Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
29. mar 2009

Ahojte,

tak ja pevne dufam ze na buduci tyzden bude pekne pocasie, ale v sobotu sme to vyuzili a boli sme vonku cely den. Obciansky a vodicak uz mam vybaveny takze super.

Som tu uz tyzden a este sme sa nezastavili, ked tak kratko sme tu ☹

Co je s Mimou??Ak nam to vyjde tak mozme dat stretko 😉

bejca
29. mar 2009

caute 😵

nenavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim zmenu casu 😝 😠 😠 😠 😠

Janka stretko ak sa ti chce v TT 🙂 alebo neviem ci budete mat v BA 😅 😉 sale ak TT mne je uplne jedno kedy 😀 a uz sa tesim 🙂 a aj my sme boli v sobotu v Kamci a bolo supeeeeeeeer 😵

Vladka tak budes kocka 😵 potom cakame fotto 😵

ozaj co je s Mimou 😅 halooooooooooooooo 😵

Anika dufam ze sa pridas na stretko 😵

vladkaz1
29. mar 2009

😉 Ahojte no kocka ani nie
Mam migrenu jak hovado idem skapat ☹
Mala reve jak besna som stoho na nervy , dnes uz len zalahnut a spat.Uz aby svietilo slnko a Lucka mohla behat po vonku lebo toto nudenie doma nezvladam.

bejca
29. mar 2009

v sobotu sme " vymakli " to dobre pocasie a ako som spominala boli sme trosku vonku - mozte kuk :

ak chcete 😉

http://www.facebook.com/album.php?aid=2006648&i...

lubii
29. mar 2009

Tak sme dnes upálili 4 Moreny, hádam to pomôže a príde už konečne jar 😀 😀 😀

Beji, fotky sú krásne 😵 . A že nčo sú na detských vetrovkách kapucne 😀 😵

annika
30. mar 2009

Bejca, krááásne fotky, len tá zeleň tam troška chýba, nie??? Tie stromy sú ešte také holééééé..... Ale vy ste pekná rodinka!!!!xixixixixixix!
Ináč od zajtra má byť pekne, hlásili u nás 17 stupňov....no, uvidíme čo z toho bude.... 😅 😅 😅 😅
Dnes čakám návštevu, kamoška príde, už sme sa dááávno nevideli, cca. 5 rokov...už sa tešííímmm!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

azuzi
30. mar 2009

Annika tak si uzi kamosku, Beji aj ja som pozerala foto Petko sikovnicek, no u nas vcera prsalo skoro cely den a aj dnes to zatial pokracuje, uvidime ci to bude cely den.
S malym som ani nebola vonku. Mohlo by na chvilu poobede prestat a volakde by sme na prechadzku sli. 🙂 🙂

vladkaz1
30. mar 2009

Ahojte bejka nadherne foto Petko za tym stromom co vykuka je bohovsky!!!
Mna zmohla choroba bolí ma staaaasne hlava, muz ma poobednu tak ani neviem ako pojdem do obchodu.
Azuzi praje peknu prechadzku v este krajsom pocasi. 🙂
Annika tak si to uziii 😀

bejca
30. mar 2009

dakujem vam vsetkym za pochvalu 😵

Lubi to ma kapucnu s mikinky 😉 a dufam ze ked si sa tak snazila ze ta jar uz pride 🙂

Anika no hlasia ale vraj aj dazd 😅 tak uvidime 😉 snad uz pride aj teplo a slnecno 😅 😉

Azuzi u nas tiez vcera prsalo 😝 ale v sobotu bolo fajn tak sme to vyuzili 😉

Vladka moja skore uzdravenie 😵 Petko posiela cmuky cmuk 🙂

vladkaz1
30. mar 2009

dakujem som sama doma len S Lucku bojim sa ze odpadnem je mi hrozne... ☹

vladkaz1
30. mar 2009

pridala som vam 2 foto uz mi je lepsie
😉

nika07
30. mar 2009

Ahojte, kočeny

som tu zasa dlho nebola, už som z toho počasia nejaká na nervy ☹
konečne bolo v sobotu krásne a nedeľa hnus 😠

idem kuknuť nové foto

tak ako stretko 😉

mima07
30. mar 2009

cauko
som rada ze som vam chybala 😉
precitane vas mam len ked chcem reagovat tak bud sa dieta zobudi alebo nieco do toho pride 😕
pridala som najnovsiefoto len nejako nemam na bejcu ale sa polepsim 😀

bejca
30. mar 2009

Vladka som rada ze ti je uz lepsie a krasne fotky 😵 Lucka je cela ty 🙂 😉

Nika no mi hovor o tom pocasi 😝 aj ja cakam na info ako stretko 😵

Mima 😀 no ale mala by si sa cinit s tym tvojim super fotakom 😀 😉 a krasne fotecky - Alexik je uzasny 😵

vladkaz1
30. mar 2009

Ahojte Beji dakujem no asi som to zariekla klepe ma zimnica cakam na muza uz nech pride ja som hotova....
Mima ahoj zlatenko jasne ze si chybala som stebou uz dlho nekecala idem mrknut foto...
Ninka no to pocasie hruza ja som velmi malo chora ale toto ma zabilo 😠 😨

nika07
30. mar 2009

😉 😉 😉 Vladi, tak držím palce aby si sa rýchlo uzdravila 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
30. mar 2009

mima no parada maly je strasne sikovny ako pozeram.... velmi pekne
😵

annika
31. mar 2009

Ahojte maminky!
Vladka myslím na teba, rýchlo sa uzdrav, veď jar je už na ceste!!! Práve teraz sa rozpráva Dr Ilko z Markízy, že už bude teplooo!!!! Ináč Lucka je ešte viac ocinko, než mama podla mňa... 😉
Tak včerajšok bol super, kamoška došla a večer aj odišla, hoci sa jej nechcelo velmi... 😉 ale čo už....aj ona má svoju rodinku...
Dnes zas ideme na ten prevenar, posledná dávka, ešte to vydržime nejak...veď Robko je bojovník veliký... 😉 😉 😉

mima07
31. mar 2009

cauko kočky
vladka rychlo sa uzdrav aby si si mohla uzivat slniecko
aj ja cakam co stretko janka kde si??????????????????
annika drzim paste na prevenar

mima07
31. mar 2009

vsetko najlepsie nike k narodeninam len teraz neviem ci 17 alebo 18 😀 vela zdravia lasky a nhech synator poslucha linduska este nemusi 😉

nika07
31. mar 2009

Ďakujem, mima niečo medzi 😀

a stým posluchaním 😠 , tak ani jeden

lubii
31. mar 2009

Jój,Vladka, skoro sa uzdrav.

Nika 😵 , všetko najlepšie aj ja Ti prajem k narodkám 😉 . Aj ja som baran 😉

Annika,vám držím palce, nech to zvládnete bez problémov

Mne sa zas zdá, že Lucka je celá mama 😉

janka_fr
31. mar 2009

Ahojte

vyhovovalo by vam to zajtra alebo vo stvrtok??Mne to vyhovuje po obede.Ked sa prcek naje, tak potom mozme vyrazit a on obeduje medzi 12:00-13:00. Teda dufam ze pocko bude mudrejsie a mohli by sme ist do nejakeho parku, co vy na to??Uz sa veeelmi tesiiiime.

Nika vsetko naj naj naj k narodeninam.

Vladke skore uzdravenie.

bejca
31. mar 2009

Nika vsetko najlepsie k narodeninam vela zdravia , lasky , sexu 😉 a rodinnej pohody 😵

Anika verim ze Robko zvladne v poho ockovanie 🙂 posielame mu cmuky cmuk 😵

aj my sme dnes boli na ockovani 😅 😝 ale to proti kliestom za mesiac znovu a potom za rok 🙂

Vladka no teda tak sa rychlo uzdrav 😉

JAnka ja mozem aj zajtra aj vo stvrtok poobede 😵 a mozme ist tam co som hodila link ak chcete 😉 alebo ak by nebolo moc pekne tak park + Max 😉 alebo cukraren 😵 a uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

bejca
31. mar 2009

a zabudla som :

my sme mali dnes super den 🙂 rano sme boli vencit s Petkom , muz isiel s dedom / otcom / k doki - bol ho odviezt 😉 a ked som bola tak skoro vonku tak som behla k doki opytat sa na to ockovanie proti kliestom - a tak vypisala recept isla som pre injekciu - zaplatila 21,95 euro 😅 😝 a uz aj som ho dala zaockovat 😉 za mesiac druhy krat a potom za rok 😵 potom prisiel muzik ppre nas a isli sme k svokrovcom 😵 tam sme boli do cca 16 tej - maly behal po dvore - dedo vcera s kamosmi svojimi strihal vinic tak bolo kopu vetviciek po trave -Petko zdvihal nosil 😀 ,kvietky , stromky , kricky pozeral 🙂 no podareny bol 😵 potom kacicky malililnke aj velke popozeral 😉 zajkov , sliepky 😵 no uzasne ze je taky super cas 😵 okolo 12,,20 sme zalahli a spali sme do 14,30 😉 potom este tiez pobehal a isli sme domov 🙂 doma sme zobrali trojkolku a isli von za detmi - Petko sa tak tesil ze su deti vonku vela ich z nich objal a chcel bozkat 😀 , kolotocoval sa , hupal , smykal a strasne sa mu to smykanie pacilo 🙂 jaaaaaaaaj no nadherny den sme mali 😵

mima07
31. mar 2009

ja vo stvrtok nemozem a ci to zajtra stihnem to zalezi o kolkej sa stretnete alebo lepsie do kedy asi budete lebo alex spava asi tak do 15

nika07
31. mar 2009

Ahojte,

ďakujem Vám všetkým,

zajtra by sme mohli aj my, ale tiež spávame až cca do 15,00, takže až potom 😉

bejca
31. mar 2009

no viac by mi vyhovoval sice stvrtok lebo muzik ma poobednu 😅 ale ak teda chcete zajtra .. mozme 😉 ved raz bez nas vydrzi 😉

bejca
31. mar 2009

Janka kde si ????? 😕

no tak ja idem haji 😔

dobru nocku 😉

janka_fr
31. mar 2009

halo tu som