plakať...
To mi urobil štyrikrát!!!!!!!!! O štvrtej ho potom zaspával ocinko, lebo ja som už nevládala.. 😝 😝 😝 A teraz ešte stále spí...

bejca
4. júl 2008

ahojte 😉
baby ja som takaaaaaaaaa dolamana 😝 a nic sa mi nechce 😝 no strasne 😅 ale musim dnes upratat ...

Anika ze 15 rokov 🙂 pekna doba 😵 my budeme mat 31.8. 12 rokov co sme spolu ale manzelia budeme este len dva roky 😅

Lubi ty musis byt oddychnuta s tej dovci xixixixixi

Vanilka Simonka je nadherna 😵 uz sa tesim ako bude rast pokladik xixix a je podobna veru tatinkovi ale zasa ked si tam neni ty tak nevieme 😉 a v nicku neviem ci ti tu fotku nezrusi admin lebo tam musi byt tvoje aktualne fotto 😅 tak sa vyfot so Simonkou a daj si to do nicku 😉 posielame Simonke cmuuuuuuuuuuuk 😀

vanilka32
4. júl 2008

vy zavarate, teda ja si ledva polievku stihnem uvarit 🙂 my si stale hladame system ako to vsetko zvladnut ale dari sa nam. boli sme na Antolskej na prevazeni, aj ich vaha ukazala narast hmotnosti ako dobre.

a ja sa este nefotim, vyzeram ako bezdomovec 😀 na buduci tyzden idem kadernicke nech ma da do parady, esteze ma doma nikto nevidi 🙂

velmi mi pomahate vasimi radami a podporou, dakujem.

bejca
4. júl 2008

Vanilka xixixi to by si mala vidiet mna 😀 xixixi uz len metlu do ruky a mozem ist robit jezibabu na maskarny bal 😀 😀 ale doma to neriesim xixixixi a urcite si neni ako bezdomovec si najkrajsia a najlepsia maminka na svete ako my vsetky co sme tu 😵 a uz sa tesime na fotto aj s tebou 😉 a zavarat mas cas 😵 ja som zavarila len visne a marhule zatial 🙂 a som rada ze pekne priberate 😵 a uz nedavas UM ???

ekonaja
4. júl 2008

Ahojte maminy aj budúce maminy. Chcela by som hlavne podporiť ženy, ktorým sa "nedarí". Mám 36 rokov a práve som v 10 týždni. Snažili sme sa asi rok. Mám už dcérku 16-ročnú. Začala som si to dosť pripúšťať a tak som si povedala, že keď sa nedarí bábeno, tak si dám bacha na postavu a začala som chodiť po skrášľovacích salónoch a psyché som upriamila iným smerom. No a ešte keď ma gynekológ v Trnave vysmial, že čo je to rok snaženia, že vraj keď prídem o pol roka budem už tehotná. A mal pravdu, len to bolo o mesiac. Je pravda, že ma ten môj zázrak stál okolo 15 000,- Sk po salónoch krásy, som rada, že sa nám to podarilo. Takže katy2 skús si nájsť nejakú činnosť a ak Ti to pôjde upriam svoju pozornosť na niečo iné, viem, že to ide ťažko, ale skús to a všetko sa podarí, ver mi. Držím palce všetkým čo sa pokúšajú a nedarí sa.

annika
4. júl 2008

Juj, uhorky na mňa zajtra čakajúúúúú....Jujujujujuuuuujjjj, ani mne sa nič nechce, idem asi Robkovi do spálne odreagovať sa....
A kaderníčke tiež by bolo na čase zahlásiť sa, asi tiež budúci týždeň ma to čaká. Pa pa!

bejca
4. júl 2008

ja som si dala vcera podstrihnut konceky ale len trosicku 😉

Ekojana gratulujeme k mimi a drzime palceky 😵

vladkaz1
4. júl 2008

Ahojte tak teda tie fotky su nádherne a hlavne deticky na nich!!!!!

vanilka32
4. júl 2008

beji, UM davam skutocne ked uz hori, vcera som uz vobec nedala ani dnes, malinka krasne pije, ale skusim odsavat lebo ona je strasny vymyselnik, asi je leniva, mliecka tam je a ona sa tvari ze nema, bosorka jedna.
Ked odsajem a jej ho dam ani nemukne, takze to co odsajem jej davam v noci, lebo to mi hned zaspi na prsniku ako drevo, stipkam rozpravam na nu, vsetko marne.

joj, som pozerala ten penzion LUKA, hned by som sla dakde mimo BA, ved celych 9 mesiacov som sa stadeto an nepohla, zasluzila by som si to, ale teraz sa este neda, je to moc malinkate to bobatko nase 🙂

a na ako dlho idete beji? som videla ze Lubii bola na fajnej dovolenke kde to bolo?

azuzi
4. júl 2008

Ahojte kocky, takze uz sme z nemocky doma, nastastie sa nic nepotvrdilo, dokonca aj ta "krv" na plienke nebola krv ale ze vykrystalizovany moc a ta farba bola oranzova, tak nato doktorka v nemocke hned povedala ze to nie je krv a opakovana kontrola na bacily v moci nic nepotvrdila, neviem odkial sa tam tie bacily zobrali pred tym?
Marta, tak som rada, ze u Martinka sa to nepotvrdilo.
Bejca nech si dobre uzijete dovolenku, Annika blahozelam k 15 vyrociu. Vanilka mas velmi peknu Simonku. Inak ja sa este tiez nefotim, kazdy den si hovorim, ze zacnem cvicit, ale zatial nic moc, ale vaha ide trochu dole.
Ekonaja, prajem Ti aby Ti to vyslo.

lubii
4. júl 2008

To je super Azuzi 🙂 🙂 🙂 tešíme sa s tebou 😉 , Aj s Vanilkou a Simonkou,že už majú dosť mliečka 😉 🙂

bejca
4. júl 2008

Vanilka ideme v pondelok a vratime sa v sobotu 😉 teda aspon dufam 😝 lebo ze sa ma ochladit ☹ a co tam budeme ?? neviem stale rozmyslame ci ist ci nie .... a ten penzion fakt super 😉 😵 a krasne izby ma aj kuchyna tam je aj tv,a chladnicka xixixixi my sme supis spokojni 😵 a vonku je supis gril a sipky + stolny tenis 😀 🙂 a je fajn ze mas uz dost mliecka a neboj ona sa "roztaha" aj Petko zaspaval na prse 😉 som ho tiez za usko chytala ,pod krkom alebo za licko ,nostek xixixixixixixixi a ja sa aj bojim tiez tej dovci 😅 neviem si to este predstavit 😝 hlavne to pranie 😅 ale ved nejako 5 dni zvladneme xixixixi a Lubii bola na Rodose 😅 tusim

Azuzi ani nevies aka som rada ze ste oki a Martinko je zdravucky ako repa 🙂 😵 cmuk cmuk cmuk

vanilka32
5. júl 2008

fakt sa ma ochladit? aha pozeram predpoved a naozaj, od utorka dazd a 23-25 stupnov. Hm, tazke rozhodovanie, lebo kraj Terchova je nadherny ked sa da chodit na prechadzky.
my sa chceme vybrat za mojim bratom na Floridu na buducu jar/leto, uvidime ako sa situacia dovtedy vyvinie, mali sme ist toto leto ale clovek mieni zivot meni 🙂

Dnes ideme na nasu prvu prechadzku s kocikom. 😎

Azuzi, mna uz kamosi blaznivi tahaju do fitka na spinning, casto som chodila, ale na chudnutie vobec nemyslim, ved si ani sadnut neviem 😀 8kg mam dole ani neviem ako, ostalo mi dalsich 8kg.
a blahozelam, Martinko tvoj ma dnes mesiac pozeram 🙂 🙂

azuzi
5. júl 2008

Ahojte kocky, lubii a bejca aj ja som rada ze sa nic nepotvrdilo, a nakoniec dobre, ze sme jednu noc boli v nemocke, lebo doteraz by som si myslela, ze to na plienke bola krv.
😉 😉 .
Vanilka pozeram, ze Ti Simonka neda spat, aj ja som dnes zhruba hore od piatej. Martinko zaspal o pol siedmej a spal do polnoci, potom bol hore do druhej a potom spal do piatej. Ze by som sa ja citila vyspato sa neda povedat, ja som sla spat o pol desiatej. 😒 😒 . Ked je Martinko hore tak sa mu musi sustavne niekto venovat, inak place, alebo ho musim krmit, takze o nejakom rezime pocas bdenia nemoze byt rec. 😒 😒 .
Ked som u nasich tak ho dnes rano o pol osmej supnem do kocika a uz sa niekto najde kto ho povozi a je trochu klud, ale ked sme doma tak ho musime čičikat nejak inak. 😀 😀 .
Vanilka aj ja som chcela ist na spinnig, tu u nas to zacalo fungovat len pocas mojho tehotenstva v centre volneho casu, a oni maju v lete prazdniny - takze az od septembra, takze spinnig si musim urobit doma, ale v spolocnosti by to bolo urcite lepsie. Mne este ostalo cca 7 kg.
Vdaka za blahozelianie k jednemu mesiaciku, ani som si to neuvedomila. Nech Vam dobre dopadne dnes prva prechadzka. 🙂 🙂 .

bejca
5. júl 2008

ahojte 😉
Vanilka 😵 o piatej uz hore 😅 a na Floridu by som isla aj ja 😵 xixixixi snad raz sa dostaneme aj my 😉

Azuzi mesiac este asi nie chyba par dni nie ?? dnes su 4 tyzdne od porodu nie ???? 😅 ale aj tak to neskutocne leti 😝 ved Petko ma za chvilku 5 mesiacov !!!!! uz je velky chlap 😀

my spinkame celkom v poho 🙂 klop klop papali sme o 19,45 a potom o 2.45 , 7.05 a este sme do 9,00 drichmali 😅 😀 😀 a ani nas Petko nevydrzi len tak sam tiez potrebuje "spolocnost " najnovsie si zvykol ze ked zakasle tak na neho pozrem tak ked nahodou som neni "poruke" tak zacne kaslat xixixixixixixia viete co dnes robil v postielke 😨 muz ma budi rano ja neviem ale o pol piatej ze vstavaj pozri ako je maly ?? 😲 😕 ja v soku vyskocim a on spal krizom v postielke a na bruchu 😅 😨 😕 😲 tak som ho otocila a spinkal dalej 😅 a rano o siedmej ked vstal tak si rozpraval a vykladal nozicky po bokoch postielky a tocil sa dokola 😅 no vymyselnik moj 😀

annika
5. júl 2008

No, Bejca, Peťko je šikovný! Len počkaj, keď sa ti postaví v postielke a pritom ešte spí! xixixix Robko to robí už viackrát v noci .
Holky, a čo je to spinnig???? Vysvetlite mi, prosííííím!!!!
Vanilka, vidíš, taký je život. Namiesto Floridz, na prvú prechádzku... Nech vám dobre padne!
My sme včera boli u segry na návšteve, vydržali sme tam tri hodiny!!!! Uhorky ešte nedošli, tak dnes mám asi voľný deň. Ani variť nemusím, mám plnú chladničku. Dnes som kúpila kukuricu, tak to ešte uvarím, mňami, strašne ľúbime!

vladkaz1
5. júl 2008

Ahojte tak pozeram ze sa vám vsetkym darí aj drobcom prajem vám to s celeho srdiecka 😵 .
Vanilka som rada ze si sa rozkojila ,odsavas to je dobre 🙂 .
Gartulujem k prvej prechádzke a azuzi k mesiaciku boze to ani nieje pravda ako to uteka. 😉
Mi sme konecne zohnali pre Lucku sandálky ortopedice tak sa tesime lebo ma malicku nozicku a mesiac som zhanala a nic.
U nas strasne fuci vcera hrmelo trestalo ako besne Lucka sa bala a vnoci spala s nami drzala ma celu noc za rucicku, len ja som sa nevyspala na tom kusticku.
Tak sa roztahuje potvorka ,uz sa nám aj rozvezuje jazýček vcetko je toto alebo, tato tak sa stoho tesíme.
Inak uz chodíme za rucicky!!!
Annika ako ste natom ? Boli ste sa ockovat mi mame ist na buduci tyzden na druhu vakcínu!!
Papiere na byt nám este neprisli tak sme stoho smutny nic nam nezostáva len cakat.

annika
5. júl 2008

Ahoj, Vladka!My ešte za ručičky velmi nexceme, no ale štvornožkujeme tak rýchlo a už cez prekážky, že až! A učime sa postaviť všade a sadkať si na riťušku, nie na tvár....Už väčšinou sa nám to podarí.
Joj, a posielame pusinky každému na okolí. Stačí mu povedať, že pošli pusinku, a on už robí cmuk cmuk. A keď nexce, tak kýva hlavičkou, že nie nie.

vladkaz1
5. júl 2008

🙂 🙂 Annika tak to je pekne mi uz chodíme okolo nábytku ale teda pusky este nedávame,ale teraz sme sa naucili ze kde má babika ocko a nostek tak pomalicky to pojde!!!
Ale dnes je zla prave mi reve jak cert neviem uz asi je nieco vo vzduchu.
Annika a ked sa jedujeme tak sa mi treskne o zem co ti poviem susen 8 mesesacny je to mozne? 😅

annika
5. júl 2008

Veru,to môže byť. Aj Robko sa jeduje dosť, neboj sa . Hlavne pri prebaľovaní, ked na to nemá čas alebo náladu...
A v poslednom čase už nexce spať ani v kočíku, a to je veru problém, lebo som bola zvyknutá na prechádzky , pri ktorých pekne zaspal a ja som mohla kludne čavargovať...

vladkaz1
5. júl 2008

🙂 Tak pri prebalovaní mi musíme mať hracku v ruke ,mala dostala hovoriaceho pikacua svieti to no sranda taka blbost, to jej muz kupil a nechce sa s tým hrať xixi tak je stoho nestasny.
Teraz som natrafila na hovoriaceho psika vraví basnicky spieva abecedu ,strasne sa mi to pci len je to drahe jak cert,musíme kupit stolicku na papkanie lebo v lehtku uz sa pomali nedá nakrmiť. ☹ 🙂

vanilka32
5. júl 2008

annika, na spinning nedam dopustit, je to hodina vo fitku na stacionarnom bicykli ale teda ako keby to bol normalny bike len sa nehybe. NIe je to taky bike aky zvyknu mavat ludia doma a sluzia viac ako vesiak, je to normalny cestny bicykel. No a mas instruktora ktory ti vravi ci podla hudby ideme do kopca, zo sedla, alebo z kopca a makame, proste sa vypotis neskutocne, jaaaj zboznujem ten sport, uz sa neviem dockat kedy opat zacnem 🙂 a ked ma instruktor dobru hudbu tak je to jedna parada, vie to cloveka neuveritelne vyburcovat. Skus!! 🙂

hehe, prave sa nam podarilo mat jednu cistu plienku asi tak pat minut a kaki kak, az sme museli ist pod umyvadlo tak sme ju zababrali 😀