Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
21. aug 2008

Ahojte
Janka, všetko naj k meninám 😉
Dievčatá,môj Sam má čelo samú modrinu. A to len teraz 2 týždne čo sa toľko otĺka. Aj teraz večer spadol zo schodu,našťastie len z jedného. Máme medzi obývačkou a kuchyňou 2 schodíky a stále som ho tam istila,ale naučil sa ich pekne zliezať hore aj dole a asi si už bol veľmi istý a aj ja, lebo na nás robil opičky a ja som sa chvíľu pozrela inde,a bol na zemi. A ešte ho dnes v lese poštípali komáre no hrôza.

nika07
21. aug 2008

chuďa malinké, ale je frajerik tak to zvládne 😉

lubii
21. aug 2008

My už tiež máme kryty v zástčkách, lebo malému sa zástrčky veľmi páčia

veronkaj
22. aug 2008

ahojte

lubii - modrinky sa zahoja a patrí to k tomu, nemôžeme okolo nich chodiť s poštárikom, hlavne že si príliš neublížil

inak včera bol za mnou drahý a rozprávali sme sa den predtým bola totiž za ním bývalá kvôli úveru a vyrovnaniu a vytočila ich teda celú rodinu riadne
včera ked sme sa rozprávali tak som mu medzi rečou aj povedala , že ked niekedy zmení názor lebo on dieťa nechce ale keby sa niečo stalo bude rešpektovať moje rozhodnutie tak som mu povedala že keby niekedy zmenil tento názor a dieťa by chcel aby mi to povedal, pretože možno si to neuvedomuje ale on má veľkú rodinu veľa súrodencov, ktorí majú deti a tak jeho deti ked sa on pominie budú tu niekoho mať a môžu sa na niekoho obrátiť v dobrom aj v zlom ale ja nemám nikoho a viem aké je to ťažké a tým že nás dcérin otec nechal ked mala tri a museli sme si ťažko preskákať všetko od bývania všetko a nemala to ľahké veľmi by som chcela aby aj ona mala niekoho aspon jedného súrodenca aspon niekoho kto jej zostane po mne, a koniec koncov že by som bola aj ja veľmi rada keby nás nespájali len problémy okolo splácania a bežných starostí a účtov ale aj dieťa. Aj to že ved dalo by sa prísť k dieťaťu veľmi ľahko podvodom ale to nechcem, pretože na to treba dvoch a starostlivosť dvoch a teda aj dvoch rozhodnutie. Ked nezmení budem rešpektovať terajší jeho názor tak ako doteraz a tým som túto tému ukončila ale bola som rada že som mu to povedala.

nika07
22. aug 2008

veronkaj, treba si takéto veci vyjasniť a zvážiť všetky pre a proti,

veronkaj
22. aug 2008

nika viem, ale teraz má iné starosti ako rozmýšlať nad dieťaťom najprv treba aby sa už konečne vyrovnali a poznáme sa 9 mesiacov takže na plánovanie dieťaťa máme ešte čas ale som rada že už zmenil názor aspon v tom, že ak by sa stalo bol by otcom ked sme sa spoznali bol úplne proti

a ja mám dosť vážne zdravotné problémy a mám polovicu ženských vecí vonku, a za sebou 2 potraty, 1 mimom a tak som rada že mám aspon jedno dieťa

bejca
22. aug 2008

Ahojte pekne ranko 😵

Janka my uz kryty do zastrciek mame ale rok 😀 Petko bol v brusku a boli sme v Ikei tam sme kupili - aj nejake zabrany na sufliky a skrinky 😀 ci to pomoze uvidime 😉

Lubi nez sa ozeni modrinky zmiznu 😵 a posielame mu cmuiky cmuk na celicko aby ho nebolelo 🙂 😵

Nika az dve krytky ste dali 😅 🙂 super 😵 dufam ze Petko nebude velky zbojnik a nebudem musiet dat aj tam kde neni zastrcka 😀

Veronka neboj vsetko bude dobre a casom uvidis aj babatko pride a bedete stastny 🙂 zo srdca vam to zelam 😉 a pekne si mu to povedala 😵

mima07
22. aug 2008

dobre ranko
lubi pofukaj mu tie modriny aj nas cakaju maly zabudol padat ☹
veronika pekne si mu to povedala a ked to ma prist tak to pride sak si este mladica este mozes chvilu pockat 😉
aj my mame krytkty ale maly si pocka ked si dam nabijat telefon a uz je tam a najprv odpoji telefon a potom sa hraje so snurou

bejca
22. aug 2008

Mima 😀 😀 😀 no sikulka je ten Alexik 😀 uz sa tesim na nase slniecko aky z neho bude certisko 😀

veronkaj
22. aug 2008

bejca ďakujem, bodaj by to tak bolo

a radšej nech je malý čertisko ako by bol že kde ho posadíš tam bude, naši známi majú takú dcéru teraz už má 10 ale od malička sama nič neurobila, na nič nebola zvedavá, a bolo to vidieť na jej vývine a zručnosti v prstíkoch a rodičom to nevadili vraj aké majú kludné dieťa a boli radi že majú klud

bejca
22. aug 2008

no tak to nas Petko je teda vymyselny ajajajajajajjajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 a teda ja by som tiez nechcela take babo co niekam das a je tam 😅

pridala som dalsie fotto 😉

nika07
22. aug 2008

bejca, keď sme malej odstavili najobľúbenejšiu zasuvku, tajn ju to prestalo baviť 😀 dokedy? 😅

nika07
22. aug 2008

bejca tie fotky nemajú chybu sú proste fantastickéééééééééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 ééééééé, 😀 , Peťko je hotový manekýn 😉

bejca
22. aug 2008

Nika dakujem za pochvalu 😵 a obcas sa zadary nejaky dobry moment vacsinou ma len pootvorenu pusinku lebo ako pocuje zvuk fotaku uz aj nahodi tu svoju tvar a hotovo 😀 dnes sa zadarilo 😵 no a som zvedava ako tie zasuvky u nas dopadnu 😅

a rychlo popozerajte lebo tie v umyvadle vymazem - nerada sem davam erotikus fotos 😀

janka_fr
22. aug 2008

Ahojte

Beji perfektne foto a ten tvoj popis k tomu paraaaada mna nejako nikdy nic nenapada. Nas maly tiez ma kopec hraciek okolo seba ale on sa vyberie k lampe a hra sa so snurou alebo ide k dvd a stlaca tam gombiky.Dnes priliezol ku kociku a montoval koleso 😨 ......

Veronka dufam ze tvoj priatel dostane rozum a bude chciet to tvoje vytuzene baby mat s tebou. No a dufam ze ked tieto starosti co ma pominu, nenajde si novy dovod preco nie. Preto ti to pisem lebo ja som nieco take prezila ale problem u nas bol ten ze ja som baby nemala a on mal 2 deti o ktore som sa mu starala(mali sme ich vo vychove),jeho ex pila. Jeho deti sa strasne zle ucili kym zili s mamkou, obidvaja skoro prepadli, maly robil reparat a ked sme ich potom konecne dostali do vychovy tak som sa s nimi zacala ucit a kocka sa dostala na gympel a a aj jej brasko. Lenze aj napriek tomu bol stale tvrdohlavy a dietatko nechcel i ked vedel ako po nom strasne tuzim.Obcas som si povedala ze to obetujem a nebudem mat baby(lebo som ho milovala) ale zase na druhej strane som vedela ze by som sa cely zivot trapila.Tak som jedneho dna ten vztah ukoncila(nebolo to lahke a nebolo to zo dna na den, nas vztah trval 9 rokov) a odisla som do Australie kde som spoznala toho najuzasnejsieho muza. Teraz som vdacna za to ze dieta so mnou nikdy nechcel mat. Ked som ale odisla tak ma prosil aby som sa vratila ze budeme mat baby spolu ale uz bolo neskoro ja som uz mala vsetko pripravene na vycestovanie. Takze drzim palce aby ti to vyslo ako chces i ked nikdy nevies koho potom stretnes. 😉

Kocky aj ja som pridala foto tak mrknite ak chcete.

janka_fr
22. aug 2008

maly mi to skor odoslal ale este ze nezmazal ufff.
Chcem sa opytat neviete kde sa da dat na net video??

janka_fr
22. aug 2008

veru Beji ani ja sem take nedavam radsej.No a Petko je ako nas ked vidi fotak a kameru zamrzne mu tvar a hotovo, musime vzdy vystihnut moment.

bejca
22. aug 2008

Janka nasa kocky si davaju vsetko na picassa

bejca
22. aug 2008

Janka presne on ked pocuje ten zvuk ked zapnem fotak tak nahodi presne stale tu istu tvar 😀 a ked brble alebo nieco zaujimave nove robi zoberem kameru ta cinkne a hotovo zostane ako "zamrznuty" 😀 co uz ... no idem to zmazat tie hambate fotky 😵
a krasne fotecky 🙂 Julianko je fesacisko 🙂 a teda dobre si spravila a mas fesneho muza a krasneho synceka 🙂

lubii
22. aug 2008

No,Beji,ešteže som ich stihla 😉 , sú super 😵 😵 😵 . Môj malý, ked mu sprcujem riťku v umývadle tak mi vypína vodu, lebo zistil, načo je páka 😵 Tak sa už musíme spchovať vo vani.
Modriny som pofúkala, dakujeme 😉
Janka, tiežmáte krásne fotky 😉 😵 .A je fakt pravda, že všetko zlé je na niečo dobré 😉 . Máte krásnu rodinku.
Mima, náš satiž veľmirádhrajeso šnúrami z adaptérov, máme ich v jednom košíku a stáleich náide.

veronkaj
22. aug 2008

janka fr - ja som si toho teda prežila viac ako dosť nepríjemného a v podstate som rada že som našla teraz svoju polovičku, za tých 9 m čo ho poznám nemám dôvod byť nespokojná a je to ten naj človek čo som spoznala, a ked náhodou nebude to maličké chcieť tak to prežijem, ved dcéru už mám a tá bude mať za pár rôčkou svoje deti ale viem že nesmiem naň tlačiť ani ho nútiť, na to musí prísť čas a hlavne vyriešiť tieto problémy a potom môžeme rozmášlať ďalej

inak tvoj maličký je rozkošný tak ako aj obrázočky ostat. detičiek, mate doma malé veľké pokladíky

bejca
22. aug 2008

Lubi som rada ze si ich stihla 😉 ale jednu slusnejsiu 😀 som tam nechala 😵 no a teda Samko je uz iny spekulant 😵

vladkaz1
22. aug 2008

ahojte dievcence len na skok 😉 , atale upratujem balím stahujem,takze nemame cas na nic 😅
V pondelok ideme podpísať papiere notarovi tak drzte paste aby vsetko prebehlo ok 😉
Pozdravujem vsetky a posielam drobcom pusinky.
Mimochodom uz nebudem mat net tak neviem ako si budeme pisat ☹

mima07
22. aug 2008

bei, jani krasne fotky 😉

nika07
22. aug 2008

jani teda super fotky, máš fešáka muža 😉 veľký sympoš 😅

vladi drž sa , a držíme palce aby všetko dopadlo OK, a skus nájsť riešenie ako môžeš prísť k netu veď je viecero možností 🙂 🙂 🙂

annika
22. aug 2008

No, mňa asi porazí...Trikrát ma vyhodil ten internet!!!Ja už nemm energiu viac písať, takže v krátkosti:
Vitaj naspäť, Janka, máš fakt sympošov doma!!!
Bei, aj tvoje fotečky sú krásne!!!cmuki!
Vladka, škoda moja, že nebudeš mať internet!!! Nejak to vyrieš, pre boha!Budeš nám chýbaaaaťťť!!!!!!jujujujujujjjjjjjjjjj!
Lubi, aj Robko padá ako slivka a má modriny pod bradou a na čele a boh vie ešte kde....Chodí ako indián po byte a odmieta akúkolvek pomoc pri tom. Ja som už pozerala aj prilby pre neho, ale on neznáša ani čiapku pri prechádzke, nie že prilbu!!!

lubii
22. aug 2008

Anniika 😀 ,prilba by sa nám teda hodila 😉 A s tou čiapkou je to aj u nás. Ja mu už radšej dám tričko s kapucňou, tú si nedá dolu 😉

bejca
23. aug 2008

ahojte pekne ranko 😉

my zasa skoro stale hore 🙄 😅 no co uz .. a duby dubate nikde ... jaaaaaaaj uz nech mu vylezu a je kludnejsi 😉

dakujeme vsetkym za pochvalu 😵

Vladka ved su aj kaviarne s netom 🙂 a spominala si ze mama ma net nie ?? tak sned si cesticku k nam najdes 😵 inak nam budes chybat 🙂

vladkaz1
23. aug 2008

Kocky ste zlate Beji foto nadhera fakt! Uz by som ta chcela aj osobne spoznat 😵 😀
Annika Robko uz chodi? gratulujem Vám mi vobec iba za jednu ruku ,ale sama ani náhodou . 😉
Lubi aj ja to tak riesim s kapucnou . 😉 a co ste hapali? ked modriny?
Ninka si zlatucka dakujem 😉
Janka idem mrknut foto som zvedavica 😀