Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
13. aug 2008

Mima som rada ze ti spolocnost az jednej nevadi 😉 a tesim sa strasne aj ked dnesnu noc sme mali 😝 kazde 2,5 hodky hore kojit a vzdy s placom 😅 a straaaaasne ma boli hlava 😝 buchnem si dve kavy a snad bude lepsie 😵

mima07
13. aug 2008

bei jednu kavu si dame spolu tak si nechaj plac 😉

bejca
13. aug 2008

Mima jasne ze si necham 😵 ja kavu lubim 😉 xixix uz mam jednu v sebe teraz varim druhu a uz ma ta hlava az tak neboli 🙂 klop klop a inak neviem co mas na plane kam ist ale ja asi potom pojdem aj u nas do Tesca 😵 alebo ak chces mozme skocit spolu 😵 mam letak vezmem so sebou - ukazem ti 😉 su tam supis akcie na detske veci 😵

bejca
13. aug 2008

žegzámíhmmýz 4655*+592-ummmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmuh jkj ugu ikikim leí lkýá

to daj Alexikovi precitat to mu Petko pisal 😀

mima07
13. aug 2008

bei ok a neda sa kusik skor ako maly lebo ten moj sa prave zobudil dnes moc nepospal tak okolo 11 sa naje a o 11.30-11.45 by som mohla vyrazit takze o 12.30 mozem byt v maxe

mima07
13. aug 2008

bei dam ale asi mi to neprelozi on teraz rozprava po cinsky 😀

bejca
13. aug 2008

oki Mima mne je fuk kedy povies vtedy sa budem snazit tam byt 😉 ja to mam cca 15 min k Maxu 😵
takze ak chces tak o 12,30 som tam 😵

bejca
13. aug 2008

a mne Petko prave zaspinkal 😉 takze pocitam cca max hodku potom sa napapka a mozme vyrazit 😵

mima07
13. aug 2008

bei ok tak padam balit

annika
13. aug 2008

Tak príjemné posedenie pri kávičke vám prajem!!! Ja dnes umývam okná a upratujem. Mala som to umývanie na pláne už v júni...Takže je to už na čase, že?
A vy sa majte krásne!!!! Cmuk! cmuk! Potom prosíme fotky!!!!Veľa-veĺa fotiek!!!

marta09
13. aug 2008

Ahojte, no Annika aj ja sa chystám na budúci týždeň umývať okná, mám ich 11+balkón, tak už sa teším, trošku pohybu nezaškodí 😝 😀 😀 , tiež to už dlhšie plánujem..... 😉 Alebo žeby som zorganizovala brigádu??? Ozaj Lubi, kde si? Malému k 1. všetko najlepšie 😅 .

vladkaz1
13. aug 2008

ahojte tak mame kupeny nábytok sa tesim jak psik xixi.
Beji mrzi ma to stretko!!!
nabuduce aj zajtra mozem 😉

bejca
13. aug 2008

jaaaaaaaaaaaaaaj bolo super uzasne 😀
som velmi potesena zesom Mimu spoznala osobne 🙂 je to uzasna zena plna energie 😉 a straaaasne akcna 😵 az tak ze ma mrzi ze som ju az tak otravovala a nebola som hlavne aspon v Maxe - kedze som prebalovala Petka- rychlejsia aspon pri plateni 😅 🙂 ale ved ja ju este aspon minimalne raz vytiahnem na stretko do TT a vseeeeeeeeeeetko vratim 😵 dakujeme za uzasne poobedie a hlavne odvoz a dovoz 🙂 Alexik je nadherny strasne krasne ocenka ma a stale som tvrdila ze je ako brat nasho Petka 😵 mam par fotto ale pridam az neskor 😉

Anika dakujeme 🙂 a ty sa nam neprepracuj 😉

Vladka mozes lutovat 😉 ale nabytok je prednejsi 😵 a ktory byt teda vlastne mate ?? a ako to vlastne teda je ???? kedy budete byvat ??? a neboj este minimalne jedno stretko bude lebo tu vsetko musim Mime vratit 😉

mirsimka1
13. aug 2008

Ahojte tehu 35 a viac, nedávno som mala 37. dúfam, že sa v rámci mojich možností môžem ku vám pripojiť

mirsimka1
13. aug 2008

Neviem to opraviť, termín mám 24.3.2009

mima07
13. aug 2008

vitaj mirsimka 😉 a dala si si tam poslednu menzes nepretukla si datum lebo to tak vyzera

bei tak vidim ze si ma predbehla aj mne sa stretko pacilo maly zaspal este pri vasom dome ale pre istotu som ho este teraz supla do postele ze nech sa aspon naobedujem 😀

mirsimka1
13. aug 2008

Chvalabohu, už som to zvládla, predsalen, mám v týchto veciach medzery. Predtým som sem nechodila. Zatiaľ sa lúčim, drobuľka sa zobudila.

mima07
13. aug 2008

mirsimka vam sa ti drobci zapacili ale toto je take neplanovane 😀

vladkaz1
13. aug 2008

😀 😀 Beji Mima závidím zavidim 😀 😉 ,ale aky mam nadherny nabytok xixi, kupila som si v kozi horovu sedacku biela kava velmi pekna potom taku do cervena komodu pod telku uplne nizku a dlhu a potom koberec len pred sedacku taky hunaty kakavovy hnedy a malej zaclonu macko Pu,viac sme nestihli lebo izbu bude mat mala po nás co mame v obývačke a iba jej dokupim kobec dnes som zbadala užastný koberec do detskej izby macka pu ,ako skace cez kocky ved viete co sme hrali ako decka na zem sme nakreslili kocky a ocislovali a stal len 800sk. 😀
Ale na stretko sa tesim toto sa spichlo asi za hodku lebo mi nemame auto a viac by som nema prílezitosť.

bejca
13. aug 2008

Mirsimka vitaj medzi nami 😵 tesime sa ze sa rozrastame 😉 a uz teraz sa tesim ako budeme prezivat aj tvoje tehu 🙂

Vladka 🙂 ale ved stretko este bude neboj 😵 a ty teraz musis zariadovat 😉 a nebojis sa take blede pri malej ??? 😨

Mima 🙂 no ja som bola skor doma ako ty 😉 a ak by si chcela fotky poslat - daj email do IP poslem 😉

pridala som fotky 😵 tak kuk 🙂 a Petkovi bol Alexik strasne sympaticky 😵 este som nikdy nevidela ze by tak skumal a chytal nejake ine deti 🙂 a podla mna sa fakt podobaju 😉 🙂

mima07
13. aug 2008

bei ip a bude z teba fotografka 😀

bejca
13. aug 2008

xixixi ja to stale vravim ze som sa minula povolanim 😀

mirsimka1
13. aug 2008

Tak veru, mima, naši chalani boli plánovaní ale Peťka - to bol blesk z jasného neba.Na 12 rokov zabehnutého života som musela pomalz zabudnúť a toto tehotenstvo - dúfam že to bude dievčatko, aby aj Peťka mala parťáčku /vyšlo mi to aj v čínskom horoskope/ Teraz to bolo ťažké rozhodovanie. Mala somžiadosťna upt ale na poslednú chvílu som sa rozhodla inak. Odišla som z nemocnice.

mima07
13. aug 2008

mirsimka obdivujem ze 4 deti ale zase pri tych malych budes uz len mladnut 😉

mirsimka1
13. aug 2008

No, to mi hovorí aj svokra a začali sme si to hovoriť aj my s mužkom. Mám isté obavy, napr. ako to prijmu naši puberťáci, zatiaľ im nechceme nič hovoriť, lebo pri Peťke to hlavne ten starší dosť zle znášali. Ale už je všetko naporiadku, sú z nej namäkko. Nedávno zahlásil zo srandy, ked ho niečim nahnevala: Táto petra si u nás akosi priveľmi zvykla.

bejca
14. aug 2008

dobre ranko 😵 ja dnes strasim od 5,30 😝 a Petko celkom dobre spinkal som rada ale tiez uz strasi xixixii

Mirsimka ja si myslim ze uz toto miminko prijmu uplne v poho drzim palceky 😎 a moja kamoska zostala tehu a mala 4 deti tiez dumala ze si to da zobrat ale nakoniec si to nechala a spravila dobre prve babo mala dceru a potom 3 chlapcov a teraz sa jej kazdym dnom ma narodit dcerka 😀 tak sa strasne tesi 😵

nika07
14. aug 2008

prajem Vám všetkým príjemný dobrý deň,

chcela by som sa k Vám pripojiť nakoľko som z toho istého cesta, ako sa hovorí, nie som síce tehu, ale druhé mimi som mala už viac ako 35 ročná, ale som rada.

Takže sa hlásim do debaty, môžem?

marta09
14. aug 2008

Ahojte, tak bei, to je super to stretko, verím, že sa raz stretneme všetky alebo aspoň vačšina 😉 . Čaute Mirsimka a nika 😉

nika07
14. aug 2008

Ahoj marta09, prezrela som foto Simonka je krásna, inak tiež taká vlasatica ako naša.

vladkaz1
14. aug 2008

Ahojte no ale ste vysmiaty na stretku 😀 , dame aj mi nebojte ale ked tak tak vsetky!!!
Beji nebojim sa ja som chcela cervenu ved zato sme sa tam aj hadali, ale neva ked sa zaspiní bude si ju muž čistiť.
Ahojte Marta Ninka 😀 !!
Pekny den prajem!! 😉