Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
26. aug 2009

My sme dnes zaplatili za opravu auta kopu peňazí... čaká nás výmena okien, strechy, prestavba domu...
no a manžel dnes večer na mňa išiel otázkou: a mamička, kde my pôjdeme vlastne tento rok na lyžovačku????
Chápete to? Bez peňazí...po úraze kolena...ja ho asi zab.....m.

mima07
26. aug 2009

annika ale odychnut si treba nieco pocka
bejca radsej tahaj matersku a muz nech sa drzi

vladkaz1
27. aug 2009

boze Bejka no nic moc veru ja by som radila zostat na materskej a snazit sa o druhe a MM musi vydrzat .. 😒 🙂
Annika dovolila som mu sampanske ,lebo ja som zla ked pije aby sme sa chapali .. 🙂 a odpocivaj ten tvoj MM je expert ale mozes byt rada ze by chodil kade tade aj relax je potrebny veru ..
Mima aj my sa pridavame k gratulacii Samkovi aj tebe!!!!
Mne je uz lepsie ... nevracala som tehu som neni testy boli neg. skor mam oslabeny zaludok

nika07
27. aug 2009

Ahojte,

Janulke a Samkovi dodatočne všetko naj,naj,naj k meninám 😎 😉

nika07
27. aug 2009

Annika my tiež v kuse niečo robíme a prerábame, už mi to ide na nervy 😠

annika
27. aug 2009

Vladka, ten môj manželík by furt chodil kade tade.... 😖 😖 😖
Nika, my detto. a už teraz rozmýšľam, čím začať, čo najprv a ako.... 😅 😅 😅 😅

azuzi
27. aug 2009

Ahojte kocky akosi nestiham posledne obdobie si s Vami pokecat. 🙂 🙂 Nieco som si precitala aj som sa pobavila na Annike ako ste bez penazi a muz chce ist lyzovat, a aj s nami je to podobne myslim si ze mam nieco na ucte, kupim to hento a potom pozeram, ze taky minus, 😀 😀 . Uz sme si aj nieco zariadili, boli sme v Ikee v sobotu, dost zlacneli, a tak sme pokupili nabytok do obyvacky, do nasich pracovni
Bejca drzim palceky nech sa Ti podari najst dobru pracu, inak aj ja som chcela uz od buduceho roka plny uvazok, ale sef mi to zatial na 100% neslubil, tak uvidime, snazim sa vymyslat nove projekty aby ten plny uvazok bol, chceme sa dostat do lepsej financnej pohody ako sme. Kazda firma sa snazi setrit a samozrejme aj na platoch. 😒 😒.
Gratulujem aj ja Samkom, uz neviem kolkych tu mame.

gabcadanci
28. aug 2009

Tak ahoj ja mám 35 ale už mám aj jedno dieťatko dcérku Danielku ktorá je naším šťastím a teraz sa nám už nedarí otehotnieť. Môžem sa pridať?? veľmi by som túžila po bábätku

vladkaz1
28. aug 2009

gabi jasne ze sa mozes pridat!!! bude len radi a pis .. kolko sa snazite o baby ?
Aizi mozes hodit foto ..? som straasne zvedava my sa nejako nemozeme dokopat domalovat tu izbu malej ani prasule su na to neni stale nieco mama 50 tku teraz Adamko sestrin 2R .. a stale nieco nieco teraz notebook zacat splacat lebo sme polovicu asi 13 tis zaplatili na raz plus akontacia 3 a chyba nam este 10 sat .. tak uz nam zacnu perne casy .. 😝 ... ale nejako naskrabeme a chcem kupovat tu chodbu .. porad bol dobry vyber v ikei alebo niekde v BA a ceny????? 😀

gabcadanci
28. aug 2009

Vladka my sa snažíme takmer 2 roky a vy? vy sa tiež snažíte?

vladkaz1
28. aug 2009

Ahoj no my sme sa o malu skoro viac nez rok .. ☹ ale potom konecne ..
Ja sa musim dat najpr do poriadku zo zdravotnej stranky a potom sa mozeme mam problemi s krckom maternice .. a tak... 😝 nechce sa mi o tom rozpisovat 🙂

nika07
28. aug 2009

Ahojte,

gabcadanci vitaj medzi nami, držím palce, aby sa Vam to čo najskôr podarilo 😉

azuzi fakt je to s tou robotou otras, snád sa to buduci rok ukľudní, ked budem nastupovať do práce ja
😕

annika
28. aug 2009

Ahojte! Vitaj Gabina! Pozerala som tvoje fotky, malá je krásna princeznička!!!! 😉 😉 😉
Aj ty vyzeráš skvele, si ešte mladá, určite sa podarí to druhé miminko!!!
Vladka a aj ty sa daj do poriadku! Aby sme mohli držať palce aj tebe!!! Na druhom inom fóre už máme jednu novú trojnásobnú maminku a jednu novú tehulku, tretia sa snaží o 106! xixixixixi Je to krásne to prežívať s nimi znovu!!!xixixixix

vladkaz1
28. aug 2009

Annika dakujeme , dam sa ved vies ze ja mavam aj sem tam bolesti s maternicou ale stale nieco 😝
Kto caka 3 mimi? 😕 to by bolo namna uz asi moccc no nechame sa raz mi prekvapit ..
Gabi fakt pekne foto a princeznicka nadhera ja som si vzdy priala blondate dievcatko s mod. ocami a mam snedu babulu ... ale je nadherna .. 😀 aspon sa dobre opali

annika
28. aug 2009

Vladka, dcérky so väčšinou poockovi... syna budeš mať blonďáka určite. Ty si ináč blondínka???? Alebo si bola?

vladkaz1
28. aug 2009

ano som boal blondinka teraz som na cerveno 😀 zas zmena veru.. ale povodne som spinavy blond .. no dufajme ze bude chlapcek chceli by sme syna hlavne moj 😀

annika
28. aug 2009

to je samozrejme, každý muž chce syna aspoň jedného... alebo väčšina mužov by som hovorila...ten môj čakal na to 14 rokov...

vladkaz1
28. aug 2009

jaj no len dufajme ze moj sa docka lebo mala bude chodit na hokej 😀 😝

annika
28. aug 2009

😉 😉 😉 😉 xixixixixi Vladka! Ináč my máme Gabinu s takovou chlapčenskou povahou...Furt len futbal a karate a všelijaké bojové športy. a motorky.. Namiesto Barbi som musela kupovať Action Man-i...

annika
28. aug 2009

Ináč dnes sme boli na termáloch u nás, majú to tu krásne spravené, dokončili konečne aj sedací bazén, je celkom nová aj to s 38 stupňovou vodou, všade čistota, velké stromy, takže aj chládok je. Som bola príjemne prekvapená. Naposledy sme boli niekedy v máji, tak vtedy ešte bol dosť veliký bordel, ale sa to pekne zmenilo.
kuk sem!
www.thermalpark.sk

vladkaz1
28. aug 2009

Annika a preco ste aj mna nezobrali? 😀 😀 😀 😀 aj ja chcem no muselo vam byt suuuper je to tam pekneeeee zavidim ale v dobrom 🙂

annika
28. aug 2009

Bola to taká expres myšlienka, návrh od manžela, na moju vetu, že je strašne teplo vonku...no a sme aj išli...
I náč ja už plánujem budúcoročnú letnú dovolenku....xixixixixi 😉 😉 😉

vladkaz1
28. aug 2009

joj aj ja by som rada planovala no nemozem uvidime ako budeme pokracvat v prerabani ci nakupovani nabytku a tak ☹ .. no ale uz by som rada niekam sla moj chce ist do barcelony a vy?

annika
29. aug 2009

My ostaneme pri tom Balatóne, nehcem ďaleko, aspoň kým je Robko malý, ja mám stresy z cestovania nejako.
U nás prší celý deň, tak pozeráme dma dvdčká, Gabina nejaký horor, ocko s Ankou nejakú romantiku, ja zas čítam emaily. Robko už spí, ja by som mala žehliť, ale nejak som lenivá.... 😖 😖 😖 😖 😖

vladkaz1
29. aug 2009

moja aj nam tu leje ale ideme von malej me igelit ,este nespala a my sa nudime tak si spravime prechadzku v dazdi .. uzite si filmiky ... ...
A ved pri Balatone je dobre ekby chcel moj MM tak istak by sme sli ale jeho nedostanem ani do chorvadzka to neni pre neho dovolenka co uz

vladkaz1
29. aug 2009

http://wwww.mimibazar.sk/foto.php?id=3764068 aha annika co som nasla minule sme sa o tom bavili ze?

vladkaz1
29. aug 2009

a zahliadla som tu niekde bejku 😀 februarovky 😀 a tu sa neukaze ... no pockaj zajac 😀 😀

lubii
29. aug 2009

Ahojte 😉
My sme sa teraz vrátili z Terchovej. Bolo super. A ešte sme sa dnes v daždi stihli okúpať v Kalamenách a kuknúť Habakuky na Donovaloch 😉
Ďakujeme za gratulácie
Beji, to je blbé s tou robotou. Ja musím povedať, že mne sa vôbec ešte nechce do práce a to ma pred pár mesiacmi volali,či sa nechcem vrátiť. Ale nemala by som Samuľka kde dať. A okrem toho je tam teraz čistá psychiatria. Radšej ostanem ešte rok doma a potom sa uvidí.

vladkaz1
29. aug 2009

Lubii super ze ste sa mali skvele cakame na foto 😀 , a co robis tak isto ucitelka?

lubii
29. aug 2009

Vladka 😉 nie som ale dosť nad tým uvažujem