Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
30. sep 2007

a tesim sa s tebou ze to uz mas hotove 🙂 jaaaaj uz aby sme aj my mali detsku pripravenu 🙂 aby som mohla vecicky ukladat 😀

annika
30. sep 2007

Ahojky!
Dnes sme mali celkom happy deň, bola som v kostole, mali tam práve krstiny. Bolo to také dojaté... 😵 😵 😵
Potom som dokončila obed a poobede sme išli s dcérkou k mojim rodičom, bývajú 20 km od DS.Chvála bohu sú zdraví a v pohode,aspoň o nich sa nemusím znepokojovať. Veľmi už čakajú ďalšieho vnuka, ktorý bude už siedmy v poradí...

ivcap
2. okt 2007

Ahojte babenky. Beji, tak už máš odklepnutú 100%amnio? Ak áno a je v všetko v poriadku, tak sa teším s tebou. 😀 .
Kupujete vecičky? Ja som z týchto nákupov mala neskutočnú radosť. Strašne som sa tešila každej novej veci. A teraz je to oblečko pre detúrence také nádherné, len tie ceny sú nekresťanské 🙄
Dnes mala Saška dva úrazy ☹ Ráno si rozťala peru, keď si odťahovala stoličku, nejak sa jej šmyklo a spadla. Druhý mala teraz večer, keď som ju vyzliekala do pyžamka, skákala po našej posteli a narazila si očko o čelo postele. Dúfam, že nebude mať monokel. Je teraz hrozná nezbednica. Človek aby mal oči aj vzadu.

bejca
3. okt 2007

ahojte 🙂 maminky , tehulky a ostatne 😀 no dnes nam pani postarka konecne priniesla vysledky z amnio 😀 vsetko tam je v norme a je tam XY tak sa tesime aj s Petkom 🙂
ivcap dakujem 🙂 a pohladkaj Sasku aj za mna a pofukaj jej bolacku 😅 dufam ze nebude ten monokel 😉

annika
3. okt 2007

Super!)!!!! Aj ty budeš mať krásneho zdravého synčeka!!!!Taakkk sa tešííímm§!!! A gratulujem. Čo na to ocinko? Stiahni ho dolu, určite lieta v oblakoch....Len aby nespadol...xixixixixxixi 😀 😀 😀 😀 😀
A teraz nasleduje najkrajšie obdobie toho tehu, o čom hovoria všade, takže si to uži!!!!!
Ivcap! Máš pravdu, teraz je to obdobie u vás, keď všetko treba vyskúšať,preliezť, preskočiť.... Veru, aj moje dcérky boli také nezbedničky v takomto období...Juj, to bolo už dávno...
Dnes som bola u zubára, ale nevedel so mnou čo urobiť, mám zapálené dasná, len niečo tam vyčistil. Treba vyčkať...Je to asi z tehu, že mám problémy s ďasnami, hoci do siedmeho mesiaca som nemala problémy so zubami.

bejca
3. okt 2007

anika si zlata a dakujem 😀 no tak to vies ako kazdy chlap 😀 je hrdy otecko 🙂 uz mu aj zacinam sem tam hovorit ze tatino 🙂 zatial neprotestuje 😀
a moj mangel je v znameni barana - takze neni az taky " lietavy" ako maminka teda ja 😀 ja som ryba a som viac taka tesiva 🙂 ale radost ma to teda je na nom vidiet 😀 a s tym zubarom 😝 😝 co dodat ... drz sa a hadam sa ti to po porode upravi 🙂 mne zatial iba ked si cistim zuby krvaca - tak dufam ze sa mi nic nezapali 😅 tiez toho zubara moc nemusim 😝 ozaj a kedy to ides do tej porodnice ??? ked si spominala ze budes musiet ist skor ??

annika
3. okt 2007

Týždeň pred termínom. Len neviem podľa ktorého termínu, lebo po MS mám 30.1O., podľa pohybu 24.10. No, dúfam, že čím neskoršie, ja sa nikam neponáhľam. Aspoňže momentálne som happy doma. Nenávidím nemocnicu!!!!A ešte 19. 10. mám termín u kaderníčky...

bejca
3. okt 2007

xixixxixi ty si dobra este aj kadernicke pojdes 🙂 no tak dufaj ze podla MS cize 24.10. ta prijmu a Robko sa ti narodi 25.10. - /inak vtedy je narodeny moj svokor 😉 / ale to nie preto - preto ti to tak prajem aby si tam dlho nebola 🙂

annika
3. okt 2007

No. musím nejak vyzerať pri tom pôrode, nie? Však prvý pohľad je rozhodujúci...xixixixi. A ty? čo si robila dnes?

bejca
3. okt 2007

ved ano 🙂 treba sa Robkovi pacit 😀 hned od zaciatku 🙂

aja7
autor
4. okt 2007

ahojky...anika, ved ty to uz mas za "par" 😀 aj ja ceeemmm 😉 musim ist pocvicit, lebo od vcera malicky Alex spi a uz uz som z toho nervozna..Nech sa uz laskavo zobudi 😉 A kadernicku ti schvalujem, ja sa tiez budem priebezne poludstovat 😉 a mozno aj na pedikuru pojdem, ked uz tam moje labky budu "trcat" 😀 😀 😀

annika
4. okt 2007

No, hej, už sa mi to skracuje. A všetko chcem stíhať naraz, a to mi veru nejde.Dnes som umyla okno v predsieni, poupratala som a navarila, a som hotová...Kde sú tie časy, čo som stihla umyť všetky okná jeden deň!!!!!Dnes ešte mám termín v poradni, som zvedavá, čo je tam dolu nového????Minule mi spomínal doki nejaký výter, že mi urobí. No, som zvedavá...

mima07
4. okt 2007

ahojte babulky pozeram ze si uzivate tehotenstvo
annika drzim palce nakukam ci nic nove uz to mas za par
aja pozerala som ze cakas Alexa tak sa vola moje male slniecko a starsieho mas tiez uz takeho chlapiska

My sa mame striedavo ale uz sa usmieva aj ma pokusy nieco povedat uz je to fajn uz vo velkom " komunikujeme" 🙂

aja7
autor
4. okt 2007

mima..opytam sa ta, zapisali ste vasho maleho ako Alex, alebo Alexej? Lebo mne by sa pacilo iba Alex 😉

ivcap
4. okt 2007

Aji, my máme v rodine Alexandra a voláme ho Alex. 😉

mima07
4. okt 2007

aja iba Alex bez problemov inak rozhodli sme sa 5 dni pred porodom dovtedy sme mali Alexander

aja7
autor
5. okt 2007

ivca..ja mam suseda, am 70 rokov, je to taky stary chlipnik!!!!!! nemam ho rada a vola sa Alexander a vsetci ho volaju Sani...Boze, by som umrela, fuuujjjj.. 😝 Takze mima diky za tip, zapiseme ho ako Alexa 😀
Inac, vcera som volala s kamoskou a ta stale tvrdi, ze budem mat dievcatko 😀 😀 😀 Neda si vysvetlit, ze vysledky z amnio su DEFINITIVNE!!! 😀

annika
5. okt 2007

Ahojte!
My sa máme fajn, včera sme boli v poradni, máme už 2750 g a ešte cca. 3 týždne pred sebou. Bruško mám ešte vysoko a malý je hlavičkou dole. Ináč všetko po starom.
Dnes sme boli v Blave, no tá ranná doprava je na zbláznenie!!! Mali sme v pláne poobede Avion a Ikeu, lenže nám začalo niečo tiecť a kvapkať z auta pod motorom a rýchlo sme sa vrátili domov k opravárovi.No, dúfam, že to rýchlo opraví, lebo ja bez auta som stratená...
Aja, tie výsledky z amc. sú 100%, takže tá tvoja kamoška sa mýli, alebo... Ona nie je tehulka, náhodou???? xixixixiii Pekný víkend Vám prajem!!!

vladkaz1
5. okt 2007

Ahojte kocky,dnes pisem sem prvy krát lebo som ani nevedela,že nieco taketo existuje .Ja som ties v 36 tyzdni a uz mam paniku z porodu.Nejako to namna dolieha,to asi preto ze sa to uz blíži 🙂 .Do 7 mesiaca nam tvrdila lekarka v TT ze budeme mat chlapceka a teras mi povedala ze je to na 100 per. dievcatko tak sme nejaky vykolajeny s manzelom.Inak je to super takto popisat hned mi je lepsie.

annika
5. okt 2007

Ahoj, Vladka! Vitaj medzi nami! Panika z pôrodu? Asi tú má každá mamička. Prvorodičky preto, lebo nevedia čo na nich čaká, druho-, a viacrodičky preto, lebo už vedia do čoho idú...Aj ja sa veeeľľľmmii bojím!!!!!Ale zabudneš na tie bolesti, keď uvidíš miminko a dajú ti ho na bruško . Veď uvidíš!!!Ty budeš najšťastnejšia žena-mamička na svete...A to, že chlapček, či dievčatko??? Je to jedno, veď to je vaše, len nech aby to bolo zdravučké.Ani my sme nevedeli pri prvých dvoch, čo bude, len teraz pri treťom vieme, že je to chlapček.Hlavičku hore a drž sa, moja!

ivcap
5. okt 2007

Ahojte. Aji, tak aj mne každý tvrdil, že to bude chlapec 😀 . Darmo som im hovorila, že mám výsledky z amnio. Tak mi tvrdili, že to tiež nemusí byť 100%. 🙄 Keď som išla posledný krát na ultrazvuk, tak som sa pýtala dr.,či je to naozaj dievčatko. Ukázal mi na monitore také niečo ,ako dve kávové zrná a povedal, že je to malej šušula. Tak sme si ju nahrali na VHS.
Valdka vitaj, konečne pribudne aj nejaká baba, nielen samí chlapci. 😉

bejca
5. okt 2007

ahojte 🙂 tehulky , maminky 😀 vladka vitaj 🙂ˇno my zatial porod este neriesime 😀 zatial ... ale urcite pride cas ... 😀 😀 a my uz asi dve kavove zrnka neuvidime 😀 😀 nam tam narastlo nieco naviac 🙂 a vedeli sme to uz pred amnio cca dva tyzdne ale len na 70% 😀

annika
5. okt 2007

V telke nedávajú nič pre mňa, takže teraz sedím na nete a som rada, že mám čo čítať. "Kávové zrnká" hm, to je super. xixixixixi...my máme potom čo? 😀 😀 😀 Poobede som spala hodinu a pol, som zvedavá, kedy v noci zaspím...Už viem aj to, čo zajtra uvarím. Takže ani nad tým nemusím rozmýšľať.
Ináč s autom teraz nič nerobil ten opravár náš, ževraj to tečie z klímy, či čo. Nechápem, lebo klímu sme použili len niekedy v auguste. Ale on to určite lepšie vie...

ellla
5. okt 2007

Ahojte zienky, vsetky vas zdravim!!! Tak my uz mame 6 kg, je to chlapisko. V poradni len krutili hlavami... Stale sa kojime, co som velmi rada. Ten moj chlap by jedol aj kazdu hodinu, keby som mu dala. Uz nam venoval prve usmevy... A to co nam narastlo medzi nozkami, tak to nie su ziadne zrnka 😀 Inak ten porod by som si zopakavala aj zajtra. Ked si predstavim, ze su to uz 2 mesiace, ani sa mi verit nechce, strasne to uteka. Inak, vlozila som dalsi album http://www.mojefoto.sk/iva -z krstu - heslo je to iste, co som mala...

bejca
6. okt 2007

anika aj my sme vcera spinkali poobede cca 1,5 hod 😀 to asi tym pocasim 🙂 a spat sme isli asi tak o 23.00 ale o 3.00 sme isli na wc a nespali sme az do 5,30 ☹ Petko kopkal ako zeravy 🙂 aspon som mala spolocnost 🙂
a co to budes dnes dobre varit ??

ahoooooooooj elly som rada ze si sa ozvala - fotecky su kraaaaaaaaaasne 😀 😉 a Samko rastie ako z vody 🙂 no a som zvedava ci si aj ja po porode poviem ze by som isla este raz 😅 a tie usmevy musia byt naaaadherne - ja sa na tie od Petka uz tiez tesim 😀 ale ma cas az po february nech si tam pekne este cucka a plava a kopka 🙂

annika
6. okt 2007

Ahoj dievky!
Ella, tie fotky sú fakt nádherné!!!Samko fakt rastie rýchlo, celý frajer v tých kraťasoch pri stole. /Aj ten farár je fešák...xicxxixixixi/
Bejca, aj ja som bola hore o tretej, ale len na záchode. Potom som spala až do pol siedmej.Robinko už nie tak silno kope, ako predtým, v poslednom čase sa naťahuje či čo, že naraz cítim tlak na mechúri a pri rebrách. A vtedy sa musím postaviť, lebo keď sedím, tak ma to bolí...
Ella, tebe kedy kleslo bruško? Ja ešte stále mám vysoko.

annika
6. okt 2007

jaj, varila som restovanú pečienku s ryžou a zeleninovú polievku.

bejca
6. okt 2007

no to ja iba upeciem jaternicky a uvarim zemiacky + zabijackova kasa 😉 tiez lahke a rychle 😀
ale aj tu pecienku by som si dala 🙂 ale ze v tehu neodporucaju ?? tak neviem - zatial nevarime pecienku 😅

annika
6. okt 2007

Pečienku si ani ja nedám, mám ešte soté zo včerajška. Ináč aj palacinky som robila pre malú, ani ona nerada pečienku.

ellla
6. okt 2007

annika - ja ani neviem, u mna to neboli nejake nahle zmeny s tym bruskom. ani hlienovu zatku som neodpozorovala. myslim si, ze pomohli tie dlhe prechadzky. hlavne ta den pred porodom - cca 5 km. v nedelu sme sa tam boli prejst, tak som sa Samkovi prihovarala, ze naposledy tam bol so mnou este v brusku 🙂. ja som sa citila celkom dobre, tak som si to mohla dovolit.