Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
24. okt 2009

tam malo byt 😉 😀 😀 😀

a dumala som nad cucoriedkami ..ale zvitazili jahody 😀

este pridam 2 fotky torty tak kuk za chvilku 😉

mima07
24. okt 2009

bei ty potvora 😠 zas mam chut na nieco sladke rozkrajana teda vyzera na zjedenie

bejca
24. okt 2009

mnaaam vies aka bola stavnata a dobra 😀 inak mam kusok v chladnicke podam ti 😉 😀 a dakujem 😵

vladkaz1
24. okt 2009

aj ja scem trotu 😀 pekna je sikovnica nasa 😉

lubii
24. okt 2009

Ste hrozné, som si musela ísť po čokoládu 😀

lubii
24. okt 2009

Beji, torta je krásna 😵

bejca
24. okt 2009

dakujem 😵 a len si dajte sladkosti aj ja som sa prezrala 😀

vladkaz1
24. okt 2009

To len ja som odolala? 😀 ale keby mi nebolo zle tak aj ja idem nebojte sa aj pre 2 😀 😝

azuzi
25. okt 2009

Tortu musim aj ja pochvalit 🙂 🙂 .

annika
25. okt 2009

Bejca, ja mám ten recept, teraz to chcem upiecť na Robkove narodeniny....uvidíme aká bude... 😀 😀 😀 ALe tvoja vyzerá super!!!!

bejca
25. okt 2009

Azuzi dik 😵

Anika tak pec pec uz sa tesim na fotky a neboj aj tvoja bude supeeeeeeeer 😵 a dakujem 🙂

vladkaz1
26. okt 2009

baby a dajte recept na nejaku ovocnu ,taku tvarohovu mate? ja ten marcipan nelubim a aby to jedli vsetci ..aj deticky tak mi nieco poradte Lucke k 2 rokom 🙂

bejca
26. okt 2009

Vladka :

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16531

a chcem sa ta opytat ci tehu prebieha ako pri Lucke ci inak 😉 dufam ze uz nechudnes ale priberas 😵

alebo

Piškótovo – jabĺčková torta :

piškótky, masa, piškótky, masa, ja som dala na vrch ovocie a želatínu........

a masa.... 400 g postrúhaných jabĺk, udusíš vo 200ml.vody + 2 lyžice kryštálového cukru, ja dám ešte aj vanilkáč pre chuť... potom keď je ta masa taká udusená, rozrobíš dva zlate klasy v 200 ml vody a prileješ do tých jabĺk... miešaš kým ti to nezhustne, akoby zoželatinuje.... ochutnáš, ak treba, tak ešte pridáš cukor.... necháš vychladnúť... no a hotovo, to dávaš na tie piškóty.......

annika
26. okt 2009

Juj, Beji, tá tvarohová je už pre m§a veľa....komplikovanéééééé.
ALe vyzerá super....mňam....
Ja som dnes mala dosť náročný deň, aj som trošku nasr...na nášho pána mimistra školstva Mikolaja....Bola som v Bratislave si podať žiadosť na tú kvalifikačnú skúšku... ale sa už nedá, proste termín vypršal, budem musieť zháňať kredity /1 kredit = 5 hodín prednášok/ po 30 kreditoch sa môžem prihlásiť na tú skúšku, ale predtým absolvovať 60 hodín predprípravy na tú skúšku....chápete to????? je to zdes, a ten, kto to vymyslel, je kokot!!!!! a velikýýýýý!!!!! A to všetko musím u vás v Trnave absolvovať....asi sa presťahujem k vám, čo vy na to????
Pravdu povediac ani neviem, či to chcem takto absolvovať.... Je to pravda, že by som to už mala urobiť dááávno, ale nejak bolo vždy niečo podstatnejšie, než si napísať nejakú debilnú vedeckú analýzu o ničom, len aby som to mala z krku... 😖 😖 😖

vladkaz1
26. okt 2009

Annika tak to ma mrzi ,musis byt fakt nastvata bohaca ked tak nadavas som ta este tak nepocula veru kludne dojdi aj k nam 😉 , mojeho sice slahne ale nevadi 😀
ta tvarohova Beji uplne skvela mnam taku scem este musim prestudovat krem aky je ..a uvidim ..
A tehu prebieha zatial v pohode nepriberam chudnem... a zevraj som opeknela hahha aj moj tato mi povedal ze mi to takej chudsej svedci 😀 no chapete?
Je to uplne ale uplne opacne ako pri Lucke .. vazne citim sa jak unaveny havo .. a vsetko mi hrozne smrdi a nic nechuti 😝

bejca
26. okt 2009

juuuuuuuuuuuuuuj Anika to ma mrzi 😅 ani neviem co tam o co presne ide ale nieco som pocula ze treba take ... a ked si na MD tak oni to neberu do uvahy ci ako ??? a teda nasrata musis byt kvalitne 😅

Vladka to bude chlapeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec 😵 uvidis 🙂 chlapci davaju krasu a dievcata beru 😉 cmuk 😵

vladkaz1
26. okt 2009

no vies ale to kazdy moze povedat len tak ze som opeknela hahaha 😀 😀 😀
ale pri malej mi kamos povedal ze som fakt spatna som sa urazila .. ze ja som bola taka krasna baba a ze teraz jak som tehotna som ospatnela chapes chruno hahaha nevadi aspon mala je nadherna co po mne ja uz akurat tak vykopavka 😝

annika
26. okt 2009

sorrry, nechcela som to tak surovo, len sa to zo mňa nejak vysypalo... aj sa uľavilo...
Vladi, bude to xlapeček....xixixixi

lubii
26. okt 2009

A mne moja svokra pri Danielke tiež stále hovorila,že budem mať chlapčeka,lebo som veľmi pekná 😀

annika
26. okt 2009

Lubi...xixixixi....veď ty si aj teraz pekná.... 😉 😉 😉

annika
26. okt 2009

že by do tretice.... 😀 😀 😀 😀

annika
26. okt 2009

keby bolo keby....práve toto pozerám z jojky...manželík už spí tu vědľa mňa... 😝 😝 😝

vladkaz1
26. okt 2009

ja si tu kecam s kamosku no som zvedava ci bude ten chlapec nakoniec to zariekneme 😀
Annika nevadi .. aspon ze sa ti ulavilo ..dnes mi moj spravil aj ranajky a bol v obchode a aj sexik bol no neviem co sa deje 😀

janka_fr
26. okt 2009

Ahojte,

Beji no paradne torticky robis 😵

Annika tak to ti teda nezaavidim, ake skolenia su desne nudne a este kvoli tomu do Trnavy cestovat.

Ja som dokoncila kalendar v slovencine uz len prehodim mesiace do fr. a moze sa dat tlacit. Kupila som si na to super kit a z neho sa to normalne same robilo. Este som nedala cely na net ale hodim vam sem link a ak chcete mrknite sa na to je tam zatial len december.
http://scrapmania.sk/coppermine/displayimage.ph...

janka_fr
26. okt 2009

Vladka o chvilocku sa to mozno dozvies uz aj na ultrazvuku. Ja som pri malom vobec nevracala, len som nezniesla niektore pachy.

vladkaz1
26. okt 2009

uvidime jani ... v podstate je mi to jedno hlavne nech je zdrave 🙂 , nadherne foto ziv sa s tym sikovna si 😵

annika
27. okt 2009

Joj, Janka, večer som už nestihla pozrieť, ale ten kalendár je nádhernýýý!!!! fotky super, si šikulka! 😀 😀 😀
Vladka, máš pravdu, nech je zdravé!!!! To je hladná vec! 😉 😉 😉 Bude všetko o.k., neboj sa! 😀 😀 😀
Ja dnes varím a upratujem...super plán, čo? Manželík išiel do Zvolena na nejaké školenie. 😝 😝 😝
A už počujem aj malého vykrikovať, idem. Pa&pa!

vladkaz1
27. okt 2009

no Annika ja sm tak vcera upratovala a vecer som svihla do truby kura a mam pokoj na dnes .. iba nieco popracem a pojdem radsej s malu von vybehat ju ...lebo doma jej normalne sisinkuje 😅

azuzi
29. okt 2009

Pozeram, ze sme uz na dalsej strane 😉 😉 . Nas Martinko vcera sa hral s Fenistilom a trochu si z nehi cuckol, ja som si myslela ze to nejde, ale to ide, tak sme boli na vyplach a ostali sme na pozorovani, Martinkovi nic nebolo tak nas poobede pustili. Nic moc prijemne. 😒 😒

bejca
29. okt 2009

ahojte 😵

jaaaaaaaaaaj kocky mne sa taaaaaaaaaaaak nic nechce 😀 ale komu hej ze 😀 😀 😀 som si vsimla ze sa tu da spravit video na jednej stranke tak som si dala urobit 😉 ak chcete kuk 😵

http://www.albumsmejkov.sk/270838

Janka nadherny kalendar 😵 ak som to dobre pochopila tak to samo da tam fotku ci ako ?? ak to je jednoduche daj tip 😉 😀 dik 😵 a dakujem za pochvalu 😵

Vladka aj nas Petko je tiez doma ako odtrhnuty ked je pocasie na nic 😅 asi zacneme chodit von aj ked bude prsat 😅 inak skoncime v blazninci 😉 dufam ze miminko poslucha a uz pekne priberas 😵

Azuzi jeeeeeeeeeeeeeej chuda MArtinko 😔 dufam ze uz je vsetko v pohode a uz hadam nebude nic take nebezpecne papat 😉