Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
17. jan 2009

bei dakujem 😉 musim sa snazit aby som ti mohla konkurovat 😀 este som nejake pridala

bejca
17. jan 2009

Magdi prosim ta to co ma v postielke 😀 😨

janka_fr
17. jan 2009

Ahojte,

Azuzi ja som dala link a tam si to stiahni, ja to mam tiez odtial. Dam ti ho sem este raz.

http://www.web-share.net/download/file/item/Zna...

Mima, Beji krasne fotecky 😵 😵
Tusim sa idem aj ja snazit s fotkami, aby bola silnejsia konkurencia 😀 😀

Nas drobcurik bom cely den v pohodicke, cely den sa blaznil a teraz vecer mu vybehla teplota na 38,8, neviem z coho, ale asi najskor zubky.Uz by mu mohli zacat konecne vyliezat.Uvidime aka bude noc.

Nika, Anika a este vsetkym ubolenym kockam prajem, nech vam to prejde cim skor.

annika
17. jan 2009

Díky kočky, že mi držíte palce, ale bude to asi na maratón... Lebo už tretí deň berem tie lieky, čo som dostala a nejak nič moc nepomáhajú.. 😒 😒 😒 😒 A 2.2. je ešte ďaleko, dovtedy mi ostávajú už len asi analgetiká...
Bejca, fotky som pozerala, Peťko je nádherný s tými grimasmy, joj!!!! Na jedenie!!!! 😀 😀 😀 😀
Janka, budem na vás myslieť v noci, držím palčeky, aby to boli len tie zúbky. 😉

bejca
17. jan 2009

Janka dakujem 🙂 a veru treba sa posnazit to vies maniaci su maniaci 😀 😉 a myslim ze to budu zubky my sme to mali presne takto isto den pred vianocami vysiel mu zubok a tiez sa blaznil a bol uplne v poho a naraz vecer mal horucky 39,4 ...a trvalo nam to 38 hodin 😅 alebo to moze byt ta 6-ta choroba 😅 ale ved uvidis 😉 posielame cmuky cmuk 😵

Anika dakujeme aj tebe za pochvalu 🙂 a teda to neviem co mu bolo ale obas zacne sa tak blaznit 😀 a ani fotak nestihal zaostrovat 😵

azuzi
17. jan 2009

No tak som pridala par fotiek, ale nie som az taka konkurencia 😀 😀

lubii
17. jan 2009

Azuzi,tak som to znovu skúsila poslať a teraz sa môj počítač tvári, že to odišlo, tak potom napíš.

máte krásne fotky dievčatá. Peťko je naozaj herec 😉 Aj Alexík je krásny a Martinko je už aký veľký 😵

A náš Samko má fotku v Mamine 😀

Jani, tebe prajem pokojnú noc, hádam to budú tie zúbky

annika
18. jan 2009

Azuzi, tak teraz vidím, malý je celý ocinko!!!!!Aj ten úsmev je podobný celkom!!!

bejca
18. jan 2009

ahojte 😵

Lubi dik za pochvalu 😵

a teda Azuzi ty si nam takeho fesaka tolko zatajovala 🙂 aky je uz velky 😵

Lubi a ako si ho tam dostala ?? aj ja chcem Petka niekam prihlasit na nejaky casting 😅 ale neviem kam a ani ako na to 😅

nika07
18. jan 2009

Ahojte kočky,

azuzi krásny je chalanisko, a tie okále, nazožratie 😉

aj nás nahováraju, aby sme malu dali do reklamy, ale ja sa bojím, síce neviem čoho, ale nikdy nevieš ☹

a musím sa pochváliť moje dieťa spalo od 20,00 do 7,30 bez prerušenia, aká paráda 😎

mima07
18. jan 2009

cauko
azzuzi martinko je fesacisko 🙂
bei to najnovsie tak zaspava aj teraz som ho tak nasla 😲
lubi a v ktorom cisle to uz je februarove 😲

annika
18. jan 2009

No a mňa ai porazí z tej mojej staršej dcéry!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Sme týždeň pred konferenciou, ona je deviatačka a teraz tuto sedí pred telko a pozerá nejaký blbý americký film... 😅 😅 😅 Keby nemala čo robiť s tými známkami v škole, fakt!!!! 😲 😲 😲 Ja ju asi...no to nie, ale asi pošlem ju niekam.... 😠 😠 😠

mima07
18. jan 2009

annika tak jej ho daj aspon do anglictiny 😀 nech uz to ma nejaky efekt

bejca
18. jan 2009

Nka gratulujeme 🙂 aj nam sa to uz klop klop upravilo 🙂 obcas sice mrnka okolo polnoci 😅 ale kojim bud raz okolo 3-tej alebo az rano takze som spokojna uz to neni 6-8 x za noc 😅 😀

Anika 😀 klud 😉

nika07
18. jan 2009

annika ja už sa nerozčuľujem, my sme mali debatu o tom pri raňajkách............. 😝

náš mi večder len tak medzi rečou oznámil že si mení školu, a tak, o známkach ani nehovorím, učí sa dobre, ale mohlo by to byť lepšie, keby sa mu chcelo 😠

azuzi
18. jan 2009

Dik za pochvalu, Annika poviem ocinkovi ten bude hrdy.
Lubii znaky mi presli v poriadku a aj mi to funguje tak dakujem.
🙂 🙂 .
U nas trochu snezilo, idem nieco dovarit, mama uz zacala a chcem ist na nas dom, momentalne robia drevenne podlahy na poschodi

azuzi
18. jan 2009

Ja som napisala odpoved uz rano a zabudla som odoslat 😀 😀
Mima dik za pochvalu a aj Nike a
Annika a Nika a aj my mame problem s disciplinou u nas je stale v kurze pocitac pred ucenim, proste maniak, este ze sa vcera bol s mojou sestrou lyzovat aspon sme zistili ze topanky na snowboard su mu male, dalsia investicia, lebo maju lyziarsky 😒 😒 , tak si musel vcera pozicat v pozicovni.

annika
18. jan 2009

Nika, aj u nás je to ešte labilné, furt špekuluje, že by radšej išla tam, kde polovica terajšej triedy ide...6e sa jej nechce sama bez spolužiačok a tak. Ja jej stále pripomeniem, že stredná škola je nová etapa v živote a že všetko bude nové...ale ona napriek tomu vymýšla...

nika07
18. jan 2009

Annika o počítači ani nehovorím, u nás sa učí prosím pekne takto
zapnutá telka + počítač/ tam pokec a ešte neviem čo/ v ušiach slúchadlá a pustené pesničky a takto sa učí, a to mi povie za 1/2 hodinu už som naučený idem von 😠 😠 😠 😠 , ide ma poraziť

najprv chcel ísť na jednu školuv raj to ho bude baviť, potom ju zmenil za inu, že tam ide polka triedy, a teraz zasa zmena, vrátil sa na pôvodný výber

nika07
18. jan 2009

kedy píšu monitor

písali aj skúšobný, ake mali vysledky

annika
18. jan 2009

skúšobný na nás ešte len čaká, a monitor, ten ozajstný bude 8.marca....
Nika, u nás je detto, čo píšeš, taký istý scenár!!!Počítač, telka, slúchadlá a píše d.ú....joj a ešte sms-kuje s dvoma minimálne...

annika
18. jan 2009

Ináč u nás nie je velký výber stredných škôl. Máme tri gymnáziá!!!! športové,súkromné a normálne!!! a dva stredné odborné školy, polnohospodárska a zdravotnícka... ostatné sú učilištia... 😒 😒 😒
Tak tá naša má vybratú tú zdravotnícku, ale rozmýšla nad polnohospodárskou . do gymnázia nechcem, nie je usilovná vôbec ... 😠 😠 😠

lubii
18. jan 2009

Beji, no tebe som to skúšala znova poslať, keď to Azuzi prešlo, ale Tebe to nejde 😖

Annika,Nika, teda nezávidím Vám. Danka je našťastie na 8-ročnom gymnáziu, tak my to máme so strednou školou vybavené 😉 Ale aj my sme mali minulý rok učiacu krízu,lebo má kamarátku, čo jej hovorila, že je bifľoška a že načo sa toľko učí,tak hneď išiel prospech dole.Tak sme potom mali po večeroch v posteli dlhé rozhovory o tom, že sa môže kamarátiť s kým chce, ale nemá sa nechať ovplyvňovať.Tak sa spamätala.Dúfam, že jej to ostane.

Samko je v januárovej mamine, ale má tam len takú maličkú fotku k článku o tancovaní s bábätkami v šatke. Ja som to ani nevedela, dávala to tam tá baba, čo to viedla. A je to už staršia fotka, ešte ani nechodil 😉
Ja by som sama asi nedala fotku do časopisu a do reklamy už vôbec nie 🤐

mima07
18. jan 2009

lubi sak som prelistovala cely casopis a nic tak idem hned kuknut 😉

lubii
18. jan 2009

Je to na 28 strane, vpravo dole, je v oranžovej bundičke.Mne tam vidno len ruku a koleno 😀

bejca
18. jan 2009

Lubi ja som to pozerala v Kauflande a videla som to 😉 super 😵

nika07
18. jan 2009

ahojte kočky, tak môj synačik sa vraj dnes celý deň učil dejepis, som zvedavá ako to dopadne,

Annika ani on nechce ísť na gymnázium, on je skôr technický typ, takže nejaká technika, no uvidíme, ☹

pridala som nejaké fotky 😀

janka_fr
18. jan 2009

aHOJTE

Jullian ma este stale teplotku, stale je to okolo 38,8 ale noc bola ako kazda ina, napapkal sa a spinkal a dookola.

Azuzi,Martinko je zlatucky a aky je uz veliky, vyzera ze je vacsi ako nas drobcurik a mne sa tiez zda ze je to cely tatino.

Nika som rada ze si dala nove foto a teda mas nadhernu princeznicku a ako krasne spinka.

Kocky vidite ake mate sikovne deturence, co vsetko dokazu naraz robit a vy sa stazujete 😀 No mame sa na co tesit.

Stale zabudnem napisat, uz som predala kocik a aj polohovatelne lehatko, teda predala mi to svagrinka tak sa velmi tesim.
Beji ja mam podobny kocik ako ty teraz a teda som velmi rada tym velkym kolesam, lebo ked bol sneh tak som nemala absolutne ziadny problem.Este ze sme zobrali ten velky ako prvy lebo mam este jeden na SVK PP pliko3 a to neviem akoby zvladol sneh. Aj drobcovi sa tam velmi paci.

nika07
19. jan 2009

dobré ránko,

Jani ďakujem, super poloha nie 😀

ty sa máš , že dokážeš predať veci, ja som v tomto lajdačik ja sa k tomu nedokážem dokopať, ja to radšej darujem 😅 , no okrem veľkých vecí, kočík a prebaľovací pult sme predali 😉

bejca
19. jan 2009

Ahojte 😵

my noc celkom v poho 🙂 ale dnes mame poradnu a ockovanie 😝 uz teraz sa desim toho 😅

Nika krasne fotky , Linduska na spapanie krasna princeznicka 😵 a mam otazku ta torta to je odtialto ??

http://www.tack.sk/Contact.aspx?ln=sk

ta svedska ?? ako vam chutila ??? ja by som ju tiez chcela dat spravit ale neviem aka je 😅 dakujem za info 🙂

Janka super ze ste v poho spinkali - aj my sme mali noci celkom v poho aj pri teplote 🙂 a na nas "mini" kocik ja tiez nedam dopustit 😉 😀