Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
12. nov 2008

Mima dik za pochvalu 🙂 tie pohladnice mi robila kamoska v gimpe 😉

mima07
12. nov 2008

a ja som sa tesila ze budem mat aspon jednu ☹

bejca
12. nov 2008

Mima aj vy ostatne tu mate link :

http://www.photofunia.com/

vyberte si ktore chcete vlozte fotku a mate 🙂

nika07
13. nov 2008

pekné upršané ránko prajem,

beji super fotky aj ja som konečne pridala niečo 😀

janka_fr
13. nov 2008

Ahojte

Lubi snad t budu tie potvorky zuby.

Nika malinka je zlatucka a ma pekne vlasky.

Beji pekne foto a dakujem za link, skusim to. Petko je teda velmi sikovny ze uz chodi v pohode na nocnik.Jullian ani za ten svet si tam nechce sadnut, hned sa postavi a spusti rev. Tak neviem kedy ho to prejde. My este nemame ani jeden zubok. Beji chcela som sa ta opytat, kolko ti Petko zje kase vecer. Lebo ja robim zo 120ml mlieka, viac ked urobim nikdy nezje,ale zda sa mi to malo. To je tak okolo 6-7 vecer a potom o osmej pije mliecko a ide spat. To plavanie je super, ja by som tiez chcela ist s malym ale teraz ideme na dovolenku a potom idem na SVK takze asi az od januara, snad to neni neskoro. Mas nejake foto tvojho plavca??

Azuzi ja som kupila malemu kasu na SVK jedna bola bananova tusim-nie som si ista a druha bola mrkvova a ta Jullianovi strasne chutila, ovocna nemala uspech. Teraz uz papka aj ovocne ale spociatku chcel len zeleninovu.

annika
13. nov 2008

Nika, vaše slniečko už poriadne vyrástlo!!!Krána babenka! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Janka, už sa Vám to veru kráti....Juj, som zvedavá na fotečky!!!
Mima, nestraš ma prosím ťa s tými očákmi, že by boli také bolestné??? Robko zatial pri žiadnom zube neslintal a už máme 8! A stoličky už máte vonku? Nie tie by mali najprv, až potom očné????

bejca
13. nov 2008

Nika krasna je malinka🙂 rastie ako z vody 😵

Janka mne zje kase ale 200 ml 🙂 papame 4 druhy kazdy den inu 🙂 ryzovu , piskotovu /nutrilon/ ovsenu s jablkom /sunarku/ a medovu 🙂 a dik za pochvalu 🙂 a my sice chodime na nocnik ale vy behate my stale len stvornozkujeme 😀 statstoji kde chce alebehatsa mu moc nechce zatial 😀 a fotto nemam snadv nedelu 😀si zvedava na mobidicka 😀😀

bejca
13. nov 2008

Anika ani my nejak obzvlastneslintame ale my stale len dva duby 😅 ja neviem nejako mu nechcu istvon tie vrchne 😝 ale teda uz som riadne aj ja na nerv 😝 stale mrnci je uplakany , zle spinka ...😅 😒 😖

azuzi
13. nov 2008

Ahojte kocky, Nika pozrela som tvoju slecnu a velmi pekna 🙂 🙂 🙂 .
Bejca skusala som pfotofunia a zaujimave 😀 😀 .
Janka dik za odporucanie, skusim aj ja najskor tu mrkvickovu. 🙂 🙂 .
Bejca snad Vam to coskoro prestane. A sa vyspite obidvaja. 😉 😉 .
My sme dnes boli trochu upratovat na stavbe zajtra tam ideme mat dve partie, jednu uz konecne na kupelne, tak som zvedava ako im to pojde. 😉

bejca
13. nov 2008

Azuzi 😉 treba poskusat😵 niektore su velmi pekne 🙂 a dik za zelanie 😵 ja vam zelam uz doriesenie toho bytu a aby ste coskoro byvali vo vlastnom 😉

nika07
13. nov 2008

prajem pekný večer,

babulky už ju toľko nechválte, lebo začína byť namyslená 😀 😀 😀

ozaj kočky čo máte doma pubertiakov dajte typ na darčeky pod stromček

lubii
13. nov 2008

Nika, Linduška je veľmi pekné dievčatko, kľudne buď namyslená 😉 😵

Moja puboška každý rok píše Ježiškovi dlhý zoznam a vyvesí ho na chladničku 😀 . Tento rok ale sa jej akosi nechcelo, lebo už je "veľká", tak sme ju museli donútiť, lebo veď Ježiško sa tiež musí dopredu pripraviť.Tak včera vyvesila. Má tam asi 15 kníh, autodráhu, puzzle glóbus a že bude ešte dopisovať 😅

My už teplotu nemáme, ale stále soplíme.

annika
14. nov 2008

Lubi, aj my sme pozerali ten globus v Tescu. To sa lepí? No ale cenu tam nikde nemali...Tak sme to tam aj nechali...
Moja mladšia by chcela jazdecké čižmy z koža... A chcela by k tomu aj koňa, no to nedostane...xixixixi
Staršia by chcelsa peersing, či ako sa to píše, no ocko jej to nedovolí, tak neviem, čo dostane... 😅 Asi nejaké oblečko...

nika07
14. nov 2008

prajem dobré ránko,

annika tomáš superbaby, take darčeky 😀
vyzerá to tak že zostaneme pri handrách, no neviem 😅
dajte typ aj pre manželov ☹

bejca
14. nov 2008

ahojte 🙂

tak my noc zasa nic moc 😝 ale co uz 😅 darceky este nemam len svokrovcom povlecenie a kalendare , potom hrnceky .... a tot vsio 😅 a co kupim muzovi vobec netusim ale asi mikinu - Adidas alebo Puma nieco take a spod. pradlo, + kozmetika 😵 my sme si uz toho pokupili tak nam netreba teraz hlavne Petkovi 🙂

annika
14. nov 2008

Nika, manželovi máme fotku krásnu o nás štyroch, pekne v rámčeku, a ešte dostane tiež kozmetiku, flašu Jägera a pyžamko....
Ja zas neviem čo ja chcem.....Mám všetko, čo nemám, to si kúpim sama....

annika
14. nov 2008

Mamičky???? Taká ťažká bola Nikinkina otázka, že čo pre manžela???? Kde ste všetci???

lubii
14. nov 2008

Ja už som raz jeden typ dala 😉

rabaka
14. nov 2008

Téma darček pre manzela - ja kupujem nejaký hebučký župan - už potrebuje starý doslúžil - a aby to nebolo také suché tak som kúpila stolový futbal - to aby vedel ze je este mlady a ma sa hrat s detmi

bejca
14. nov 2008

Anika ja som napisala 😉

Lubi ale na tvoj napad nemam 😀 😀 😀 😉

Rabaka dobry tip tiez 😵

janka_fr
14. nov 2008

Ahojte

Beji 😀 😀 😀 to bolo dobre s tym mobidikom si ma pobavila.

Ja nemam este ani jeden darcek, ale neviem ci nasim alebo braskovi so svagrinkou by som chcela kupit ram na fotku ale taky ten elektronicky kde sa fotky premietaju.Velmi sa mi to paci. No a Franckovi nemam predstavu.
Necham sa inspirovat.

Zajtra idem na skusku siat a aj na skusku ucesu a aj make-upu tak som zvedava. Jeeej uz sa mi to krati.

Jullian teraz ma najnovsie schovavat sa za zaclonu a tak sa z toho tesi a potom ked ju chyti aj s nou chodi a konecne dnes sa mi podarilo ho zachytit, sice kratko ale predsa len tak vam sem davam link a ked chcete mrknite sa na to.
http://n-joy.cz/#/video/jullian/p3edruysq7sq51hv/

Prajem vam prijemny vikend

mima07
15. nov 2008

dobre ranko
janka tak julian je iny sikovniek 😲 😉
ja mam doma starsieho syna tak sa vytesujem
uzite si predlzeny vikend tusim sa aj pocasie ukazuje

bejca
15. nov 2008

ahojte 😵

Janka no mozno dnes par fotto bude 😉 len sa potom nesmej 😉

Mima uzite si spolu 🙂 to je radost co 😀

veru pocasie sa ukazuje tak sa tesim lenze my vikend nemame 😒 a nie to este predlzeny ☹ dnes muz pracuje 😖a v pondelok je v robote od 9,30 do 18,00 ☹ 😖 😒 😠 co uz ....

annika
15. nov 2008

Mima, pekný spoločný víkend prajeme!!! 😉
Aj ostatným detto!!! Bejca, nie si sama , aj môj mužíček pracuje, len večer príde domov... 😒 😒 😒 😠
Ale čo už...z materskej nevyžijeme, niekto musí aj makať....za peniaze... 😖
Janka, Julian je úžasný!!! 8 a pol mesačný a takto sa snaží!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 Super!!!
My sme momentálne v takom štádiu, že dva spania cez deň sú nám vela, a jedno zas málo... Včera sme spali dvakrát, no ale večer zaspal len o pol jedenástej. A keď raz spí, tak zas je už o siedmej K.O.... 😅 😅 😅 😅

nika07
15. nov 2008

prajem pekný večer,

pozerám, že som vám dala dobrého chrobáka do hlavy, ale s tým županom je dobrý nápad,
rabaka a máš aj typ na dajaku značku, lebo nie všetky su dobre ☹
janka julianko je iný kaskadér 😀

annika tak my sme sa už pravdepodobne preorientovali iba na jedno spanie, a zatiaľ je to dobré, ráno spíme tak cca do 7,30 denne spanie o 12,00 - do 14,30 -15,00 a večer cca o 20,00,

no a dnes pôjdem spať aj ja, lebo som po menšej žurke, prišla som domov o 01,30 mali sme stretávku zo školy po xxxxx rokoch 😀 😀 😀 😀

azuzi
15. nov 2008

Ahojte, Janka Julianko je velky sikovnicek, uz aby ten moj bol trochu pohyblivejsi, lebo momentalne je v stadiu ze volakde sa chce dostat ale nedari sa mu 😒 😒 .
Nika aj ja sa dnes citim ako po mensej zurke, ale to z toho nocneho stavania. 😠 😠 .
Dnes mi na stavbe vsetko liezlo na nervy a rozcilovala som sa na majstra a muza preco tam fajcia, ze to tam napachne a spacky hadzali na zem no otras. 😠 😠 .

nika07
15. nov 2008

azuzi,to by aj mna vytočilo, a čo všetko už máte spravené,
my tiež máme zburanisko doma, ale našťastie sa to dá uzavrieť, takže pohodka, kým sa to dá do poriadku 😅

to vstávanie ti nezávidím, ja to nechcem zakríknuť 😉

bejca
15. nov 2008

Anika vedto 🙂 co narobime 😅 drzim palce aby ste nejako doriesili denne spanie 😉

Janka jasan ze mne video nejde 😠 takze co uz ...

Nika tak ty si nam zurovala :-dno super😵 a ako bolo ??? pochval sa a kde mame fotto ?? haaaaaaaaa

Azuzi ja mam tie zurky podobne 😝 ale tiez len v spalni a kojenie a dudinka a pod .. stale dookolaa zuby stale nikde ☹ 😒 😠 a to by som aj ja mala nervy ☹ ale to su vsetci taky ...aj nam kedprerabali tak to tak bolo ☹

no ak chcete kuk plavanie tak sup : len sa nesmejte 😉

http://picasaweb.google.sk/benikovci/PlVaniePeK...

nika07
16. nov 2008

prajem pekný deň,

beji bolo super, prísť na stretávku po xxxx rokoch je super sranda, fotky snáď dohľadnom čase budu 😀

mima07
16. nov 2008

dobre ranko
bei fotky uzasne 😉 len si nedavaj take nemozne prezyvky ja zena na materskej som mala co robit nez som na to prisla co tym chcel basnik povedat 😀