Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
23. feb 2009

aj som si myslela ze ked mate rodicov dalej ze nebudete vsetkych volat 🙂 ale ved to nevadi hlavne je ze sa oslavuje 😵 😀 a ja viem ze v piatok 😵 medzi tymi nasimi chlapmi je az 9 dni rozdiel 😀 a tu tortu asi idem dotlacit 😀 nech mam uz zajtra pokoj 😀

pridala som par fotiek ako sme dnes boli trosku vonku mozte kuk 😉

Osa a to koho takeho drobceka si bola kuk ?? 😕

ja som vsetkym zakazala az po 600 nedeli som dovolila 😅

bejca
23. feb 2009

no uz som ten posledny kusok zozrala 😅 a mozem zacat znovu chudnut 😀

osa
23. feb 2009

spoluziacka zo strednej sa kooonecne rozmnozila... 😅 Myslim, ale, ze stale je len predposledna... 😀

bejca
23. feb 2009

jaaaaaaaaaaj tak jej gratulujeme 😉

lubii
23. feb 2009

jéj, pekné fotky Beji, ale vás zasnežilo 😅

Jani, aj my v piatok oslavujeme. Môj otec má narodeniny 😉

osa
23. feb 2009

to bolo take drobne mimi, my sme teda take male nikdy neboli... 😵 A lahke ako pierko, nosila by som ju na rukach stale 😅

bejca
23. feb 2009

Lubi dik 😉

este dve som prihodila do albumu Petkove ksichtiky 😵 a aj z oslavy som prihodila este do narodeninoveho 😉

Osa ja tiez neviem ake je drobne mimi 😅 Petko mal 4000g a 52 cm 😅 😉

bejca
23. feb 2009

Lubi akolko ma ocko ?? a zelame mu vsetko naj naj naj 🙂 😵

bejca
23. feb 2009

inak zabuda som pochvali t krasne fotky Alexika od Mimi a vy mate takeho krasneho havinka ??? 😕 ani som nevedela 😵

azuzi
23. feb 2009

Janka tak ste nas predsa predbehli s tym zublkom, lebo Martinko ma tam ciarku a trochu nieco citit, ale nevidiet 🙂 🙂 . A na oslavu su traja tiez dost, mne sa teda tiez nechcu robit nejake velke oslavy, je s tym kopec roboty 😀 😀.
Dnes som aj ja bola az v BA videla som ze tam mate viac snehu aku v BB. 😒 😒 .
Rano som mala smolu, buchla som v kolone jedno auto, jemu sa nedal zavriet kufor a moj naraznik to tiez odniesol 😠 😠 . Bolo to pri minimalnej rychlosti, len som sa zabudla nachvili pozriet dopredu a uz to bolo 😠 😠 .
Bejca fotecky sme kuk, a co Petkovi sa ten velky snehuliak nepacil 🙂 🙂 .

lubii
23. feb 2009

Beji, ten snehuliak na parapete je úžasný 😀 😀 😀 . Ocko má 72 😉

Azuzi 😕 ešteže sa tebe nič nestalo. Šatku už máš???

A ja som mala malé detičky. Danielka mala 2800 a Sam 2990 g.

lubii
23. feb 2009

Ja som dopozerala eurovíziu a som smutná, lebo nepostúpila moja favoritka Katuška Koščová, aj som jej 2 SMS pioslala ☹

marta09
23. feb 2009

Aj ja som pozerala eurovíziu, ale zaspala som pri nej, teraz neviem zaspať 😉 . Janka, gratulujeme k zubku, takže aj vy budete oslavovať 😉 , tak to má byť. Bei, ty si hotová fotoreportérka 😵 . Mima, my ked ideme na prechádzku po našej ulici, stojíme pri každom dvore/u nás má skoro každý psíka/ a Simi hovorí ich mená Daty, Pupík atd. Ešte som sa nepochválila čo urobila včera, vysmážala som šišky a ona veľká kuchárka si pritisla stoličku k sporáku a s vidličkou v ruke mi išla pomáhať 😝 . Sestra jej ušila taku minizásterku, takže ja už pomocníčku na varenie mám veľkú aj malú 😀 😀 😀.

annika
24. feb 2009

Tak, dievčatá Vy kedy spíte???? Ja som už o desiatej totálne KO... 😒 😒 😒
Marta, máš šikovné detičky!!!! Ja sa bojím malého pustiť ku sporáku, on má také rýchle ruky ako blesk....
Lubi, neboj, prejde ti ten smútok! Len aby si nemala nikdy väčší!!!! 😉
Azuzi, holka jedna! Pozor na seba dávaj!!!! 😅 😅 😅
Janka, gratulácia k zúbke!!! 3up, šup do obchodu a kúp si pre seba nejaké pekné šaty na leto! 😀 😀 😀
Osa, gratulujeme k drobulinkej Elíške!!!! Nech vyrastie v zdraví a do krásy!!!! 😀 😀 😀 😀
Joj, u nás zase sneží..... A ja som včera skoro spadla na dvore, tak strašne šmýkal ten sneh....
Ale včera som stihla aj kaderníka, tak som aj ja osrtihaná!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Škoda, že manžel ma včera videl len max. 10 minút.... 😅

bejca
24. feb 2009

Ahojte 😵

Petklo ma sopliky ☹ a celu noc mrnkal , plakal a jedoval sa ☹ takze som moc nespala 😝 😅 no dufam ze mu to ale skoro prejde a nebude chory ☹

Azuzi to nie ze by sa mu ten snehuliak nepacil ale mava take chvilky ze sa smeje a hned jeduje a hned place 😅 neviem co to ma za obdobie 😅 a stastie ze si to len plechy odniesli 😉

Lubi ozaj male deticky 😵 a dik za pochvalu snehuliaka 😵 len sa nam z tej parapety vecer uz zosmykol ☹ takze uz ho nemame 😖 😉

Marti dik 🙂 ale ja mam z tej oslavy 140 fotiek 😀 a tazke bolo vybrat len nieco 😀 😀 😀 a Simonka teda sikulka 😀

Anika nas si uz teraz toci tie kolecka co sa pusta plyn 😅 a aj tu iskru sa uz snazi hodit 😨 😕 ja ho tiez musim od sporaku hnat 😝 cakame na fotto ucesu 😵

aj u nas sneziiiiiiiiiiiiiiii 🙂

azuzi
24. feb 2009

Lubii satka je na ceste snad dnes dojde. 🙂 🙂
Annika na seba si davam pozor bola to len chvilka nepozornosti v zapche kde sa stavaju len taketo tuknutia 😠 😠 .
No Marta a mne Martinko pomaha vysavat, akonahle zacne uz aj je pri trubici a chce on a ked dovysavam tak este aj on pokracuje 😀 😀

azuzi
24. feb 2009

Lubii este som sa chcela spytat ze teraz v zime ked chodite von a ho mas v satke - to ho normalne naobliekas aj s topankami a das si ho do satky a nato si davas nejaku vacsiu vetrovku a vidi trochu tak na svet odtial?
Dik za info., 🙂 🙂
Vyzera ze zima bude este chvilu trvat a satku uz by som aj vyskusala.

lubii
24. feb 2009

Azuzi, keď ideme vonku a viem,že ho nevyložím, lebo je napríklad blato, tak mu dám len čiapku a vetrovku. Na nožkách má len to, čo doma aj domáce topánočky. Mám takú širokú vetrovku, že sa do nej zapneme obaja :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Tam je s Danielkou ešte minulý rok , to mu ani netrebalo vetrovku,lebo vtedy chcel mať rúčky vo vnútri. Teraz si ich vyberá vonku, preto dávame vetrovku. Ty si musíš dať rolák, aby ti nefúkalo na krk 😉 . Keď nemáš takú vetrovku, zober manželovu.

vladkaz1
24. feb 2009

Ahojte krasavice 😉 Anni no udobrili a uz aj stihli na novo hehehehe 😀 😀 😀
Mama Mima nie nieje chora len mame obdobie vzdoru plieskame sa o ze bucha si hlavu o stenu a nenene vsetko nemozes sa jej ani dotknut a ked jej nieco nedam hned tak plac aj hodinu takze tak a na hubenke mame exzem.
Baby ja tak v poslednej dobe kricim ze az mi je to luto potom placem s malou aj ju kolko raz zbijem z hnevu a potom ma to strasne mrzi ale ja fakt uz kolko krat neviem co snu mam robiť . 😝
Beji 😉 kuwa hehe fajn gratulujeme 😉 😀
A ako vy?
Janka? Ani neviem este furt nemame ten posra.... internet asi ma slahne ...

annika
25. feb 2009

Len klud, moja!!! Toto obdobie je prechodne, keď sa plieska o zem, tak ju tam nechaj a chod do druhej izby, prestane určite po čase, uvidíš. Netreba si to všímať, aj Robko to robil a po čase prestal.
Joj, ja som dnes šikulka, musím sa pochváliť, všetko stíham, bola som už na pošte, v banke, aj mám navarené, teraz už kávičkujem a čakám na Robka, že sa zobudí... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ideme von, lebo konečne už nesneží ani neprší....

azuzi
25. feb 2009

Vladka zelam vela trpezlivosti a malu nebi, nema to vyznam, iba ju viac vyprovokujes k tomu hnevu, Annika ma pravdu. 🙂 🙂
Annika Ty si sikovnica, aj ja chcem ist von maly tiez spi a chcem ist aj na postu uz tam mam aj baby satku a potrebujem tam aj odniest lehatko co predavam po nete. A zatial trochu pracujem.
V sobotu chceme ist na nakup do Polska do Targu nejake veci na dom - tak som strasne zvedava na tie ceny a ci vobec nieco kupime 😀 😀. Chcem si uz aj z Polska zajednat umyvacku a digestor, myslim si ze ten cenovy rozdiel nebude donekonecna 😒 😒. Len sa bojim aby nam potom vysli peniazky na dolezitejsie veci, no uvidime. 😉 😉.

lubii
25. feb 2009

Vladka ☹ Aj náš maličký si jeden čas búchal hlavičku o stenu. A potom plakal,že ho bolí,museli sme fúkať a pusinkovať. A o 5 minút znovu... 😠 Neviem,prečo to robia asi skúšajú čo si môžu dovoliť. Už to nerobí. Aj sa hádzalo zem. A to vtedy,keď som chcela,aby robil niečo, čo on nechcel. Napríklad ho idem obliekať,leboideme von a on sa nechce obliekať,tak si ľahne na zem a "zápasí" so mnou. Podľa mňa ich treba nechať. Raz som počula taký názor na jednej prednáške a sa mi to páčilo, že deti sa potrebujú občas uzemniť,keď majú veľa energie,preto sa hádžu o zem. Nechaj ju chvíľu nech sa vyzúri 😉

lubii
25. feb 2009

A teraz ma napadlo, že tu dám odkaz na túto tému. Teraz som si ju čítala. Aj knihu už mám, len som iba na začiatku, ale je zaujímavá. Už len ten názov sa mi páči 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

marta09
25. feb 2009

Lubi, to isté som mala so Simonkou, už sme asi prešli to vzdorujúce obdobie, ale ja som ju nechala tak a potom sa už ukľudnila. Ale najhoršie bolo, ked sme boli vonku a ona štipala a hryzla iné deti, dokonca susedkyne dievčatko uhryzla do krvi. Možno si to ešte neuvedomovala, ale fakt je veľmi ťažké vysvetliť dieťaťu, že inému tým spôsobuje bolesť a to už nehovorím o tom, ako som sa trápne cítila ja.... ☹ . Asi si pozháňam tú knihu aj ja.

janka_fr
25. feb 2009

Ahojte,

Vladka nas Jullian sa tiez hadze o zem a este si aj hlavu treska o zem.Trva to uz 4 mesiace a stale ho to neprechadza, obcas si tak trieska hlavu ze ma potom na cele modriny.Spociatku som ho vzdy zobrala na ruky aby si ju nebuchal ale on sa hrozne metal a zuril este viac. Tak teraz ho necham tak a ukludni sa sam, ale zistila som ze sa mu nesmiem vobec prihovarat.Akonahle mu nieco vravim tak pokracuje ak som ticho prestane, zdvihne sa a ide sa hrat akoby sa nic nedialo. Urcite ju nebi.

Lubi citala som si tu temu, je to naozaj zaujimave ale nevies, da sa ta kniha aj niekde stiahnut??Nemam moznost si ju kupit teraz a rada by som si ju precitala.

bejca
25. feb 2009

no my sa o zem nehadzeme ani zatial nejake tie nervy nema - jedine ak sa mu nieco nepodari tak zahodi tu hracku daleko a natiahne nozicky uplne 🙂 ale inak neplieska sa o zema ni hlavku si nebucha nikde nastastie 😅

Vladka drz sa a klud 🙂 a aj ja Petkovi obcas nalozim alebo na neho nakricim 😅 😕 😒 ☹ a potom sa mu omluvam a tiez mi to je luto ☹

Azuzi dobry nakup zelam 😵

Lubi ze uzemnit 😵 😉

Marti no my zatial sme s inymi detmi az tak neni ☹ ale kuse mna a teda pekne vie cvaknut 😝 😅

Janka a drzim palce aby vam to obdobie uz preslo 🙂

annika
26. feb 2009

Lubiii xixixixi, že uzemniť!!!!!Jaj, som sa zasmiala!!!!!xixixixixi 😀 😀 😀 😀 😀 Ešte stále sa smejem!!!!xixixixixi
To je dobrééé!!!! ale fakt niekde musia tie naše detičky zhodiť tú velikánsku energiu, čo majú.... 😀 😀 😀 😀
Azuzi, a kolko vyjde umývačka riadu v Polsku???? cca.?
Joj, vy čím umývate riad?? Ja už neviem, čo mám robiť zo všetkého toho jaru a cifu mám strašne suché tie ruky a potom sa škrabem ako neviem čo...

azuzi
26. feb 2009

Annika ja som nasla napr Bosch za cca 10 700,-Sk a u nas 19 000,-Sk. A to je takvalitnejsia a da sa kupit aj od 7000,- Sk. Aj tie znackove. Ja som ale prihliadala na hlucnost, a chcem najvyssiu teplotu umyvania 70 C, vela ma maximum len 65 C a chcela som inu ako Whirpool, dako mi ju tu na Slovensku v obchodoch neodporucaju.
Annika pri tom mnozste ludi u Vas by som nevahala a umyvacku si hned kupila. 😀 😀
A vcera som si uz konecne vyzdvihla satlku na poste, tak sme sa vcera satkovali, rodina ma odsudila, ze co zase vymyslam, Martinkovi sa to pacilo, skusala som zatial s nosenim vpredu, chcem ale vyskusat aj na chrbte.
Lubii vy sa nostite aj na chrbte? Zda sa mi to pohodlnejsie ako baby vak. 🙂 🙂
Sa z nej vytesujem. 🙂 🙂

janka_fr
26. feb 2009

Ahojte,

Azuzi super, ze sa tam Martinkovi paci, ja by som si to tiez tak strasne rada vyskusala, ale u nas je uz neskoro. To si si objednala na SLovensku? To je inac pekny rozdiel v cene 😨

Vcera sme boli u pediatra a zaockoval nas ROR takze uvidime ci sa objavi nejaka reakcia. MAly meria 74cm a vazi 8,7kg. No zase skoro nic nepribral a ani velmi nenarastol. Pediater ale vravel ze mam byt pokojna ze to byva v tomto veku normalne ze vaha stagnuje a ze je to aj preto ze nas maly je taky hyperaktivny. Uz som mu vymyslela aj sport.Ked bude mat 3 roky tak ho pojdem zapisat na karate, nad tym som rozmyslala preto ze tym sa aj ziskava disciplina a nauci sa aj sebaobrane a v dnesnej dobe si myslim ze to je fajn. No to su len moje predstavy, uvidime potom skutocnost 😀 😀 😀

azuzi
26. feb 2009

Janka objednavala som to tu z bazaru na modrom konikovi.
No tie ceny su teraz fakt rozdielne, ale nie podla mna navzdy lebo uz sa Madarsko, Polso a Cesko nejako spojili, aby im ta mena neklesala, tak uvidime.