Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
30. mar 2008

Ahojky, Lubii dufam, ze si sa aspon trochu vyspala.
Vanilka, ja tiez nespim bohvieako, ale ja praveze spim len na boku a na chrbte nie, lebo ze vraj sa to nema na konci tehotenstva a na boku mi je aj lepsie.
Dnes konecne u nas svieti slniecko, ale stale je dost chladno, vcera u nas bolo 5 C.
Dnes robim na obed pstruhy a polievku z rias. Muz ma zase velke odhodlanie schudnut. A riasy by mali rozpustat tuky, ale kedze stale sedi pri pocitaci tak neviem, ci sa mu tie tuky rozpustia.
😒 .
Kupila som mu aj mlady jacmen, ja ho zatial nejem. Obsahuje strasne vela roznych mineralov a vitaminov, a odporuca sa aj v tehotenstve alebo pri kojeni. Nemate s tym niekto aj osobnu skusenost?. Chcela som ho vyskusat az ked budem kojit na doplnenie vitaminov a mineralov.

vladkaz1
30. mar 2008

Ahojte kocky a kinderka, tak chcem vam popriat nadhernu slnecnu nedelu huraaaa ideme von na prechadzku 😀

bejca
30. mar 2008

ahojte 😉
lubi 😕 dufam ze je drobcekovi uz lepsie 😉 a ze si sa aj vyspala trochu 😅
vanilka hore znak spis 😲 to sa zevraj nesmie 😨 za tam je nejaka tepna a miminku to vadi ked sa spi hore znak ... ja som cele tehu spala na boku v poho aj ked kopkal ale mi to nevadilo 😉
u nas svieti slniecko je krasne ale rano bola strasna hmla a teraz je 15stupnov ,boli sme na prechadzke a rozhodla som sa ze uz dam prec ten fusak z ovcieho runa 😅 a dam mu tam len deky a zavinovacku 😉 ked je tak teplucko - dufam ze uz nepride taka zima 😅
azuzi polievku z rias 😅 vav 🙂 v zivote som nic take nejedla ale ja ani morske prisery nemusim 😝 a jacmen nejem 😉

vladkaz1
30. mar 2008

Bejka tak ta foto co si podopiera hlavicku je bohovska!!!!! Mas jednotku za fotenie a Petko za grimasu 😀

annika
30. mar 2008

Ahojte! Pozdravujem všetkých, aj maminky, aj miminky! Dnes nejako nestíham, Anka robí veľké upratovanie vo svojej izbe a keďže ona je už "veľká", tak nepotrebuje bábiky, že? Tak som ich odfotila a dala do bazaru. Uff! To bola drina...
Boli sme aj my na prechádzke, dnes bolo kráásneee!

vladkaz1
30. mar 2008

Ahoj Annika!! Uplne krásne ze? Ja som teraz prisla z vonu boli sme vsetci aj tatinko tak sme sa tesili zasa po dlhej dobe spolu na prechadzke...

lubii
30. mar 2008

Ahojte, Aj u nás je krásne. Ďakujeme za podporu. Ja som maličkého nosila v šatke asi do 2. potom som ho dala tatovi do postele a ja som sa šla osprchovať. Maličký celý čas fňukal, že mama ham. Potom som mu dala cicu a papal, ako keby 2 dni nejedol. A taký pricucnutý spinkal do rána, len sme občas vymenili cicu. Keď si na toto zvykne, neviem, ako ho odučíme, lebo on v noci už nepapal 😖 . Cez deň spinkal vonku v kočíku, lebo bolo krásne a v pohode. Som zvedavá na ďalšiu noc 😒
Ja som v tehu spala stále na boku až tak že maličký bol vlastne na posteli a mňa netlačlil. A keď som sa chcela otočiť, tak som si musela rukami pomôcť preložiť brucho na druhú stranu 😀 . Na chrbte som nemohla spať, vtedy ma všetko bolelo
Azuzi, ja som si tiež kúpila ten jačmeň, ale ja ho zabúdam papať, tak len keď si spomeniem. Mám ho už od tehu 😅 . A tú polievku ako varíš a kde kupuješ riasy?

vladkaz1
30. mar 2008

Lubi tak fajn ze ste uz zdravý chvala bohu.......

lubii
30. mar 2008

Annika, vy už nepotrebujete bábiky???????? Chcete vidieť, ako spinká moja takmer 12 ročná dcéka???

lubii
30. mar 2008

dcéra nie dcéka. dala som do albumu, tak sa kuknite 😀

vanilka32
30. mar 2008

konecne krasny jarny den aspon poobedie teda boli sme na zahradke 🙂 lubii paradnych plysakov mate, ale tej zaby by som sa rano asi aj zlakla 😀 ano pocula som ze na chrbte sa spat nema, ale mne sa fakt naboku neda, mozno ked zaspim sa prevalim na bok a nevnimam to kopkanie kedze uz spim, no ved skusim dnes dat pod seba dake vankuse , dako sa dostat vyssie aby mi to brusko nevadilo.
annika aj ja som videla inzerat ze Kevina uz nepotrebujete, ze ste velki 😀

vanilka32
30. mar 2008

teda annika, vy ste spravili riadne upratovanie v hrackach .. a kam zmizol Kevin? toho uz na predaj nevidim 😝

bejca
30. mar 2008

vladka dik 😀
anika dufam ze sa vam zadari predat 😉
lubi drzim palceky na lepsiu noc a aby vam bolo lepsie 😵 a teda dcera pekne je obklopena hrackami 😀 super 🙂 aj nas Petko ma kopu medvedikov v postielke 😀 mama nakupila a este aj kolotoc mu tam tresknem xixixixi chuda moje male 😀 zachvilku on nebude mat kde byt 😎 😉
vanilka mne sa jednu dobu nedalo spat na boku a davala som si ten polohovatelny vankus pod seba 😉

bejca
30. mar 2008

a vanilka mame tento
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
farba mathias 😉

vanilka32
30. mar 2008

beji, a s tym vankusom si v pohode spavala? ste ma vystrasili s tym spanim na chrbte, asi si take cosi kupim.

vanilka32
30. mar 2008

nasla som zopar fotiek na nete ako sa s tym vankusom da spat, uz si to viem aj predstavit, zakupime, dakujem beji 🙂

bejca
30. mar 2008

vanilka neni za co 😉 a ja som na nom spavala ale najprv som si davala len obycajny vankus pod nohu som si ju vlastne vyvysila alepsie sa mi spalo a tak som vlastne dospela k tomu ze si ten vankus kupim , a on neni velky je z tych mensich a myslim ze aj vyhovujucejsi nakolko teraz sluzi Petkovi 😉 aj v postielke aj na velkej posteli ho vlastne podopiera a aj na kojenie je dobry 🙂 nezavadzia 😉 odporucam 😵

bejca
30. mar 2008

vanilka mam ho aj v albume - posledna fotka ta s kolotocom 😉 tak je Petkovi dobre 😀

vanilka32
30. mar 2008

ano, je tam aj ten vankus, predtym som sa sustredila iba na tych macikov kedze mam takych istych 😀 ale je mu drobcovi dobre 🙂

zucha
30. mar 2008

dobry vecer maminky, potrebujem vediet vasu skusenost, prosim napiste do tejto temy https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
dakujem

annika
31. mar 2008

Pekný deň, mamičky! Vanilka, aj ja mám vankúš kojenecký, a som s ním spokojná. Posledný mesiac už len s tým som vedela spať, a teraz To používam tiež pri kojení a Robko v tom "sedí" a skúša si rovnováhu svoju.xixixixix Odporúčam aj ja.
No, veru to upratovanie bolo namáhavé... A ešte sme s tým neskončili, tri šuflíky ostali ešte nedotknuté. Anka je taká pedantka na svoje veci, aj krabicu si nechala od bábik... Tá druhá je už horšia na poriadok, u nej som si nenašla jedinú hračku fungujúcu, ona ich rozbierala na kúsky, chcela vedieť, ako fungujú.....
😠 😠 😠

annika
31. mar 2008

Lubi, veru my už ich nepotrebujeme. Ešte má jedného psíka a jedného koňa v posteli, ale my sme už väčšinou na šaty a na shoppingy v Maxi.Joj, a na topánky!!!! A tašky!... Teraz už si aj naplánovala, čo si kúpi na tých peniažkoch z bábik... Potvorka jedna! 😀 😀 😀 😝

bejca
31. mar 2008

ahojte pekne ranecko 😉
vanilka ani ja som si neuvedomila ze tam je ten vankus 😅 len som sa kukla ze ci nahodou niekde neni a bol tam xixiixixi
anika pekne si to dcera zariadila 😀 ale ved ked si ich usetrila a neznicila nech si teda nieco kupi 😉 a aj moj muz bol ako maly taky ako tvoja mladsia dcera - vsetko co dostal ze rozobral 😅 😀 hlavne hodinky ze ho fascinovali xiixix ani jedny mu nevydrzali 🙂 😵
no my sme mali vcera "divny" den nejako moc nespinkal za cely den ale na vecer stale strasne plackal , a nevedela som co mu moze byt 😖 papal od 16,30 skoro kazdu 1,5 hodinku ale aj kazdu hodinku a nie a nie spinkat ... a nakoniec zaspinkal ledve ledva okolo 23,00 a spinkal do 2,05 a potom do 6,00 😉 aspon ze ta noc bola prespata 😅 uz som sa bala ze budem prvu noc celu hore 😝 a po nakojeni o 6,00 sme este lezali a okolo 7,00 sme este spali ja do 8,30 😀 a Petko este spinka xixixixii

bejca
31. mar 2008

a zajtra ideme na nozicky 😖 dufam ze to bude oki a nebudem musiet balit na siroko uz 🙂

annika
31. mar 2008

držím palčeky, bejca! aj my ideme zajtra na druhú injekciu do nožičky, tak sa už dopredu stresujem..... 😅 😅 😅
Ináč dnes máme presne 5 mesiačikov a dnes sa mi končí aj materská...the edn, game is over...

bejca
31. mar 2008

anika tu matersku si mam vypocitat 28 tyzdnov od prveho dna ako mi ju zacali vyplacat ?? 😅
a drzime palceky aj my na tu inekciu 😅

annika
31. mar 2008

ja neviem, moja, ja som na materskej od 16.9. a vychádza mi tých 28 týždňov na dnes.... ☹ ☹ ☹

bejca
31. mar 2008

tak asi to bude tak 😉

azuzi
31. mar 2008

Ahojte maminky a cakajuce maminky.
Lubii pisem recept na riasovu polievku a aj pre dalsie mamicky ak si budu mat chut uvarit takuto polievku, je velmi jednoduchy, namocis riasy Kombu 2 pruzky, potom nakrajas a nechas v tej istej vode nato dam nadrobno na rezanceky pokrajanu bielu redkovku 1/2 salky a necham zovriet, potom pridam sojovu omacku, vari sa na malom plamenu 30-40 minut, az kym nie je riasa makka. Ja este pridam pre chut trochu vegety. Ze vraj to rozpusta tuky, nema sa to robit az tak casto.
Riasy dostat v specializovanych obchodoch na bio produkty. Nie je to az tak strasne chutne, ale raz zacas to vydrzim. 😒

bejca
31. mar 2008

azuzi 😵 dakujeme za recept ale ja ho asi nevyskusam u nas by sa neujal 😅
kocky kde ste vsetky ?? dnes je tu nejako smutno 😉