Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
20. okt 2008

jéj,Julianko je zlatúšik 😉 , ale mohla si dať trošku aj ocka,nie iba nohy 😀

bejca
21. okt 2008

ahojte 🙂

my noc zasa nanic 😝 co uz ...

Janka mne to video nejde -klasika ☹ 😠 a topanocky mu kup take aby mal aj clenok pevnejsi a aby boli makke aby mohol kracat 🙂 nam tak poradili ked sme kupovali 🙂

my sme mali vcera take mini stretko 😉 ak chcete kuk :

http://picasaweb.google.sk/benikovci/JesenAStre...

bejca
21. okt 2008

a aj Petkovi su tam tie botky vidiet 😉

janka_fr
21. okt 2008

Ahojte

Lubi papa bol na zaber fotakom velky 😀 ...inac zase som si to po prvykrat prelozila to ze ocka ako ocka-oci s makcenom. Nejako mi v poslednej dobe tazsie zapaluje.
Beji my tak isto ale v piatok tusim, mi jedna kocka poslala knihu- Kazde dieta sa vie naucit spat, takze vcera som zacala citat ale samozrejme ze sme nespali poriadne takze som sa dostala asi len na tretiu stranu a noc bola tiez otrasna. Zevraj je ta kniha dobra ak chcete niekto preposlem.
Fotecky su super a ako vzdy komentare paradne na tej smyklavke 😀 .

mima07
21. okt 2008

dobre ranko
tak my sme spali super do 8,00 😀
aj ja som konecne pridala nejake fotky
bei tie tvoje pozriem pri kavicke isto su super ako vzdy 😉

mima07
21. okt 2008

bei to kde ste to vonku?

nika07
21. okt 2008

to by aj mna zaujímalo , tia šmyklavky

azuzi
21. okt 2008

Mima pozerala som fotky, Alex je pekny 🙂 🙂 .
Janka tak Tvoj Julianko je tiez riadny sikovnicek, pozerala som video. 🙂 🙂 .
Bejca aj Tvoje su pekne - Petko bude cochvila chodit 😉 😉 .
Nas Martinko dnes teplotu nemal, mal ju vlastne len v nedelu, kontrolovali mu moc a cakame este na vysledok z mikrobiologie, a ten bude az vo stvrtok. Tak dufam ze bude v poriadku. Boli sme na krcnom a aj tam bolo vsetko v poriadku. Zabila som s tym vcera pol dna. 😒 😒

bejca
21. okt 2008

Mima , Nika ved v TT pri Maxe 😉

Janka dik 🙂

Azuzi no to je tak ked clovek beha po doktoroch ale super ze vsetko je oki 😵

mima07
21. okt 2008

bei ja som si totam nevsimla to je hned pri maxe?

bejca
21. okt 2008

Mima pekne fotky 😵 a je to kusok od Maxu - ked pridete pojdeme 😉

nika07
22. okt 2008

prajem dobré ráno,
beji už by sme zasa mali, kým bude škaredo

bejca
22. okt 2008

Nika kludne dnes 😵

inak dobre ranko 🙂

ja tam idem urcite lebo je akcia v draciku tak hor sa na nakupy k vianociam 😀 toho havina maju za 999,- takze ho idem urcite kupit 😉

nika07
22. okt 2008

beji bola som dnes do obeda v TT, mala som vybavovačky 😒

bejca
22. okt 2008

no my sme boli okolo 12-tej az 13,30 v Maxe a parku a kupila som mu havinka tak sa tesim 🙂 a neda sa prat 😅 ale ved hadam nejako potom v pripade nudze aspon handrickou alebo ciastocnym ocistenim 🙂

janka_fr
22. okt 2008

Ahojte
Beji to si kupila uz na Vianoce??To vydrzis??Ja som v tomto ako mala ja nic nevydrzim, ja by som mu to asi hned dala 😅

neyne
22. okt 2008

Ahojte babenky,
idem sa aj ja pridat ku Vam... je to sice pre mna nezvycajne, ale mozno si tu depku vyrozpravanim, teda vypisanim troska zmiernim... mam dvoch drobcov vo veku 11 a 5 rokov a teraz pravdepodobne cakam dalsie babo... mame s manzelom dobru pracu, tak sme sa rozhodli zobrat si hypoteku a kupit si starsi domcek... kedze sme prisli do veku a doby, ked sa clovek so strednou skolou daleko nedostane, rozhodli sme sa zacat studovat na vysokej skole, ktora je platena... a teraz pred prvou skuskou dnicky nedorazili a tak stojim pred dilemou ako dalej so skolou, s pracou... vobec so zivotom... drobci sa obcas dostanu ku debate dalsieho surodenca, no zvacsa sa to konci hadkou, lebo mensi drobec - syn chce braceka a dcera chce sestricku... mozno vam to ako nejaka tragedia nepripada, ale predsa len tu su obavy o financne zabezpecenie rodiny,o zabezpecenie troch deti, kvoli veku o zdravie babatka... a tak sa to vo mne bije a miesa a miestami neviem co a ako dalej... snad to vsak vsetko dobre dopadne... drzte mi palce... J.

bejca
22. okt 2008

Janka ja kupujem vzdy uz od septembra pod stromcek 😉 inak je toho potom naraz moc 😵 takze vzdy nieco kupim a ja vydrzim ja mam radost uz dopredu a potom straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne velku pod stromcekom 🙂 svokrovcom uz mam komplet , mojej mame nieco 🙂 krstniatku tiez uz nieco a este muzik a Petkovi este nejaku somarinku a tiez uz komplet 😀

Neyne ahoj vitaj medzi nami 😵 no ja ti mozno neporadim az tak - ja mam 37 a mame prve babatko , podstupila som amniocentezu - tu tusim vsetky co sme tu ju podstupili 😉 a potom uz sme sa len tesili 🙂 no ale tiez sa nam nedarilo a tak sme predtym spravili svadbu + kupili sme trojizbovy byt-zobrali sme hypoteku - a naraz hup zostala som tehu 🙂 no ale my sme nic neriesili - tiez mam dobru robotu 😉 ale ved som sa narobila dost tak teraz si to uzivam 🙂 no a coo poradit tebe - zalezi od teba ako sa citis na mimi - skola pocka - to je jasne - tu mozes robit aj popri tehu aj popri MD 😉 co sa tyka hypoteky - no aj my splacame ale nemame dalsie dve deti - takze neviem ako su narocne a co vsetko taky drobci potrebuju 😉 ale da sa aj to zvladnut si myslim 😉 a co sa deti tyka tak neboj tesit sa budu ci s braceka alebo sestricky 😵 🙂 no a nakoniec - po pol roku - neviem ako robis a kde - niektore kocky robia doma z PC - ja tu moznost nemam 😅 takze som na RP 😝 ale co uz ... 🙂 alebo sa da po case roku roku a pol zacat pracovat -mozes dat varovat babka alebo jasle alebo pani na varovanie 😉 takze moznosti su len sa netreba bat ale vsetko za a proti zvazit 😉 a ja by som bola straaaaaaaaaaasne rada keby som bola tehu hned aj teraz 🙂 zivot je zazrak 🙂 cmuky cmuk ti posielame a bud vesela 🙂 tes sa a vsetko si premysli 🙂 verim tomu ze sa rozhodnes dobre 😵

azuzi
22. okt 2008

Ahojte kocky Vas pozdravujem, tak Bejca ja na nakupovanie vianocnych darcekov vobec nemyslim 🙂 🙂 . Mozno to na mna dakedy pride.
Pozdravujem Neyne, tak ja som inak menila pracu pred necelymi dvoma rokmi, inak pre mna velmi zaujimava, ale aj tak som chcela dieta a pred rokom sme zacali stavat novy dom - no hrozne naklady, otehotnela som asi mesiac po zacati stavby. A teraz uz pracujem z domu na ciastocny uvazok, ale peniazky zato budem moct dostat az v novom roku, lebo som na materskej. Co sa tyka financii nie je to vobec lahke omnoho lahsie by to bolo keby som pracovala, ale uz musime vydrzat, este potrebujeme predat byt a bude nam potom trochu lahsie 😉 😉 . Hlavne treba chciet a potom sa uz riesenie nejake najde. 🙂 🙂

nika07
22. okt 2008

neyne,
pripájam sa k bejce, držím palce, už akokoľvek sa rozhodneš 😉 ja som tiež išla do loterie s prácou, ale snáď sa budem môcť vrátiť, ako mi sľúbili 😲

mima07
23. okt 2008

dobre ranko
neyne asi ma kazdy taku dilemu ja som maleho velmi chcela ale ked som ostala tehotna tak som tiez bola zaskocena 😀 pracu som menila uz ako tehotna tak neviem ako to bude po rodicovskom zatial to manzel nejako stiha a nas pokladik stoji za to. Ale rozhodnut sa musi kazda za seba a potom sa uz neotacat dozadu, navratu aspon pre nas vzhladom na vek uz niet

bejca
23. okt 2008

dobre ranko 🙂

vladkaz1
23. okt 2008

Ahojte krasavice 😉
Ako sa mate? mi fajn Lucka neposlucha a vcera vrackala chuda ☹
Neyne drzim palce nech ti to dobre dopadne 😵

nika07
23. okt 2008

čauko vladi, a čo je lucke, zistila si ☹

lubii
23. okt 2008

Ahojte dievčatá.
Tak ste to tu zas pekne napísali pre Neyne, že už ani niet čo dodať. Iba že držím palce a rozhodni sa podľa toho,čo cíti tvoje srdiečko.

azuzi
23. okt 2008

Pozdravujem Vas, tak nas Martinko je nachladnuty ma nadchu a kasel 😒 😒 , to sa asi ta teplota z nedele prejavila. Ale co ma este hneva v pondelok sme davali moc na vysetrenie a neieco tam ma uz som tam volala dnes dva razy a najskor doktorlka mala poradnu aby som sa ozvala o jednej a o jednej ze tam nie je mam volat o tretej 😠 😠 .

nika07
23. okt 2008

azuzi toto aj mna vie riadne vytočiť

agi2
23. okt 2008

😅 prvý krát :ahojte, som tu prvý krát.mám 35 a pol a práve sme sa definitívne zhodli s manželom na tom, že je čas intenzívnejšie sa posnažiť o bábätko. Máme už dve nádherné deti (sme nekritickí milujúci rodičia), 16 a 10 ročné dievčatá.Keď mi kamarátka povedala o modrom koníkovi, veľmi milo ma prekvapilo, koľko je tu žien v mojom veku a starších , ktoré chcú otehotnieť. Ja som mala pocit , že ja som tak trochu zvláštna , že ešte túžim po bábätku ale že okolie nejako tomu veľmi nefandí.Musím podotknúť, že už 6 rokov nechávame veciam voľný priebeh a nebrala som žiadnu antikoncepciu. Ale ani som nevyvíjala nejakú inú snahu (lieky atď.).Možno to nebude jednoduché , ale teším sa že sa môžem porozprávať so ženami , ktoríým ide o to isté.

azuzi
23. okt 2008

Ahoj Agi, vitam Ta tu medzi nami, ja uz dietatko mam, ale vy kedze sa uz snazite dlhsie, a chces, tak radsej chod k lekarovi mozno najdu problem. A zachvilu tu budes s nami ako tehulka 😀 😀 A urcite nie si zvlastna. 🙂 🙂 . Ja som sa tiez po zlej skusenosti zacala snazit v 39 a bolo mi jedno co si okolie mysli. A teraz mam pekneho chlapceka. 🙂 🙂

marta09
23. okt 2008

Ahojte dievcata 😉 , konečne som sa dostala k PC, mali sme trošku zdravotné problémy, ale už je to OK. Stále trpím nedostatkom času, v sobotu sa chystám natlačiť kapustu do súdka. Čítam vás skoro každý deň, len k písaniu som sa akosi nedostala. Pozerám, že vaše detičky rastú ako z vody, asi ich dobre polievate. Vítam tu aj nové kočky, tak my sme tretie dieťa vôbec neplánovali, ale náš vzťah s manželom sa upevnil ešte viac. A keď sa pozriem malej do očí, tak ma to šteklí pri srdiečku 😵 😵 😵 , deti sa neskutočne tešili, keď sme im povedali, že nás bude viac 🙂. Som rada, že som dala šancu pre život, veď o prvé dieťa sme sa snažili dosť dlho, pomohla mi až hormonálna liečba. Veď je to krásne, mať malé dieťatko po 17-tich rokoch manželstva 🙂 . Mimochodom, 26.10 máme výročie