Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
17. apr 2009

a dik za opytanie 😉 a mam tiez uz lepsie 😵

vladkaz1
18. apr 2009

ahojte uz mame opraveny kocik, teraz sme prisli od nasich, asi bude prsat ☹

annika
18. apr 2009

Ahoj, u nás svieti slniečko, ale nehreje vôbec. Od rána mám vyvešaNé prádlo a furt mám ich mokrééé!!!

annika
18. apr 2009

Vladka, to je super, tak kočík je O.K. Môžte vyraziť do mesta...a tie mraky odháňaj niekam inam!!!!

annika
18. apr 2009

Bejca, aj ty sa máš už lepšie, aj to je super!!!
A my už máme očné horné zúbky vonku...aspoň som tam videla niečo biele... 😀 😀 😀 😀

annika
18. apr 2009

A práve teraz sa popchávam oškvarkami...mňami!!!juuujjj!!!

annika
18. apr 2009

napchávam...som chcela.... 😉

vladkaz1
18. apr 2009

Anni no aj mi mame ocne 2 vonku behom 3 dni, fuha oskvarky mnam ,ale nemozem ,mam dietu mam uz dole 5 kilo sa drzim len do kedy hehehe 😀 😀 ,
Prave som uratala zasa a mala uz robi bordel uz periem ten potah na pozicany kocik chcem to co najskor vratit , nech sa snim nic nestane bola som stoho nervozna este keby som snim nieco spravila tak ho musim zaplatit, ale kamoska je strasne zlata ze mi ho pozicala....
Idem este vydrhnut vanu a umyvadlo a varit potom mam fajront...
😉

vladkaz1
18. apr 2009

cafte no kde ste kto, neprsalo prave sme prisli z vonku mala je zla ☹ som unavena dnes sme sa 3 x pokakali 😝

annika
18. apr 2009

Aj my sme boli celé poobedie vonku, aj ja som hotováááá..... 😒 😒 😒 😒 😒 😒
Boli sme u mojich rodičov, na zmrzline, na ranči pre Anku.....už ani sa nepamôtám kde všade....Teraz sa okúpeme a večer ideme na rock-koncert...xixixixi 😀 😀 😝 😝

vladkaz1
19. apr 2009

Ani ja som zaspala 😀 😀

annika
19. apr 2009

Nevadí, Vladka, ani my sme potom nešli na ten koncert, radšej sme si otvorili flašku vínka....xixixixi asi starneme...xixixixi

vladkaz1
19. apr 2009

alel ale Annika 😀 co by ste starli, ja uz mam dnes vsetko hotove aj navarene cakam kym sa malej ochladne polievka a pojdeme sa korculovat Boris snou bude zatial na ihrisku a este nespala 😅

bejca
19. apr 2009

caute 😵

my sme mali celkom super vikend 🙂 vcera sme trosku oslavovali 😉 svokor meniny a moj muzik ma zajtra narodky takze tak 😉 a dnes sme boli na nakupoch + sa poprechadzat bolo super pocko cely vikend ani teplo ani zima tak fajn 😵

Anika gratulacia k zubkom 🙂

Vladka super ze je kocik opraveny 😵 a pozicane ani ja nemam rada 😅

pozeram lets dance 😵 mam to rada 🙂

vladkaz1
19. apr 2009

beji no super ja som dnes ko, na mala strasne plakala ani nespala az o 7 zaspala a to na 20 min, a teraz uz spi ja som ju este takuto nezazila 😕 😔 idem spat lebo odpadnem od unavy 🙂

annika
20. apr 2009

Ale áno, Vladka, stárneme. Keď už namiesto rockkoncertu radšej ostávame doma pri vínke....tak to už znamená niečo...
A čo Lucka? Nespala cez deň? chúďatko, si myslí, že je už velká a nemusí spať??
Bejca, ty tanečnica naša!!!Mužíkovi všetko najnajnajnaj!!!! A ten najväčší darček hádam má už doma. synčeka a teba.... 😉 😉 😉 😉
AJ my sme mali pekný víkend. Veď keď je pekne vonku, tak nie je problém nájsť si nejaký program....Pekný deň!!!!!

vladkaz1
20. apr 2009

ahojte no lucka sa asi rozhodla ze nebude spavat, od 01:00 do 04:00 rana som bola hore tak asi viete ako som sa vyspala a aku mam naladu o pol 4 som uz plakala na zachode od unavy.....
beji muzikovi vsetko naj naj , 😀 😀 nie mema uz doma darcek ,to platilo pre minulorocne narodky 😅 , tento rok musite zarobit na novo 😀

annika
20. apr 2009

Jaj, v noci ste nespali!!!! Už chápem prečo tá únava.... Joj, Vladka!!! Tak choď spať aj ty!!!! Dobrú noc...či deň... 😅 😅

vladkaz1
20. apr 2009

no Lucka je taka cula ako keby spala tyzden , ja nechapem kde berie tu energiu, nemozem ist spat som sama Boris je v robote a idem so segru do mesta vybavovat europasy na dovolenku 🙂

bejca
20. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeeej kocky dakujem odovzdam mu 😉 a Vladka aj ja by som radsej este teraz bola raz tehu 😉 ale akosi stale nic ☹ Anika ja by som si radsej tiez to vinko vybrala ako ten koncert 😀 a Vladka dnes len oddychuj a lez a pospi si trosku ak sa bude dat 😵

annika
20. apr 2009

Tak potom si daj dobrú silnú kávu a aktivuj si svoje rezervy. A poobede si ľahni na polhodinku!

vladkaz1
20. apr 2009

no chapes cely den nespala, ani poobede zaspala o 11 vecer o 1 uz hore do 4 a spala len do 7 takze aky spanok? V noci som jej este robila jest...

annika
20. apr 2009

uff!!! To je sila!!! dobrá duracellka!!!! Dnes to asi bude lepšie... 😉 😉 😉

vladkaz1
20. apr 2009

NO DUFAM ALE JE UVRESTANA
😀

azuzi
20. apr 2009

Ahojte kocky, prispievam pomenej lebo stale malujeme sami s muzom a aj Samko cez vikend pomahal a vcera som zobrala aj Martinka na stavbu ale nastastie poobede trochu pospal, tak som aj nieco urobila, ale dnes som tam zase bola cely den bez neho, a uz mi hrozne chyba preto chcem mat toto vsetko za sebou, a to musim este poriadit a umyt okna a nejlepsie pred konecnou fasadou aby sme dali folie dole, lebo potom to uz bude problem.
Vladka tak len dufaj ze Lucka sa coskoro zmeni, vsak to nebude vecne. Aj mne Martinko sa casto budi a aj dnes v noci som nespala niekolko hodin, ako som ho po jednej nakojila, asi to bude aj s tym stresom zo stavby.
No Anika ja by som tiez volila ostat doma a najradsej si to predstavujem na nasej terase, ktoru este treba dokoncit 😀 😀 .
Bejca prajem vsetko najlepsie muzikovi 🙂 🙂

bejca
20. apr 2009

Vladka aky si mala den ?? dufam ze si si oddychla 🙂

piekla som muzikovi tortu 🙂 je v albume ak chcete tak kuk 😵

Azuzi dik 🙂 a ja ti uz tak prajem aby ste mali vsetko hotovo a uz aby ste byvali 🙂

vladkaz1
20. apr 2009

Ahojte no Beji celkom fajn nespala som lebo som si zmyslela ist do kauflandu a potom som bola s malou vonku do pol 7, vonku bola dobra ako nahle som ju dala do kocika koneeec sveta 😅 plac, rev, jedy a tak pod....
Ale potom ju Boris okupal zasa plakala, pritulkala sa a zaspala.
je nejaka precitlivela stale place zohnala som uz aj ten krem na atopicky e. a ma to fakt lepsie .
Rano v meste sa mi tak precurala az na prsiach bola mokra, akurat paradox ze doma mi vytiahla spod kocika igelitku s nahradnymi vecmi a napchala si do nej hracky tak som ju zabudla doma, potom som utekala rychlo domov aby neprechladla....
Dosla som mokra jak mys , boris poobede spal ,lebo ide na rannu a vobec sa nevyspal samozrejme...
Takze zhrniem to neodpocinula som si... 😀 😠 ,ale ja si to robim sama vzdy si vymyslim take pakotiny...
Azuzi jeeeee 😀 😀 a ako malujete? farby chcem vediet ja som zatazena na zelenu a cervenu.....
Drzim palce a posielam bocku martinkovi , neboj sa zvladnete to , ja kolko krat frflem na Lucku ,ale moc by mi chybala bolo by to az cudne to ticho doma.. 😀
beji posli kusok torty 😀 mnam by som si dala , aku si robila? 😀 😀 mam normal chute a nic doma na mlsku 😀

annika
21. apr 2009

Jejjj, Bejca, neverím, že si to piekla ty!!!! AKO????? mUsíš mi to napísať!!! hoci aj IP!!! Thank!!!
Vladka, ako ste spali??? Už lepšie???
Azuzi, my sme už vymalovali izby v kempe, aj som ich upratala, preto som nemohla na stretko.. ☹ ☹ ☹Manžel je hotový teraz od murárov. Terasu robíme vzadu s kuchynkou, no a sú nejak neschospní, pomalí a chcú furt zálohu... a práca skoro stojííííí...
Dnes čakám návštevu poobede. Príde mi kolegyňa na kávičku. Ozvem sa až večer. Majte sa krásne!!!

azuzi
21. apr 2009

Vladka ked to bude hote skusim nafotim a dam vediet ale, rozhodli sme sa pre taku velmi svetlozltu v spolocnych priestoroch a ja mam marhulkovu v pracovni, tu chcem este trochu opravit lebo vidno este tahy valcekom, manzel ma v pracovni zelenu taku trochu do tyrkysova podla suseda co nam radil ako namiesat farbu 😀 😀 . Samko chce do detskej taku trochu ztlsiu ako je v spolocnych priestoroch a spalnu budeme mat modru, ja som chcela kombinaciu capuccina a tmavsej hnedej za postelami ale manzel ma s tym zotrel 😀.
Este zvazujem dve steny v kuchyni dat tmavsie zltu, ale ten odtien je drahsi tak som skusmo vcera tam natrela tu zo Samkovej zltej tak uvidim. 😉 😉.
Kuchynu budem mat velmi svetlu - folia javor, a aj kachlicky su svetlo sede, tak som to tou farbou chcela viac ozivit.
Annika a vy prevadzkujete nejaky kemp?

vladkaz1
21. apr 2009

Azuzi potom hod nejake foto som zvedava, inak vsetky farby parada ,az na tu modru spalnu tu by som asi nechcela mi sme mali modru kuch. a ked sme to premalovavali no hruza toho sa neda zbavit!
A ten priestor sa mi nepacil v tej farbe , ja na tvojom mieste by som sa nedala odradit ,s tou kremovou alebo capucino mohlo to byt fakt dobre keby si dala tmavsi strop a bledsie steny a potom s tou tmavsou spravit po boku steny pas juuuuj to by som chcela ja v obyvacke len v cervenej , muz nechce dovolit , chce tapetu ale na celu izbu nas to vide 15 tis a to mozem kaslat radsej budem mat bielu stenu... 😀 😀 to on chce tu taliansku tapetu a ja nechcem do toho tolko investovat.... mozno casom