Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
28. sep 2009

Vladka, bude všetko v poriadku, uvidíš!!! Myslím na vás!!! 😉 😉 😉
Janka, kojila si rok a 7 mesiacov!!!! Buď na to hrdá! 😉 😉 😉 a nemaj výčitky svedomia, prosím ťa!!!nemáš dôvod! 😅 😅 😅 😅 si super maminka!

bejca
28. sep 2009

ahojte 😵

my sme tiez oki 😉 dakujem Vladka 🙂

Vladka myslime na teba a aj na babatko 😵 tesime sa co nam napises co a ako 😉

JAnka Juliankovi letia pusinky 😵 neboj isto zubky a isto vsetko bude oki a vy pekne pridete 😵

janka_fr
28. sep 2009

Ahojte, tak stale mame teplotku ale su to zubky lebo mi ukazuje na zubky ze ma bobo. Dufam ze zvladne let v pohodicke a nebude moc mrzuty.

Annika ja viem, ale mi to vcera tak prislo luto hlavne preto ze teraz malinko papka a ked uz ani jogurt, vyzivu, syr a bagetu a cestoviny nechce tak to je uz velmi vazne. Toto nikdy neodmietne. No snad zajtra bude lepsie.

Vladi dakujem, musim nafotit a hodim si inzeratik.

vladkaz1
28. sep 2009

jani drzim palce no dufam ze sa rozpapka a nemate velmi teplo? ze by mu nechutilo preto? ale mozu byt aj zubky ☹
Tak sa hlasim od dokiny tehotenstvo potvrdene ,knizku nemam az po sone ,som v 5 tom tyzdni tehu 😀 ,22 idem na sono platim 9E uz je to spoplatnene u Ilavskeho skoro som odpadla ale nevadi .. co uz a 28 ma caka kontrola a knizka 😀 ..
Dakujem ze namna myslite 😎

annika
28. sep 2009

Teším sa Vladka!!! A už sa teším aj na posledné týždne, ako sa budeš holiť!!!!xiixixixixixi FIGAROOOOO.....Pamätáš sa vtedy???? Ako sme sa smiali spolu cez internet!!!!xixixixi 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Annika to sa neda zabudnut dufam ze nebudem uz taka stresova 😝 😀 ako pred tym aj ked vsetkeho sa znova bojiiiim 🙂 este oznamte niekto novinu peknu Beji nech mam s kym prezivat tehulkovstvo 😀

bejca
28. sep 2009

Janka Julianko je teda sikulka ked ti uz pekne ukaze kde ho boli 😉 posielame pusinky , drzime palce na let a neboj vsetko bude oki 😵

Vladka z celeho srdca gratulujeme a tesime sa s vami 😵

Anika 😀 😀 😀 😀 figarooooooooooooooo pamatame 😀 😀 😀

janka_fr
28. sep 2009

Beji dakujeme 😵 Dnes mi zjedol len vyzivu a pol jogurtu ☹ Dasienka ma cele prekrvene takze zubky.

Co to, co to, ze Figarooo??To som nejako mimo, ja som tu este vo vasej teme vtedy nebola. No ale tesim sa Vladi a aspon si ozivime v pamati tehotenstvo.

lubii
28. sep 2009

Vladka 😵 ,gratulujem. Tešíííme sa.

Janka, kúp Juliankovi jantárový náhrdelník.Pomáha pri prerezávaní zúbkov. Ja som ho Samkovi kúpila, aj ho nosil, keď mu vychádzali zúbky, potom už nechcel. Ja som tomu až tak veľmi neverila, ale minule ma začal bolieť zub a dala som si ten jeho náhrdelník na ruku a do pol hodiny mi bolesť prešla
😉
Majú ho v ponuke všade,kde prdávajú produkty Popoliny

annika
28. sep 2009

Janka, je to na 20. 21.strane, dolu sa to začína, 26.okt´ber 2007.
Je to o tom, kto sa ako holil pred pôrodom....xixixixixixi a čo spieval pri tom...figarooooooxixixixi

annika
28. sep 2009

Vladka a stres...no, moja, ty už aj teraz stresuješ! Daj si pohov!!!! My ťa tu budeme pekne ukludňovať, neboj sa!!! 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
28. sep 2009

OKi annika pohov davam 😀 😀 😀 😀
janka no je mi luto ze sa tak trapite a nemas zac za radu jasne ze pomozem kedykolvek ked budes nieco potrebovat 😵
Lubi uz som o tom pocula ,normalne to zabera?
beji ty si moj pokladik diki 😵 a hups sups na to aj vy nech sa teskame 😀 😵

azuzi
28. sep 2009

Vladka tak si sa zbytocne stresovala, prajem hlavne vela kludu 🙂 🙂
Janka aj Martinko ma teplotu ale vzdy vecer a v noci a cez den je v pohode, ale tuto poslednu noc som sa velmi nevyspala 😒 😒 . Neviem tiez z coho to ma, ale bol napr. v utorok aj na ockovani, a mozu to byt aj zuby.
Inak tento tyzden idem na vychod na dva dni, pride aj sef z Nemecka, chcela som povodne ist s mamou aj s malym, ale ani mame sa to az tak nepozdavalo, tak ostanu doma, Martinko bude musiet jednu noc bezo mna vydrzat, no neviem ako to preziju, ale hadam jedna noc sa da prezit 😒 😒 .Vsak ak bude unavený tak zaspi, co uz ked nebude mat svoje mliecko. 😉 😉

annika
29. sep 2009

Ahojte!!! Kde ste žienky??? O Azuzi viem,že je niekde na východe, držím palčeky, aby Martinko pekne poslúchal babke!!! 😉
Vladka sa oddychuje, Janka letí,alebo už doletela na SR. 😀 Potom sa ozvi, Jani, kde ste.....
😉
Lubi, Mima,Bejca???? 😅 😅 😅 A ostatné mamičky???
Ja som dnes lietala tiež medzi dvoma domami, konečne je strecha dokončená!!!!
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
Budúci týždeň zateplujeme a robíme fasádu... 😅 😅 😅 😅 ufff.......
RObko sa ešte stále vozí na tom aute...Včera som ho ostrihala, vyzáre ako bojovník holohlaavýýýý!!!
Zajtra sa chystáme do mater.centra!!!! už sa tešíme!!!!

nika07
29. sep 2009

Ahojte žienky 🙂

Vladi gratulujem k tehu, strašne sa tešííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím s tebou, a čo tatino, už vie 😵 ,
Mudr. Ilavský je super, ja chodím k nemu, držím palce 😉

JAnka teším sa že prídete, 🙂 stretko potvrdené, už sa teším, dufam, žde nepríde nič neočakávané 😉

Annika , tak máte super robošov ked tak makaju, aj okná už máte?

annika
30. sep 2009

Nika, aj okná už máme!!!! xixixixixi A dnes v noci už aj pršalo, ale už môže, už máme strechu !!!!!
A vy? Ako sa máte? Synovi sa páči škola? 😅 Gabine áno. AJ sa učí dosť, a robí referáty všelijaké!!! 😅 😅 😅 Sa teším z toho.

vladkaz1
30. sep 2009

dakujem velmi pekne Ninka !!! No ja som od Ilavskeho isla prec pred 3 mi rokmi nebola som spokojna a na sono pri malej som chodila do nemocnice vyhovovalo mi to tak a teraz zakon schvalnosti ze zas som u neho na sono.. co sa mi nepaci ze nebere bez objednania zevraj teraz sa robia iba 3 sona a ma uz aj 3D ale za 88 eur v hlohovci za polovicu tak pojdeme tam nejako v 20 tom tyzdni.
Annika to vam super rychlo spravili 😕 super asi su sikovny 😵

nika07
30. sep 2009

Mame sa striedavo - oblačno 😀 , momentálne mám asi chrípku, tak som uplne grogy 😠 ,
Maťovi je zatiaľ v škole spokojný, už má za sebou aj prvé písomky, som zvedava 😅 ako dopadnú, a tiež ma toho dosť, chodí riadne unavený, ale aspoň nemaju čas vymýšľať 😀 a flákať sa,

vladi , vidíš a mne zasa vyhovovalo, že som sa mohla objednávať, ja nenávidím čakať u lekára 😝
aj ja som bola na 3D ale v Blave, je to super 😉

idem si na chvíľku ľahnúť, kým mala spí,tak sa majte pekne 😵

annika
30. sep 2009

Aj ty, NIka, rýchlo sa uzdrav, posielame cmuk!!!
My sme boli v tom centre, teraz bolo fajn, menej detičiek, tak sme sa aj komunikovali s inými mamičkami a detičkami. 😀 😀 😀 😀 Robko sa socializuje...xixixixixi

janka_fr
30. sep 2009

Ahojte,

zdravime zo Slovenska, ale vcera to vyzeralo velmi beznadejne, som si myslela ze nakoniec ostaneme doma. Rano som vstala a bolo mi strasne zle a lietala som stale na zachod a nevela som co skor ci grcat ci s..t. Kazdych desat minut som bola na wecku, no hroza. O tretej sme mali odist najneskor a k lekarovi som bola objednana na 14:30 aby mi dal nejake lieky. Ked sme uz vysli z mesta, tak som si spomenula ze nemam pas pre prcka, tak sme sa museli vratit.Mam gastro, takze to co mal Jullian tie tri dni co nechcel papkat tak to neboli zubky ale tiez gastro. Nastastie lieky zabrali a v lietadle som nemusela behat na wecko. Bola som slaba ako mucha a cele telo ma bolelo. Dnes je uz lepsie len hlava mi tresti. Keby mi tie lieky nezabrali tak by sme nemohli prist.

Nika prajem ti skore uzdravenie.

Annika MC je super pre deticky, ja som tiez rada ze Jullian chodi do jasliciek a je s detickami trosku, maju vzdy nejaky atelier a robia im stale nejaky program.

Tesim sa uz na stretko a povedzte termin a kde, len aby bolo pekne, lebo vidim ze sme dazd priniesli 😀

annika
30. sep 2009

JAnka, vitaj doma!!!!! A tiež posielame cmuk na ZDRAVIE!!!! nech sa rýchlo dáte do poriadku! A čo ste jedli? čo je to gastro???

bejca
30. sep 2009

Nika skore uzdravenie 😵

Vladka ja som tiez radsej ked sa objednam a nemusim cakat 😉

Janka vitajte doma 😉 skore uzdravenie zelame 😵 a prosim ta co to je to gastro ??? 😅

Anika aj my chodime medzi deticky tak ale len sem tam a je to skoda 😅 tiez je nam tam lepsie 😉 ale ked neni cas co uz ....

bejca
30. sep 2009

kocky mam otazku :

Ako sa volajú nevlastné sestry Popolušky?

a) Anastázia a Grizela
b) Gizelda a Antónia
c) Apolena a Gertrúda

dakujem 😀

annika
1. okt 2009

Bejca, ahoj! Nemám ani šajnu.... asi ti nepomôžem.... ☹ ☹ ☹
My sa dns sRobkom chystáme do Maďarska, slúbila som kamoške, že ju zanesiem, chce reklamovať nejaké topánky... do obeda by sme sa mali vrátiť. 😉 Ja by som chcela zas pozrieť nejaké záclony na tie moje nové okná....xixixixi pozerala som aj na jarmoku, ale ja chcem nejaké jemné, bez takých velkých vzorov, no a také nemali...

nika07
1. okt 2009

Ahojte,

Janka aj ja Tebe prajem rýchle uzdravenie, dúfam že sa nám podarý stretnúť, lebo my sme na tom dosť biedne ☹

Beji a načo to potrebuješ 😨

jani74
1. okt 2009

Ahojte, som rada, že som našla túto tému 😉 Máme jedného krásneho huncútika, ktorý má rok a jeden mesiac a uvažujeme o druhom 😉Len sa trochu obávame kôli veku - ja budem mať v decembri 35 a manžel má už 37r. A tiež manžel je vodič večne na cestách niekedy aj víkend alebo je doma len jeden - dva dni v týždni a mám čo robiť s drobcom a neviem si to predstaviť s dvomi. Tiež sa obávam ako to zvládnem, lebo na jar chceme začať stavať domček a manžel má takú "úžasnú" pracovnú dobu. Ste alebo ste boli niektorá vo podobnej situácii?Čo radíte?Budem rada za každý Váš nároz 😉Jana

bejca
1. okt 2009

kocky dik 😉 dala som C a uvidime 😀 ja tiez neviem .. ale sme v takom jednom kniznom webe a tam je internetova otazka 😉 kamoska poradila tak uvidime 😉

Nika uzdravte sa 🙂

Anika dobre nakup , ja som u nas kupila taku jemnu do obyvacky mali na jarmoku 😵

JAni je to tazke ja viem a aj ja dumam o druhom , ale moj muz je sice doma ale robi do vecera ... takze no tazko radit .. ale ak tuzite po druhom babatku tak nevahajte a sup na to 😵 ja mam 38 a Petko ma 19 mesiacov 😉 takze vek neries 😵 😉

annika
1. okt 2009

Ahojte!
Vitaj Janka medzi nami, Matej je kráááásnučký mládeneček!!!!S tými štipcami a na tej motorke je priamo na spapanie!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 No, a ten problém musíte poriešiť dvaja s manželíkom, ale ako písala Bejca, vek nerieš, máš tam ešte rezervy, ja som mala 36 tesne po pôrode, som ročník ´71. 😉 😉 😉 😉 RObko bol a je naše najväčšie prekvapenie a dar v našom živote a sme radi s manželom, že sme sa rozhodli ako rozhodli. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Držím palce, aby ste si vedeli aj vy správne rozhodnúť!!! 😉 😉 😉 a nech sa rohodnete ako rozhodnete, bude to určite dobré, lebo je to VAśe rozhodnutie... neviem, či ma chápeš 😅 😅 😅 😅 dúfam, že hej....xixixixixixxi lebo som trošku unavená, tento deň je trošku už dlhý.....

janka_fr
1. okt 2009

Ahojte,

dakujeme a gastro to je crevna viroza 😉 . No my tiez uvidime ako dopadneme, lebo Jullianovi sa to vratilo a dnes sa zase tak pok...l, ze to mal chudacik az v topankach 😅 . Dnes mi aspon nieco zjedol. Bola som v lekarni a dali mi pre neho Smectu, ale to je taky hnus ze sa mi podarilo do neho dostat len 3 dusky. Uvidime zajtra ako to bude, ak ako dnes tak pojdeme k lekarovi. Takze tiez neviem ako to dopadne so stretkom.

Beji neviem urcite, ale mne sa zda odpoved A.

Janka vitaj a v tomto ti naozaj asi nikto neporadi, len ako uz kocky vyssie pisali, kvoli veku sa absolutne netrap. Ja budem mat teraz 37 a moj manzel 45 a mame 19 mesacneho synceka.

jani74
1. okt 2009

Jeej, dievčence ste hrozne zlaté 😉 Ďakujem za rady a že ste ma sem prijali 🙂 annika kde si mrkla na Matejka???