Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
5. sep 2008

Beji,dobrý dátum 😉 , my sme mali 9.9. 😉

bejca
5. sep 2008

xixixi tiez pekne 🙂 tak budete mat teraz vyrocie 😵 🙂

stresmenka
5. sep 2008

No babenky pridam sa k vam 🙂 mi sme mali 17 vyrocie 24.8 🙂 a 30.8.t.r. sme sa po 17 rokoch vzali aj v kostole pekne nie? 🙂

janka_fr
5. sep 2008

Pekny vecer prajem ci uz dobru noc?

Dakujem za pochvaly 😉

Nika prave ze bude tu vo Fr. chceli sme na SVK ale bohuzial je to zdlhavejsie pre Francka z fr. strany co sa tyka vybavovania papierov , takze jednoduchsie je to tu.Potom sme aj rozmyslali ze oficialne vo Fr. a oslava na SVK ale zase chcem aby brasko bol moj svedok takze uz ked sem pojdu tak aj oslava moze byt tu takze nakoniec po vsetkych zvazeniach to bude vo Fr.

Beji veru ze tak vyzera ked mu na vlasky dopada slnko tak su ako rysave ale doma je to blondave tak neviem my sme obaja tmavohnedy ale ocka ma tmavohnede, uvidime a teda ich ma este aj tak tak malo.

Lubi ano uz stoji a teraz asi dva dni sa postavi a pusta ruky a potom jasne ze spadne a co robi este ze pride k stene postavi sa a zacne buchat hlavou o stenu a aj o dvere 😨 😝 Sak mi chudatko ohlupne 😀 😀 😀

Ak by som sa tu nahodou nezjavila cez vikend tak vam prajem krasny vikend.

lubii
5. sep 2008

Janka, to isté robí aj Sam 😨

Stresmenka 🙂 , tak gratulujem k sobášu 😵 😵 😵

bejca
6. sep 2008

dobre ranko 😵

noc celkom oki hore sme boli 3x takze selkom dobre 😵

Stresmenka srdecna gratulacia k vyrociu a k svadbe 🙂 😵

Janka presne aj my mame tie vlasky tak ako pises 🙂 doma ich ma bleducko hnedkave az blond a ked slniecko zasvieti tak su ako keby hrdzave 🙂 a moj muz ma tmave vlasy a ja mam svetlo hnede ale momentalne ani jezko netusi co to mam za farbu kedze stale farbim 🙂 ved uvidime aky vlasky budu mat 😉 a teda s tym statim ja som si myslela ze Petko uz nic nove az tak vymysliet nemoze 😅 no a ako citam mam sa na co tesit 😅 posielame bocenko na celicko 😵

lubii
6. sep 2008

Dobré ráno 😉

bejca
6. sep 2008

dobre Lubka super zmena v pase 😵 pekne fotto 🙂

nika07
6. sep 2008

Ahojte kočeny pozerám, že ste všetky asi v prírode keď je tak krásne 😉 tak snáď večer

nellye
6. sep 2008

Dievčatka, ja mam 18 a 12 rocne dievcence a chcem este jedno...povedzte, som stara na bejby, ked mam 37?🙂)) Ked niekomu poviem, ze by som chcela babo, pozeraju na mna, ze co vymyslam, ze by som mohla byt babickou:((( co vy na to?🙂)) ved sa citim na 20🙂))

bejca
6. sep 2008

Nellye 😀 ked chce aj manzel naco hovoris inym 😀 sup na to a a uz je 😀 ja mam 37 😵 a necitim s ani stara ani ako babicka 🙂 sem tam citim niejake to pobolievanie ale to som mala aj ked som mala 25 🙂 a na nikoho nepozeraj ani sa nenechaj od nikoho ukecavat o opaku 😵 ved mat dietatko je to najkrajsie na svete 🙂 drzim palceky a dufam ze k nam budes chodit castejsie 😵

lubii
6. sep 2008

Nelly, 2-3stránky dozadu sme riešili kto má koľko rokov,môžeš si prečítať 😉 .A myslím,že každá z nás je šťastná, že sa rozhodla mať bábatko aj v tomto veku a ani jedna by to rozhodnutie nemenila. A Bejca má pravdu, vôbec o tom s inými nerozprávaj,je to len Tvoje a manželovo rozhodnutie 😉 . Držím palce 😉

nika07
6. sep 2008

nellye vitaj medzi nami 🙂
prípájam sa k bejce a lubii aj ja som mala 37 keď sa Linda narodila a vôbec to neľutujem 🙂 😉

babulky ako ste trávili dnešný deň 😵

lubii
6. sep 2008

Tata včera konečne doniesol piesok do nášho nového pieskoviska.A hádajte,kto sa v ňom dnes hral, keď Samko hajal?? Moja 12 ročná puboška postavila krásny hrad. 😀

nika07
6. sep 2008

lubii to je v pohohe, mal si spraviť foto 😀 😀 😀 😀 😀

lubii
6. sep 2008

Však ma to tiež napadlo,ale až po akcii. Hrad ešte stojí,ten ešte odfotím zajtra,kým nepadne pod nájazdom Samkovým 😀

nika07
6. sep 2008

teším sa, idem hajať, dobrú noc 😉

lubii
6. sep 2008

Dobrú 😉

bejca
7. sep 2008

dobre ranecko 😵 noc zasa klop klop celkom oki 😉 "len" 3x hore 🙂 ale stale lepsie ako 6 a viac 😅 😝

Nika my sme boli u svokrovcov a ideme aj dnes 🙂 maju hody 😵 tak sa prezierame 😀 vcera som stlacila asi 5 loksov pecienkovych :-n a 2 zakusky 🙂 dostali sme domov po kacice tak zajtra budeme tlacit 😵 a dnes bude urcite salat +snicle, kacica a ktovie co este si ta mama na nas nachystala 🙂 a jednoznacne super polievka 😵

Lubi no vidis ako malo staci k detskej radosti 🙂 a cakame na fotto 😉

vladkaz1
7. sep 2008

Akojte kocky ,tak pozeram ze sa Vám všetkým darí sa tesím 😉
Mi sme akurat na obede u nasich, tak som sa napraskala 😀 😝

nika07
7. sep 2008

Beji tak sa začali prežieračky, budúci týždeň je Jarmok, no super, koncom septembra sú hody u nás 😉 😀
Odkiaľ máš svokrovcov 😵

Čauko vladi, ty sa máš 😀 a ako sťahovka ☹

bejca
7. sep 2008

Vladka tak sme na tom boli podobne 😵

Nika v Linci 😉

lubii
7. sep 2008

My sme dnes oslavovali Samuľkove narodeniny 😉

Beji,pekné fotky máte nové 😉 . A to Peťko normálne nosí tie okuliarky? Náš Sam by ich určite dával dole 😀 . Zlatý je v nich 😉

lubii
7. sep 2008

A ešte som zabudla pochváliť to farebné zladenie s cumlom 😅 😉

annika
8. sep 2008

Ahojte!!!
My sme mali rušný víkend, preto som sa ani neprihlásila, lebo nebolo času. Dodatočne vás aj prečítam, nebojte sa!
V piatok guláš -party, v sobotu koncert s dcérkami, manžel ostal doma s malým, no a v nedeĽu sme boli pozvaní na hody a na kačicu...UFFFFF!!!! Dnes nikam už nejdem, ani nevarím, oddychujem sa a buntoším. Aj tak je také počasie na spanie.
Dnes bude 1. časť Poistovne, tak sa teším z toho!!! To bol môj seriál pred rokom cca. Som zvedavá ako sa to vyvíja ďalej...

bejca
8. sep 2008

dobre ranecko 😉

Lubi dik za pochvalu 🙂 a teda s tym dudlom uuuuuuuplna nahoda 😵 😀 a inak to uz bol tak unaveny ale nechcel zaspat tak som mu este vselico ukazovala a potom u babky zalomil 😉 a tie okuliare si tiez dava dolu 😅 ale ked zisti ze svieti slnko tak tak akosi chape ze je lepsie ze ich ma 😵 😀

Anika nabity vikend 🙂 a oddychni si dnes 😵

annika
8. sep 2008

Budem, Bejca! Ale musím ešte zubárovi, dva týždne ma pobolieva jeden zub, tak dnes som sa rozhodla ho zavolať. Nech to pozre, čo tam mám. Ale vždy ma najviac bolí cez víkendy...keď doki nepracuje ovšem.
Pozerala som fotky, Peťko je frajer v tých okuliaroch. Aj my sme včera hodovali, dvakrát sedel malý v kolotoči, potom ho už to nebavilo. Kuk fotky. Joj, aj ockovi stačili tie dve jazdy...xixixixi

nika07
8. sep 2008

Ahojte kočky,

aj Linda má také super okuliare, ale nechce ich nosiť,
čo porábate, ja som sa dala do upratovania, pečiem chlieb, navarené mám zovčera,asi pôjdem s malou von, keď sa zobudí, momentálne spí už od 9,30

vladkaz1
8. sep 2008

Ahojte, mi stahovka dobre uz je vsetko na svojom mieste ,teraz len doladovat detaily 😉 .
Beji no ja som bola taka scemerená jak svina 😀 .
Beji ty mas rodinu v Linci? Ja som mala od tial frajera 5 rokov 😅 aj som tam zila 😕
Ninka ja idem odovzdat lkuce od bytu stareho a cakam na vyplatu nech uz nabehne nech mozem poplatit seky a podobne veci 😒 😀 .
Annika zasa ta bolia zuby? dost casto ze alebo to sa mi len zda? 😕 😉
Lubi mas pekne nove foto: ani som ta nespoznala 😉
Kto sa tesí na jarmok 😀 ja a hlavne na cigánsku a burciak xixi .

lubii
8. sep 2008

Ahojte 😉 ďakujem 😉

Tak Vladka, už ste v novom 😵 .Ako sa vám spinkalo prvú noc???

U nás pršalo skoro celé doobedie, ale stihli sme prechádzku len pri takom miernom daždiku, ale prišli sme zablatení až po uši.Teda ja a Sandy, lebo malý sa niesol 😉

A burčiak mám veľmi rada 😉 ,nerob mi chute 😠