Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
29. okt 2009

a zabudla som posielame vsetkym cmuk 😉

annika
29. okt 2009

Juj, Azuzi, je to raz dva, čo? človek si ani nevie predísť tie destké výmysly...
Posiela cmuk Martinkovi!
😀 No 😀 ,dnes som mala deň aj ja...-- 😅 -- 😅 Naraz absolvovať zubného lekára a gynekológa....ufff....zubárovi som musela zase na vyčistenie toho zubu, z ktorého mi minulý týžde§ vybral nerv...zase to začalo bolieť...no ja nechápem ako to môže bolieť, keď tam nemám nervy...takže zase injekcia, lebo bez toho by som asi bola zomrela...ufff. No a večer som ešte mala termín u gyneológa, nejaká mykóza zase, dotala som Klion tabletku na 10 dní...ufff... no a teraz tu sedím a čo pozerám??? Ordináciu v Ružovej záhrade....
Iná téma: Chystáme sa vo velkom na narodeniny Robkove...Budeme dosť, ani neviem kolkí... synovci s kamarátkami...len neviem či všetci donesú svoje...
Zajtra ideme piecť s ANkou tortičku...aj som si objednala plus jednu, istota je istota,že?xixixixi...
NOa dnes som zháňala ešte darčeky v Dráčiku, bola som tam s Robkom, no hororrr, on si sadol na taký bicykel a normálne sa vybicykloval z obchodu...ani to nepípalo...ufff...
Bejca, idem pozrieť to video! Pusinku sme dostali, ďakujeme, aj my posielame Vám!!!!

janka_fr
29. okt 2009

Ahojte,

Azuzi hlavne ze sa nic nestalo.

Beji jeeej, fotky som si pozrela a clovek aj zabudol aky boli malilinki. No ten kalendar to nie je ze tam das len foto, ale musis si ho cely poskladat a nie je free. Inac keby si chcela, tak jedna kocka vytvorila free kalendar, je to uplne cisty dizajn a tam naozaj staci ak das len fotku. Ja by som ti aj mohla urobit kalendar ale bol by taky isty ako ten moj, lebo este budem robit sesterke a kamoske. Musela by si mi ale poslat 12 foto original velkost, co najlepsiu kvalitu.

bejca
30. okt 2009

Anika no teda ty si rozbehana 😀 drzim palce nech uz tie zuby nebolia a nech mykoza rychlo je fuc 😉 dakujeme za cmuk 😵 a vy uz ozaj budete mat dva roky waaaaaaaaaaaaw velmi rychlo to ubieha 😕

JAnka dik 🙂 si zlata ale ja si spravim asi vo fottolabe 😉 a to video ma aj zvuk taka pekna melodia tam hra 😉 a dakujem 😵 veru leti to hrozne rychlo 🙄 😕

annika
30. okt 2009

Bejca, m§a to furt vyhadzuje, polovicu stiahne, potom fuč...aj s internetom.... Už som to skúšala trikrát... ale polovicu som videla, bože ten Peťko bol taký maličký????Krááásn princ!
Zub ešte stále je citlivý, neviem hrýzť na tej strane 😝 😝 😝 ale dnes som si ešte nedala Ibalgin...aj to je niečo!!!!
Ja asi idem hajať, teraz odišla segra so švagrom, oni zajtra majú iný program, tak dnes prišli zagratulovať malému...Bože, zajtra rodím..... xixixixixixi

vladkaz1
31. okt 2009

Annika ,no aj ja som na tom podobne mam mykozu ide ma porazit som strasne precitlivela pritom hygiena je u mna na prvom mieste ,doktor povedal ze aj so spodneho pradla moze byt ze sa mam vyhybat krajkovym veciam ze len bavlnu lebo lieky mi nemoze dat do 12 teho tyzdna tak trpim ..hruza 😝
Inak vsetko v poho Beji dik za opytanie nepriberam chudnem ,som slaba ale drzim sa 🙂

annika
31. okt 2009

Vladka, tak sme na tom podobne, ako vždy....xixixixixi 😅 😅 😅 Mám nápad! Držme sa !!!!xxixixixixixi 😅
Pred dvoma rokmi to bolo horšie..aj to sme vydržali...sme super baby!!!!!!!

lubii
31. okt 2009

na mykoźu dievčatá nemáte papať sladkosti 😝 , čo je u mňa veľmi ťažké 😀 Ja som mala posledný krát zápal močových ciest niekedy pred 5 rokmi. Ono to síce nie je gynekologické, ale trochu to spolu súvisí. Nemohla som ani spať, lebo, lebo ma štípalo a furt ma nutkalo.Tak som si sadla v nocina záchod s knižkou a vypila som vtedy za dve hodiny určite viac ako 5litrov vody a kontinuálne som aj cikal 😀 . prešlo mi to asi za tie dve hodiny a odvtedu mám pokoj. A to predtým som to mala dvakrát do roka

lubii
31. okt 2009

hľadala som niečo o pití vody, bo som to niekedy čítala, že to pomáha pri veľa chorobách aj pri bolestiach hlavy, ale našla som len toto. A veaj to super pomáha, neskúšala som, ale poznám pár ľudí čo áno a veľmi si pochvaľujú 😉
http://www.bukera.sk/voda/derivacne-kupele-prin...

vladkaz1
31. okt 2009

Lubi no ja sa prinutit vypit tolko vody 😔 ☹ , ja vypijem max. za den pol litra a to je velka chyba ja viem .. 😝

bejca
31. okt 2009

Robkovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k narodeninkam dnesnym 🙂 😵 cmuky cmuky cmuk 🙂 cakame na fotky 🙂

Vladka moja tak sa drzkaj a hladkaj chrobacika 😵 s tou mykozou mi to je luto ale ja ked som to mavala tiez mi doki kazal aby som sa moc neumyvala 😉 iba cistou vodou 😉 nech sa ti cim skor polavi 😵

Lubi s tou vodou mozem potvrdit tu bolest hlavy leo ked som bola tehu som musela velmi vela stale pit a vtedy ma hlava nebolela 😉

janka_fr
31. okt 2009

Ahojte,

Annika aj ja prajem Robkovi vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵

Lubi ja som tiez mavala velmi casto problemy s mocovym mechurom, niekedy aj 4x do roka 😝 Ked to na mna prislo tak vtedy som pila jak o dusu urologicky caj a len vtedy sa mi podarilo vypit vela vody, inac pijem velmi malo. Musim si zaklopat ale odkedy som bola tehu tak sa mi to este ani raz neopakovalo.

Vladi drzim palceky nech ti to cim skor prejde a uz si len uzivas pekne tehu 😉

lubii
31. okt 2009

keď sa vám chce,kuknite si toto video 😉
http://www.mustwatch.cz/film/food-matters/

annika
1. nov 2009

Ahojteee!!!!
V mene Robkovom, ďakujeme za gratulácie!!!! 🙂 🙂 🙂 Narodeniny boli supeeer! Dobre sme sa pobavili ,no ale večer som už bola unavená ako kôň...No a dnes sa malý zobudil ráno, išiel do obývačky a hľadal zase "tojtu.."..
DOstal samé hračky, gitaru, autá, Bosch vŕtačku, Thomas mašínku....kuk fotky, už to mám zdokumentované... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
1. nov 2009

Janka vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k dnesnym narodeninkam vela lasky , stastia , spokojnosti a vset ko co si tajne zelas nech sa ti splni 😵 posielame s Petkom cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵

Anika super ze ste sa mali super 😵 a oslava ako pozeram dopadla super 😵 Robko je uzasny a straaaasne zlaty 😵

vladkaz1
1. nov 2009

je Annika ja este dodacne s celeho srdca Robkovi vsetko najlepsie 😵

vladkaz1
1. nov 2009

Jaj´a uplne skvele foto som normalne citila tu super atmosku co ste mali skvele 😀 ,aj torticky vizerali suprovo a Robko je riadny fesak aj my uz sa neviem dockat Lucka ma 13 teho sak viete a oslavu cez viikend ako bude a tortu sa pokupim doma cerstvu 😀 ,darceky este nemame uvidime co nam padne do oka 🙂

bejca
1. nov 2009

Vladka tebe ako krasne tie tyzdne pribudaju 😵

lubii
1. nov 2009

Annika 😵 ,krásne fotky 😵 😵 😵 .Gratulujem Robkovi, ale hlavne tebe 😵 😵 😵

Aj Janka má dnes narodky??? Gratulujeeeem 😵

mima07
1. nov 2009

caute
robkovi dodatocne gratulujeme 🙂 pekny a hlavne aky velky chlapec je z neho 😲 annika nechces este jedno babeno sak tebe to len prospieva len mladnes pri nom 😲 😉 a pozeram ze ste to mali ako predcasne vianoce
😀 😀
janke aj ja gratulujem

annika
2. nov 2009

Díky kočky! Nechváľte ma už toľko,prosím, lebo budem namyslenááá!!!! 😅 😅 😅 😅 😅
Janke posielame aj my pusinku, CMUKKKK, to som vedela, že si škorpionka, ale že skoro jeden deň máš narodky s 😉 Robkom...

vladkaz1
2. nov 2009

Annika ale si zasluzis tak preco nechvalit ty nebudes namyslena a veru dobre to padne ta pochvala nie?
Je jani aj ja sa pripajam vseeeetko naj ... dnes chcem spravit plan kedy oslava co kupit a ako ... 😀
Beji dakujem pribuda veru skoda ze ja to nevidim tam v pase mne to neukazuje tyzdne ..no a uz mam aj knizku som vam ale tusim uz hovorila 🙂

janka_fr
2. nov 2009

Ahojte,

dodatocne vsetko najlepsie Robkovi k narodeninam 😵 . Vidim ze mate velkeho pomocnika a vas dom bude teraz coskoro hotovy 😉 . Teda fakt to mal Robko taku predvianocnu predpripravu 😉 Krasnu tortu ste mali.

Dakujem vam za blahozelanie 🙂

annika
2. nov 2009

AJ my Ďakujeme, JAnka!!!! Cmuk!!! 😉 😉 😉

bejca
5. nov 2009

haloooooooooooooooooo uz sme na tretej straneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😕 😕 😕 😕 😕 😕

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉

no ja mam doma pech 😝 Petko je ako dive vajco a nic nestiham + stale sa jeduje 😝 no veselo mame 😅 a este aj to pocasie do toho no hruuuuuuuuza 😀

dufam ze vy sa mate super 😵

annika
6. nov 2009

Ahoj, Beji!!!!My sa máme dobre, len máme nejak fofrové dni, ja som ani netušila, že tie Robkove narodeniny zmobilizujú tolko ľudí...skoro každý deň sme mali návštevu, a teraz som na tie návštevy sama, manželík pracuje až do večera, no a boli aj iné problémy,takže som sa k počítaču velmi nedostala... ale myslím na vás a večer pred spaním vždy si prečítam alebo pozrem našu tému, no ale neviem z toho môjho telefónu poslať príspevok, nejak mi to nejde...
😒 😒 😒 😒

annika
6. nov 2009

A Petulkovi posielame pusu, aby sa nejedoval tolko..... 😉 😉 😉 a aby poslúchal maminku a ocka... 😀 😀 😀

vladkaz1
6. nov 2009

ahojte beji aj my mame taku doma ako Petko rychla rota ja tomu hovorim 😀 ani pohnut ani nic spravit .. ale nejako v poslednej dobe vsetko flakam ...
neboj bude lepsie ,vcera som vyhodila dudle ,lebo sa malej robi predkus ,zatial som to vysvetlila tak ze zobral havo a bere to vzdy sa opyta havo??? maminka dudinkuje ??? ano Lucka havo .. hmm dobje .. maminka no ale len od vcera tak som dnes zvedava na tej cirkus pri poobednom spanku ..
Annika a uz byvate ???? Aj nas to caka tie oslavy na buduci tyzden .. a este nemame kupene darceky veru 😅 , neni casu 😀

annika
6. nov 2009

Joj, Vladka, ja sa pamätám na Gabinu, tiež bola závislá na dudlíku, tiež som jej to vyhodila, no ale keď sa nám narodila Anka, tak Gabina potajomky si furt ukradla Ankine dudlíky , schovala sa do izby a tam tich cmúľala.... joj, to bolo dáááávno.... 😉 😉 😉 Takže bacha na to, Vladi!!!

vladkaz1
6. nov 2009

no nema mat uz kde Annika schovaty vsetko som prekutrala a vysmarila bud alebo vydzime vcera zaspala super aj bez dudky ..
Jaj to su casy ked spominas ze? boze Annika mne sa nechce verit tomu ako tie nase deti rastu ved mala bude mat 2 roky tot som rodila a budem znova zas .. to je neskutocne .. jak to leti ..