Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
3. sep 2008

Baby,pozeráte niekto zúfalé manželky? Dlho som to nevidela a nie som v obraze. Prečo je ten sympatický mladý muž, ešte aj meno som mu zabudla v kóme?

bejca
3. sep 2008

Nika ja viem ze mame vcelku cas na zubky 😅 ale neviem preco potom zacal tak buntosit uz cca dva mesiace v noci 😝 stale som myslela ze zubky 😅 a stale nic 😅 🙂

Lubi ja to nepozeram - ja vacsinou mam len JOJ pustenu 😅 🙂

janka_fr
3. sep 2008

Beji dnes mi jedna kocka od nas poslala preskenovany clanok co bol v mama a ja o nocnom dojcen, teraz som to docitala akoby som o Jullianovi citala.Je to velmi zaujimave. Je tam aj rada ako na to aby si odstranila alebo aspon znizila nocne kojenie

nika07
4. sep 2008

ahoj Jani a koľko krát Jullian ešte papá v noci?

bejca
4. sep 2008

Janka dakujem ale stale mi to nejde otvorit 😅 ale nevadi 😉 pride kolega a on mi to kukne 😵 a teda asi si pojdem kupit casak 😀 🙂 a poradia tak ze prestane papat 😀 ?????

inak ahojte 🙂

my dnesnu noc zasa ale 5x kojenie ☹ 2x mrncanie 😝 no co uz 😖

nika07
4. sep 2008

ozaj beji Vladka je už bez netu?

bejca
4. sep 2008

ja vobec neviem 😨 nemam o nej ziadne info ☹ aj som jej dala tel cislo - ona mne nie takze neviem a mne sa neozvala ...

nika07
4. sep 2008

tak budeme čakať či sa ozve ☹

veronkaj
4. sep 2008

ahojte

vidím, že diskusia neprestala

dúfam že sa nenahneváte ale môžem sa niečo opýtať,

viete že ja by som si želala ešte dieťatko a priateľ ak zostaneme spolu v čo dúfam a vyrieši veci okolo rozdelenia majetku by sa budúci rok možno na to podujal lenže sa bojí že teraz má 41 v decembri má 42, ja mám teraz 35 a ked to všetko vyriešime, lebo bývanie je podstatná vec tak sa bojí že je starý

môžem sa spýtať ako sa na to pozerajú vaše polovičky že majú v staršom veku dieťa,alebo ak žena má dieťa okolo 40 môj sa bojí že ked by sme sa snažili mal by 42 narodí sa tak 43 a ked bude mať dieťa 20 tak on až 63 ak sa dožije.

bejca
4. sep 2008

Nika hej musime len pockat 😅 ale dufam ze da o sebe vediet 😉

Veronka ja mam 37 a moj muz ma 35 😵 sme stastny obaja ale my sme na neho dlho cakali - a co sa tyka toho ze ked bude mat Petko 20 tak aj ja sa trapim ze co a ako budem ale nemyslim nato berem to tak ze som najstastnejsia ze ho mam a uzivam si to plnymi duskami treba to tak brat 😎 a ja chcem do 40-tky este jedno ak sa podari 😀

pridala som par fotto 😵 ak chcete kuk 😉

pizzamati
4. sep 2008

Ahojte dievčence. 😅
My sa ozývame po dlhšej dobe, nakolko sme boli na dovolenke cca od 16.8 a domov sme sa vrátili až 1.9. 😀

Pochodili sme toho naozaj veľa. Boli sme na Lúčkach, v tatrách, na Orave, V Bojniciach za celý život som naraz tolko nepochodila čo teraz. Malá Dominika sa držala statočne. 🙂

Od včera máme velmi náročné dni. ☹ V čera jej bola kamoška prestreliť ušká chudatko moje tak už je ozajstná kočka, a dnes ráno sme boli na očkovaní no hruza plakala chudatko moje jak pavián, teraz hajká a stále sa strháva, a ja čakám čo bude. Bojím sa že bude mať horučku, dala som jej na nožky studené obklady a paralenový čípok. Dufam že bude v pohode. 🙂 Inak vážime 665Og a merame 6O cm. 😅
Najnovšie už nechce v kočíku ležkať len sedieť, sama sa zdvíha chyti sa hoc čoho a tahá sa hore je taká podarená, kupili sme jej aj stoličku na papkanie aj tam sa jej páči lebo z nej vidí perfektne a TV, ona je totiž TV maniak xixi. 😅 Aj v chodítku sa jej velmi páči, ale nedočiahne na zem nožkami ona je také malé pivo xixi. 🙄
Skušali sme jej dať aj mrkvičku no bola podarená. 😉

Ako vidím vy sa máte fajn, deturence robia velké pokroky a maminkám radosť, to je fajn. 😀

nika07
4. sep 2008

veronka nerozmýšľaj nad tým ja mám 38 a môj muž 42 a je to super, máme ešte 15 ročného syna, je to dosť veľký vekový rozdiel, ale verím, že keby sa nám niečo stalo, tak sestre pomôže ☹

nika07
4. sep 2008

beji super fotky, v ktorej časti bývate, že je tam kopec zelene?
pizzamati vitaj doma aj my sme boli v Bojniciach malej sa páčilo, zvieratká ju fascinovali 🙂

pizzamati
4. sep 2008

Dík nika aj našej malej sa páčilo, aj ked je ešte malinká ale najviac sa jej páčili opičky a mackovia 😀

veronkaj
4. sep 2008

ja mám tiež už 12 ročnú slečnu doma, ktorá veľmi túži po súrodencovi a jasné že chce sestričku a priateľ má už veľké deti 22 ročnú dcéru a 19 ročného syna, takže už za chvílu skôr čaká na vnúčence ako na dieťa

inak kedy je podľa vás najlepšie mať dieťa - teda myslím v ktorom mesiaci v roku sa narodí, moja je v júni

bejca
4. sep 2008

Pizza vitaj 🙂 konecne si sa ukazala 😵 ste nam tu chybali ,a teda super dovcu ste mali a Dominika teda uz pekna velka slecna 🙂 cakame na nove fotto s dovci ako aj od Niky 😀

Nika my tu mame vzadu taky ako park alebo ako t napisat a je to tu super same stromy a aj ichj tu vysadzaju a je to tu super ja by som inam ani byvat neisla 😵 a Mima ked ma viezla domov moze potvrdit ze je to tu super aj na klocikovanie a aj na vencenia a aj detske ihriska su tu 😵 no super 😉

nika07
4. sep 2008

ale v ktorej časti bývaš?, môžeš napísať aj do IP, keď pôjdem do TT môžeme dať stretko aspoň na chvíľu

nika07
4. sep 2008

veronkaj nikdy som nerozmýšľala nad tým, kedy by sa malo mimčo narodiť 🙂

annika
4. sep 2008

Ahojte, ani ja so nerizmýšlala, každé obdobie má svoje čaro, plus aj mínus. Ináč ja som mala teraz 36 a manžel 39 a aj my máme dve puberťačky doma ešte, ale ja už nerozmýšlam nad štvrtým....
My sme dnes spali krásne. Papali sme o štvrtej a o ôsmej. Večer som mu dala už namiesto hami-kaše normálnu krupicovú kašu. Možno, že z toho, ale možno, že len ja som prespala to mrvenie v noci, lebo som si dala tabletku Ibalgin a z toho spím ako dudek...
Dnes sme mali malú nehodu, máme hrbolček na hlavičke, buchol si ju do skrine, keď to chcel otvoriť. Ach jo...Pofúkali sme a chcela som mu na to dať niečo studené z mrazničky, no on začal pri tom revať viac, než po páde, tak som to nechala...

annika
4. sep 2008

Pizza, Dominika je šikulka,keď sa už takto dvíha hore v kočíku!!!
Bejca, idem kuk fotky. aj ja mám dve nové zo včerajšieho spania poobede, keď mi zdemoloval postielku, lebo všetko stiahol do nej, skoro som odpadla, keď som tam pozrela...

marta09
4. sep 2008

Ahojte dievčatá, tak konečne som zase tu!!! My po tom očkovaní, no ja mám z každého očkovania mindráky, od stredy, kedy malú očkovali v kuse teploty do pondelka, doki povedala, že to je reakcia na očkovanie alebo vírus 😖 . čítala som vás a ľutujem, že som nevyskúčala to homeopatikum. Dávala som len sirup Nurofen. Inak Linduške k meninám a prvým narodeninám len to najlepšie 🙂 . Annika, pofúkaj Robkovi bibko aj za nás. Bei, ten tvoj malý je taká zvedavá star. Pizza, malá rastie ako z vody 😀 . Veronka, ja mám 39 rokov aj manžel má 39, a ako píše Annika, každé obdobie má svoje čaro 😉 .Ale nad štvrtým určite nerozmýšľam 😀 😀 😀

janka_fr
4. sep 2008

Ahojte

Nika tak Jullian papka cez den kazde 3 hodinky s tym ze okolo 10 nema mliecko ale mu davam ovocie a ak chce tak este trosku mliecka, na obed mu davam teraz morcacie masko a zemiak , brokoloicu, mrkvicku(zeleninku obmienam) potom o 15:00 zase mliecko a niekdey ak chce tak vyzivu alebo jogurt o 18:00 zase mliecko a vacsinou okolo 20:00 uz chce mliecko zase a potom ide spinkat okolo 21:00(skor nam nechce spat) ,potom sa zobudi presne o polnoci ale to hned po jedeni spi no a potom o tretej rano a siestej, od narodenia je kazde 2-3 hodiny ale velmi casto sa stava ze denne jedenie dodrzi normalne ale v noci sa budi niekedy aj kazdu hodinu , niekedy po dvoch takze neviem co s tym ale ako som pisala som citala jeden clanok o nocnom kojeni a bolo to zaujimave. Je tam par navodov ako na to tak to chcem skusit ale ako na potvoru tuto noc papkal kazde 3 hodinky asi vedel co na neho chystam 😀

Pizzamati tak to ste mali krasnu dovolenku a aj ja som zobrala v lete Francka do Bojnic(pacilo sa mu velmi) ale v zoo sme neboli. No teda ale malinka je sikovnuckaaaaaaa. No a nad obdobim som nikdy nerozmyslala, myslim si ze je to jedno ale ja som rada ze v lete som nefinisovala moje tehotenstvo lebo ja som mala strasne opuchy a to bola zima.
Co sa tyka veku tak ja mam 35 a moj drahy ma 43. Je to moje prve babatko a mozem ti povedat ze Franck si ho neskutocne uziva a stale mi dakuje za maleho. No a este vravi ze sa citi velmi mlady 😎 😀 😀

Annika chudatko Robko, posielame pusinku. Odkedy sa Annika moze normalna kasa??Ja som nasemu skusala dat ale taku co je bezlepkova a nejako to na spanok nepomohlo a pritom ze kasa na dobre spanie 😝

bejca
4. sep 2008

Anika pekne zabery 😀 a teda to by clovek neveril co vsetko je pri spani potrebne 😀 😀 a Robkovi posielame bocenko na bobenko 😵

Janka ja davam tu nestle ryzovu kasu mliecnu a tiez nejako nezabera 😅 preto som vcera skusila puding a akosi tiez ziadna zmena 😅 tak ja uz neviem co ti nasi chrustikovia na nas skusaju 😀

annika
4. sep 2008

Janka, pokiaľ ja dobre viem, tak od 8. mesiaca sa môže krupica a jedlé, kt. obsahujú lepok.
Ja som dávala sunarku a hami na dobrú noc, ale asi mu to bolo málo??? Uvidíme dnes.
Pofúkala som, aj sme vynadali skrinke, ale ten hrblček je tam ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a asi tam aj ostane istý čas...
Ale keď on už ani nechodí, ale behá!!!!!

annika
4. sep 2008

Jedlá!!! Nie jedlé....... 😀 😀 😀 sorry

lubii
4. sep 2008

Annika,ja mám takú homeo mastičku, volá sa Arnica. Je na modriny 😉 . Ja ju mám stále po ruke, lebo ten náš tieš stále do niečoho narazí. Sa mi zdá, že sa rýchlejšie hoja 😉 . Posielame pusinku 😉

Veronka,naše skóre je 42/42, takže dievčatá, môžte mi vykať. 😀 Netreba to tak brať. Ani mladí rodičia nie sú 100% istota. Život prináša rôzne situácie. Tak sa tešme z našich maličkých a Tebe držím palce 😉

Beji,Annika, pekné fotky 😉

lubii
4. sep 2008

Kde je Mima? Dovolenkuje???

janka_fr
4. sep 2008

Annika preto sa pytam na ten gluten, pretoze som si na SVK kupila detske piskoty a tie obsahuju gluten a je tam napisane od 6 mesiacov 😨 .No a uz som mu dala asi 5 😅 . Takze ich budem musiet zjest ja 😎 Nie ze by mi to robilo problem 😀 ..Ked nasi pridu na svadbu tak poviem mamke nech mi prinesie nove pre Julliana to ich uz bude moct papkat, tu nemaju take piskoty.

janka_fr
4. sep 2008

Vladka tiez ale asi sa stahuju ved vcera bola streda a to uz mali mat byt tusim.

nika07
4. sep 2008

janka aké piškoty , alebo sa si kúpila, mne sa zdá že na balíčku je napísané až od 3och rokov alebo sa mi niečo pletie😔

ak sa Vladka sťahuje to je super, ale písala že v novom nebude mať net 😢 tak dúfajme, že to nejak vyrieši 😉

je to tu akési rozdovolenkované 😎