Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
28. aug 2008

dobre ranko kocky 😵 no veru Marti Petko je taka star 🙂 😀 😉 a som rada ze ste to zvladli v poho ved sme na vas mysleli 😵 cmuky 🙂

annika
28. aug 2008

xixixixixi! Oditialto je len skok do Hollywoodu!!! A ktože je tá malá princeznička Patrícia????Je krásna!

bejca
28. aug 2008

😀 Anika veru veru 🙂 😵 no a ta Patricia to je tej kamosky co to mala 4 deti a toto ma 5 te babatko 😵 ved som vam pisala ze o 3,30 jej odisla voda a o 20:45 sa narodila cisarskym 😅 😒 😨

jarus1
28. aug 2008

Ahojte dievčatá...chcem sa spýtať, v ktorom týždni ste boli na odbere plodovej vody?

bejca
28. aug 2008

Jarus ja som bola v 17tt 🙂

jarus1
28. aug 2008

mňa posiela doktor až v 20....zdá sa mi to neskoro

bejca
28. aug 2008

ja uz presne neviem aka je tam ta hranica od do 😅 a preco teda nemozes ist skor ??? preco az v 20tt ???

jarus1
28. aug 2008

lebo idem do ba a tak ma tam primárka objednala, mám obavy, lebo som čítala, že sa chodí skôr

bejca
28. aug 2008

podla mna obavy mat nemusis 😵 a este sa ta opytam koli comu ta posielaju na Amnio ??? lebo ja som sice bola ale vsetky vysledky som mala dobre 😉 ale koli veku ma poslala 😵 a tiez som bola v BA - Ruzinov .

jarus1
28. aug 2008

aj ja idem kvôli veku, bude mať 36 rokov...krvné testy boli dobré. Som objednaná do ba, niekde na železničnú ulicu alebo železničiarsku nemocnicu, neviem presne, dnes idem k lekárovi po papiere. Za ako dlho si mala výsledky?

mima07
28. aug 2008

dobre ranko
jarus ja som bola v 19

jarus1
28. aug 2008

ahoj aj tebe...a za ako dlho si mala výsledky?

mima07
28. aug 2008

jarus vysledky su do 4 tyzdnov a ten 20 tyzden je asi taky jeden z poslednych lebo zobrat to mozu v 24 tyzdni najneskor

jarus1
28. aug 2008

no ved toho sa obávam....a krvné testy si mala dobré? prečo ťa tam vlastne poslali?

mima07
28. aug 2008

jarus neboj ja som mala krvne dobre tak to som isla len na take uistenie ja som bola v 17 tyzdni na malom 3D ultrazvuku a tam mi povedali ze vyzera byt vsetko v poriadku 😉 a isla som kvoli veku ako vsetky co sme tu 😀

jarus1
28. aug 2008

aj pohlavie ti povedali až o 4 týždne?

mima07
28. aug 2008

ja som to vedela na tom 3D sme videli ze chlapec a ak nechces tak ti nepovedia oni sa pytaju ci chcete vediet pohlavie

bejca
28. aug 2008

Jarus aj mne to doki povedala uz v cca 18 tt ze to bude chlapec 😵 a amnio mi to len potvrdilo - a cakala som 3 tyzdne 😉 a ked si mala krvne testy oki tak sa neboj vsetko bude oki 🙂 a inak ta vitame medzi nami a pekne tu s nami zostan a budeme sa s tebou tesit 😵

annika
28. aug 2008

Ahojte! Ja som bola v 19.tt na amnio tiež vekovou indikáciou, tiež som mala 36 rokov. A na výsledky sme čakali 3 týždne, no ale som počula, že pri zlých predbežných výsledkoch ti zavolajú skorej, preto od tehuliek si pýtajú telefonický kontakt. Zavolajú ti aj vtedy, keď do podovej vody sa dostane krv a nevedia to vyšetriť vtedy.
Jarus, neboj sa, uvidíš všetko bude o.k., len sa nestresuj, lebo s tým urobíš bábetku zlé, aj ono bude nervôzne. Je to vaše prvé bábetko???

janka_fr
28. aug 2008

Ahojte
Jarus ja som bola tiez na amnio v 18tt ale preto ze som mala zle vysledky. Tu ak su vysledky dobre tak sa na amnio neposiela aj ked mas 36. Cakala som 3 tyzdne na vysledky.

lubii
28. aug 2008

Ja som bola v 16.tt a dr, čo mi to robil, sa pýtal, že prečo ma poslali tak skoro. Išla som tiež preto, že som mala zlé výsledky z tripple testu. Keby som mala dobré, tak by som nešla.

marta09
28. aug 2008

Ja som na amnio nebola, odmietla som to. Chválabohu, malá je zdravá a šikovná 🙂, ale keby som mala zlé testy, tak neviem... Ale ja som verila, že všetko bude dobré, som optimistka 😉

azuzi
28. aug 2008

Ahojte kocky,
vsetky Vas pozdravujem, som na skok doma tak som Vas kukla, ale na buduci tyzden uz chcem zacat pracovat na 2 hodiny denne, tak si musim nejaky internet u nasich poriesit nato prechodne obdobie kym budeme byvat u nasich. Dom stale staviame, momentalne robime podlahy sami s manzelom - ide nam to ako v lete na saniach - hrozne pomaly 😠 😠 , ked tam prideme s Martinkom tak ked ho nikto nekocikuje tak aj tak ja vela neurobim. Stale sa kojime - je uz z neho riadny valibuk - pomaly mu su uz vsetky veci male a musime to obmienat. 😀 😀 . Niekedy ho kojim aj kazdu hodinu, lebo neviem ako ho utisit 😒 😒 . V noci si urobi taku 5-6 hodinovu pauzu a potom je to uz znovu vo svojom tempe. 😀
Ale uz je omnho usmievavejsi, ked ho dviham do sedu tak uz pekne drzi hlavicku. 😀 😀 . V nedelu ho krstime robime oslavy, tak potom buduci tyzden aj pridam fotky ak sprevadzkujem internet.
🙂 🙂

jarus1
28. aug 2008

ďakujem bejca aj vám ostatným...ja mám krvné triple testy v poriadku, tak dúfam, že aj amnio bude. Bola niektorá z vás na amnio v železničiarskej nemocnici na Šancovej v BA?

bejca
28. aug 2008

Azuzi tak teda drzim palceky aby vam to islo ako v zime na saniach aby ste rychlo pekne a vo vlastnom byvali 😵 a uz som zvedava na fotecky Martinka a vsetky ostatne 😉 a aj my sa stale kojime prikrmy moc nechceme 😅 a v noci sa tiez kojime ako kedy aj po 1,5 az 3 hodinkach 😅 tak aj tebe pevne nervy 😵

Jarus nemas zaco 🙂 a teda ked mas testy oki neboj vsetko dobre dopadne 😉 😵 drzime palceky 😵

bejca
28. aug 2008

Janka Julianko mal teraz niekedy pol rocika tiez ze 😅 tak dodatocne vsetko naj a boztek na noztek posielame 😵

janka_fr
28. aug 2008

Jarus tak to bude vsetko v poriadku a hlavne pohodicka, vychutnavaj si tehotenstvo

Azuzi drzim palce nech uz cim skor byvate v domceku a tesim sa na fotky

Beji dakujeme a mal polrocik vcera 😉

My sme kupili babycook a zatial malemu velmi nechuti ked mu navarim, zje len 2-3 lyzicky a hotovo. Ked sme boli na dovolenke tak som kupovala hipp bio a to mu vsetko chutilo dokonca aj spenat. Zjedol 130g a teraz toto mi odmieta.Pravda je ze je to ale ina chut trosku ako kupene.Masko mu chuti to neodmieta. Tiez v noci kojim kazde 3 hodiny ale byva aj po 2 hodinach, tak neviem Beji ci to nebude aj zubkami lebo je teraz taky umrcany a odkedy stoji je hroza ho uspat.Dam ho spat a hned stoji a place. Beji prajem aby sa vam to v noci polepsilo aby si sa mohla poriadne vyspat.

jeee a dnes som bola korculovat, bola som asi hodinku a este som aj doma cvicila na fitlopte brusaky takze som konecne zacala nieco robit s tym mojim bruchom.

annika
29. aug 2008

Janka!! Gratulujeme k pol rôčikom!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Aby pekne takto rástol ďalej Váš maličký!
Azuzi, už si nám chýbala aj s malým Martinkom! a ako vidím ani vy sa nenudíte! A už chceš ísť robiť pri tom všetkom???
Včera aj my sme skočili do školy s malým, len na kuk, ako to tam vyzerá...No, nálada všelijaká takto pred začiatkom nového šk. roku... V júni to tam vyzeralo optimistickejšie... Každý sa ma pýtal, no kedy sa vrátiš??? A ja na to, o dva roky! Aj tak t taakkk rýchlo ubehol ten rok!
No a od dnes som slamenná vdova, manžel išiel na túru do Álp, vráti sa až v pondelok. Už teraz mi chýba... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Aspoň vy ma rozveselte, prosííímmm!!!

bejca
29. aug 2008

dobre ranko 😵

Janka neni za co 🙂 a prosim ta co to je ten babycook 😅 😨 nemam ani paru 😅 a ani Petkovi nic nechuti ... zo vsetkeho ho trasie 😝 tak som kupila nejake papanicka od Hipp a Hami a ani to nejako straasne do neho nejde 😅 ale vacsinou hovoria ze kojene deti neskor zacinaju papat 😵 tak mame cas ale po trosicke mu davam 😉

Anika no myslim ze aj tu bude pusto vacsinou vsetci urcite niekam vypadli prec 😵 moj muz je v robote 😝 ☹

mima07
29. aug 2008

dobre ranko
ja som tu 😀
moj muz je u svokry ☹ a pride az zajtra vecer
alex je nejaky mrzuty asi tie svine zuby lebo ked som mu dnes natierala dasna tak sa mi zdalo ze mu idu nejake vzadu