Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

ozi
11. mar 2009

Čaute baby. Ja mám už tiež po 35, na ceste tretie 🙂 a aj keď sa sama seba niekedy pýtam, ako to zvládnem, tak sa strašne teším. 😵 😵 😵

annika
11. mar 2009

Ozi, vitaj!!! Tak po dvoch synátorov tretie dievčatko???? Gratulujem!!! U nás to bolo opačne...xixixiixixi
Odkial si???

annika
11. mar 2009

Marta, aj Gabina je už doma, tak tá matika bola fakt na pr..... také veci, o akých sa ani neučili...intervaly a také hov... nechápem náš školský systém fakt... ale slovina v pohode.

ozi
11. mar 2009

Díky annika. Veľmi sa teším, hlavne ja. Starší syn plakal, keď sa to dozvedel, chcel zase brata. Som z BB.

lulu73
11. mar 2009

annika.....ano, nasa svadba 🙂 kazdeho druha 🙂

marta09
11. mar 2009

Vitaj ozi, uvidiš, keď sa malá narodí, ako ju bude ľúbiť starší syn, aj môj syn bol približne v takom veku ako tvoj, ked sa narodila malá a je z nej hotový 😀 😀 😀 . No Anika, tak tá matika bola bingo, určite to pripravovali odborníci 😖 , Maťa je lepšia v matike ako v slovenčine, ale ona má taký pocit, že slovinu napísala oveľa lepšie a pritom majú výbornú matematikárku, ale ja jej verím, ona sa stále tak podceňuje 😉 .

ozi
11. mar 2009

V to dúfam, na Samka totiž nedá dopustiť. 🙂

marta09
11. mar 2009

Lulu, tak vám fandím, aby vám to vyšlo, potom si prosíme foto zo svadby 😉 .Kočky, akurát mi volala švagrinka, ona je tiež tehu/16tt/, konečne im to vyšlo po pekných par ročkoch, má 35, že bola na 3D ultraz. a že ked uvideli to malé srdiečko, až im slzy vyšli, že to bolo nádherné a asi to bude dievčatko 😉 . Takže moja mamka bude mať 6 vnučky a len 1 vnuka 😀 😀 😀 😀 😅 😵 . Ale hlavne sme šťastní, že je bábo OK.

marta09
11. mar 2009

A ja som z toho namäkko tiež 😵 😵 😵 . Som sa rozpísala čooo? 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
11. mar 2009

Ahojte,

Annika tak aj my to máme za sebou,u nás bola lepšia matika, no snáď aj slovenčinu zvládol 🙂 😎 teraz oslavujú u nejakej kamarátky 😵

ozi a ja gratulujem, uvidíš všetko bude OK, aj ostatné tehulky, spolu to zvládneme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janka_fr
11. mar 2009

Ahojte,

Marti dodatocne vseeetko najlepsie Simonke k druhym narodeninkam 😉 😵 Gratulujem svagrinke.

Lulu ,tak tento rok budes mat krasny, svadba a babatko 😵 😵

Ozi vitaj medzi nami 🙂

Pekne sa rozrastame a kolko novych tehuliek mame 😵 😵

Nas maly dnes trenuje moje nervy 😅 a v poslednej dobe robi hrozny cirkus pri prebalovani, vrieska ako by sme ho rezali 😒

ozi
11. mar 2009

Díky baby. Bola som predtým v inom fore a bolo to o inom. Baby, aspoň ja som to tak cítila, neprijímali nikoho medzi seba. A aj témy sú tu lepšie, každý si tu nejakú nájde. 😵 😵 😵

nika07
11. mar 2009

ozi tak to bol potom nejaký klan 😝

nika07
11. mar 2009

Marti dodatočne, tiež prajeme všetko naj, naj, naj Simonke 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Jani, to je aj u nás, ved to prejde 😉

ozi
11. mar 2009

Asi. Aj ja prajem Simonke všetko naj k narodkám. Môj Samko bude mať 2 v auguste. 🙂 🙂 🙂

annika
11. mar 2009

Nika, xixxim že kamarátka a oslava....no neviem, neviem....xixixixi Je to podozrivéééééé!!!! Ináč aj Gabina je vonku v meste, ani neviem kam išla... 😒 😒 😒 Ja som sa práve vrátila z nemocnice, s tou mojou nohou, no ale nič som nevybavila, doktor je bohvie kde, neordinuje, tak o týždeň zas vyrazím... 😠 😠 😠 😠
Ozi, my priamo zbožňujeme nové maminky!!!! 😀 😀 😀 😀 A keď sú tehulky, tak ešte viacej sa tešíme!!!! 😀 😀 😀
Marti, gratulujeme švagrinej!!!! Juj, po tolkých rokoch to môže byť velké šťastie a radosť!!!

ozi
11. mar 2009

Díky. Veľmi sa teším, aj keď viem, že tak krátko po sebe mi dajú zabrať. Ale zvládli iní, zvládnem aj ja. Po staršom sme mali pauzu 6 a pol roka a ono je to stále cítiť, že vyrastal sám.

marta09
11. mar 2009

Ďakujeme za gratulácie, posielame vám so Simonkou cmuky canimuk. A ozi aj mňa tu dievčatá pekne privítali a tiež sa tu cítim super 😉 . A Samko je levík, ked je augustový? 😉 Anika ozaj a koleno ako? No Nika, aspoň sa z toho stresu trošku deti odreagujú 😉 . Janka, Juliánko už ide tiež do takého obdobia, aj naša Simi to robila. A z tehuliek sa teším aj ja, pokiaľ sa rodia deti, tak je to fajn 😵

marta09
11. mar 2009

To malo byť cmuky cmuk, ale píše so mnou aj Simi, tak nejaká tá tvrdka ujde 😀 😀 😀 😀

ozi
11. mar 2009

Ano, Samko je lev, je strašne zlatý. Ale ešte sa mu vôbec nechce nič rozprávať. Vy ste kedy začali? 🙂

marta09
11. mar 2009

Simonka začala skoro rozprávať, ona už pekne ohýba jazýček, už povie aj jednoduchú vetu, alebo doplňa slova pesničky, ale každé dieťa je iné. Šimon začal rozprávať oveľa neskôr.

ozi
11. mar 2009

Mne tiež Maťko začal skoro rozprávať, ako začal, tak sa mu doteraz pusa nezatvorila 😀 . Ak raz Samko bude taký istý, tak si musím kúpiť sluchátka, ako vo Vesničko má... 😅

mima07
11. mar 2009

cauko baby
simonke aj my zelame vsetko najlepsie zdravie stastie a dobrych rodicov
gratulujem monitorakom
ozi vitam samko je stvrte dieta z nasho fora co oslavi 2 roky v auguste 😀
annika idem hladat ten hotel co sme boli lyzovat

mima07
11. mar 2009

http://www.laerchenhof-katschberg.at/das-hotel/...
tak tu sme boli bolo super lebo ten Katschberg je vlastne len samy hotel a penzion a kopce na lyzovanie takze sme si lyze obuvali hned pri hoteli 😀 😀 ak sa podari tak buduci rok by som isla znova lebo som pozorovala tie lyziarske skolky a bolo to perfekne aky program mali tie deti 😲 tak by sa dalo odlozit tam maleho a polyzovat s muzom 😀 nasli sme tam aj super restauraciu odeleny fajciar od nefajciara lebo tam sa dost fajci 😠 a super jedla aj malemu chutilo lebo na hoteli sme mali len polpenziu co aj bolo dobre lebo cez obed spal tak sme si ho potom dali kedy sme chceli

lubii
11. mar 2009

Ahojte 😉 ,
Mima, vyzerá to krásne, fotky nemáte???

Ozi, vitaj, Aj my máme augustového Samka 😉

A gratulujem všetkým, čo sa monitorovali.

mima07
11. mar 2009

lubi mam asi len 4 lebo pocasie nevyslo teda ked bolo ako tak tak som nemala pri sebe fotak 😠 tak dalsi dovod sa tam vratit ale musim pozriet co mam a prihodim

lubii
11. mar 2009

Osa, odhoď čierne myšlienky, bude to super. 😉

Dievčatá, tehulky, nechceli by ste si pozrieť film "Orgazmic birth"?? Je to veľmi pekné. Škoda, že som to nevidela pred pôrodom. Asi by som sa menej bála. Mám to napálené na CD. Ak by ste chceli, tak to môžem rozmnožiť, ak by sa dalo, alebo môžme dať kolovať 😉

bejca
11. mar 2009

kocky detom drzim palce nech im tie monitory dobre dopadnu 😉

Ozi vitaj 😵

Lulu neboj vsetko dobre dopadne 😉 a na tu svadbu drzim palceky 😵

Janka aj nas Petko skusa moje nervy 😅 tiez mava obcas take "svetle" chvilky 😝 😉 🙂

Mima super krasne 🙂 juuuj tam muselo byt uzasne 😵 cakame na fotecky 😉

azuzi
11. mar 2009

Vitam ozi, prajem nech vsetko dobre dopadne.
Dufam aj ja ze monitoring Vasim deturencom tiez vysiel 🙂 🙂
Lubii a to je o com ten film ? Napis blizsie. 🙂 🙂 .
Ja mam tento tyzden minaci na peniaze, kupuli sme cez net aj umyvacku a digestor a v Polsku a aj drevennu podlahu. Uvidime dokedy vydrzia peniaze 😀 😀 . Ale museli sme ist po to osobne 😉 😉 . Na Slovensko nevozia.
Martinko coraz viac chodi - uz sa postavi aj pri stene a chodi popri stene. 😉 😉

bejca
11. mar 2009

Martinko je sikulka 😵 a minut musis ked chcete byvat 😉 a si s tym spokojna ?? dufam ze sa ti to paci 😵