Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
20. mar 2008

Ahoj Bejca ranné vtáča naša! Aj ja som už hore od pol siedmej, no na net som sa dostala len teraz. A asi tu dlho nebudem, dcérky ma už netrpezlivo sledujú, kedy skončím. Ach, jo! Začali sa prázdniny....
Robko sa dnes budil len raz a to o pol štvrtej, odvtedy spí. Dnes som mu navarila tiež špenát so zemiakmi, uvidíme, či mu to bude chutiť. Tie kašičky od Hami mu chutia celkom. Včera tu manžel pred telkou si dal zmrzlinu a on taaaak sledoval, že mu manžel nevedel odolať a dal mu trošku. Jeej to mu chutilo decká!!!! A potom pozeral na ocka s tými velkými očkami, že už viac nedostane?????????????xixixixixixixiNeskoršie zas dcérka preišla s banánom v ruke.... A on zase pozeral na ňu a čakal.... My sme sa rehotali... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tamita, tie návštevy mi už ani nespomínaj! Veď ja som mala po narodení malého na každý víkend tri-štyri. Kočky na už sa smiali, keď som sa neozvala na nete, tak určite návšteva...xixixixi

lubii
20. mar 2008

dobré ránko.
Ja som tiež iba čo zapla počítač, už tu bola Danielka, či ju pustím 🙄 . Tak som ju poslala sa umyť a przliecť a mám chvíľku čas 😝
Maličký sa tiež budieva o pol 4. Vtedy ho dáme cikať, potom o pol 6, vtedy už dostane papať. Vačšinou ešte potom spí do pol 9 a ja s ním 😀
No už prišla puboška, že teraz sa mám ísť ja umyť a obliecť. Tak čaute

vladkaz1
20. mar 2008

ahojte mamicky dakujeme uz nas tolko nechvalte.. 😉 Ja som dnes nervozna dnes je den D tak drzte palce

azuzi
20. mar 2008

Pozdravujem Vas.
Tamita som rada ze si prezila tuto noc v poriadku a nemusela si utekat na pohotovost. Ja som nic zvlastne na doplenie plodovej vody nerobila a v 22 tyzdni som bola na sono a bolo to poriadku. A kedy budes mat vysledky zo Ziliny - zajtra je sviatok?
Pozdravujem aj Bejcu ja sa uz tiez tesim ked bude moct maleho obskakovat a dufam, ze to s tym spanim popri malom dako prezijem.
Annika - to aby ste teraz jedavali potajomky a neukazovali sa pred Petkom, lebo asi este vsetko chudacik nebude moct spapat? 🙂 🙂
Pozdravujem aj lubii. 🙂

annika
20. mar 2008

Držím Vladka palčeky, aby bolo všetko v poriadku u Vás doma.
Azuzi, malý sa už zaujíma o jedlo, čo my jeme, tak niekedy aj dostane z toho kúsok. Veď sa musí učiť chute a farby. No k tomu špenátu dnes sa nevyjadril. 😅 😅 😅 Papal len maličko, asi jednu pol. lyžicu. 😀 😀 😀
Lubi, ja asi nebudem ma ť trpezlivosť dávať malého o štvrtej na šerbel... Obdivujem ťa! 😀 😀 😀

lubii
20. mar 2008

Annika, keby som ho nedala cikať, tak by som ho za 10 minút musela prebaliť, lebo by to pustil do plienky, takže to mám jedno. A plienka je väčšinou suchá 😉
My sme včera papali mrkvičkovú šťavičku asi 3 lyžičky. Toľko grimás naraz som ešte nevidela 😀 , to trebalo nafilmivať

lubii
20. mar 2008

Jéj, Bejca má nové foto, krásne
Vladka, aký deň D? Niečo mi ušlo?? Ale aj tak držím palce.

annika
20. mar 2008

Juj, u nás raz slnko svieti, raz sneží....A hlava moja ide prasknúť....

vladkaz1
20. mar 2008

Ahojte tak vsetko ok sestra bola s malym na are v BA tak preto som vam ani moc nepisala boli sme stoho v soku uz ich dnes pustili a vsetko je v norme a v poriadku. 🙂 Tu je strasna kosa chcela som ist do tesca su zlacnene tesco plienky lebo terz staly 379 sk a to som radsej kupila huggis superflex teraz su za 299sk.Ludi tam je invazia 😉 co dnes varite ? Ja som spravila gulas a vecer spravim fazulovu s udenym.Mozno ked sa mi bude chcet tak spravim bales slany Ale som leniva 😀

annika
20. mar 2008

Tak, konečne dobré správy! Super, že ich už pustili!
Aj my sa chystáme do Hypernovy, ale neviem invázia aj tam bude, určite. Možno, že to preložíme na sobotu.... Uvidíme, čo ocko povie. Mne je jedno. Chlieb máme doma, múku, vajcia, mäso tiež. Aj veľkonočnú šunku som si kúpila. Trebalo by ešte nejaké zákusky upiecť, možno zajtra. Vladka, dokedy bude akcia na plienky? Manžel ide len budúci týždeň do Tesca.

annika
20. mar 2008

A s Robkom prajeme veselú Veľkú noc Vám všetkým!!!!!!

vladkaz1
20. mar 2008

Moja neviem ja som kupila len jedny pretoze cakam na akciu 2 plus jedna zadara 😀 .Som ale co? No mam doma este cele huggies .Ale tie tesco su ajstak lepsie nemozem si pomoct.Rozmýšľam ze by som este upiekla take syrové rosky.Ajstak k nam nikto nepride tak neviem prekoho ja mam dietu a muz nemusi mat 😀 haha.Konecne tu niekto je ked som tu aj ja.Boris je v praci dojde az v noci asi o 01.00 hod mala mi chrni ani sa necudujem lebo stavala o 6 a ja snou 😝 teraz som rozbitá .Rano som vsetko vydrhla lebo ma porazalo .Uz musim davat velky pozor na malu sama sa obrati na brusko a naopak ,dnes stavala na brusku a kricala mamama potom sa skerila cez tie mriezky no nadherne ranko,dala som si ju do postele celu ma pooblizovala lubi sa rano tulit . Isla som ju prebalit a predstav si mrkvickove hovienko ale sulec ako dospely clovek ja som len cumela ako to mohla vytlačiť. 😀 😀 😀

annika
20. mar 2008

Vladka, asi ťa opúšťam, Anna tu čaká na net...Pa pa! joj, gratulujeme k otáčaniu sa! Ste šikulky! Robko ešte stále len na bok....

vladkaz1
20. mar 2008

Dakujeme prijemne sviatky annika vela vody a šibačov prajem vsetkym kockam v 35 a viac 😉 🙂 😉 🙂

bejca
20. mar 2008

vladka som rada ze su oki 😉 huraaaaaaa 😀

lubii dik za pochvalu 😀 to dnes rano som skusila vyfotit xixixi ved je aj v albume 😀 taky bol rano podareny xixixii zjedla by som ho 🙂 😵 ale koho budem potom mat ?? 😅 😀

no ja som si dnes spravila robotu 😝 natocila som prvy mesiac Petkov a davam to na DVD - neuverite ale este nemam od obeda ani jedno DVD lebo som omylom skoro vytiahla jedno DVD a teraz mozem zacat odzaciatku 😝 tak mozno o 23,00 to budem mat 😝 a aj zehlim teraz ale uz som vas musela prist kuk 😉 tak idem pokracovat pa pa

Prijemnu Velku noc vam zelame - malo vody vela vonavky 😉

tamita
20. mar 2008

Žienky moje - mám dnes krásny deň 😵 😵 😵 😵 😵
a šťastné správy. Poobede som si volala o výsledky z toho zrýchleného FISH testu a sú DOBRÉÉÉ 😅 .Vylúčený Down,Patauov+Edwardsov+Klinefelterov+Jacobsonov+Turnerov syndróm.Toto sú vraj najzávažnejšie,na zbytok budem čakať tie tri týždne.
A bonus : Budeme mať DIEVČATKO 😅 ,tak veľmi sa teším 😵 .....
P.S. Prajem krásne,nádherné,šťastné sviatky

bejca
20. mar 2008

juuuuuuuuuuuuuuuuj tamita gratulujeme a tesime sa s tebou 😀 a super takze k nasim chlapom 😉 dalsia kocka 🙂

lubii
20. mar 2008

Tamita, blahoželám, to je supeeer.

lubii
21. mar 2008

Dobré ráno, tak dnes som tu prvá.
Maličký mi nedal spať. O pol 6 papal a spinkal iba do 7. ☹ Ináč zvykne až do 8 niekedy aj do 9. Ale zato o pol 4 sa nezobudil, až ráno o pol 6 a mal suchú plienku 😅

bejca
21. mar 2008

dobre ranko 😉
no aj my sme hore od 5,30 😝 sme kojili potom sa len hmyril ako cervicek a trosku este sme lezkali ale nic moc teda potom sme vrestali ako pavianik 😝 a o 7,15 sme zasa kojili 😅 a teraz mrncime a pozerame a rozpravame 😨 ale spat sa nam nechce - ale mama by teda spala 😀

lubi no super ved vy uz ste velky 😀 uz budete v pohode spavat celu noc 😉

azuzi
21. mar 2008

tamita, gratulujem Ti k dobrym vysledkom a tesim sa s Tebou. 🙂 🙂.
Lubii a bejca, ani ja nie som vyspata bohviekako, uz v nedelu ma chytila nadcha a teraz mi uz ostal len upchaty nos, v noci sa budievam castejsie, ale aspon nemusim 4 dni pracovat a dufam, ze to mi pomoze. Dnes som chcela nieco upiect, tak dufam ze sa k niecomu donutim. 😒
Pozerala som na internete kedy sa otepli, ale az do stredy nic, potom neviem co. 😠 😠
Vsetkym Vam prajem Vam prijemne sviatky. 🙂 🙂

bejca
21. mar 2008

no kocky na prvy jarny den to dnes vobec nevyzera 😝 a este k tomu dnes mam ja aj take smutne vyrocie a je mi smutno od rana 😢 😢 dnes su 3 roky co mi brat zomrel ... 😢 😢 bol by Petkov krstny ... co uz ...

a veru aj ja cakam kedy sa otepli 😅 a stale nic do kelu ...

azuzi dufam ze ti to cez to "volno " prejde a bude ti lepsie 😉

vladkaz1
21. mar 2008

Ahojte v prvom rade gratulujem Tamita super ze je vsetko ok.Beji je mi to luto je to smutne Viem ta pochopit musis byt silná.Mate pekne nove fotky 😉 Azuzi ty ma tusim ignorujes aj minule som ti pisala a nic si nereagovala.Este raz peknu sibacku.

annika
21. mar 2008

Ahojte! Tamita tešíme sa s tebou. Odteraz si len užívaj to tehotenstvo, teš sa spolu s rodinkou a s nami!!!! Začína ti najkraj obdobie počas tehu... 😀 😀 😀 Aspo§ u mňa to bolo takto!
Azuzi, tehulke naša druhá, tak sa uzdrav a oddychuj sa aj ty!
Bejca, je to smutná pamiatka, ani neviem čo mám na to písať. ☹ ☹ ☹ Ale asi každý človek má takýto dátum živote, bohužiaľ....
Lubi, ste šikulky. Aj Robko v noci len raz sa zobudil, a teraz tu sedí pri mne a papá ručičky. Sme už po kašičke, ale ešte asi ideme na cicík...
Dnes aj ja pečiem, no len poobede, prvý je obed.

azuzi
21. mar 2008

Vlakaz1 ospravedlnujem sa Ti ak som na nieco nereagovala, uz sa polepším. 😉 😉 Mrkvickovu fotku som pozerala, mala je zlata.
Bejca, je mi tiez luto taketo smutne vyrocie 😢.
Odkazujem ze budem oddychovat.
Prajem este raz vsetkym raz prijemne sviatky. 🙂 🙂

bejca
21. mar 2008

kocky dik
ved uz to je nejaka doba - to len ze ako kazdeho cloveka to hned napadne take " vyrocie " blebe 😝 taka neprijemnost a neda sa to nespomenut - a jasne ze mi brat strasne chyba - a ja viem ze ma sleduju aj s ockom a opatruju nas obidvoch 😉 aj ked som isla na amnio som na nich oboch myslela a aj ked mi bolo nejak tachsie cez tehu ,aj ked som krvacala 😅 vzdy som na nich myslela a oni my pomohli a ochranili nas 😉 a moja mama hovori ze preto sa nam narodil chlapec 😀 - ked nam dvaja odisli ☹

annika
21. mar 2008

No, tak som po pečení... Išlo to rýchlo, manžel bol s Robkom, a mne pomáhala Annika.
A teraz som mala čas aj "reorganizovať" fotky v druhom albume Robkovom. Vyhodila som fotky z krstu a dala som aj iný názov. Ufff! A teraz aj ja si oddýchnem trošku...

bejca
21. mar 2008

anika pekne fotecky 😉 maly je zlatusik 😉 😵

annika
22. mar 2008

Pekné ránečko, budíček mamičky! Aj my sme už hore, tak nespite! Dúfam, že dnes už bude lepšie počasie a nebude ten hnusný vietor. Kde ste boli všetci včera????? Nikto nemal čas na net?

vanilka32
22. mar 2008

ahojte zienky, vy ste toho ale popisali 🙂 celkovo to tu ozilo 🙂 ja som bola minuly stvrtok na glukozovom teste, vysledok je 3,75 vraj az od hranice 7 spravia bububu a ide sa na dietu. Takze si mozem papat dalej co sa mi chce 😎 nie som sice zavisla na sladkostiach ale tiez si neviem predstavit ze by som ich mala uplne vylucit z jedalnicka. takze super 🙂