Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
10. apr 2009

😀 Tak Beji mas zahlasovane na 1 obe foto Ta pod vodou je bohovska

bejca
10. apr 2009

Mima 😉 no ja len aby nahodou 😅 je to sice ze neni moc poznat kde to je .. ale vies 😉 čert nikdy nespi - a nahodou vyhrame hihihihihihihihihihihihi 😀 tak aby nebol problem 😀

dakujem za kazdy hlas 🙂 inak vam to ide kazdy den hlasovat ?? lebo mne islo iba raz 😅

Vladka chcela som zahlasovat aj som si Lucku nasla ale neviem kde mam dat ten hlas 😅 neni to tak ze tam musim byt registrovana 😅 dufam ze tam je tak ako sa hra z tou gumickou 😉

vladkaz1
10. apr 2009

asi ano , je tam rubrika dieta mesiaca a len kliknes na foto ktore sa ti paci tam ti zobrazi otazku ci sa ti paci foto a das hlas ze ano

mima07
10. apr 2009

caute
bei mne islo zahlasovat aj dnes 😉 a to budem zapinat aj druhe pc tak skusim aj tam 😀 😀 😀

vladkaz1
10. apr 2009

😀 😀 Mima ako sa mate?

mima07
10. apr 2009

vladka v pohode len ottko je takmer stale u frajerky ☹ zeby som nebola pre neho uz taka atraktivna 😀 😀 😀 potom ze preco su svokry take protivne 😀 😀 😀

vladkaz1
10. apr 2009

😀 😀 nuz moja v tomto neviem radi 😀 😀 nemam takeho syna velkeho hehehe ale co ty budes dobra svokra keby si poznala moju 😠 ja ju ani poriadne nepoznam ani nechcem poznat je falosna jak cert 😝 😀

annika
10. apr 2009

Vladka, kde máš fotku malej na Bazári? Hoď sem link, lebo ja som ju nenašla.... ☹ ☹ ☹ ☹
Mima, takže synček má priatelku? Joj, aj ja sa bojííímmm od toho ako čert. ALe manžel je na tom ešte asi horšie... veď jeho dcérky maličkéééé....však viete... 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
10. apr 2009

😀 😀 Annika no tak to verim, moj uz teraz hovorí ze bude strielat napadnikov 😀 , dnes je mala jako cert normalane odtrhnuta od retaze teraz chvala bohu spi uz hodku,ale zachvilu stane a to bude poplach.
Mame mat navstevu ,ale nejako nemam na nu naladu 😝 😀

annika
10. apr 2009

Aj Robko je dnes ako čertisko.Robí všetko, čo nesmie... 😝 😝 😝 😝 😝
My zas ideme na návštevu...xixixxi to je tá príjemnejšia vec...

mima07
10. apr 2009

annika aj ja som sa bala ale tak uz bude mat za chvilu 19 tak co mam robit frajerka mala tento tyzden 17 😉 je pekna mila z dobrej rodiny tak co 😀 a alexovi sa tiez paci dokonca ho vcera 1/2 hodku varovala 😀 😀 😀 a jasne ze keby som mala baby tak sa viacej bojim

annika
10. apr 2009

My sme zatial bez priatela, aspoň to tak viem... 😉 😉 😉 Dúfam, že nie ja budem tá posledná, kto sa o tom dozvie... 😅 😅 😅 😅 😅

lubii
10. apr 2009

Ahojte babičky s svokry 😀 Prajem príjemné sviatky. My sme mali ísť na Oravicu, ale nešli sme nikam,lebo malý je chorý. Síce už samá lepšie,ale preistotu sme nešli. Mal tri dni,teda tri noci vysoké teploty, cez deň bol úplne v pohode a potom sa vysypal takými červenými vyrážkami. Vyzerá to ako 6. choroba, ale vo výtere z hrdla mu našli pneumokoka 😨

Beji,tebe som zahlasovala, ale Vladke mi nešlo, no skúsim ešte raz.

vladkaz1
10. apr 2009

Nechajte tak nevadi ze to nejde ajstak tam vyhravaju take blbe fotky az no... 😀
Asi tam musite byt zaregistrovane ,ale nerieste to 😉 😵

vladkaz1
10. apr 2009

Ahojte tak som to skusala zahlasovat za Lucku ani nehlasujte som musela prejst asi tisic fotiek ake nervy mam boha asi hodinu som pritom sedela sa na taku sutaz vyseriem sprepacenim som nasrata 😠 😀

bejca
10. apr 2009

caute 😵

dik za kazdy hlas 🙂 a teda super ked vam ide castejsie hlasovat lebo mne nejde 😒 😠 😔 ☹

Vladka no svokra .... ale ja na stastie mam svokru aj svokra v pohode 😵

Anika neboj isto ti kocky povedia skor nie az ako poslednej ze maju frajerov 😉

Mima tak vies priroda vola 🙂 nemaj to synovi za zle 🙂 😉

Lubi 😕 no teda a vy ste sa neockovali na pneumokoka ?? 😅 skore uzdravenie , a dali mu nejake tabletky alebo ako ??

lubii
10. apr 2009

nie, neočkovali. V utorok mu dala dr jedno homeopatikum,výsledky sme mali až vo štvrtok, tak nám dala ešte jedno homeo. Ale vo štvrtok už malý teplotu ani nemal a aj vyrážky mu už odchádzali.

marta09
10. apr 2009

Ahojte dievčatá, prajem vám všetkým pekné a hlavne pohodové sviatky, akurát som vás dočítala, som dnes piekla a večer som ešte robila veľkonočnú hrudku, no ja kuchyňu proste zbožňujem 😝 😀 😀 😀 ......Simonka je teraz po celé dni zahrabaná v piesku, aj ona pečie bábovky, zavesili sme jej v záhrade hojdačku, taká je teraz spokojná, čo je vonku,večer rovno do kupeľne a zaspí ako dudok 😅 😵 . Lubi, to som rada, že už je malému lepšie, posielame mu pusinu 😉 , Anika, aj ja sa toho bojím, ale ocko ešte viac, ale my sa o tých prvých láskach aj veľa rozprávame, ale bojím sa aj tak...

annika
11. apr 2009

Vladka, ja som na Minibazár tiež nasr.... lebo nájdem niečo dobré, za dobrú cenu, no a mi príde od predávajúcej email, že už to dávno predala... tak potom prečo nevymaže ten inzerát????? joj, to neznášam.... 😠 😠 😠
Lubi, tak sa uzdravte, posielame cmuky!!! 😀 😀 😀
Bejca, sorry, ale už ani mne nejde viackrát to hlasovanie. Furt mi tam vypíše, že som už hlasovala na túto fotku.. 😖 😖 😖 😖
Dnes mám fofrový deň. Musím niečo navariť, nakupovať a aj na poštu musím.... tak neviem ako to stihnem...
😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

vladkaz1
11. apr 2009

Dobre ranko 😀 😀 No Annika mas uplnu pravdu!!!!
Lubi boze drzim palce cim skor sa uzdravte posielam tisic cmukov cmuk cmuk cmuk. 😵
Mrati dakujeme ,Simonka musi byt zlatucka v tom piesku, mi tu nemame piesok ,ale ked idem mame tak tam je a mala je cela spinava az v usoch ho ma!!! hehe

vladkaz1
11. apr 2009

Ahojte no kde ste kto? 🙂

bejca
11. apr 2009

Lubi a teraz co ?? vysledky este nemate ??

my mame pneumokoka ockovaneho pre istotu 😉 a teraz som dala aj tu enfaci.... klieste 😅 😉 vraj to mava podobny priebeh ako zapal mozgovych blan ☹ 😅 tak radsej ...

Anika dufam ze si vybavila vsetko 😵

Marti my mame doma to iste - cele dni sme vonku - teda poobedia 😉 a vecer zaspinka v poho za chvilku a tiez je vzdy cely spinavy 😀

Vladka ako doma ? uz ste vsetci zdravi ?? dufam ze hej 🙂

vladkaz1
11. apr 2009

Ano Beji mi sme vsetci zdravy chvalabohu ,nas to uz preslo.
Dnes sme boli cely den vonku mala spekuluje no sranda, najviac sa jedujem ze vsetko zbiera zo zeme a do pusy ble...
Kupili sme malej to auto na odrazanie a vonku jej to moc nejde ani sa natom nevozi,no dufam ze ju to este chyti by ma to mrzelo.
Prave som dovarila na zajtra tak budem mat klud len poupratujem ,robila som fantasticky mexicky gulas mnam skora ze mam dietu hehehehe 😀 😀
Tak dobru nocku a sladke snicky 😵

lubii
11. apr 2009

No malý sa tvári,že je zdravý 😉 , tak dúfam,že aj je. V utorok zavolám Dr, či robíme ďalší výter, tak dúfam,že tá pliaga tam už nebude.

U nás dnes padali krúpy veľké ako vajíčka 😕 😕 😕 . Boli sme akurát vonku, pod prístreškomsme sa hojdali na hojdačke. To bol taký rachot, keď to padalo na strechy 😨

vladkaz1
12. apr 2009

Lubi dufam ze vam vsetky vysledky dopadnu ok drzim palce a daj bocku malemu 😵
A padali krupi? ty kokso tu bolo nadherne cely den , ale okolo 7 sme boli na kofole a bola strasna kosa no hrozne sa ochladilo nam bola zima 🙂

azuzi
12. apr 2009

Chodim tu teraz poredsie, mam vela roboty, prajem vsetky pekne sviatky. 🙂 🙂
Lubii aj ja zelam aby ste boli zdravy.
Dufam, ze ste vsetko postihali, lebo ja som velkonocne nerobila skoro nic, iba trochu upratovaôa u mamy. Ale zato na Velkej Luke malujem o sto sest, priznam sa ze ma to aj bavi, jednu izbu sme pokazili a teraz ju opravujem a vyzera, ze by to aj mohlo byt, kludne moze byt zo mna maliarka izieb 😀 😀 . To dufam ze mi ta chut nepolavi, lebo nas este dost caka 😀 😀 .
Aj u nas bola poobede taka mensia burka. Dnes poobede ideme ku svokrovcom ale len s Martinkom, lebo Samko je chory 😒 😒

bejca
12. apr 2009

caute 😵

Vladka tak som rada ze ste uz oki 😵 a veru vcera bolo nadherne 🙂

Lubi ze krupy ako vajicka 😕 fuha 😝 a som rada ze je Samko uz v pohode a verim ze vysledky budu oki 🙂

Azuzi tak nech ta to drzi to malovanie 😵 a Samkovi skore uzdravenie 😵

ja som si dnes rano zlomila malicek na nohe pravej ☹ 😝 mam to fialovo , modro opuchnute a trha ma tam😝 uz som navarila a spravila tortu ovocnu na zajtra 😉 Petko spinka a ked sa zobudi pojdeme na pohotovost 😅 uz sa tesim 😝

bejca
12. apr 2009

a jasne ze ma teraz boli ako hovado druha noha a hlavne stehenny klb lebo si ju viac namaham 😅 ... no chodim ako de Pejrak 😀

annika
12. apr 2009

Aj my prajeme krááásne sviatky všetkým rodinkám v našej téme!!!!
😉 ;- 😉 ) 😉
Bejca a tebe moja, no ani neviem, ale drž sa na tej pohotovosti a nech ti nedajú velikú sádru, ako potom budeš behať za Peťkom???? 😉 A ako si ti to stalo vlastneee??? ☹

vladkaz1
12. apr 2009

beji no teda ☹ chuda co si robila,ja vam ties poviem co sa mi dnes stalo ideme nakupovat s muzom a to sme este nevedeli ze su vsetky obchody zavrete ,vraciame sa az od tesca a co sert nechcel tak sa nam zlomila rucka na kociku tak ze sa to neda opravit akurat v nite mna skoro drblo 10 tisic za kocik a akurat pred 2 mesiacmi skoncila zaruka no neporazilo by vas? ja som az plakala jak mi to doslo luto teraz neviem co mam robit lebo nemame kocik ..... aspon nejaku golfku ale v tom sa Lucka nevyspi ☹ 😢