Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
7. aug 2008

Mima a ty aj davas nieco proti horucke ?? ja som davala hned pred ockovanim paralen cipky a davala som mu to rano naobed a vecer cca 4 dni 😉

inak baby upadam do kvalitnej depky 🙄 🙄

mima07
7. aug 2008

davala som cipky
bei a preco upadas do depky co sa stalo?

bejca
7. aug 2008

aaaaaaaaaale ani sama neviem ... nejaka som na figu 😝 z muzom sme sa v tu nedelu pohadali 😠 a stale ma to drzi a este to vobec neni prebrate a ani ukoncene som kvalitne na neho nasrata a jemu takyto stav uuuuuuuuplne vyhovuje ako pozeram 😒 a v noci sa nevyspim ...Petko stale mrnka aj cez den ... a cim sa viac snazis tym to je viac na hov.. 😖 a tak jedno z druhym 😝 ale ved to casom prejde ......

mima07
7. aug 2008

bei ved sa blizi vikend tak pekne daj maleho muzovi a pekne sa niekam vyber aspon na hodinku nieco si kup a hned sa ti zlepsi nalada 😉 mne niekedy staci ked v sobotu rano mozem ist na trh 😀

bejca
7. aug 2008

ha ha ha ha ha 😀 si ma rozosmiala 😀 😀 moj muz a hodinku s malym ???? 😕 🤐 to co je hodinku pre seba ???? nic take nepoznam bohuzial ☹ a v dobrom a po tichu zavidim vsetkym ktore maju takych muzov co im ho povaruju a pod... ja muza vidim az vecer a to ho chvilu ma ked sa ide kupat Petko a ja si chystam pre neho kupanie .... a v sobotu ma zobere k svokrovcom tam vacsinou byvava cela jeho rodina tak ma zasa pokoj ... a aj to este aj v sobotu a nedelu aspon na chvilu cca 3-4 hodiny ide do roboty 🙄 jedina pomoc ze ideme spolu na nakup a cez tyzden kupi vacsie veci alebo ze rano vyvenci psa , okupe ho /psa/ ... ale inak nic ... ani nepovysava ... akurat minulu sobotu po dllllllhej dobe umyl a utrel riad 😅 a donesie maso /kupi/

mima07
7. aug 2008

bei ja tom mam podobne ale uz si zvykol ze v sobotu idem na trh maly dostane najest dam ho tatkovi na ruky a idem

bejca
7. aug 2008

no tak to ti teda tiez nezavidim 😅 ale co nejako bolo nejako bude 😅 a nikdy neni tak zle aby nemohlo byt este horsie 😅 😝 takze tak ... mna to prejde zasa .... 😅

annika
7. aug 2008

Bejca, musíš mu dať ešte trochu času, aby si zvykol na novú rolu otecka. Niekedy im to trvá dlhšie. Pri druhom to už bude asi automatické. Musíš mu pekne vysvetliť, čo ty potrebuješ aby pomáhal, lebo sám na to neprídu tí muži. Vieš po tých desiatich rokoch teraz nie je on stredobodom pozornosti a to strašne zle znášajú. Ešte aj môj sa minule sťažoval, že nemám pre neho dosť času, že mu to málo nestačí, čo mu dám a tak... Treba ich vypočuť, s tým sa ukludnia a všetko beží ďalej... Aspoň to u nás takto riešime.
Teraz si aj ty flustrovaná, a to je normálka, veď celý doterajší život je na ruby. Ale musíš to prekonať a tešte sa z toho, že máte krásneho zdavého synčeka, ktorý vás potrebuje oboch!!!

annika
7. aug 2008

Držím palčeky, aby ste to prekonali tú krízu. A on už nemá dovolenku? Pár dní by teraž zišlo....

annika
7. aug 2008

My sme dnes boli tiež v poradni+1. dávka prevenaru. Vážime 9,5 kg a 75 cm. Očkovanie sme zvládli s plačom, no teraz je v pohode. Aj Anku zaočkovali s hexadávkou. Som zvedavá, ktorý z nich bude večer viac mrnčať .

eva.vizinova
7. aug 2008

NoBejca,vsak co ty vravis, ze nie si trpezliva!!!! Akoze toto trpet muzovi chce oooooobrovskuuuu davku trpezlivosti. Annika ma trochu pravdu,ze sa citi na 2. kolaji a tak, ale urcite mu vyhovuje,ze si zavalena starostlivostou o maleho a o domacnost a neotravujes ho tolko 😒 Mala by si to konecne vziat do svojich ruk- viem o com hovorim!!! -a naozaj mu pekne vysvetli,co od neho ocakavas, co od teraz bude jeho povinnostou,kedy MUSI prist z prace domov a ze cez vikendy je tu len pre VAS!!! ver mi,ze sa to da!!! Pokial je rozumny... ale trula by si si hadam nebrala 😀 😀 Ja muzovi oznamim termin,kedy ma byt doma,lebo mam kadernicku,lekara,nakupy,cajovnu.....a on docvala a pekne sa postara nie o 1, ale o vsetkych 6deti! A si pis, ze som ho pekne cepovala,aby bol taky,aky je teraz 😀 😀 😀 Drzim ti palce a depku posli do kelu 😀

lubii
7. aug 2008

Ahojte, depky 😉
Annika,aj tvojim deťom prajem,aby tie očkovania dobre zvládli.

Beji,čo keby si muža každý večer vychystala na prechádzku so psom, naložila mu malého do erga a máš hodinu voľno???? Ja to tak robím 😉 , Najprv síce bolo, že prebaľ mi ho, obleč mi ho, daj mi ho do erga, tu mi potiahni remeň, tu ma tlačí..., som mu povedala, že je nesamostatný, no a teraz to berie ako samozrejmosť a aj sa sám vychystá 😉

lubii
7. aug 2008

No ale to len pre začiatok,keď toto zvládne, môžte pokračovať s pridaním ďalších povinností 😉

vladkaz1
7. aug 2008

Ahojte kocky tak uz mame aj uver hor sa kupovat nábytok !!! 😀
No Annika mi uz mame 10 kilo ale zasa je dlha jak stoziar xixixi
Vcera som dostala od muza darcek kupil mi kratase Nike ze za prvý zub malej a aj malej sme kupili nove flasky a slnecník na kocik 🙂

vanilka32
7. aug 2008

ako pise eva, ja som muzovi hned na zaciatku povedala co od neho ocakavam a ze sama to nemam sancu zvladnut. Teraz aj nakrmi, aj okupe, aj pokocikuje, akurat prebalovania sa stiti ale nech, to nepokladam za dolezite aby robil.
Aj tetky na oslave vraveli ze ako sa stara a ze ako som si ho vycvicila, nuz ale ak by to nerobil od zaciatku tazko by to robil neskor, dnes idem napriklad do posilovne, ved on mal vcera tenis, tak preco by som ja tiez nemohla mat program, ved je to aj jeho dcera.

beji hlavu hore, pozri sa na Petka, vasho krasneho zdraveho synceka, ako sa na teba usmieva a hned ta naplni novou energiou 🙂 posielame povzbudenie!

s tym ockovanim je to naozaj take zle ako pisete? to aby som malej davala dopredu paralen? to som nevedela..

mima07
7. aug 2008

vladka super tak si uzi to nakupovanie

vanilka prave som citala ze tato 3 hexa je asi najhorsia ☹ my sme ale mali teploty aj pri tych predchadzajucich ma utesovalo ze to je fajn lebo si teplo robi protilatky a teraz pri tejto 3 ma aj kamoskin syn a on doteraz nemal ☹

vanilka32
7. aug 2008

mima, takze preventivne treba dat paralen cipok v den ockovania, pred ockovanim?

mima07
7. aug 2008

neviem nam vzdy doktorka povedala ze po ockovani ale ja davam az vecer kedze nas zvycajne ockuju okolo 13 tak radsej dam az okolo 19 a potom ked treba tak okolo 1 v noci

vanilka32
7. aug 2008

jej mima, vidim ze o tyzden oslavujete prvy rocik Alexov 🙂 bude aj torticka s jednou svieckou?

marta09
7. aug 2008

Ahojte dievčatá 😉 , aj nás čaká očkovanie druhej dávky Prevenarom 😒 ,už sa teším 😝 . Bei, ani môj manžel mi veľmi nepomáhal keď bola Simonka maličká. Teraz sa už skôr pohrá s ňou, ale ešte ju od narodenia neprebalil 😠 , hoci keď boli Maťa a Šimon malí tak ich bez problémov aj prebalil aj sa s nimi pohral. Asi starne.... 😀 😀 😀 😀 . Ale je zas pravda, že nie každý chlap sa dá prevychovať, s niektorým sa to nedá ani pekne ani po zlom, ale to si už každá toho svojho poznáme 😉

mima07
7. aug 2008

vanilka este neviem ale isto bude sak ako by sme porobili fotky 😀 len nemame este stanovene ze kedy oslava 😉

eva.vizinova
7. aug 2008

Baby,paralen cipok hodinu-2h po ockovani 🙂 pripadne obklad na nozicku,ked je to diteper...

annika
7. aug 2008

Jej, Vladka, super! Tak do toho!!!! A čo robíte so starým bytom???Alebo je to len prenájom?
Vanilka, dobre si vychovala manželíka! Gratulujem!
Ja som sa teraz zobudila, spala som hodinku. Odkedy berem ten Zodac na tú hnusnú alergiu, čo mám od augusta do konca septembra, tak neviem sa vyspať... Asi pôjdem k doktorke, či by mi nevymenila tie lieky. Ale tam sa dostať... U nás dávajú termíny až tri mesiace dopredu...Takže asi v októbri sa tam k nej dostanem...

vanilka32
8. aug 2008

dobre ranko hura mame tu piatok 🙂
baby, mna seklo v krku teraz rano, netusim z coho sakra. Nemozem otocit hlavou doprava 😲 au au 🙄

dnes ma muz dovolenku, vraj si chce pozriet otvaraci ceremonial OH supnem mu k telke malu a mam par hodin volnooo 😀

mima07
8. aug 2008

dobre ranko
vanilka dobry napad este ze su tie sportove udalosti 😀

vanilka32
8. aug 2008

treba si pomoct ako sa da 😎 ako muza poznam bude jej vsetko nahlas komentovat takze bude aj mala spokojna ze pocuje hlasy 🙂 ale Cinania su skveli akrobati moze to byt zaujimave.

vanilka32
8. aug 2008

annika, manzelik je este taky zajacik, mladsi o 5 rokov odo mna, da sa nasmerovat, prevychovat uz nie 😀 ale som rada ze ho mam aj s jeho negativami ja som tiez komplikovana povaha...

bejca
8. aug 2008

ahojte kocky 😉 ste straaaaaaaasne zlate dakujem 😵 a mali sme vcera debatu tak som zvedava co sa zmeni 😉
a u nas ta s vikendom je kolkokrat tiez zlozitejsie lebo v nasej blbej firme su stale nadcasy cez tyzden a kazda druha sobota je pracovna 😝 aj zajtra muz ide do prace 😅 🙄 a ja mu veriim ze toho ma aj plne zuby lebo tam robim aj ja tak viem o com to u nas je 😖 a aj tohoto sa bojim ked nastupim do prace to sa z muzom budeme vidiet asi len v nedelu 😅

vanilka32
8. aug 2008

beji uz som sa bala ze dnes porusis tradiciu a rano sem neprides, to je dobre ze ste podebatili, rozhovory su dolezite, uvidis aky anjelik z neho teraz bude 😀

bejca
8. aug 2008

Vladka gratulujem ku kratasom 😵 to je super 🙂 to si zapamatam ze treba potom kupit nieco xixixixi a pekne sa zariadte 😵 som rada ze si taka happy 🙂

Vanilka ved to ze ja sa vzdy pozrem na to moje slniecko a hned mi je lepsie pri srdci 😵 len vies niekedy zostane cloveku tak smutno 😅 a co sa ockovania tyka ja nez sma isli na ockovanie uz som mala doma paralen cipky a vzdy som mu uz pred ockovanim dala a potom na noc a rano a zasa na obed a tak dookola 4 dni 😉 klop klop zatial sme teplotu nemali 😅 a ja som sa bala sirup koli tym prichutiam kedze my sme alergici 😅 ale je to na kazdom ako chce vraj aj ten sirup je dobry 😵 a neboj zvladnete to v poho 🙂 a to seknutie nemozes mat z toho cvicenia ??? 😅 a aj moj manzel je odomna sice len o dva ale predsa mladsi 😀

Mima nestras ze je najhorsia 😅 ta tretia hexa 😝 my ideme na nu niekedy v decembri 😅 tfuj 🙂

Marti no tak ja nehovorim ze je zly alebo tak on aj sa postara co sa tyka nakupov alebo tak ...prebalovat neprebali ale plienku odnesie do kosa 😀 ale aj vcera som ho zamestnala aby vybral maleho z vanicky lebo ja nevladzem na krize uz ☹ a aj vsetky klby ma boli ☹ ja mam s tym problemy len on si to neuvedomuje ☹ a aj ho poutieral 😉 a potom nez som si kupelku spratala tak kecali v spalni 🙂 a aj sam uznal ze si je vedomy toho ze sa "ulieva" tak dufam ze sa nieco zmeni 😉