Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
28. sep 2008

prideš dám upiecť ďalšie , bolo málo 😀

azuzi
28. sep 2008

Tak vy si vypekate a ja nemam naladu na nic, som dnes hore od pol stvrtej, maly spi posledne tri noci hrozne 😠 😠 .
Nika takze Vianoce blizko 😀 😀 . Ja nepotrebujem ziadne darceky, staci ak uz budeme byvat vo svojom. 🙂 🙂 a budeme mat velky stromcek v obyvacke. Sa tesim 🙂 🙂 .
Dnes vyzera byt super dnik, co sa tyka pocasia. Dufam, ze aj u Vas je tak pekne. 😉 😉

vladkaz1
28. sep 2008

Ahojte tak som trocha nasrana, lebo som pisala 2 príspevky a ani jeden tu nieje ,porazi ma.
Mi sa mame fajn, Lucka je sidielko ,neposlusne, je velmi sikovna.
Chodí sama, mame prave odraný nostek ,padli sme 😀
Byt uz mame zariadeny komplet okrem malovania, ale uz sme tak vytraseny s penazí až no... chichi 😀
Prave sme u mami chlapi montujú satníkovu skrinu .
🙂 🙂 Boze ako rastu nase deti ze? mate nadherne fotky a chybate mi nemam si s kým pokecať a postazovať sa ☹

annika
28. sep 2008

Ahojte! Čauko, Vladka! Aj ty nám chýbaš s Luckou!!! 😅 Posielame pusinku malej!
Lubi, díky moc za link. Už som si aj objednala, len ešte neviem akýmspôsobom pošlem fotky??? Mali ste už niekto taký kalendár?Ja som už videla jeden minulý rok, tak som zvedavá aký bude.
Mima, Pluschenko je krasokorčuliar,že? Dobre viem?? A ešte ktomu aj vylizovanie kastrolu.... Mima, počúvaj, neješ ty život s veľkou lyžicou?????

mima07
28. sep 2008

annika ako si myslela Mima, počúvaj, neješ ty život s veľkou lyžicou????? 😕
pluscenko je krasokorculiar a bol to super program 😉

annika
28. sep 2008

No, nie je to veľa na dva dni toľko dobroty???

nika07
28. sep 2008

ahojte, mám prosbu,

hľadám recept na také cesnakové uzle, čo predávaju v obchodoch alebo pekárňach, nemáte niektorá 😀

ďakujem 😖

azuzi
28. sep 2008

Pozdravujem Vladku a prid castejsie nas pozriet. Co ste si prerabali v novom bytiku? 🙂 🙂 .
Nika recept nepoznam 😒 😒 .
Bola som sa dnes sama prejst s malym vo vaku za dedinou. Najskor kukal po vsetkom a potom zaspal. 🙂 🙂 .

mima07
28. sep 2008

annika aha tak ty si mi zavidela 😀 ale vidis prezila som a mozno by som este nejaku dobrotu zvladla 😀 vlastne v piatok som si odychla u kadernicky a dnes sme boli u otca tak som po obede mala zase veget 😀

nika07
28. sep 2008

mima ty sa máš 😀

lubii
28. sep 2008

Mima,Ty sa teda máš 😉 ,ja už nemám nárok vylizovať,lebo Danielka príde hneď od začiatku pečenia si zarezervovať misku s cestom na vylizovanie 😠 😀 Mne ostane tak akurát varecha.

Vladka, sme radi,že sa Ti dobre býva a môžeš nám dať aj nejaké fotky z bytíka 😉

A Pľuščenka by som si pozrela aj ja 😉

lubii
29. sep 2008

Dobré ránko 😉

Včera som končila,dnes začínam? U nás krásne svieti slniečko 😵 tak nám už asi prišlo babie leto.Teším sa 😉
My ešte stále nechodíme,ale po dvore už chce ísť za jednu ruku, doma nie, lebo 4nožky to má rýchlejšie 😅

mima07
29. sep 2008

dobre ranko
tu je hmla ☹
lubi posli slniecko 😉
tak ste mi vcera zavideli tak vas alex pomstil buntosi od 4 😠 idem si dat 2.kavu a snad sa nastartujem

nika07
29. sep 2008

aj ja prajem dobré ránko, mima si myslíš, že si sama, ☹ Linda od 5 😨 , potom o 6,30 zaspala a vstala o 8,45,
u nás svieti tiež slniečko 😵

mima07
29. sep 2008

tak si to slnko neprivlastnujte poslite ho aj dalej alebo asi budem ja musiet niekam poslat tu hmlu 😀

nika07
29. sep 2008

takže u nás sa začalo zaťahovať, a slniečko sa schovalo ☹

bejca
29. sep 2008

ahojte 😵

u nas svieti este slnko 😵

vcera sme boli v BA trochu pobehat po obchodoch 😅 tak sme boli kuk v Baumaxe, Mobelixe a aj v Ikei 🙂 aj sme nejake "hovadiny" zasa pokupili ale bolo dobre 😵

bejca
29. sep 2008

ako citam tak my sme dneds spali UKAZKOVO 🙂 klop klop klop 🙂 prve papanie bolo o 3,45 a druhe okolo 6-tej 🙂 a nakoniec sme vstali o 8,00 😀 jaaaaaaaaaaaaj tesim sa ako kon 😀

janka_fr
29. sep 2008

Dobre ranko

budem vam musiet asi poslat nejake tie luce u nas je krasne ale chladno, no ale aspon slniecko svieti

Teda Mima ako si si uzivala a Alex to asi nejako vycitil 😉 .Ja sa uz tesim ked sem pridu nasi.Oni pridu tyzden pred svadbou tak si aspon oddychnem, mamka mi povaruje maleho, len neviem ci nebude plakat, lebo len staci ze ma nema v dohlade a uz place. V piatok mi ocucal cely mobil a bol totalne zaslintany, tak som ho vysusila ale pod displejom som mala male akvarko bez rybiciek 😅 To sa uz vyparilo nabijanim ale sa mi tam vytvorila skvrna a postupne sa to rozlieza po celom displeji takze o chvilku na nom nebude nic vidiet 😅

Vladka no super ze ste uz zariadeni, parada. Tusim si z TT tak ak budes mat chut sa priprav na stretko na december.Rada by som vas spoznala.

Mima a to mal nejaky exhibicny program??Muselo to byt super, jeho som mala velmi rada ked este sutazil.

nika07
29. sep 2008

jani asi to tak s mimou bolo, 😀

mima07
29. sep 2008

baby dakujem za slniecko 😀
janka to ma nejaky program aj petrenko aj sabovcik tam bol a taky mlady asi 18 rocny sikovny krasokorculiar a este vselijaky co som nepoznala a este 3 dvojice z extremneho krasokorculovania. Pokial mam info tak pluscenko sa chce este k zavodeniu vratit sa tesim

azuzi
29. sep 2008

Dobry vecer, vsetky Vas dnes pozdravujem. my sme mali dnes velmi pekne. Bola som sa tiez prejst, Martinko velmi nechce byt v kociku, hlavne ked je hore, lebo nic nevidi 😠 😠 .
Aj vy ste to poznali, uz aby sedel, ale to si este trochu pockam. 😒 😒 .
Chcela som dnes nasim pomoct obrat jablka, ale vela som toho neurobila a uz som sa musela venovat Martinkovi, dnes toho vela nepospal. Teraz vecer mi pripada znovu zachripnuty, rano bol O.K. Stale musi nieco rozpravat, bude ale riadne ukecany. 😀 😀

bejca
30. sep 2008

dobre ranko 😵

uz sme zasa az dole 😅

Azuzi ja som ho uz davala do karicky tak opreteho aby pozeral 😉 a tiez este sam nesedel ale som ho priputala a pekne kukackoval a bol spokojny 🙂 a vidis Martinko ta chce len pre seba 😉 a nie aby si robila nieco ine 🙂

Mima no muselo to byt super 😵 jaaaaaaaaj aj ja by som isla hned 🙂

annika
30. sep 2008

Juj, Bejca, aj teraz sme dole celkom...ale ja zháňam teraz nejaký fusak do kočiara, čo má otvory aj pre bezp. pásiky, lebo čo máme, tak ono to nemá a ja sa bojím, že mi Robko raz vyskočí z kočiara....
No a varím pri tom a perem a upratujem, lebo minulý týždeň som nemala čas na takéto veci....

annika
30. sep 2008

No a neciem si vybrať medzi týmto dvom:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

No a pritom ešte posielam fotky do toho kalendára, či som si objednala...uff

nika07
30. sep 2008

Ahojte,

annika mýslíš, že budeme ten fusak potrebovať, ja tiež nemám 😒

annika
30. sep 2008

Ja, keby som to vedela! Ale niečo určite potrebujem, lebo minule skoro mi vyskočil z kočíka, ako sa otočil za náklaďákom. Ja mám fusa k tomu kočíku, či nánožník či čo, ale nie je to bohviečo, šmýka sa to dole a ani chrbt nie je zakrytý... Spať v kočíku určite nebude, lebo spí len a jedine vo svojej postielke... tak neviem moja....

nika07
30. sep 2008

ja mám tiež ku šporťáku nánožník, neviem, ale asi ho budem kupovať ked bude treba 😖

vladkaz1
30. sep 2008

Ahojteeeeeeeeee moje krasnucke kamarátky !!!!!!
Tak som sa tesila na net ze Vám napísem ,lebo nemam čas chodiť mame stale len upratujem a podobne xixi ,varím zehlím perem , xixi dokola ako obohrata platna ,az mi stoho harasí xixi 😀
Som rada ze ste vsetci v poriadku rastieme ako z vody 😉
Dakujem Vám vsetkym za privítanie sa tesím 😅 jak male dievcatko ze vám chýbam.
Lucka ma zasa na ritulke dermatitídu chuda stípe to 😝
Jani jasne na December stretko slubujem aj ja Vás chcem spoznať vsetky moje peknucke!!! Aj deticky samozrejme 😉

janka_fr
30. sep 2008

Ahojte

Annika mozno lepsie ako fusak by bola taka trojkombinacia, a mozes to vyuzit rozne: bud to mas ako fusak kde ma drobec nozky pekne spolu alebo to rozzipsujes a zazipsuje sa to tak ze to ma potom ako overal alebo potom ke d je uz teplejsie tak sa ta vrchna cast oddeli a ma to potom len ako zimnu bundu.Ja som take kupila minuly rok svagrinke a hodne to vyuzili a neskor hlavne len bundu.

Na mna nieco lezie tak dufam ze drobcek neochorie.Bola som si kupit homeopatika tak uvidime ci zaberu.
U nas ma od zajtra prsat 😠 a je uz riadna kosa.