Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
31. máj 2009

Vladka neboj vsetko bude. 🙂 🙂
Inak na ten aerobik som sla a fitko zavrete ze v konkurze 😀 😀 . A mam tam kreditku este asi vyse 800 korun, tak som im volala na cislo z webovky a ze vraj zamestanci to otvoria od septembre v byvalej bile budove a ze budem tu moju kreditku minut, no som zvedava 😉 😉 .
Boze Martinko od rana len chodi a narieka, no proste nie je vo svojej kozi 😠 😠 .

vladkaz1
31. máj 2009

Jezis Azuzi no ale kedy to bude ja som taka ked nieco chcem tak hned to musim mat potom len chodim a stonem a frflem 😀 no som taka povaha priznam si to...
Aj Lucka len chodi a place a stale ham ham .. ja neviem nemoze byt hladna ved je viacej nez ja a je jako gulicka pritom energie ma za 10tich a stale vypituje ja uz neviem co jej mam dat nebudem ju cely den len nadzgavat..

bejca
31. máj 2009

ja tiez bez soferaku by som nemohla byt 😉 ale z muzom nerada idem ked soferujem 😉 😀 a asi kupime este jedno auto lebo niekedy je to o " hubu " a potom su len nervy ze ako sa kam dostanem 😝

Azuzi super ze ste sa vratili v pohode a ze ste uz doma 😵

Anika skore uzdravenie 🙂

Vladka ja viem ze ti je luto toho ze nemozes kupit tro co by si chcela ale teraz asi je lepsie zainvestovat do tych plienociek 😉 a ozaj nepúyta sa uz Lucka na nocnik ???

JAnka ako vy s jaslickami ?? dufam ze uz lepsie 😉

krstniatko mala meninky tak som je spravila tortu 🙂 mozte kuk do albumu ak chcete 😉

vladkaz1
31. máj 2009

jednu dobu bolo faj isla sama ale jak som ju zacala nutit tak povie NIE tak NIE.. nedostanem ju tam ale jasne ze su prednejsie plienocky len skoda ze som sa nedala na to skor... 🙂
beji a vy co?

bejca
31. máj 2009

Vladka no a to musis tolko vela ich kupit ?? nestaci to co mas a nejako menit dokola ?? ja to akosi nepoznam 😅 tak neviem ....

no a my ?? zatial vsetko oki klop klop zubov mame stale 9 , 10 vidim pod dasienkom a ostatne ma navrete 😝 tak som zvedava co a ako dalej lebo my sa s tymi zubami stale trapime 😝

lubii
31. máj 2009

Ahojte dievčatá 😉

Vladka,plienočky máte krásne. Ja teraz pletiem také podobné vlniaky ako máš v albume 😉 ,lebo tie naše, čo máme na noc sa už rozpadávajú. Teda gatiam nič nie je, len už cvoky sú povytŕhané.Držia už len na jednom cvoku a musíme ich fixovať pančuškami 😉 A s tým nábytkom ja som bola taká istá,ke´d sme si kúpili prvý byt, chcela som všetko hneď, ale nebolo za čo,lebo všetky peniaze šli do bytu. Spali sme na požičaných epedách na zemi. A to som už čakala Danielku a vstávať zo zeme s tým veľkým bruchom v noci keď mi trebalo cikať... 😀
Ale teraz keď si na to spomeniem,tak to bolo jedno z najkrajších období 😉

Annika, skoro sa vyzdravte, aj všetci, čo vás niečo chytá. Aj mňa začalo pobolievať hrdlo 😝

Azuzi, príjemné tancovanie v Septembri 😀

A Peťkovi prajem,nech mu rýchlo vlezú zúbky 😉

janka_fr
1. jún 2009

Ahojte,

pred chvilkou sme sa vratili. Spravili sme si zase predlzeny vikend pri Atlantiku.Bolo nadherne pocasie, drobec sa vysantil ale vo vode nie, lebo bola strasne studena. Dnes je tu totiz to zase statny sviatok. Oni v maji ani poradne nepracuju 😀.

Annika skore uzdravenie prajeme.

Beji ze 9 zubkov 😅 😨 No Jullian ma stale len 4, dva hore a dva dole a dalsie v nedohladne, i ked strasne slinta.

Vladka takze predsa si len podlahla??Ono je to lepsie ked ma malinka take problemy a neviem ci si kupila, ale itti bitti su velmi dobre plienocky, su pomerne tenke a dobre na von. Ja vlastne najviac tie pouzivam, okrem noci.

U nas nocnik tiez nema uspech, uz ukaze ze sa pocikal a pokakal, obcas aj pred tym ze mu treba, ale ked ho dam na nocnik tak nic a on sa potom postavi a urobi mlacku vedla, akoby sa nechcel vycikat do nocnika. No snad v lete to bude lepsie.

vladkaz1
1. jún 2009

Ahojte no nejak ma to chytilo .. ale este mam objednavku tak cakam potom prihodim neskor napisem lebo MM ma uz vyhadzuje ... paa a idem uspat Lucku

bejca
1. jún 2009

Lubi dakujeme 🙂 a veru ked si clovek spomenie na niektore etapy tak aspon ma na co spominat 😉

JAnka ja ti tak zavidim tie vylety k moru 🙂 hned by som isla aj ja 😀 😉 budem musiet nejako toho mojho muzika donutit niekam k moru 😅 a co ako tie jaslicky 😵

vladkaz1
1. jún 2009

No uz som tu Beji gartulujeme no tolko zubkov super..
Jani ako tie jjasle ozaj ... a ako latkujete??
Lubi dakujem aj mne sa pacia vlniaciky len nemam stale lanolin my ho nezarobili lebo zatvarali lekaren ale tesim sa na ne len som ich zatial preplachala v detskom samponiku a kondicionery a troska sa my scvrkli..
malej to robi dobrotu tak sa dam do toho naplno .. a kaslem na zariadenie v podstate mame vsetko len spekulujem a novym a konecne Lucke spravit izbz podla mojich predstav..
Lubi si sikovna ked si to vies spravit sama ja som usila 2 plienky ...na doma dobre staci...

azuzi
1. jún 2009

No aj my mame 8 zubkov ale to uz dlhsie a dalsie sa mi tiez zda ze v nedohladne 🙂 🙂 .
Doma mame riadnu zimu. Nech sa uz coskoro otepli.

vladkaz1
2. jún 2009

gratulujeme k 8... paradicka no aj my mame doma riadnu kosu ja som dnes jak ovalena mechom

janka_fr
2. jún 2009

Ahojte,

u nas je krasne ale dalsi vikend asi bude uprsany a to sme chceli zase ist trosku k vode, uvidime.
Beji objednaj dovolenku a uz mu nic ine neostane len ist 😀

Maly v jaslickach trosku lepsie, ze ked su vonku tak sa uz aj zapoji a hra sa a pri olovrante, ze super. Ked su ale vo vnutri tak je len pri dverach a place. No ale zevraj uz to nie je take ako na zaciatku.Dnes ideme zase tak snad to buude lepsie. Odkedy je ale v jaslickach tak by sa len na rukach nosil a stale by mal najradsej cumlik v puse a nosi si so sebou stale svoje doudou(plysova hracka s ktorou zaspava). Pred tym cumel ani doudou nepotreboval, len ked isiel spat a teraz to stale vlaci. Ked ideme von tak tiez len na ruky 😅

Vladka ja latkujem stale, ale uz nechodim do tej temy, lebo ako sa poznam, tak kazdu novinku by som hned kupovala. Nemam stopku 😀 😀 Ked ide do skolky tak davam jednorazovku, maju to jednoduchsie, ale uz kupujem tie jednorazovky nohavickove, nie na suchace, lebo sa mi stale vrtel a otacal a takto mu to len natiahnem a je to.

Azuzi aj vy uz mate 8zubkov??No tak nas snad ani v dvoch rokoch nebude mat 😅

vladkaz1
2. jún 2009

baby Lucka ma vonku 16 ty zub 😀 ja tam chodim do temy a namotavam sa mas pravdu moja 😀

bejca
2. jún 2009

Vladka dik 🙂 ale prave ze mne sa zda ze mame malo zubkov 😅 niektore deturence u nas maju uz pomalu komplet chrup 🙂 alebo aspon 16 😉 a vam gratulujeme a posielame boztek za zubok 🙂

Azuzi to mate pekne zubkov 😉 a za chvilku budete mat rocik 😀 jupiiiiiiiiiiiiii tesim na fotecky z oslavy 😵 a aj ja cakam na teplo 😅 😉

Janka keby to bolo take jednoduche uz som tam 😉 ono to neni len tak objednat .. raz som to tak spravila a potom som ju vratila .... aj ked to uz bolo davno ale nejako ho uz budem musiet namotat na more 😵 a som rada ze uz je trosku lepsie v jaslickach 🙂 a teda vam sa z tymi zubkami akosi nechce 😅 😉 ale ved ma cas 😉

vladkaz1
2. jún 2009

beji dakujeme .. no za to Lucinka je dnes jak certisko konecne zaspala ja neviem kde berie tu energiu zajtra ideme na cely den von nech si polieta .. lebo je nevysantena a potom spekuluje

bejca
3. jún 2009

no u nas bol dnes den blbec 😝 ja som bola nejaka podrazdena asi z pocasia alebo tlaku ci co ... a Petko umrncany .. no bol to dnes den 😝 😉

vladkaz1
3. jún 2009

aj u nas beji mala je stale umrncana a to som bola cele poobedie vonku a este nespi potvorka a dnes som smerila o zem tanier a pomohlo .. 😀 som nervak 😅

lubii
3. jún 2009

No dnes je asi nejaký čudný deň.Aj Samo bol dnes ako z divých vajec vyliahnutý. Boli sme v Takku,lebo mali akciu - 30% na všetko. No taký cirkus tak robil, že sme museli odísť. Nie že by bol zlý, on sa chcel šaliť. A najviac sa mu páčilo vyťahovať vešiaky s podprsenkami z regálu. Nič iné som nerobila,len som ich dávala naspäť.
Vladka, aj ja niekedy šmarím niečo na zem,keď už ma malý vytáča, ale snažím sa ničo nerozbitné, aby som si nenarobila viac roboty.

vladkaz1
3. jún 2009

no ja som mala nalozeny tanier s haluskami br. a tak ma moj MM nasral ze som ho treskla o zem nooo ale ked som vychladla tak som si to pekne musela umyt lebo moja mala chcela jest halusky zo zeme tak sme ju ratovali aby nahodu neuchmatla aj sklo a potom sme sa zacali s MM rehnit ze som sisi ... jake zachvaty mam??? no a v poslednej dobe mam take nervy na MM len nadavam ale priznavam strasne prehanam chudak za nic je zdrbany kazdy den .. juj sa cudujem jak to so mnou vydrzi 😀

annika
5. jún 2009

Ahojte!!! Vidím aj vy sa máte Fajn, aj u nás beží život s 100 km/sekundovou rýchlosťou!!! Decká majú dva dni riaditelské volno, tak nemám prístup k intenetu, len ráno a večer. A podla MM je aj to vela....Tak sme sa aj my pohádali... 😠 😠 😠 😠 Obraz bez hlasu.... Len ahoj a ahoj...Včera sme boli v Maďarsku a malého som nechala u neho, pestoval ho 3 hodiny, kým my s dcérkami sme shopingovali. No a bol celý hotový z toho...
Ináč, Lubi s Robkom do obchodu tiež nie je žiadna výhra! To isté robí, čo Samo. Tiež sa mu páčia podprsenky v Takko...
Ja som kúpila pre seba konečne Plavky!!!!Tie tankiny, či ako sa volajú, ktoré zakrývajú moje brucho...xixixixixi
V C&a mali super akcie, tak sme tam nechali dosť peňazí...

vladkaz1
5. jún 2009

anika no super ze ste sa zabavili ... no raz nechaj chlapovi dieta na cely den a takto to dopadne ....
Neboj ved jeho to prejde ...
ja nic nove cakam na vyplatu nech sa mozme dat aspon do malovania ... a potom sa uvidi ... co pokupime ci nepokupime...
Mala je praveze v obchodoch dobra ... vzdy ake prideme napr. do tesca dam jej do ruky hracku ktora sa jej paci a ked odchadzame uz sa aj pohrala vratim ju do regalu a malej to odvovodnim ze babko alebo hracka musi ist spat... mala je zatazena na plysove hracky a mame toho uz doma plnu postel .. tak kukujeme uz len raz za cas teraz sa snazime take nieco logicke nech to rovija motoriku ... kocky a tak....

annika
5. jún 2009

Ja som zvykla rohlík mu dať, alebo niečo podobné. ALe vieš, manžel si myslel, že je to hračka s ním ...Mýlil sa, čo už.... 😉 😉 😉
My nie sme na plyšáky. Už od začiatku mu mráz behal na chrbte, keď som ho jojkala plyšákmi. Asi chlapci sú iní... neviem, ale Anka má tiež kopu plyšových koní v izbe...xixixixixi.
Ale kocky máme radi velmi. a máme takú korytnačku od fischera, že sú tam všelijaké tvary a tie musíš vkladať do tej korytnačky, to je super hračka!!!

vladkaz1
5. jún 2009

no mame slonika vkladacieho na snurku a ked s nim isdes tak tie kocky vypadaju alebo neviem jak to uz je .. nie ja ale segra ma mala sa s tym vie pekne zahrat ...

janka_fr
5. jún 2009

Ahojte,

maly mi nejako prestavil klavesnicu, takze ked tukam niektore pismenka, tak mam namiesto nich cislice 😠
pise sa mi strasne zle, musim to dat pozriet Franckovi.

Vcera Jullian isiel do jasliciek s placom, ale ked som odisla tak ze s ukludnil a uz sa pekne zapojil a hral sa na dvore, no a dnes sa im uz predviedol. Tiez plakal ked sme tam isli, ale potom uz liezol vsade. Hovorili mi ucitelky, ze stale musi byt niekto za nim, pretoze je kaskader. No ja to viem, len oni to doteraz nevedeli, lebo sedel ako priklincovany a cakal na mna. Mam pocit ze si uz pomaly zvyka a to budu mat z neho radost.
Dnes som prvykrat po 15 mesiacoch bola sam na nakupe a to bol klud. Nikto mi nevyskakoval z kosika a nevyhadzoval produkty z kosika von.

Vladka ty si cislo 😀 😀

Prajem vam pekny vikend.

vladkaz1
6. jún 2009

jani no super ze si zvyka ... neboj sa casom sa bude chciet tam chodit ... 😉 sam od seba ... bude mu smutno za kamosmi..
Preco som cislo??? 😀
Aj tebe pekny vikend mojko 😵

bejca
6. jún 2009

ahojte 😵

tak my sa hasime z 11 tym zubkom 🙂 uz mame 3 tiu stolicku vonku este 4 ta a ideme na ocne 😝

Vladka no s tym tanierom 😅 😀 dobre 😉 len keby mal kto upratat potom 😉 a muz este ze to bere tak " sportovo " 😉

Lubi 😉 ale ved je Samko chlapec tak sa mu musia pacit podprsenky 😀 😉

Anika pekne si dala muzikovi 😉 a teda zavidim super nakup 😉 ale treba si radost spravit cas od casu 🙂

JAnka neboj Julianko si za chvilku zvykne a ucitelky budu smutne ze neni taky ako na zaciatku 😉 ale ja si myslim ze aj tam si Julianko vsetko popozera a tiez uz nebude tolko vymyslat 😉

a asi pojdeme na dovcu do Chorvatska alebo kam 😅 ...este neviem ale dufam lebo tak nenapadne som muzikovi naznacila ze ved nan neni treba ist niekam daleko enem sem niekam co najblizsie a vraj uz nad tym uvazoval 😉 tak sa po tichucku tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 klop klop klop dufam ze to bude tak 🙂

janka_fr
6. jún 2009

Ahojte,

Vladka no predsa kvoli tanieru 😀 neoplati sa ti takto vytacat, potom si len zbytocne robotu spravis.

Beji no super, Petkovi sa bude velmi pacit a aj mu to pomoze ak ma este problemy s ekzemom.Ako ste teraz na tom??Nas Jullian to ma teraz zase horsie,ked sme boli pri oceane tak v pohode nic nemal ale akonahle sme tu doma tak sa mu to zhorsi.Mame strasne tvrdu vodu.
Beji no neviem ci ked sa tam udomacni a vsetko okuka, ze bude lepsie, pretoze doma je okukany dost a lezie vsade.Najnovsie vie vyliezt sam na stolicku a z nej mi vzdy vylezie na stol. Dnes sme boli akurat pozerat normalnu postel pre neho, lebo uz asi 3x sa snazil vyliezt z postielky sam.On si da nohu hore a vytiahne sa na rukach, keby som nebola pri nom tak vypadne 🙄 . Takze nerobim si iluzie ze v jasliach bude kludnejsi.

Este blahozelam k zubku a my stale len 4 😅. Dnes sa bol dat Franck ostrihat a maly mal par vlaskov dlhych tak ked sme tam uz boli sme ho dali ostrihat. Drzal ani sa nepohol.Takze mame prve strihanie za sebou.

bejca
6. jún 2009

JAnka no my klop klop nemame ziadne problemy - len sem tam nejaky fliacika lebo tak ale inak v pohode 😉 ale chcela by som ist koli muzovi ten ma problemy sem tam viac sem tam menej ...tak nech by sa " vyčvachtal " 😀 adakujem ze gratulaciu 😵 a vy ak mate take problemy mate stastie ze mate moznost len tak " vybehnut " k moru 😉 a hlavne ze tvoj muzik je taky ze ide v pohode 😉 ale ja verim ze len raz to bude take ho tam dostat a potom snad to uz pojde v pohode 😅 🙂 a v jaslickach ved si platite tak budu davat vacsi pozor teda 😉 ale ako citam tak je pekne vymyselny 🙂 nas Petko tiez lezie vsade kam sa da ale este na stolicku nie 🙂 aj ked verim ze problem by v tom nemal 😀

azuzi
6. jún 2009

Zdravim Vas kocky, Bejca gratulujeme k stolicke 🙂 🙂 , Janka tak Julianko sikovný ked vie v 😀 vyliezt z postielky 😀 😀 . Inak aj nas Martinko raz vypadol z nej mal to vtedy na strednej polohe a nikto nevie ako sa to stalo, len sedel vedla postielky ked mama prisla do izby 😀 😀 . Nastastie sa nic nestalo.
Inak my zajtra oslavujeme jeden rocik, a Bejca ako si pripominala fotky tak som hned isla hladat fotak, ja som riadny lenivec co sa tyka fotenia 😀 😀 .
Tak slubujem ze nieco pridam, pozvali sme aj svokrovcov a brata manzela tak dufame ze pridu, lebo som kupila 3 kilo masa 😀 😀 .
Inak na buduci tyzden uz ideme na dome montovat kuchynu, tak mozno buduci tyzden uz sa bude dat aj varit, no uvidime 🙂 🙂