Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
1. máj 2008

😕 😕 😕 pozeram a ziadne nove babatko 😉 xixi no este mate cas kocky ale Pizza by uz aj mohla 😅 🙂 😵

Mima no veru rodicia su strasne ctiziadostivi a chcu sa chvalit pred znamimi a potom stresuju deti 😝 😝 neznasam to 😝 😠 a nech si Danka z toho vobec nic nerobi 😀 casom bude vsetko aj vyhry 🙂 😵

Azuzi no ja by som chcela dve deticky a chcela by som to " stihnut " 😀 do 40-tky 😅 a neprehanaj to s tou pracou 😨 a ja som zehlila cele tehu po sediacky aj ked som varila co som mohla to som sedela 😀 takze super ze si si to zlahcila 😵

annika
2. máj 2008

ahojte! veru nejak nestíham, je toho vela. včera sme mali pohreb, bol to ťažký deň pre nás všetkých. ☹ ☹ ☹
bože, tolko vybavovačiek okolo pohrebu, človek je z toho hotový celkom...potom som zistila, že mám len pár vecí čiernych, tak som zas zháňala nohavice a tričká čierne...kočky, ja neznášam čiernu farbu nejak, aj Robko sa len pozerá na mňa velkými očami, ale čo mám robiť? 😢 😢 😢

azuzi
2. máj 2008

Ahojte Anika, verim, ze je to tazke pre Vas vsetkych, co sa tyka tej ciernej farby, hadam nemusis az tak dlho v ciernom, dnes sa to uz tak nedrzi ako volakedy cely rok. 😒 😒 Myslim ze je to nakazdom ako tu stratu citi.😔
Ja som bola dnes v poradni zatial vsetko v poriadku, kontrolovali aj tep babatka malo 136 a o dva tyzdne znovu. Krcek zatvorený, tak mozem dalej na stavbe vysavat 😀 , aj dnes vecer sa tam chystam. 🙂 🙂 . Lebo ak zajtra tam budu davat na podlahu tu ciernu hmotu tak to tam nechcem byt lebo to smrdí.
Kupila som si dalsiu tehotensku podprsenku stala 400 SK a pred dvomi tyzdnami som si v inom obchode ten isty strih kupila za vyse 1000,-Sk - tak som bola namrzena, ze som to nevedela skor.
😒 😒 .
Bejca, tak sa musite posnazit aby si to stihala, ale musis mysliet aj nato, ze ked teraz kojis, tak vela zivin ide babatku a podla mna treba trochu pauzu aby sa v tele vytvorili nejake zasoby zivin.

annika
2. máj 2008

no veru u nás sa to drží...tri mesiace minimálne, rodičov rok...
som rada, že ste v poriadku azuzi, a s tou prácou len pomaly, ešte máš pred sebou 5 týždňov!!!ešte len teraz dozrievajú plúca maličkému...

azuzi
2. máj 2008

Annika ja som si naplanovala porod dva tyzdne pred terminom, cize v 38 tyzdni, tak nestras tymi piatimi tyzdnami. 🙂 🙂 .

bejca
2. máj 2008

Anika no veru ja viem co to je vybavovat pohreb 😝 za 5 rokov som vybavovala dva 😝 😝 strasne ... 😢 ☹ a s tou ciernou - ja som niekedy mala rada ciernu a bielu allebo ciernu a hocijaku inu -ale od pohrebov ciernu nenavidim 😝 😝 😝 a ja som nosila smutok po otcovi cca 4 mesiace a brat ked zomrel mesiac ☹

azuzi no ved jasne ze nechcem hned teraz zostat tehu 😅 ale ak nahodou by sa stalo 🙂 tak mi to neva 😵 a setri sa 😉 a aj my sme radi ze ste oki 😉

annika
2. máj 2008

No, plánovať môžeš moja, ale aj tak pôjde všetko po svojom....A veru tie posledné týždne sú najťažšie 😅 😅 😅 Tá neistota, že čo bude, ako bude.... Ale uvidíš všetko bude ok. len sa šetri a nestresuj.... 😉 😉 😉
Bejca, do toho!!!!!

mima07
3. máj 2008

dnes este nikto 😲 😲
ja len nakukam ideme grilovat tak idem chystat
vsetkym pekny slnecny vikend a poslusnu rodinku 🙂

annika
3. máj 2008

bejca,tuším ty si sa dala fakt do toho.... 😅 😅 😅 dnes si sa ani neprihlásila....xixixi
pizza, čakáme správy!!!!!
mima, pRíjemné grilovanie!!

bejca
3. máj 2008

ahojte 😉

a bola som tu len nechcem stale len ja pisat ... 😅 😨 sama zo sebou sa tu vykecavat je dost blbe 😝

Anika dakujeme za povzbudenie 😉 a nie nepracujeme na mimi 😀 boli sme u svokrovcom - mama mala narodeniny 😉

mimi prijemnu grilovacku 🙂

a vsetkym krasnu sobotu 😵

a dnes som kupila Petkovi v lekarni krem Atoderm PO zinc a vyskusam pouzivat tu lebo tie maste od tej koznej s prepacenim hovno pomahaju podla mna 😝 tak uvidim co spravi toto 😉 dufam ze mu to pomoze a aj kupel som nasla - Balneum Hermal a stoji cca 400,- sk ale ze ho moze predpisat aj detska doki a potom sa doplaca iba cca 100,- sk tak pojdem v pondelok dat napisat 😉

annika
3. máj 2008

Aká si informovaná, moja. Ja som v živote nepočula také mená krémov a kúpeľov... Držím palčeky, aby pomáhali Peťkovi.
*Robko už sedí sám aj päť minút a pritom sa hraje, taký je zlatučký ale asi bude z neho bordelár, lebo všetko vyhadzuje z krabice furt. Dnes mi nechcel ani bohovi zaspať poobede, od tretej je hore. Išli sme aj na prechádzku, ale on len sedieť v kočíku, vodorovne ani náhodou!!!!Už skoro hlava mu uletela, taký bol unavený a som ho dala aj do ľahu, no a on začal revať a plakal až kým sme neprišli domov...Horororororororrr§!!!

mima07
3. máj 2008

tak som nazrata inak sa to neda napisat ale super grilovacka 😀 len kto sprace ten neporiadok? 😲
bejca aj ja pouzivam ten atoderm zatial som spokojna a mam aj balneum ak to nemoze predpisat detskarka tak tusim existuje aj male balenie ja to pouzivam 1-2 krat do tyzdna do vody a momentalne potom uz nenatieram 😉 a super to vonia 🙂
annika ani moj uz nechce spavat v kociku a ked zaspi tak len na chvilu 😉 ale mozme byt radi ze chcu sediet lebo ked zacnu chodit uz nam budu kociky len na pritaz 😀

bejca
3. máj 2008

Anika 😀 ze informovana xixi behla som tu do temy o atopickych ekzemoch co to prestudovala co mamicky chvalia a potom pozrela tu na nete co a ako no a potom som ňisla kupit .. ved uz mi je toho mojho drobceka luto ☹ a dufam ze mu to pomoze . konecne dnes nesmrdi 😀 ako ked som ho natierala posledne 3 dni s Holtovou mastou 😝 😝 fuj dobry smrad xixixi ale mali by k tomu davat pribalovy letak lebo tu na nete som si cez google nasla aj ten letak a je tam pisane ze male babatka sa s tym nemozu natierat ... 😠 a mne to nikto nepovedal 😠
a teda Robko uz je velky chlap ked takto pekne sedi 😉 len tak dalej 😀 super 🙂 😵 no a uz sa mu nepaci len lezkat vidis chce uz aj pozerat okolo seba 😉 a neboj teraz ti urcite bude v noci o to lepsie spinkat 🙂

mima07
3. máj 2008

bejca nemusis mat strach nam to dala doktorka krd mal alex 2 mesiace

bejca
3. máj 2008

Mima aj ja by som rada bola taka nazrata 😀 ja strasne lubim grilovane 😀 ale teraz nechcem grilovat lebo u nas pri grile sedim len ja 😅 lebo by som bola cela ocmudena a Petkovi by "udene cmudene " prso asi nechutilo 😀 a ostatni potom len jedia 😀 a som rada ze si mi napisala ako pouzivas ten kupel 😉 to je olejove nie ?? takze preto nenatieras asi pravda 😅 a aj by mal "odsupinkovat" kozu 😅

bejca
3. máj 2008

mima myslis tu Holtovu mast ?? 😕 😨

mima07
3. máj 2008

bejca ano
a pridala som fotky 🙂

mima07
4. máj 2008

tak vcera som to zakoncila a dnes zacinam 😀
dobre ranko 😉
u nas svieti slnko dufam ze este ten vietor ustane a bude krasne 🙂 chcem si konecne dnes nasadit na balkon kvetiny a vyrazila by som na dalsi pokus na korcule

annika
4. máj 2008

Ahoj, mima! Pekný deň !
Pozerala som fotky, no úžasné! Pod fotelom, no aj Robko niekedy skončí pod fotelom a musím ho hľadať, kde sa stratil.. 😀 😀 😀 Aj s tými sandálkami je krásny ten tvoj biliardista! 😀 😀 😀

vanilka32
4. máj 2008

ahojte dievcence, vy mate take podarene fotky vasich ratolesti, radost to pozerat :o) uz Vas budem intenzivnejsie citat, kedze od pondelka uz nepracujem, ostavam doma. A veru uz sa mi snivaju vselijake sny o detoch, porodoch, mam pocit ze ma pomaly ale iste chyta panika...neviem do coho idem, tak to z toho 😢

vanilka32
4. máj 2008

aha, nove fotky maleho Robka 🙂 Annika, podarene ako vzdy, a tu masku co ma to bol na dakom detskom karnevale?

annika
4. máj 2008

Len kľud, moja! Na konci to už bude výhra, keď sa ocitneš na pôrodnej sále! Dovtedy si pekne lažkaj a odychuj a pozeraj fotky. Aj ja som tam dala pár nových fotiek, aby si sa nebudila..xixixixixi

annika
4. máj 2008

nenudila...som chcela 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanilka32
4. máj 2008

aj som rozmyslala ze ci som pisala ze sa budim v noci hehe 😀 a to kolkokrat sa budim uz ani neratam, je to na porazenie.

zuzana171717
4. máj 2008

Ahojte deivcata.Mila Ivcap,citala som si Tvoj clanok z babetka.Tak strasne ma to dojalo ze placem ako mimino.Uplne ako by som citala nas pribeh,sedi to presne do bodky,len mi mame 17 rocne dievcata dvojicky a maly Jurko ma 8 mesiacov.Prezivala som presne to iste pocity samoty ,deivcata s kamoskami manzel v praci ,alebo pri pc.Take iste reakcie dcer a tiez znovu zblizenie s manzelom,je to uplne super a tak sa mi to paci ze rozmyslam este nad jednym babatkom 🙂 .Ten malicky drobcek dokazal dat rodinu znovu do kopy,zrazu niesme kazdy zatvoreny vo svojej izbe ale sme vsetci spolu a tesime sa z babatka.A mam tu istotu ze aj keby sa vsetko znovu vratilo do starych kolaji mam tu niekoho o koho sa mozem este par rockov starat 🙂

vladkaz1
4. máj 2008

Ahojte kocky dlho som sa neozvala Lucke idu zjavne zuby nespíme vobec 😝 sme vycerpany len reve na plnu hubu ani prechadzky snou nepomahaju ani gel na zubky nic cele dni sme vonku striedame sa ,no doma sa to neda vydrzať!!!!
Tomu koznemu som zaspala co vam poviem ale pondelok idem s Luckou lebo to ma uz aj ona.
Drzim vam palceky no teraz asi nebudem casto chodit nemam na to cas.
Ozaj a Pizza sa neozvala? Ze by už?
Posielam vam pusinky drobcekovia....aj v brusku 🙂

bejca
4. máj 2008

ahojte kocky 😉
dnes som od rana "fungovala ako zerava " xixixii hned som navarila a ked sme sa najedli boli sme s tatinom druhy krat spolu na chvilku kocikovat xixixixi on dlho nevydrzi 😀 ale som rada ze aspon na chvilku s nami isiel 😉 ja som potom isla do MAXu a kupila som si botky 😀 take tichoslapky xixixi ako tie balerinky su 😀 co je na moju "malu" nohu problem zohnat 😅 ( 41) 😀 lebo vsetky topanky co mam su na podpatku aj ked nie moc vysokom ale pri kociku a este aj so psom na voditku 😅 dost nepohodlne 😝 tak uz mam boticky 😀 a chcem muzika ukecat na skladaci sportovy kocik CAM - na ktory sa da nakliknut aj nasa autosedacka lebo chcem v stvrtok ist do BA do ZOO 😅 a tu nasu "kravu " kocik do nasho auta nenarveme ☹ 😝 tak uvidime ci sa mi podari ho ukecat 😅 drzte palceky 😀

Mima Alex je nadherny a strasne mu ta siltacka pristane 😉 taky chlapisko je v nej 😀

Anika maly je aky tesivy na to kupanie 😉 super 😵

Vanilka klud 🙂 nebojkaj ani ja som nevedela do coho "idem" ale neboj je to v poho - hlavne bud v klude a mysli na to ze ten drobcek nejak na svet prist musi 😉 neboj vsetko bude v poriadku a ani sa nenazdas a uzlicek budes mat pri sebe 🙂

vanilka32
4. máj 2008

jej bejca, ides k nam do ZOO? 🙂 topanky troska doma ponos nieze budes mat otlaky hehe.
ja som minule muzovi vravela ze sme tam davno neboli a on ma vysmial, ze co tam teraz chcem robit ked ledva prejdem par metrov a funim ako lokomotiva 😖 ved ja si to vynahradim neskor!
Asi ste s deturencami vsetky vonku, ja som sama doma, manzel siel na bike, ja teraz von ani moc nechodim kedze mi doktorko pohrozil. Ale zacala som vysivat vianocny obrus, myslim ze jeho ukoncenie na Vianoce je aj realne 😀

Bejca dakujem za podporu, snazim sa mysliet na to vsetko pozitivne. I ked v snoch to neovplyvnim 😝

annika
4. máj 2008

Bejca, ty funguješ dnes na duracelky asi... A ja už tretí deň sa chystám do Maxu a možno, ani dnes to nevyjde. čo mám robiť? Každý chce prísť ale vždy niekto má niečo iné na pláne... Aj teraz sme oblečení všetci a Robko spí už druhú hodinu, a čakáme kým sa zobudí. Inokedy nezvykol zaspať na cicíku takto poobede. Lepšie povedané ešte nikdy nezaspal vo vnútri v takomto čase. No dnes sa mu to podarilo....xixixiixxi Inokedy zas spí polhodinky, no teraz už 2. hodina ide....

Vladka, skús na noc Panadol Baby sirup dať malej. Buda spať kludnejšie. Vyskúšaj si!

azuzi
4. máj 2008

Ahojte kocky, tak ja mam dnes riadne lenivy den po tom trojdnovom vysavani na stavbe. Spala som do pol desiatej. Obedovali sme o tretej 😀 vcerajsie rezne a polievku z mraznicky. Prezili to. 😀
Zacala som obzerat Burdy, ze v com budem chodit po porode, strasne tuzim chodit uz v normalnom obleceni a pekne upravena, nie ako ked idem zo stavby 😀 😀 . Bejca aj ja rozmyslam, ake topanky si kupim po porode, lebo k tymto mojim tucnym noham ma to teraz ani nebavi. 😒 .
Annika pozerala som tiez fotky Robka a mas sikovneho chlapceka nato ze ma 6 mesiacov. 😉 .
Vladka dufam, ze VAm to rychlo prejde to plakanie so zubkami.
Vanilka a tebe preco doktor kazal oddychovat a nechodit? Ja som tiez pri prvom tehu pred dvanastimi rokmi bola doma od 32 tyzdna, lebo sa doktorovi nepozdaval krcek a teraz je to zatial v poho.