Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
5. nov 2008

lubi srandicky 😀 😀 😀

lubii
5. nov 2008

U nás síce neprší, ale dnes sme boli v lese a Samo chcel chodiť sám 😅 . Lenže v lese bolo blato a mokro,tak bol až po zadok mokrý a zablatený 😅 😕

bejca
5. nov 2008

Lubii 😀 😀 😀 😀 no ked bude mat brucho ako ten na obrazku tak mu ich kupim 😉 😵

lubii
5. nov 2008

Súhlasím,ja tiež chcem,aby mal môj mangel na bruchu tehličky 😉

bejca
5. nov 2008

😉 🙂
no my ideme von je nadherne takze ideme do parku a Maxu a pod 😉 ahojteeeeeeeeeeee

marta09
5. nov 2008

Ahojte dievčatá, Lubi 😀 😀 😀 , super tip na darček 😉 . Robkovi k jeho prvému rôčiku prajeme všetko naj..., aby sa mu splnili všetky jeho sny. Bei, príjemné snažilkovanie 😉 . Azuzu,Martinko už je veľký chlap, Janka , držím palce aj na nohách, aby to bola tvoja svadba snov 🙂 . Idem na prechádzku so Simonkou, lebo o chvíľku je tma, ahojte

bejca
5. nov 2008

Marti vsetkym si nam odpisala ale o vas si nam nenapisala 😕 😨 ako sa nam mate ?? co nove haaaaaaa 😉

inak pozdravuje vas Tamita maju sa fajn ale nic nestiha ale vraj sa zastavi 🙂

annika
5. nov 2008

Aj my sme boli vonku aj doobeda aj po obede, u nás bolo 20 C a slniečko. 😀 😀 😀 😀 😀
Janka, kedy sa vydávaš presne??? Joj, som zvedavá na fotky potom!!!!
Marta, díky. A vy sa máte ako????

janka_fr
5. nov 2008

Kocky takze to bude 22.11. 😉

Ze 20° 😨 no tak my mame 8° a leje este stale 😠 .

Lubi uz som sa pustila do vyroby toho darceka a prikupim tehlicky k tomu este 😎 😀

Marti ako sa mate?????

lindda
5. nov 2008

Cafte dik za pochvalu 🙂 dedkovci a babky sa poznaju od detstva 🙂 A aj ja z muzom sa pozname od malicky dost zabavne 😀
Nino je strasne cert 😅 😀
A schudnut musim lebo som ako kamion a netusim ako by som vyzerala na porodnom stole ako velky kamion a s prívesom 😀 😀

neyne
5. nov 2008

Ahojte babenky, tak som opat na chvilku zavitala medzi Vas... pozeram, ze sa zmenil nazov nasej tematickej stretavky 🙂... tak neviem, ci tu mam co robit... troska sa motam po nete, hladam nejake clanky o psychickom tyrani deti... rozhodla som sa, ze napisem o tom rocnikovu pracu... je to dost tazka tema, ale ako inac pomoct tym drobcekom... tak reku zastavim sa aj tu, co je nove... a vsimla som si ten tip pre manzela a priznam sa, hned som si v tom predstavila toho mojho a drobci na mna len zazerali ze sa z nicoho nic smejem 🙂... fakt je to super... tak sa majte krasne a uzivajte si novembrovu pohodu, ved o chvilu sa zacne, teda aspon u mna, vianocny stres... papa.... J.

annika
6. nov 2008

Juj, detičky, dnes tu nikto nie je???? ČO robíte všetci???? Robko teraz práve zaspal, tak idem vyvešať prádlo a noch einmal zapnem pračku...aby sa nenudila...
Linda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Aj ja som mala nadváhu pri tom tretom tehu, no a príroda to riešila tak, že som pribrala len +6 kíl!!!!! a doteraz neviem, či to bolo z tej diéty bez cukru, čo som musela, alebo to bol zázrak... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

azuzi
6. nov 2008

Ahojte kocky, dva dni som tu nebola, bola som vcera pracovne v Decodome aj s mamou a s Martinkom a potom sme boli na navsteve u pribuznych, lebo mama je od Topolcian.
Mali sa dost naplakal pri spiatocnej ceste asi velka nuda, ale v Bystrici k nam pristupij aj starsi syn Samko a ten ho hned zabavil - dal mu pozerat 😀 😀 😀 taky katalog a hned prestal, viete si predstavit ako vyzeral ten katalog po takom pozreti pat mesacneho dietata, mozete ho vyhodit 😀 😀 .
K tomu chudnutiu, manzel bol vcera na kontrole s tou chorobou co ma, chodi k takej kapacite, co sa venuje aj zdravej vyzive, mal pre mojho dost vyse sto kiloveho manzela prednasku asi hodinu a ked som prisla domov, tak manzel si varil celozrnu ryzu s riasami. No a odteraz sa mam o to starat aj ja. No keby nam to vydrzalo tak raz dva schudneme. 😀 😀
Annika ja som doteraz pracovala, ale uz musim skoncit, lebo tento mesiac mi aj tak budu platit tretinu, nemozem to prehanat. Teraz vykuka slniecko, tak uvidime co bude. Martinko spi uz vyse hodiny vonku, otec ho strazil, musi obcas donho drgnut ked sa zacne mrvit, aby sa nezobudil. 🙂 🙂 .

bejca
6. nov 2008

Ahojte 🙂

Janka no tak to uz je za dverami 😀 ta svadba 😉 a u nas je naozaj krasne cca 16stupnov 😵

Linda no tak ja som zacala trosku cvicit lebo tiez som ako taka velryba s mobidickom skrizena 😝

Neyne drzim ti palceky na tu rocnikovu pracu a veru tazku a smutnu temu si si vybrala ☹ ale snad aspon trosku pomozes 🙂 a dik ze na nas myslis a tesime sa kedy znovu nakuknes 😵

Anika ja som varila svieckovu a aj vonku sme boli a tak 😉 ale pozeram ze ty sa nenudis tiez 🙂 si pilna ako vcelicka odrana 😵

Azuzi ty si takto pekne chodis aj s Martinkom po vyletoch no super 😵 a ozaj prislo ti to DVD ?? a uz si aj cvicila ?? 😉

janka_fr
6. nov 2008

Ahojte

Tak ja som uz necvicila dobre dlho a to som chcela do svadby zhodit este aj tie posledne 4 kg ale este stale sa nejako drzia na mne , ale ja im k tomu dopomaham 😀 .No snad na dovolenke nieco zhodim.Joooj zaaavidime pocko u vas.My tu mame cely den tmu, mam pocit ze je tu polarna noc 😠
Pisala som vam minule miery Julliana ale sa mi zda ze nejako malo teraz pribera.Pribral len 300g tak neviem zda sa mi to strasne malo za mesiac a pritom papka stale 😒

Beji mnam svieckova robis mi chute.My budeme mat na veceru ako predjedlo slimaky a potom rybicku a pyre ale zo zemiaku sladkeho a bieleho.Uz si robim chute na slimaciky mnam.

Azuzi no vidis Martinko aky cestovatel. Ten katalog si viem celkom dobre predstavit 😉 😀

annika
6. nov 2008

Jaj, detičky, cvičenie a diéta....a ja mám už svalovicu, tolko o tom debatujete...Že z rias....juj, to bolo aké????
My sme dnes boli vTEscu a práve tam doniesli suprové teplé chrumkavé cesnakové bagety, no ja som nevedela odolať....Hneď som si v parkovisku šupla dve do seba...a že diéta....joj, to bol ako orgazmus.... Ale aj Robkovi chutili, najprv to olýzal, potom to držal v ruke ako poklad nejaký a pomaličky to papal...
&bejca, sviečková je tiež 😉 😉 😉 😉 😉

bejca
6. nov 2008

Janka aj mne sa zdalo ze malo pribral za cca dva mesiace do kila 😅 ale doki povedala ze to je normalne lebo sa viac hybu 😉 a teda slimaky ...........😝 ble asi by som to nikdy nezjedla 😝 uz mi chlpy stoja teraz 😅

Anika riasy ani ja nemusim 😝 ale pravda je ze som ich ani nikdy nejedla 😅

janka_fr
6. nov 2008

mnam mnam, ake boli dobrucke s bylinkovym maslom 😉 RAz to vyskusaj uvidis nie je to take hrozne , ja som mala z toho tiez prvykrat hrozu ale teraz mi to chuti 🙂

Annika tak ja teraz pri telke zase tlacim soletky a nejako sa toho zlozvyku neviem zbavit a vzdy ked idem do obchodu si poviem ze uz ich nekupim aby ma nelakali ale aj tak ich vzdy kupim a dokonca vzdy 4 balicky to aby bolo skoro na kazdy den 😅 😎

annika
7. nov 2008

Janka , Bejca😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte raz 😀
Pekné ránečko! U nás v noci asi pršalo či čo, ja som to ani neregistrovala....dúfam, že cez deň bude pekne! 😅 😅 Robko už tretí deň spí do šiestej ráno, potom sa naje a spí dále...Dúfajme, že to vydrží aj naďalej...Dcérky mali obidve 10 mesiacov, keď začali prespávať noc.
Slimáky ja tiež moc nie 😲 , ale som už videla ako sa to zje, dokonca mi ponúkli, nech si dám aj ja, no neviem...skôr tie riasy radšej. No idem, lebo macko sa zobudil a už vykrikuje.... 😀

bejca
7. nov 2008

ahojte 🙂

tak my sme spali dnes spolu a zdal sa mi Petko dost teplucky ...tak som mu odmerala teplotu mal ju zvysenu - rano mal 38,2 tak sme isli k doki - mame paralen cipky - bud to je zo zubkov alebo ta 6-ta choroba - uvidime 😅 ale jednoznacne je ze sme mali ist zajtra prvy krat plavat a nepojdeme ☹ ale nevadi mame dve hodiny nahradne - len nech mu prejde teplotka lebo je umrncany a aj sa mu zle spi lebo sa moc poti ☹

my spime stale celkom inak dobre len 2 x papa a obcas raz dva krat len dudinku dat

pizzamati
7. nov 2008

Ahojte kočky.

Ako vidím máme iný názov našej miestnosti, ale je fajn. 🙂
Dlho som tu nebola nejako nestiham aj ked som sem zašla raz za čas zbežne som vás prečítala videla som že sa máte fajn, ale písať som nestihala.
Naša malá nám dáva poriadne zabrať, to nie je dieťa ako moje prvé dve. Ona si vyžaduje celého človeka. Ked je hore a som sama doma neurobím nič,pretože sa jej musim venovať stále, čitať jej, hrať sa s nou, rozprávať sa. Ale vidim je aj šikovná ved bude mať za pár dní pol roka, veľmi rýchlo to uteká. Teraz nás trápi sopel, takže stále odsávame vysávačom, ozaj je to skvelá vecička aj ked reve ako malý pavián ale len chvilku pokým nepoodsávame a je klud. Zuby ešte nemáme ale slintá a všetko si pchá do pusky, snád jej nejaký už vyjde. 😀 😀

Manžel slubil že sem prihodí zopár nových fotiek aby ste nás videli ako sme narástli, tak uvidím či splní slub. 😉

pizzamati
7. nov 2008

Ahoj Beji.
Aká 6:choroba? To som zas niečo zmeškala? 😨 😨 😨

annika
7. nov 2008

Jeejj, Pizza!!!! Vitaj!!! Aj Dominika rastie ako z vody, čo??? Veď o chvílu bude polročná parádnica!!! Veď včera sa narodila...AJ Robko bol taký, keď mal tolko mesiačikov...Niekto musel ho zabávať. Teraz už niekedy on sám ide do izby a tam sa hrá niečím...Ja ho pekne nechám vtedy, nech sa pohrá sám. Len z ďaleka sledujem ho, lebo stále niečo vymýšla.
Ja práve obedujem, karfiolovú polievku, juj, strašne ľúbim!!!A to mi aj stačí do večera..
6-ta choroba je trojdňová choroba s vysokými teplotami a výsypkami...Po troch dňoch to prejde samo.
y sme to ešte nemali úklopklopklop/, ale čítala som to na fórach.

annika
7. nov 2008

Bejca, je mi ľúto Peťka, daj mu pusinku namiesto mňa, nech sa drží statočne!!!!Cmuk cmuk!!

bejca
7. nov 2008

Pizza to je par dni horucka a potom sa dieta vysype 😅 maju to deti do jedneho roka 😅 Anika ma predbehla 😉

Anika dik 😵 a asi pomohlo - od rana nemal teplotu ale plavat aj tak zajtra radsej nepojdeme a na noc mu radsej dam ten cipok aj tak 😉

annika
7. nov 2008

Dobre robíš, Bejca!
Pizza, čakáme na fotky!!!!

bejca
7. nov 2008

no ale zasa viem ze ked neni teplota nad 38 ze by sa nemalo davat aby telo bojovalo a vytvaralo protilatky 😅 tak neviem ....

pizzamati
7. nov 2008

Ahojte dievčatá.
Tak som sklamaná z môjho manžela chcel pridať fotky z práce a on chudák sa nevedel prihlásiť, ale v pondelok sa pokusi. TAkže sa ospravedlnujeme. 😝

azuzi
7. nov 2008

Ahoje, Bejca aj nas Samko mal tuto siestu chorobu, velmi rychlo mu to vtedy preslo bez problemov. Tak neboj aj Vam to rychlo prejde.
Zdravim Pizzamati, aj ja sa musim Martinkovi venovat, ale momentalne aj dost v noci. Annika Ti zavidim to spanie Petka v noci.
Dnes som Martinka vazila ma 7,8 kg a je o 1,2 kg tazsi ako Samko v tomto obdobi. Takze aspon cosi z toho ze nie som vyspata 😉 😉 .

vladkaz1
8. nov 2008

ahojte kde ste kto? 😉