Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
7. dec 2008

Takze som sa posnazila a urobila som to este dnes.Davam vam sem linky aj na foto zo svadby a aj z dovolenky.

zo svadby:
http://picasaweb.google.sk/janka.fr/221108Maria...

z dovolenky:
http://picasaweb.google.sk/janka.fr/DovolenkaVS...

bejca
8. dec 2008

Janka nadherne fotky 😵 nevesta krasna aj so zenichom 🙂 a teda Julianko krasny oblek a ako beha 🙂 je straaaaaaasne sikovny 😵 a dovolenka musela byt uzasna 🙂 len to malo jednu chybu !!! ze som tam nebola aj ja s Petkom a nevarovala vasho Julianka 😀 😀 😀 😀 😉

bejca
8. dec 2008

a inak cakam kedy budete na SVK a dame to stretko 🙂

janka_fr
8. dec 2008

Ahojte,

Beji dakujem, bolo tam nadherne, no skoda ze si nechytila to lietadlo a pritom kapitan chvilku cakal 😀
Uz sa aj ja tesim na stretko.

bejca
8. dec 2008

😉 🙂 😵 no vidis 🙂 ked sa motam co uz somnou 😀 😀 😀 😀 fakt sa uz neviem dockat na stretko jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

lubii
8. dec 2008

Janka, fotky sú nádherné 😉 😵 😵 .Číslo 6 a 7 zo svadobných by som si určite dala zarámovať. Sú veľmi pekné.
No a dovolenka, ach jaj 😉

vanilka32
9. dec 2008

Janka , srdecna gratulacia k svadbe!!! vela vela lasky zelam 🙂 Julianko je uplne uzasny v tom obleku, na spapanie. a krasne fotky z dovolenky, hned by som sa do toho kufra k Juliankovi pribalila 😀

beji, stretko planujete v Trnave? Mimu uz poznam, sme sa videli v Avione 🙂

inak mam na Vas prosbu, skusene mamicky, uz som Matka Zufalka z malej, strasne sa jej pokazilo spavanie, kopirujem svoj prispevok z inej temy, ak viete poradte prosim! 😕 ☹

Caste vstavanie, co robim zle? : Moja mala zacala vymyslat, dostava vecer UM (cez den je plne kojena) ,o 20tej zaspava a o 22:30 je uz hore a dospala, chce si sadnut, smeje sa, kedze nikto nereaguje a nechavame ju v postielke do 15min place ako tur. Pohladenie nepomaha, to je este nervoznejsia ked sa jej ukazeme, cumel v amoku vypluva samozrejme. Ked ju nakojim, aj tak nezaspi, proste je kompletne prebrata.

Nie je chora, zuby jej nejdu, predtym krasne spavala aspon do polnoci a potom sa kazde dve hodiny kojila ale hned zaspala. A uz vyse tyzdna takto vymysla ze sa zobudi uplne cerstva, a nic nepomaha ako jej vysvetlit ze je noc a ma spinkat. Aj ked ju hladim, dam si ju k sebe do postele, ziadna zmena, chce si sadnut, vymysla..

Cez den vela nespi, doobeda dve hodky a poobede max. hodinu, od 17tej nespi.
uz sme zufali, budem vdacna za kazdu radu.

annika
9. dec 2008

ahojte!!! Vanilka, skús trošku oddialiť to večerné spanie, na 21:OO. Aj Robko tak spal, do tej piatej večer,potom je hore až do 22:OO, vtedy zaspí a budí sa len okolo šiestej. Takto spíme už od narodenia, on jednoducho nevie zaspať pred desiatou, alebo keď zaspí, tak o desiatej sa zobudí a je vyspatý a čerstvý...

annika
9. dec 2008

Janka, krásne fotky, ešte raz velikánska gratulácia!!!!!

vanilka32
9. dec 2008

annika, dakujem za radu, vyskusam a to hned dnes. A oficialne mam zacat s prikrmami tak mozno aj to pomoze, neviem ☹

bejca
9. dec 2008

Vanilka ahooooooooooj 🙂 dufam ze Janka pride do TT tak spominala 😵 a bolo by super keby ste prisli viacere 🙂 a s tym spankom no neviem .... myslim ze " hladom" to nebude 😅 to proste je taka doba 😖 nas zasa niekedy rano okolo 4-tej az 5-tej si zmysli ze je rano 😅 a brble a pod ... tak si ho dam do postele prichytim rukov okolo pasa a tvarime sa ze straaaaasne silno spime 😅 🙂 a potom zaspi - niekedy skor niekedy neskor ale nakonic spime az do cca 7,20 🙂 a my mame posledny spanok max do 17.00 a vecer okolo 20.00 uz spi 🙂

annika
10. dec 2008

Bejca, ten Mikuláš mal poriadne fúzy aj bradu,počúvaj!!!!xixixixi
Aj my sme boli na mikulášskom večuerku pre deti, manželovom pracovisku mali také väčšie party, no Robko bol asi najsmelší , on hneď tam začal tancovať a kričať... Ale Mikuláša pozoroval len z ďaleka...Potom dám aj fotky , len neviem kde je foťák zase... 😠

veronkaj
10. dec 2008

ahojte maminy a snažilky ako sa vám darí, musím si vás znovu po dlhom čase prečítať

u nás nič nové ešte stále sú nedoriešené veci ohladom majetkového vyrovnynia mojej polovičky s bývalou ale bola som u veštkyni a tá povedala že síce bude kríza ale vraj ma čaká manželstvo a druhé dieťa. vraj teraz je obdobie 21 mesiacov kedy môžem otehotnieť.

no uvidíme, som skôr tak v rozpakoch, na jednej strane by som chcela to mimi a na druhej si to neviem predstaviť, po tolkých rokoch znovu maličké, či to zvládnem a ako by som to zvládla.

dcéra ta by brala súrodenca hned aj ked už má 12.

vanilka32
10. dec 2008

Beji tak tak noc sa o 4tej konci aj u nas 😀 ale vcera krasne spinkala, posunula som spanie aspon o polhodku viac sa nedalo, hned zaspala ale tak pomohlo, annikina rada pomohla, uvidime co bude dnes 😀

daj vediet prosim kedy bude stretko uvidime ako sme na tom a by sme pripadne si spravili vylet aj do TT. Ale keby si este niekedy prisla na vianocne trhy daj vediet 😉

miroslava72
10. dec 2008

veronkaj neboj,to by si urcite zvladla.
Je tu vela mamiciek,ktore uz maju velke a potom malicke deti.
Je to super,ja som spokojna.

nika07
10. dec 2008

prajem pekný deň,

veronika zvládneš to super uvidíš, a hlavne ked sa dcéra teší, nemusíš mať z toho strach, skôr si myslím že si to viac užiješ,

beji bola si na námestí na Mikuláša,
dúfam, že Janka teda príde do TT a dáme stretko, sa teším

nika07
10. dec 2008

miroslava žemám pravdu, aj ty si viac užívaš malej, ja teda ano

janka_fr
10. dec 2008

Ahojte, dakujeme za pochvaly 😉

V sobotu som bola s malym v obchode a ludia naokolo kychali bez toho aby si dali ruku pred usta no a vcera mal maly teplotu a aj sopli a kasle.Len pevne dufam ze mu to prejde, lebo v sobotu letime.Uz sa tesim na stretko.Len ma musite navigovat, lebo TT nepoznam tak aby som tam nebludila.GPS mame ale nemam tam SVK mapu 😅

Vanilka presne, nas maly ma tiez taky spanok.ide spat medzi 20:00-21:00 a vstane presne o 22:30.Rychlo musim sprintovat do izby ked len trosku zamrnci, lebo ak nahodou dlhsie place tak sa rozoberie a uz nechce potom spat a tak co i len trosku zamrnci sprintim k nemu, pohladkam ho a potom zase zaspi a o polnoci je zase hore a chce papkat.Ja som skusala nedat mu mliecko ale nejako to u nas nefunguje.Stale papka aj 3x po polnoci do 6:00 niekedy aj 4x.Ja uz len dufam ze to prejde.Tiez neviem kde som urobila chybu a kde ju stale robim, ale nechat ho vyplakat sa neda pretoze on dokaze plakat aj 2 hodky a je to strasne.Drzim palce nech sa vam podari ten spanok upravit.
Idem si pozriet vase fotky.

janka_fr
10. dec 2008

Mate pekne fotky s Mikulasom.

Beji maly ti spinka sam v izbe??Ja by som toho nasho drobca chcela naucit aby spinkal v jeho izbe ked pride naspat z SVK.TEraz sme stale niekam cestovali tak to nemalo vyznam ale chcem to skusit a mozno mi potom aj prespi celu noc.Uvidime.

miroslava72
10. dec 2008

veru tak nika
je to krasne...uplne ine ako "za mlada"

annika
10. dec 2008

ahojte! Ja som mala dokonca dve malé detičky za mlada a nepamätám sa, že by som mala čas si to užívať tak príjemne ako to teraz s Robkom. Bolo to celkom iný prípad, či život, či neviem ako to nazvať, vtedy som to brala akože povinnosť, teraz je to "záľuba"... 😀 😀 😀 😀

bejca
10. dec 2008

drzime palce Veronkaj 🙂

Vanilka jasan ze dame vediet 😵 tesim sa ako kobyla 🙂 a trhy myslis v BA ??? alebo v TT ??? 🙂

Nika super tesime 🙂

Janka dufam ze Juliankovi teplota a sopliky prejdu 😅 posielame mu cmuk 😵 a do TT z BA po dialnici uplne v poho 🙂 a v TT smer Max a to ta nasmeruje uz hocikto 🙂 😉 takze sa uz neviem dockat 😵 a aj ja kojim aj 5x do rana 😅 ale ved hadam do nebude trvat do 15 rokov 😀 😀 a nejaky ten rok este snad vydrzime 😉 a Petko spinka s nami 😀 a vacsinou nadranom aj s nami v posteli 😅

Anika cakame na fotto 😵 rychlo najdi fotak 🙂

Vladka kde si ?????????????? uz vies vysledky ?? 🙂 verim ze ak hej tak ze su vsetky v poriadku 😵

bejca
10. dec 2008

Nika a na Mikulasa sme boli v Maxe 😵

nika07
10. dec 2008

beji my sme chceli ísť s mimou na námestie ale bolo otrasné počasie, kedy bol v Maxe

bejca
10. dec 2008

7.12. o 15-tej

azuzi
10. dec 2008

Ahojte kocky vsetky Vas pekne pozdravujem, Janke prajem vsetko dobre v manzelstve a este vela deticiek 😀 😀
Dovolenku Vam zavidim, ja by som si tiez niekam isla oddychnut. Ja som stale v jednom kole, praca, dom deti. Teraz som aj so starsim Samkom mala kus starosti uz treti tyzden mu nejde prejst nachladnutie, dnes mu uz predpisali antibiotika, tak uvidime.
Martinko je O.K. nastastie od Samka nic nechytil. Uz tyzden jedavame prikrmy na obed, zacali sme s mrkvickou a potom aj spolu s brokolicou a potom karfiolom, vsetko mu velmi chuti. 🙂 🙂 .
Vanilka aj nas Martinko sa v noci budi velmi casto, ani to uz nepocitam a ani neriesim, len cakam kedy ho to prejde, zakazdym ked sa zobudi tak ho nakrmim.
Inak my stale spinkame spolu s Martinkom na jednej posteli, Martinko sa stale ku mne tulka a mne to uz ani nevadi, ze spime spolu, mam pritlacenu postielku k nasej posteli, ale to vyuzivame len ako oporu aby Martinko nespadol z postele 😀 😀 .
Janka tiez prajeme aby Vam co najskor presla chorobka. 🙂 🙂

vanilka32
10. dec 2008

azuzi, beji, Janka, tak si na vas spomeniem vzdy ked budem musiet k tomu mojmu zlaticku v noci vstat, ze v tom nie som sama 🙂

beji, myslela som BA trhy vianocne, videla som fotos, ale vas tam bolo mamiciek neurekom 🙂

azuzi, aj u nas mala mrkvicka obrovsky uspech, cela sa triasla za dalsou lyzickou tak sa tesim ze nebude problem so zeleninkou.

A odkedy by dieta malo spavat v samostatnej izbicke? Ja tiez tu moznost mam ale zatial nad tym neuvazujem, myslim si ze je este velmi skoro toto riesit...

azuzi
10. dec 2008

No Vanilka tiez si myslim, ze je to este skoro, tak to najskor v druhom roku. My ked sme Samka dali do detskej tak potom v noci sam chodil k nam, obcas sa mi stalo ze som si to ani nevsimla, len rano spal medzi nami. 😀 😀 . Netreba to unahlovat to samostatne spanie.

janka_fr
10. dec 2008

Ja tiez nie som velmi za to aby isiel do druhej izby, mne to takto velmi vyhovuje a hlavne ked tak casto v noci kojim, si to neviem predstavit chodit stale do druhej izby.Tu je ale uplne iny trend, vacsinou deti su same uz od narodenia a ked som bola s malym na uplne prvej prehliadke u pediatra a povedala ze s nami spi v izbe tak povedal ze to by nemal. No a po troch mesiacoch uz len krutil hlavou nado mnou, takze tu som nepochopena. Nevadi ja to citim tak ze este ma byt s nami ale na novy rok vyskusame a ked to nepojde nic sa nedeje pojde napsat k nam do izby.
Do TT cestu poznam len potom TT, tak ale ked su tam nejake navadzace tak snad trafim, nie ze sa aj zraz skonci a ja budem kruzit niekde okolo 😀 😀

azuzi
10. dec 2008

Janka tak to sa cudujem tomu lekarovi. Tu na Slovensku som citala v casopisoch o dierati, ze male deti maju byt s rodicmi, brat si ich k sebe do postele, potom sa skor osamostatnia a budu sa citit istejsie, maju na to aj vyraz, ze vztahova vychova, proste takymto malym detom sa ma vyhoviet v ich potrebach. 🙂 🙂 .