Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
12. sep 2009

ahojte annika dakujem uz lepsie mame jarmok tak neni casu na nic.. a vy ako? uz mas vsetko popratane?

annika
12. sep 2009

Joj, Vladka, ani mi nehovor nič! U sme ako tak ubytovaní, kríže necítim, nohy detto, hlava ako dinamit, hneď mi vybuchne... zajtra už bude lepšie...asi...deckám sa páči, len tu máme satelit, nie digi a máme iné programy a chýba im pár programov, ale si zvyknú určite...
Vladka, jarmok, čo??? Aj u vás je veselo, nech sa zabávajte , burčiak len přiměrene!!!!potom hlava bolí!!!Bacha!!!xixixixixixi

azuzi
13. sep 2009

Pozdravujem Vas vsetky, Annika a to ako dlho idete byt prec z domu?
Vladka aj my mame radvansky jarmok - manzel povedal, ze hotove Rio, vsade same kolotoce, stanky s obcerstvenim a trochu aj stankov, ale len take stylove doplnky do domu, koberceky, zastery, ozdoby ale ziadna cina a pod.
Marrtinko to so m,nou trochu zvladol, aj si trosku poplakal, lebo vela ludi nanho. 😉 😉 .
Raz som sa aj ja mierne pripila z burciaku na vyske, no horsie od alkoholu mi veru este nebolo 😀 😀 . Mal to na svedomi moj manzel 😀 😀 .

annika
13. sep 2009

Ahoj, Azuzi! Dĺžka pobytu...No to závisí od majtrov, od manžela a od financií...Do Vianoc??? 😅 😅 😅 Nevieme...
Dnes už bolo lepšie, už som aj našla niečo, čo som práve hľadala...xixixixi Aj poobede sme skočili k priateľom, mali hody a kačicu na večeru...joj!!! môj žlčník...

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vladkaz1
14. sep 2009

ahojte prave som dovarila brindzove halusky so slaninku .. jaj som nejaka utapnuta je mi zle od zaludka pockam na menzes a ked nie tak si pojdem kupit test ale pochybujem ze by som bola tak rychlo tehotna dufam ze zas nebudeme chory lebo sa to s nami v poslednej dobe len vlecie .. teraz klop klop nikdo .. 🙂
Azuzi aj my sme mali taky ze vsetko mozne chcela som pre malu taku drevennu stolicku a stolik na kreslenie rucne vyrezavane ale bolo to neskutocne drahe .. to jej mozem kupit hotove v asku alebo kde .. a malovane za menej penazi .. inak som si nic nekupila ved sme lietali hore dole navstevy sme mali a kopec penazi pominali na kolotococh pre malu ,jeden balon ze 6E 😝 no hruza ..
Annika juj budem na vas mysliet ,to vam idu robit aj nieco ine okrem okien ked tak dlho to bude trvat? 😕

annika
14. sep 2009

Ahoj Vladka, áno idú. Strechu meníme, zateplujeme, krb robíme vo vnútri vymalovať treba, dvere vymieňať a nejaké opravy v kuchyni a v detských izbách...uff..zatial tolko..
ja som minule kúpila v Kauflande takú detskú stoličku a stolík, ale neviem ako to vyzerá, lebo som to ešte nevybalila. A asi to nechám na Vianoce...xixixixi lebo tu nemáme tolo miesta teraz...

vladkaz1
14. sep 2009

aha annika no nezavidim ,ale budete mat nadherny domcurik a rovno pod stromcek 😵 😵 😵 😵 a kde budete byvat do vianoc? nejako mi to uslo prepac

azuzi
14. sep 2009

No Annika, nezavidim Ti ani trochu, ja som si uzila provizorium u nasich, aj ked na nieco to bolo dobre, hlavne mamina pomohla s malym, ale teraz sme uz radi, ze sme vo svojom, hlavne nech Va,m vyjde ten termin ze do Vianoc 🙂 🙂 , lebo aj my sme mali najskor termin do Vianoc, a potom bolo z toho nasledovne leto, teoreticky, by ste to mohli aj vy tak mat, vsak do kempu pridu az v lete 😉 😉 . 😉
Juj ale nechcem Ta rozculovat 🙂 🙂
Vladka, aj mne byva tazko od halusiek, varim ich teraz iba obcas. 🙂 🙂

doublemamca
14. sep 2009

dievcata neviete nahodou ake su hranicne hodnoty pre prietoky? my mame 0,7 a 0,55...je to ok?

annika
14. sep 2009

Vladka, pod stanom...xixixixixi! Nie! len srandujem! Máme taký rodinný kemp ako vedľa zamestnania aj súkromničíme trošku,, no a tam máme dom pre rekreantov a tu sme teraz...
Doublemamca, netuším aké musia byť tie hodnoty...to musí vedieť tvoj lekár. sorry. 😉
Azuzi, veru človek plánuje a pán boh zmení... 😅 😅 😅 ale do tej sezóny by sme to mali stihnúť... 😵
Zajtra ideme na zabíjačku k mojim rodičom...celodenný program....len aby počasie vydržalo...

vladkaz1
14. sep 2009

Annika nesranduj pod stanom by bolo sice fajn ale nie do vianoc 😀 , jaj tak budete mat taku dlhodobu dovolenku .. no budem na teba velmi velmi mysliet nech vsetko dobre postavia majstri 🙂

bejca
15. sep 2009

no tak jarmok sme mali konecne s trochu lepsiem pocasim 😉 vacsinou v poslednej dobe prsi a je zima 😝 ale teraz sme mali pekny cas ze Vladka 🙂 prezrali sme sa 🙂 pokupili Petkovi vselico 😵 a teda aj kolotoce si uzil 🙂 bolo super 😉 a uz sme znovu zacali chodit plavat 😵

Anika juuuuuuuuuuuj tak to vy ako keby ste pomaluc ely novy dom robili 😉 ale ved budete mat krasne , teplo a novo 😉 nejako vydrzite 😉

Azuzi u nas je velmi vela stankov aj s rucnymi vecami a aj kovaci a drevene veci no vselicoho a aj stanky s ciganskou a pod😉 ale ja milujem jarmok 😵 a verim ti ze ste radi ze ste vo svojom 😵 sa vam super byva coooo 😉

Vladka a ako usko Luckine ??? a pozeram ze uz snazilkujete 😉 drzim palceky 😵

annika
15. sep 2009

Jejj, Bejca, a pre seba čo si si kúpila pekného?????
My budeme mať jarmok o dva týždne!!! Ale manžel práve vtedy má iné programy a plány... 😖 tak neviem ako budeme .... 😒
Ozaj, Vladka!§ Už ti tam svieti "snž"!!!jupíííí!!!! držíme palčeky!!! 😉 😉 😉
Mňa tá zabíjačka dnes poriadne "zabíjala" o energiu...hoci sme dosť skoro skončili, ale celý deň sme mali rozhádzaný... asi idme už aj spinkať...dobrú!!!

mima07
15. sep 2009

caute kočky
bei mnam ciganska ale kvoli tomu sa trepat na jarmok eee 😀
annika obdivujem ja by som sa v bojovych podmienkach asi zblaznila sak uz nie som ziadna mladica 😀 😀 super ze o 2 tyzdne bude v ds jarmok asi sa nasackujem k fotrovi 😀 😀 on vie aj varit tak sa pozvem na obed a mozem skocit aj na tu cigansku 🙂

annika
16. sep 2009

Mima, ahoj! Ty máš otca tu v Dunajskej????

vladkaz1
16. sep 2009

Beji super ,my sme moc nekupovali cigansku dala som si jednu kuraciu jeden den a bravcovu druhy obe nestali za nic otras tak som doma robila steaky ...ved to boli huzvy fuj ,, neviem ci sme mali iba my taku smolu ..

A co si pokupovala?
Ja som zhanala z dreva stolik a stolicku pre malu ,nic som nenasla mali za 7E stolicku ale nepacila sa mi ze nebola ani opacovana len vyrezavana a to by si mohla mala nejaku triesku zapchnut .. som chcela taku lespiu a co sa mi pacilo stalo do 30e TO SA MI UZ ZDALO VELA ..

Annika prosimta kde si kupovala ten stolik a stolicku a kolko stala ak mozes poradit?diki

Mima ako sa mate ? uzite si u ocina jarmok ..urcite vam bude dobre v kruhu rodiny .. my sme vcera boli na
obede u mami nas pozvala na rezne so salatom a potom ze mam chudnut 😅
zuzi ja som vas obdivovala tak ako Anniku zvaldi ste to bravurne s domcekom .. neviem si to predstavit pretoze ja nemam trpezlivost uz som spominala ze ja chcem vsetko hned a to sa neda.. a z halusiek mi bolo teda riadne tazsko
😝

zab37
16. sep 2009

ahojte, píšem sem prvý krát. mám37 a pred chvíľkou som sa zúfalá vrátila od lekára 😢 mám 2 krásnych zdravých synov (16,13) a hrooozne sme túžili po ďalšom bábätku. pred týždňom som v 19tt potratila. hrozný pocit ☹ ......
dnes mi lekár mi povedal, že nemám chcieť nasilu to čo nejde. môj vek a potrat neveštia nič dobré... stále sa pozerám okolo seba a vidím a poznám ženy, ktoré vo vyššom veku majú alebo čakajú dieťatko. toľko argumentov na moje prípadné ďalšie tehotenstvo som dnes počula...
nemá niektorá z vás podobné skúsenosti?

mima07
16. sep 2009

annika ano mam otca v ds
zab ja si myslim ze 1 potrat este nic neznamena a 37 zase nie je nejaky vysoky vek. A vedia preco si potratila vsetko bolo ok? Ja si myslim ze ak babo chces tak to este skus . Drzim paste

zab37
16. sep 2009

ahoj mima,
málo plodovej vody-oligohydramion. nestihla som ísť ani na špeciálne vyšetrenie do Bratislavy. stále mi doktor hovoril že dieťatko je o.k. toho som sa držala, ale asi som nemala. stále som verila, že to bude dobré...ale málo plodovej vody nie je nič dobré.

neviem. ked som prišla na pohotovosť mala som silné bolesti, kontrakcie, ale bábatko žilo. asi o 10min som ho stratila.... 😢 neviem si predstaviť zažiť to znovu. práve som dieťatko začala cítiť.
tá túžba je taká silná. naozaj budem o tom silno premýšľať, nechcem sa vzdať. aj ked... je to teraz také čerstvé.
ďakujem ti za odpoveď a povzbudenie

annika
16. sep 2009

Vladka, V KAuflande pred týždňom a stálo to nejakých 24 eur, dve stoličky a stôl k tomu, ale som to ešte nevybalila, neviem aké sú...
Zabka, je to smutné, čo sa ti stalo... ☹ ☹ ☹ veru život je krutý niekedy ☹ ☹ ☹ ale máš ešte šancu, veď si mladá, do 40-ky kludne a aj neskoršie!!! 19 tt je okolo odberu plodovej vody, nie? Bola si na tom? ALe teraz už je to jedno,je mi strašne ľúto, drž sa, moja!!!! 😕 😕 😕 A ostaň u nás v téme, budeme sa tešíť!!! 😉

bejca
16. sep 2009

Anika ved na jarmok mozes vybehnut aj tak nie 😵 a pekne si to uzite 😉

Mima ja cigansku milujem ale len na jarmoku 😀 mne to straaaaaaaaaaasne voni ja musim a aj keby som si " nohy " mala dolamat 😉 doma neni taka 😀

Vladka no tak 30 euro sa aj mne zda moc ... my sme len take drobnosti kupovali - dreveneho konika , vlacik a taku kacicku na palicke a chrobacika s vrtulkou a tak 😉

my sme si kupili novu zaclonu do detskej a do obyvacky 😉

Zab ☹ je mi velmi luto ca sa ti prihodilo ☹ asi to nedokazeme ani pochopit a ako sa hovori nam sa inak pise a rozprava ale je ine to zazit 😅 😒 ale isto by som to skusila znovu 😉 a aj ti povedali preco si mala malo plodovej vody ??? ja tomu nerozumiem sice ale mne hned moja doki ako zistila ze som tehu kazala pit tusim ale 5 litrov tekutin denne 😅 klamala by som ci presne 5 mozno 4 ale viem ze som vzdy uz ledva do vecera dopijala 😝 ale netusim ci to ma na to vpliv 😅 co sa tyka veku ja som mala 37 ked som porodila prveho chlapceka a teraz by som rada znovu zostat tehu 😉 tak ak sa ti chce zostan s nami a budeme snazilkovat spolu aj s Vladkou a snad sa nam podari vsetkym zostat tehu a mat lahky porod 😉 a krasne babatka 😉 cmuk

vladkaz1
16. sep 2009

Beji lepsie si to napisat veru nemohla super 😉

annika
17. sep 2009

A my s Robkom Vám budeme fandiť.... 😉 😉 😉 😉 Ako sa to hovorí? Psychycká podpra... cmuk!
Beji, ja som s klobáskami takto ako ty cigánskou.... tá vôňa!!!!!! mňami!
Ja sa chystám sobotu do ikei, nejakú policovú zostavu do kúpelky by som potrebovala a tiež záclony do spálne, máme tam reluxu, ale aj lampu velikú na ceste vonku.
😒 😒 😒 😒

annika
17. sep 2009

Lenže u mňa Ikea je polodenný program a pre Robka to zas nie je až také príťažlivé, že???

zab37
17. sep 2009

ahojte,
dakujem vám za povzbudivé slová, do 40tky?? to vážne? no môj doktor má iný názor, mám si uvedomiť množstvo vecí napr. koľko rokov budem mať ked moje dieťa 15?.... a rôzne iné... myslím že nemá dobrý pocit so starších tehuliek. ale ja sa vôbec na 37necítim, práve naopak. nezdá sa mi to dôležité. tak straaaašne by bolo milované aj moji synovia sa hrozne tešili. ten starší sa ma už včera pýtal, či budeme mať ešte bábatko 😉 bol hrozne zlatý....
neviem či som práve ja zapadla do tejto témy, hľadala som ženy v mojom veku, ale mám túto nepríjemnú skúsenosť, ktorú neželám nikomu. hrozne to bolí, som zúfalá a smutná a to hlavne preto lebo som všetko ,vložila ´ do radosti z bábatka, mimochodom malo to byť dievčatko o to to viac bolííí ☹

na amniocentéze som nebola, nechcela som lebo moje výsledky z krvi boli v poriadku. málo plodovej vody, no také niečo som počula vtedy prvý krát a znamená to, že dieťatko má málo priestoru a nemá veľa miesta na pohyb. pitie vody to neovplyvní. do 17tt bolo všetko o.k. hneď ako to zistil objednal ma do blavy, lenže to som už nestihla...
pozná niektorá z vás jonášovu metodu. ja som mala vyrátané pohlavie, ktoré mi vyšlo, aj keď....
pekný deň 😉

annika
17. sep 2009

Zabka, dcérka vás sleduje určite z nebíčka a drží vám palce!!!!som si v tom istá.Ja by som sa určite nebránila ďalšiemu tehotenstvu 😉 A začala by som to hľadaním nového gynekológa!!!! Ktorý má pochopenie voči "zrelým" ženám!!! 😉 😉 😉

annika
17. sep 2009

A ešte niečo, ja som najviac vychutnávala práve to tretie tehulkovanie, pôrod som považovala za zázrak a syna zbožňujem viac ako by sa malo.... 😉

lubii
17. sep 2009

Ahojte dievčatá,ako sa máte? 😉

Zab vitaj.Je to veľmi smutné,čo sa ti stalo ☹ .Je mi to ľúto. Ale naozaj to nevzdávaj a ako Annika hovorí,vymeň gynekológa. Ja som sa tiež na začiatku bála, že budú mať výhrady k môjmu veku, ale boli úplne v pohode. Ešte sestrička mi s úsmevom od ucha k uchu povedala, že jéééj, už ste tu dnes druhá štyridsiatnička tehotná a tej prvej sme našli dvojičky 😵

Mima,ako sa ti drí v práci? A čo Alexík?Zvykol si na jasličky?

janka_fr
17. sep 2009

Ahojte,

Zab vitaj. Je mi velmi luto co sa ti stalo. Ako uz kocky pisali vyssie, nevzdavaj to. Moja sesterka minuly rok v juli potratila v 6 mesiaci a tak isto mala malo plodovej vody. Vtedy mala 35 rokov. Dnes sa tesi z nadhernej dcerky, ktora sa jej narodila teraz v auguste. Takze to nevzdavaj a 37 predsa nie je tak strasne vysoky vek, ja by som chcela vidiet toho gynekologa co by tu vravel u nas mamickam , pretoze tu ma velmi vela zien dietatko v tomto veku. Drzim ti palceky.

Kocky ja sa snad ani na Slovensko nedostanem ☹ . Prve listky mi prepadli(skyeurope) a dnes mi Franck kupil listky na 29.9 a vecer nam prisiel mail, ze letenka je zrusena a peniaze nam poslu na ucet naspat.No ide ma porazit, nechapem preco, zajtra im musime zavolat kvoli comu vlastne.

Malinky v pohodicke v jaslickach, sice ked odchadzam tak place ale ze potom je uz dobre. Dnes som prisla pre neho a taky bol srandovny, navliekli ho do japonskeho oblecenia, robili pre nich nejaky program. Budeme mat aj foto tak potom ich hodim na net.

Jooooj tak by som si dala kuraciu cigansku a aj burciacik mnaaaaaam.

bejca
17. sep 2009

Anika ja si myslim ze Robko si v Ikee pobeha a je tam aj pre deti to oddelenie tak sa pohra 😉 a dakujeme za podporu 😉

Zab isto zmen dokiho 😉 a drzime palce 😵 inak odkial si presne ?? ak chces napis ak nie necmusis 😉 alebo do IP 🙂

Lubii aj vy vitajte 😵 aka si vesela 😉 co mate inak nove 😵

JAnka waw teda s tymi letenkami 😕 😅 no som zvedava co ti povedia ked zavolate .... a tesim sa ak pridete a najdete si chvilku tak sa mozme stretnut 😉 som rada ze jaslicky su v pohode 😵 tesim na fotecky 🙂

my sme oki klop klop 🙂 chodime uz znova plavat tak som rada 😵
dobru nocku 🙂