Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

marta09
24. okt 2008

Pozdravujem vás dievčence, ďakujem za gratulácie 😉 .

annika
24. okt 2008

Marta-bylinkárka naša, aj ja Vám gratulujem k tomu krásnemu výročiu!!!
Agi, už sa nevieme dočkať!!!xixixix
Robko je zdravučký,klopklopklop, ja som mala problémy, ale už je to dobré. My už lezieme hore na gauč a aj dolu už vieme zliezť z neho. huráááá!!!!! 😀 😀 😀 Schodom nevieme odolať, aj nám to ide hore, no dolu katastrofa!!! 😖 😖 😖 😖 😖 Dala som nové fotečky pár kusov,kuk.

bejca
24. okt 2008

Janka my sme sa poznali cca 1,5 roka - iba poznali 😉 potom sme spolu zacali chodit 🙂 asi tak cca tri mesiace a zacali sme spolu byvat 😀 a to sme spolu byvali 10 rokov a potom sme si povedali ze aj ked sice babo neni - lebo sme si hovorili ze sa vezmeme ked zostanem tehu 😅 🙂 tak ze kupime trojizbovy byt ale ze sa predtym vezmeme 😉 no a tak sme sa vzali a kupili byt +hypoteka a sup v maji som ostala tehu 🙂 no tak nas chrustik cakal kedy bude mat svoju maminu a tatina pekne naporiadku a svoju izbu aby mal 😀 😀 😀

Anika vitaj konecne ste sa ukazali 🙂 uz ste nam chybali 🙂 no a teda ste sikulky 😵 a ked si spomeniem ze ma Robko za chvilku rok 😨 booooooooooooooze tak to utieklo ako voda 😵 tot sme cakali kedy prides z porodnice a co a ako a fotecky kedy das a ja som len brusisko hladkala 😅 🙂 😀 a uz ma rok 🙂 juuuuuuuuuuuj

Agi tesime sa na kazdy prispevok 😉 a kedykolvek 🙂

azuzi
24. okt 2008

Zdravim aj ja Vas a aj Aniku, dlho si nebola, co bolo Robkovi?
Ja som dnes bola s Martinkom na kontrole dychania, tak to ma v poriadku 🙂 🙂 . Stale ma Martinko nejake sopliky, tak s velkym krikom odsavame 😒 😒 .

bejca
24. okt 2008

Azuzi 🙂 tesim sa ze je dychanie lepsie ale este nech vam tie sopliky uz prejdu 🙂 cmuky cmuk Martinkovi 😉

gabi73
24. okt 2008

Ahojte kočky,
dúfam ze sa nám (myslím aj na agi) zadarí taky krásny prírastok,
máte zlatunké detičky 🙂 prajem Vám aby boli zdravucké a stále usmiate

Agi ja som zo ziliny, studujem soc. prácu, teraz som pn tak mám casu sem-tam kuknút na koníka 😵

lubii
24. okt 2008

Chichi Annika,že schody. Samovi sa tiež strašne páčia.Mám pocit, že pol dňa strávine na schodoch, hore, dole...

bejca
24. okt 2008

Gabi dik za zelanie a pochvalu 🙂 si zlata 😵

Lubi este stastie ze my schody nemame doma len na medziposchodi 😀 😀

mima07
24. okt 2008

cauko kocky
clovek si trocha vyrazi a vy sa tu tak rozkecate 😀
segra ma pozvala na husacinu tak co som mala robit? 😀 😀
aj mojho fascinuju schody a je to fuska po nich chodit my ich mame tocite
dnes u kamosky sa chytil zabradlia normalne po nich vysiel ale dolu mu to uz neslo

nika07
24. okt 2008

mimam neblázni, to ma čaká, aj my máme točité

nika07
24. okt 2008

ale Linda má zakázane íst na schody 😠

janka_fr
24. okt 2008

teda vy ste ukecane 😉
Beji tak to si naozaj Petko pockal na svoju izbicku. My sme sa chceli vziat po navrate z Australie ale to sme nevedeli ze sa nam Jullian podari hned na prvykrat po vysadeni HK a tak sme pockali az po porode. No a uz sa nam to bliiiizi. Najviac sa ale tesim ze uvidim nasich a potom na dovolenku.

Mima mnaaaam husacinka a lokseeee mnaaaam, to by som si dala>Strasne rada som chodila na vinobranie do Pezinka a taky sladky burciacik no slinky sa mi zbiehaju.Teraz by som aj tak burciak nemohla ale tu loksu a husacinku by som si dala.

Este stastie ze mi nemame schody.

Gabi a Agi tak drzim palceky nech sa pekne rozrastiete.

janka_fr
24. okt 2008

Nika ale zakazane najviac laka, u nas su to zakazane kable a odpadkovy kos 😅

nika07
24. okt 2008

ešte ovládač na TV, PC, a zásuvky

lubii
24. okt 2008

Nika,aj Samo má zakázané schody 😀 a myslíš, že si z toho zákazu dačo robí????? Minule bol v sedačke v kuchyni, a papal.Schody máme v kuchyni. Búchal si pritom fľaštičkou o stolček. Tak ja som šla rýchlo na vecko,že kým papá,tak ho nič iné nezaujíma. Celý čas si v kuchyni klopkal,tak ja spokojná výjdem z vecka a malý už bol na poschodí. Skoro som odpadla 😕

vladkaz1
25. okt 2008

ahojte srdiecka, dufam ze ste vsetci zdraví , mi uz ano prepacte ze vam pisem iba takto som na skok u nasich a hned idem dala som vám nove foto nasej Lucii potvorky oplasenej tak ak chcete mrknite , som smutna ze nemozem s vami viac pokecat je to takto o nicom ale niekedy sa stavím na dlhsie tak sa drzte .Posielam pusky 🙂

mima07
25. okt 2008

vladka jej mala je super a aka vlasata a vyzera starsie 😉 🙂

vladkaz1
25. okt 2008

ahoj dakujem mima si zlatucka moja ona fakt je ako 1,5 rocna pozdravujem vsetkych a posielam pusku

nika07
25. okt 2008

lubii tak to je Samko riadny šibal, 😔

vladi krásna je 😵 😉 😉

vanilka32
26. okt 2008

ahojte dievcata

hura hura, dnes oslavujeme 4 mesiaciky, ale ten cas leti 🙂 vcera sme boli na navsteve u 5mesacneho Miska, no laska na prvy pohlad, musim pridat fotecky z navstevy 🙂

Annika, Robko je snad na kazdej fotke usmiaty, a superne uz chodi, ako Julianko, sikovni!!

vitam nove dievcata 🙂

beji, vyhrala si v tej mamadrink sutazi nieco? Dako som to neodsledovala do konca..

paskova
26. okt 2008

Dobre ranko maminky, je to normalne, ze som schudla 1kg? Najprv sa trapim, ze priberam, potom mi doki povie, ze mam ist na dalsi UZV, lebo mimco je male a to malo v 33 tt. 2070g a teraz toto. Ja uz som z toho na nervy. 😒 Neviete mi poradit?

vanilka32
26. okt 2008

Vladka, aj ja uz chcem mat taku velku slecnu doma, velmi je podarena 🙂

mima07
26. okt 2008

dobre ranko
paskva ja som pri prvom schudla asi tak 1,5 kg v poslednom mesiaci a povedali mi ze som nieco mala s placentou a maly nedostaval dost vyzivy narodil sa bez podkozneho tuku ☹ ja by som sa spytala gynekologa a pytala sa na tie prietoky ci je babo dobre zasobene ale nemusi to nic znamenat mozno menej papas a ani si si to neuvedomila ale mas viac pohybu

paskova
26. okt 2008

No mimka to si ma moc nepotesila ☹ na prietoky zacnem chodiat az od 36.tt a na UZV idem 3.11. dufam, ze to bude stacit. Je fakt, ze si davam pozor na stravu a tento tyzden som sa aj viac namahala, menili mi balkonove dvere a okno, takze som mala viac upratovania. Len verim, ze s babatkom vsetko bude v poriadku.

mima07
26. okt 2008

no tak to asi preto si schudla sak 3.11. je tu co by dup

azuzi
26. okt 2008

PAskova drzim Palceky, urcite bude vsetko v poriadku 🙂 🙂 . Aspon nebudes musiet tak vela zhadzovat 😉 😉 .
Nasmu Martinkovi sopliky uz prestali.
Vanilka gratulujem k styrom mesiacikom. 🙂 🙂 .
Na domceku u nas usillovne robia fasadu. Akurat som musela vo svtrtok zaplatit zbytok kuchyne, co som sa teda vobec nechystala, ale uz sa riadne vyhrazali 😒 😒 . Tak sme zvedavi ako teraz budeme pokracovat, uz zistujem takne rezervy u rodicov, no dufam ze vydrzia kym sa preda byt. 😉 😉

bejca
26. okt 2008

Ahojte 🙂

no Janka ved aj vas Julianko si tak pockal a na svadbe bude ucastny 🙂 jaaaaaaaj tak sa tesim na fotky 😵 🙂

a tie " hracky " co ste spomenuli - kos , kable a pod... tak to aj nas Petko miluje 😅 😖

Vladka no uzasna je ta tvoja Lucka 😵 🙂 krasna okana 😵 cmuky cmuk 🙂

Vanilka srdecna gratulacis 🙂 jaaaaaaj ale rastiete 😵 cmuk 🙂 a nie navyhrali sme nic skoncili sme na 10-tom mieste 😅 ale nevadi aj tak je Petko najkrajsi 😀 😉

Paskova ja som nic podobne akosi nemala ja som pribrala az az 😅 😝 ale neboj urcite je vsetko v poho a urcite to iba tym ze si mala viac pohybu 🙂 drzime palceky a posielame cmuk 🙂

Azuzi tesim sa ze je Martinko uz oki 🙂 a super ze domcek tak pekne postupuje 😉 a nech sa ti podari s tym bytom cosi vymysliet 🙂

nika07
26. okt 2008

jej baby dnes som sa dopočula že moja bývala spolužiačka čaká mimčo, dalšia tehulka po 35 😀

mima07
26. okt 2008

nika mozno si ju nakazila 😀 aspon sa zaradi k nam modernym zenam 😉

agi2
26. okt 2008

ˇČauko, dúfam, že ste prežili pekný víkend. Chcem sa vás na niečo opýtať. Môj brat s manželkou čakajú bábätko- a práve minulý týždeň zistili na ultrazvuku ,že to budú bábätká dve. V rodine máme obrovskú radosť , ale samozrejme si uvedomujeme , že to všetci traja (teda maminka aj dve bába) musia v zdraví dotiahnuť do 9.mesiaca. A teraz ten problém...švagriná dosť často zvracia. V podstate celý deň, aj tak je štíhlučká, teraz už schudla 5 kíl a je v 10-11 týždni. Bola týždeň v nemocnici, na infúziách, upokojilo sa zvracanie. V piatok ju prepustli a už dnes znova tri krát zvracala. Doteraz pracovala , ale keď ju hospitalizovali, hovorili, že je dehydrovaná a vyčerpaná. Nepočuli ste o nejakých liekoch , alebo niečom, čo by ju mohlo podporiť, posilniť , alebo stlmiť zvracanie?