Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
12. jún 2009

Ahoj, Alexa! Aj ja som bola na PN-ke celé tehu, na začiatku som sa strašne nudila, ale potom mi manžel kúpil internet /ja som bola proti strašne/ a odvtedy som tu v tej téme a na fóre. Našla som tu nové kamarátky s podobnými problémami ako som mala ja.... A hneď sa mi otvoril svet a bolo všetko krajšie.Neboj sa a kľudne si plánujte rodinný život, veď všetko bude inak, keď sa vám to maličké narodí!!!!

alexandrah
12. jún 2009

diky, ja mam tiez internet len 2 tyzdne, inak som mala az vecer na manzelovom laptope, ale mam kamosku na materskej, a mamu na dochodku, takze nejake to rozptylenie je. inak nie som velmi chatovaci typ, lebo väcsinou som s vela vecami nesuhlasila, a niektore chaty boli uz potom aj o napadani a tak, ale tu vidim, ze je to v poho, tak sa obcas pripojim. inak sa vobec necitim na 34, vyzeram skor na 24, nemam ziadne tehotenske priznaky (zaatial), duchom rozhodne mlada, manzel vravi, ze sa to zmeni az detmi (no dufam ze duchom mlada ostanem furt 😀 )

nika07
12. jún 2009

Ahojte,

Ahoj Alex, a gratulujem k tehu 😉
Alex daj nejaké foto do pasu, nech závidíme 😀

Annika aj u nás bol problém s večierkom, aalebo presnejšie triedna mi vravela, že decká nechcú večierok a už vôbec nie s vedľajšou triedou a triednymi učiteľmi,
ja neviem čo z tých detí bude, ked sa nevedia dohodnúť, môj sy povedal, že ani sa mu nechce ísť

nika07
12. jún 2009

u nás je strašná leja, a otrasne fučí, už nám po dvore rozfúkalo aj stoličky, no hrôza 😠

alexandrah
12. jún 2009

dam si foto, len ako zistim, ako sa to robi ... ☹ 😒 alebo mi to niekto ukaze, coskoro ... 😀

janka_fr
12. jún 2009

Ahojte,

vitam Alex medzi nami a nastav si v pase termin porodu aby sme videli v ktorom tt si a na tehu fotky sa tiez tesime 😵 ...
Alex mne sa maly narodil ked som mala 35, no nejako vyrazne ma to nezmenilo, stale rovnaka pubiska 😀 😀 😀

Vladi tak uz nech to mas poslane a peniazky vo vrecku a mozes rozhadzovat 😉 😎

Nika tak u nas je od dnes kraaasne, asi 30 stupnov, chystame sa k Atlanticu ale neviem, neviem, lebo maly ma uz druhy den strasne sopliky, ale to predpokladam ze zo zubkov, lebo nam konecne vidno malilinky kusticek 5 zubka!!!
Takze sa rozhodneme az ked pride Franck domov z prace.

Jeeej Alex mam pre teba zabavku ak chces 😉 😀 Je to digiscrapbook a ten ti pohlti tvoj volny cas, ktory mas. Ak to teda uz nahodou nerobis. Ja doteraz lutujem ze som to neobjavila este pred narodenim maleho ale az pred tromi mesiacmi, ale nevadi nikdy nie je neskoro, len toho casu na to je teraz menej.

vladkaz1
12. jún 2009

jadkujem jani uz to mam zabalene dokonca som zohnala aj krabicu od kocika no na paradu cakam len na mamu nech ma zavezie na postu len neviem ci to stihneme posta je do 7 a mama nema cas ,slubila som ze poslem dnes a zajtra bude mat uz kocik nemozem ju natahovat tyzden ked uz poslala peniaze za postovne vcera.. som nervozna 😝

nika07
12. jún 2009

janka, to len dnes bola také otras počasie,
už by sa to malo zajtra zlepšovať a buduci týždeň aj u nás bude hic, dúfam, že sa nám začne aj voda v bazene zohrievať 😀

bejca
12. jún 2009

caute 🙂

Anika pubertaci su dnes taki ... ale potom budu banovat 😉 a my sme nemali ziadnu rozlucku zo ZS ☹

Vladka ako uz si to poslala ?? nenatahuj tu pani 😉

JAnka ked znovu raz zavitas k nam 😉 tak pojdes k nam a ukazes mi to ako sa to robi 😉 ten discrabok 😉

Alex je tu vela tem kde sa medzi sebou " žerú " 😅 ale tu je pohoda a nastastie aj ja co chodim do februaroviek tak aj tam je klop klop " klud " 😉 a neboj len si uzivaj nic nerobenia lebo potom ti zacnu krasne ale krusne chvilky 😉 a len si planuj kolko len chces o tom to je 😵 a je to super 😵 a tie upravy si spravis hore na liste mas nastavenia na to si klikni a tam povypisuj co chces 😉 a aj fotku si tam vlozis 😉 a ak chces album spravit tak si klikni na fotoalbumy na tej spodnejsej liste a tam klik na moje albumy a pridavaj a pridavaj a pod ..a nase najdes hned pri nasom mene ako je ten fotacik 😉

vladkaz1
12. jún 2009

no neposlala lebo moja mama sa namna vysrala a nestihla som uz vybavit auto co to mam odniest na hrbe?som nasrata 😝

annika
12. jún 2009

Jej, detičky, tu je rušno!!! Ocka som poslala spať s malým, ja tu pozerám Aj múdry schybí...a práve teraz ukazovali , 6e od 23.6. začnú Poisťovňu šťastia zase, len som nepočuja ktorú sériu... 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
12. jún 2009

ja som sama nasrata a este varim no co ti poviem mala mi spi v kociku som zvedava ako ju prelozim 😔

annika
12. jún 2009

Ináč, Nika k tej večierke ešte! Ja som mala pred tromi rokmi deviatu triedu, tiež nechceli velmi ten večierok, ale potom to dopadlo SUPER!!!! Keď sa stretnem s niektorými meste, tak to začneme spomínať ... Proste bol to neuveriteľný ako sa tam tancovalo, na konci už aj na stole xixixixi, ja som tam stála pred nimi, nie že mi tam spadne niektorý/á...xixixixi takže tak.... a máme o tom aj video, rada to pozerám velmi.
Vladka, klud! Pošleš to pondelok a hotovo!

vladkaz1
12. jún 2009

no ja som neni nasrata na to ze som to neposlala ale na mamu ako sa namna vykaslala a co mi povedala do telefonu ... a to som ju dohodnuta doma cakala od 4 do 7 ... a neprisla

bejca
12. jún 2009

Vladka klud neboj posles v pondelok a mozno mala mama zly den 😉

Anika je super si zaspominat ked bolo dobre 😵

vladkaz1
12. jún 2009

no neviem ci zly ale skor ja mam zly den 😉 nieje somnou rec idem varit radsej aby som vam nepokazila naladu 🙄

azuzi
12. jún 2009

Vladka tak navar nieco dobre 🙂 🙂 a nerozculuj sa. Aj ja mam trochu blbu naladu poobede, je to k voli praci, ale co uz. 😒 😒

vladkaz1
12. jún 2009

varim mexicky gulas uz ma to prechadza len ma zarazilo to spravanie... to je jedno skoda reci .. 🙂 uz ma to prechadza a zajtra je posta do 12 tej tak dufam ze uz konecne jej to poslem lebo aj na hrbe to pojdem poslat sakra..
Azuzi co v praci??? 😝 kasli na nich 😀

azuzi
12. jún 2009

No asi tak kaslem, nebudem sa rozculovat. 😀 😀
Ako robis ten mexicky gulas ?

vladkaz1
12. jún 2009

mojko udusim klasika masko na cibulke.. kilo ... do druheho hrnca si dam velku fazulu sacik, kedze nemam parak inak sa moze maso a fazula dusit spolu ak mas je to sikovnejsie , ,korenie sol , paprika ako klasika gulas ak mas uvarene masko fazulu pridas v konzerve tie makucke rajcinky ak nemas pomixuj klasika rajcinu a aj papriku nebudes tam mat slupky a super ti to zahusti ... pridas 2 pretlacene cesnaky podla chuti kecup ja davam aj mixovanu feferonku .. a nechas varit len ochutnas co ti chyba do hrnca pridas.. podla chuti budes to mat riadne huste ak nie ze si dala vela vody zahusti mukov ale len troska na koniec pridas kukuricku mozes aj nemusis ako vam chuti je to jednoduche varenie vsetko sa ti vari samo len prihadzujes ingrediencie a za 2 hod komplet hotove... podava sa s bagetou alebo roztekom ...dobru chut

azuzi
12. jún 2009

No Vladka dik za recept urcite vyskusam 🙂 🙂

vladkaz1
12. jún 2009

😉 budem rada ked vam bude chutit moj je fajnovy ale zboznuje ho 😉 u nas 5 L hrniec 2 dni pocitaj ze budes mat plny hrniec ale ked nezahustis mozes zamrazit 😉 a potom jak keby si nasla 😀

alexandrah
13. jún 2009

ahojte, tak uz som do toho nastavenia cosi dala, dakujem za rady, som v 15 tt, od pondelka v 16. termin porodu mi este nedlali, ale na 1 ultr. som mala ze cca 7.12.2009, tak za chvilu 😎 😀
ja do roboty asi uz vobec nepojdem, povedala som si, ze uvidim prvy 3 mester, ako mi bude, ked ok, tak ... ale migreny skoro na dennom poriadku, a aj ta maternica ... no kaslem na to, lekari ma prosili, aby som ostala doma, llebo mam aj neurogennu tetaniu (take krce, ale obcas, nebojte, ale minule som skoro odkvacla v eline), nechcem tu vyzerat ako lazar, lebo to beriem ok, ta tetania sa prihlasila iba raz v tej eline. a nieco si uz najdem, zase aj doma sa da robit kopec, mam neobmedzene vychadzky, lebo pri migrene praveze musim ist na vzduch, takze mam vlastne volno ... povedala som si ze koli babu ... lebo minuly rok sa nam to nepodarilo, po par tyzdnoch ... tak teraz som si povedala, ze nebudem nic riskovat, a uz budem v 16 tt, a mam dobre vysledky, tak to urcite dobre dopadne 🙂 😠 vyzera, ze je dnes pekne, tak pojdeme dufam von, minuly tyzden sme boli s manzelom a psikom na hradzi, na prechadzke, sama zelen, no super!! 😀 😅

bejca
13. jún 2009

Vladka ty si ina kucharka 😉 asi vyskusam aj ja 😉 😵 dik za recept 🙂

Azuzi kasli na robotu 😅 😉

Alex super ze uz amme info v pase 😵 a teda termin mate super 🙂 ked citam ako si na tom tak veru radsej pekne domenka lezakj a relaxuj a naberaj silu 😵 potom ju budes potrebovat 😵

my sme dnes mali take sportove hry z roboty tak sme boli cely den len cez obed som behla domov aby sa Petko vyspinkal 🙂 prisli sme o 19.30 bolo celkom fajn priniesli sme si kopu ovocia , sladkosti , šarkana , loptu , kamiony 😀 no vselico pripravili pre deti 🙂 chlapi hrali futbal ako firma sme skoncili na 1 mieste 😵 a vecer bola pecena svina , koleno , kura 😀 fu ledva funim 😀 len som v soku trosku 😅 kamoska bola na materskej 2x po 3 roky a teraz by mala nastupit a direktor jej oznamil ze pre nu nema pracu 😅 😕 tak dostane vypoved 😅 ☹ takze uz sa tesim co sa stane somnou ☹ no uvidime ...ale asi budem musiet zacat chodit aspon na " brigadu " aspon zistime ako to bude doma " fungovat " a uvidime ako dalej ..a hlavne ako si ja zvyknem na tie poobedne 😝 no som zvedava ako to vsetko dopadne 😖

vladkaz1
13. jún 2009

beji tak skus a nech vam chuti .. jed budes varit velku fazulu tak ju namoc alebo predvar ta sa strasne dlho vari..
Super ze ste si uzili den....
Neboj sa ja si myslim ze ty sa nestratis 😉
Ja som uz kocik dnes poslala chvalabohu aj sa namnho tesi tak som zvedava ako dopadnem dufam ze bude spokojna...

annika
14. jún 2009

Ahojte! Bejca, veru to je vtom, aj ja len dúfam, že ma berú naspäť, vedia, že chcel len v septembri 2010, ale nikdy nevieš , čo príde... Musíme dúfať a veriť, že nás budú potrebovať...
Takže fazuľa, čo? A večer zas bojový film....Vladka, nezabudni vetrať!!!!xixixixixi
Včera sme boli na grilovačke u kamošov, tak tam mali bazén na dvore, no ja som už čakala, kedy mi tam skočí malý, nedalo sa ho odtiahnúť od vody, žaba jedna!!!!! Ale potom sme odchádzali bez trapasu, vďaka ockovi, ktorý mu strelil jeden na zadok /konečne!!!/. a potom sa malý ukludnil a pochopil, že tam nesmie.
Veru chlapci sú celkom iný ako dievčatá. Ja sa nepamätám, že by dcérky robili také kaskadérske cviky...Ony sa pekne zahrali v piesku, s bábikami a nelietali po dvore ako tento náš batman.
Joj a moja diéta zase fuč....
Včera som dala tri nové fotky do albumu Zlatko...Keď máte čas kuknite!
Alex, na tvojom mieste by som určite neponáhlala naspäť! Je mi ľúto čo sa vám stalo vlani, ale uvidíš, teraz bude všetko v poriadku. Len sa pekne oddychuj!!!

vladkaz1
14. jún 2009

xixixi Anika no aj som vetrala 😀 😀 😀 😀 ale nebolo to az take strasne 😅

alexandrah
14. jún 2009

ja sa spät neponahlam, financne to zvladame aj tak, a uz teraz viem, ze sa tam ani po materskej nevratim ... uz aj viem, co asi ine, takze sa uplne tesim na inu zivotnu etapu, aj s babatkami 😎
niekto tu varil fazulu? da sa aj v tlakovom hrnci, to sa uvari rychlejsie, ako iba normalne, ale samozrejme tiez namocit predtym, dobru chut!!! 😀

vladkaz1
14. jún 2009

😀 uz je zozrany hahaha 😀 dakujeme ja tlakovy nemam ale keby som mala urcite robim v tom ...potom tam len vsetko hadzes do tlakoveho

bejca
14. jún 2009

Vladka super ze si to uz poslala a neboj vsetko bude v pohode 😵 a teda jedaci ste dobri ked uz ste ho zjedli 😀 😉

Anika ja ani neviem co to dieta je 😀 😉 kasli na to 🙂 a aj nas Pedro je taky vymyselny a vsade musi byt a on by isto do tej vody skocil 😅 fotecky su uzasne 🙂 a model najkrajsi 😵 a dufajme ze to dobre dopadne s tym nastupom do prace 😅

Alex no ja by som rada tiez nieco zmenila - myslim zamestnanie ale mam dobru robotu aj celkom v poho plat ... len ta pracovna doba mi lezie na nervy 😅 ale tak co uz 😅