Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
10. sep 2008

A ešte to má aj poklop z farebných dosák 😉

mima07
10. sep 2008

tak to je super a bolo aj natrete ci to ste museli dorabat a ked to nie je tajne co vyslo?

bei aj tvoje foto su krasne aj alex spava hore zadkom

lubii
10. sep 2008

Bolo už tak natreté na farebno.A nepamätám,koľko stálo,len sme hovorili, že dosky by nás asi vyšli drahšie 😅

nika07
10. sep 2008

Lubii je super, naša Linda momentálne si spravila pieskovisko z kameňov čo máme okolo domu 😀

mima07
10. sep 2008

no musim sa aj ja po takom nieom pokukat

nika07
10. sep 2008

beji na koľkú máš to stretko?

bejca
11. sep 2008

aqhojte 😵

Nika stretko je o 12,30 pri mestskej vezi 🙂 tesime sa ak ti to vide budeme happy 😵

Lubi nadherne fotky 😵 a pieskovisko je super 🙂 a dik za pochvalu 😉

Mima dik aj tebe 🙂 a teda neviem co to ti nasi drobci teda ako spinkaju 😀 😀 a este si niekedy polozi hlavicku na moju podusku a spi na 4-och 😀 a ty neprides ???? 😅

mima07
11. sep 2008

bei uvidim ako nika rozhodne 😀 sme mali dohodnute stretko

bejca
11. sep 2008

jaaaaaaaaaj 🙂 no oki ved pridite pokjdeme sa pospacirovat 🙂 a budem len ja a este jedna mamicka s dcerkou tak starou ako Petko presne na den 😉

nika07
11. sep 2008

beji, niekedy nabudúce, po stretku pôjdem ešte do Blavy si niečo vybaviť 😉

bejca
11. sep 2008

oki 😉

nika07
11. sep 2008

Blava sa nekonala, ale stretko bolo super 😉
beji ako bolo 🙂

bejca
11. sep 2008

cakam na fotky z vasho stretka 🙂

nam bolo uzasne super perfektne 😀

kuk :

http://picasaweb.google.sk/benikovci/Jarmok?aut...

mima07
11. sep 2008

bei foto mam v albume

nika07
11. sep 2008

beji no super fotky, mima má v albume zopár, tiež kuk 😉 ,inak máš super že ti peťko takto spáva, linda už iba v postielke, alebo v aute ☹

bejca
11. sep 2008

Mima , Nika pekne fotecky 😵 a to ste boli u koho ??? 😕

a Nika nespi ☹ boli sme na jarmoku od 12,3 a zaspal az okolo 15,30 a o 15,53 uz bol horre ☹ on tiez len v aue alebo na posteli a v postielke 😅 ☹

bejca
11. sep 2008

a Nika dik za pochvalu 😉

nika07
11. sep 2008

boli sme u mimi, beji ty jazdíš autom 🙂

mima07
11. sep 2008

bei krasne foto a s tym wustenrotom su bombove

lubii
11. sep 2008

Peknučké fotky dievčatá 😵 😵 😵.U Mimy bola bitka o chrumky? 😅 A tie s Wustenrotom sú naozaj dobré. Nezľakli sa ho detičky? 😀 A čo dobré ste si dali na jarmoku okrem kávičky?
Náš Sam nezaspí už ani v aute 😠 .

nika07
11. sep 2008

Ani by som nepovedala, to len naša dáma musela každú ochutnať, aby sa presvedčila či budú aj Alexikovi chutiť 🙂

lubii
11. sep 2008

Ó aká pozorná 😀

lubii
11. sep 2008

Ale sú strašne zlatí a akí odlišní,on svetlučký a ona tmavá 😉

bejca
12. sep 2008

dobre ranko 🙂

no tak my kazde 3 hodky kojenie 😝 a to som si myslela ze bude spat az dorana ked tak zle spal cez den ☹ ach yo 😅

Nika hej mas soferak a aj soferujem ale odkedy som bola tehu tak som nesoferovala 😅 a ani nemam na com nakolko nemam doma auto ☹

Mima dik za pochvalu 😵

Lubi nie nas Petko ho hned tahal za " packu" a normal na neho nakukal 😀 zlaty bol 🙂 a na jarmoku sme si dali iba kafco ale ja aj cigancku na tej fotke kde som pri oboch kocikoch ju mam v ruke 😀

bejca
12. sep 2008

Lubi a tiez dik za pochvalu 🙂

annika
12. sep 2008

Dobré ránko!!!
Pozerám fotky a sa usmievam, aké sú detičky krásne a šikovné!!! A Bejca, ty si ako fotoriportérka!!! A tie komentáre k tým fotkám!!!! No paráda.
Takže vy sa stretávkujete o 106. Závidím Vám , ja len doma sedím, sem tam na nákupy a do mesta. Je tu v ulici jedna mamička, ktorá rodila ako ja, no s ňou sa nedá, len sem tam sa stretneme náhodou. Neviem ako to robí, ale jeho spí vždy vtedy, keď je Robko hore...
A my sme dnes prespali celú noc!!! O pol desiatej sa napapal a zobudil sa o 5:45, vypil sunár a spal ďalej a ešte aj teraz spí... Dúfam, že to tak aj ostane ....
Bejca ináč som to už sledovala u Robka, že keď je pred spaním strašne unavený, tak horšie spáva, lebo sa mrví a prehadzuje sa a pritom sa budí...

nika07
12. sep 2008

prajem dobré ránko,

anika to máš dobrého spachtoša, ja som teraz Lindu uložila, je tam ticho tak asi zaspala 😀 ,
ja som si povedal, že musím občas vypadnúť z domu, lebo nemôžem zostať taký domased pažr. 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
12. sep 2008

lubii máš pravdu, až teraz je vidno ten rozdiel, ale 🙂 je to zaujímavé

mima07
12. sep 2008

no tu to zije 😲 ☹ asi ste sa niekam vybrali ked je ten predlzeny vikend a ja som lenivec lenivy nic sa mi nechce 😠

bejca
12. sep 2008

Anika 🙂 dik za pochvalu 😉 mna to tak niekedy napadne 😀 a co sa stretka tyka treba niekedy muzika ukecat aby ta doviezol alebo ak mas vodicak sup a uz nech ste tu za nami 😵 boli by sme happy 😵 no a uvidim ako bude Petko spinkat dnes 😅 potom porovnam 🙂

Mima ja som doma ale upratovala som a varila a tak vselico ine 😅 a uz sme sa nahlasili na plavanie 😀 od novembra zaciname sa tesim 😵