Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
6. jan 2010

Je dakujem kocky ...velmi
Annika uzite si ja by som isla hned ... len nemozeme ..
Bola som si kupit magnezko a v tescu mali akciu na drigovice pre malu z flisu teplucke za 1E ,65 .. no jaks a tesim jak blazon ma 3 farby ruzovu cervenu a sedu som zobrala na von staci 😵

vladkaz1
6. jan 2010

Je dakujem kocky ...velmi
Annika uzite si ja by som isla hned ... len nemozeme ..
Bola som si kupit magnezko a v tescu mali akciu na drigovice pre malu z flisu teplucke za 1E ,65 .. no jak s
a tesim jak blazon ma 3 farby ruzovu cervenu a sedu som zobrala na von staci 😵

janka_fr
6. jan 2010

Annika prijemnu dovolenku 🙂

Vladi to bol teda sen 😝 . To je dobre, ze mas vysledky super.

U nas dnes zacali velke vypredaje, tak v sobotu pojdeme aj my minat.

vladkaz1
6. jan 2010

jani dik 😵 vypredaje zavidim isla by som hned 😀

l.lara
7. jan 2010

ahojte 🙂

annika, tak tomu sa hovori darcek! lyzovacka a welnes pobyt.vyborny napad, uz som aj vravela muzickovi, ci by sme na rok nesli aj my 😀 my sice nelyzujeme, ale ostatne by som brala 😎 prajem prijemny pobyt 😵

vladka, tesim sa, ze mas AFP v poriadku 🙂 a hrozne sny mavam obcas aj ja. vacsinou sa mi sniva, ze som niekde vysoko, odkial sa neda dostat bezpecne na zem 😀 alebo ze niekto vypadne z okna a pod. nastastie take sa mi snivalo iba 2x. ktovie, co to znamena. ak to teda vobec nieco znamena 🙂

jani, no akurat na takych miestach mame ten ekzem 😒 keby na ruke, na nohe ale na tvari..hmm.. 😔 je dobre, ze uz mas vychytane, co ti na to zabera. 😵 dufam, ze aj ja sa raz k tomu dostanem 🙂 ..a vypredaje su super, uzi si ich, ja asi tiez pojdem pozriet, ak by tie oci trosku presli.. 🙂

bejca
7. jan 2010

jaaaaaaaaaaaj bz som tiez isla na masaze a virivku a pod 😀

Janka len nevykupte vsetko 😵 😉

Lara neboj isto pridete na to co ti pomoze 😵

annika
8. jan 2010

Ahojjjky, holky!!! Hlásim sa z hotela!!! Všetko zatial je super,hotel je fkat pre rodín s detičkami,sú ústretoví, milý, aj sneží, malý teraz spí na izbe 😀 😀 😀 , manžel s dievčatami na Chopoku... posielame cmuk všetkým mamičkám a detičkám!!!!

janka_fr
8. jan 2010

Ahojte,

Annika tak super, pekne si uzite dovolenku.

Beji tentokrat sa musim krotit( mame na to velky dovod, len nechcem dopredu hovorit), ale teda tie zlavy su fakt velmi lakave.

azuzi
8. jan 2010

Annika a kde ze ste to ste z juznej alebo severnej strany Chopku?.
Inak u nas teraz prsi, aj ma to hneva tesila som sa ze trochu posnezi a ze vyberiem bezky, tak uvidime, ci este ostane kus snehu 😠 😠 .
Janka dnes som citala v nasich novinach, ze najlepsie sa zije vo Francuzsku, tak si si dobre vybrala, Slovensko je na 43.mieste 😉 😉. Ze vraj sa tu nudime, mame malo kultury a vysoke ceny na byvanie a nizke platy.
javascript:addEmoticon('😉','vBody')

bejca
8. jan 2010

Anika uzivajte si to veeeeeeeeeeelmi zavidim 😉

Janka no tak tu som bola co to kuk ale nic moc .....ako vzdy 😖

Azuzi aj u nas prsi 😝 a je po snehu ☹ este ze muz mal dovcu tak si sme si to s Petkom vcera a dnes uzili 🙂

tie co mate moznost ist na FB tam su fotky 😵 a tie co nemozu tak sa sup sup zaregistrovat na fotky a videa to je super 😵

lubii
8. jan 2010

Ahojte 😉

Pozdravujem Anniku na dovolenke 😵,užite si 😉

My sme sa dnes vrátili zo Slovenského Raja. Tam bolo krásne, plno snehu. A dnes sme prišli domov a tu prší ☹

Vladka, super, teším sa, že máš dobré výsledky 😉

Lara ☹ držím palce, aby si rýchlo našla, čo ti pomôže

Vladka, aj mne sa včera sníval taký blbý sen. Taký mafiánsky krvák

bejca
9. jan 2010

Lubi no teda super 😵 som rada ze vam bolo fajn a ze ste si uzili dovcu 🙂 my ideme - teda planujeme na buduci tyzden do terchovej 😉 vraj tam je tiez snehu tak dufam ze vydrzi 😅

annika
11. jan 2010

Ahojte!!§ Už sme domka, bolo nám fajn,len to počasie išlo dosť do okrajov..... fotky len neskoršie, nefunguje mi antivírusový program na novom laptopu, kde mám aj fotky. Teraz píšem zo starého, kde zas už nie je miesto na fotky...xixixixi ale najprv idem vykladať veci z tašiek...uff...
Azuzi, sever Chopok... ale neboli velmi nadšení s tými cenami...je to drahšie, než na Štrbe...
Bejca, držím vám palce, aby vám to vyšlo a aj to počasie nech máte lepšie... 😉 😉 😉

mima07
11. jan 2010

caute
dlho som sa neozvala ☹ ale citala som 😉
kedze patrim k mladsim rocnikom tak si nepamatam na co som chcela reagovat 😀
ja som mala cez vianoce ottka doma ale az tak som si ho neuzila stale niekam behal ☹ ale alex bol nadseny ze ma brachu doma a ked otchadzal tak som ho revajuceho a metajuceho niesla z letiska 😲 boli sme samozrejme stredobodom pozornosti
aj my by sme chceli ist niekam na lyzovacku ale neviem ani kam ani termin
asi budem aj ja sa musiet prihlasit na fb lebo sak nemam pristup k ziadnym fotkam ☹
jaj a kilogramy by som mala aj ja zacat riesit sak mam rest este z minuleho roka 😠
jani ty by si mohla poradit sak tebe sa pekne podarilo schudnut a cakam co za novinku mas 😉 nieco si myslim tak snad bude zo mna bosorka 😀
vladi pozeram ako ti to uteka ze 21t 😲

l.lara
11. jan 2010

ahojte,

prave som sa vratila od kozej, predpisala mi este jednu masticku, vecer si idem po nu. dufam, ze uz mi zaberie, lebo kozna povedala, ze nevie co so mnou.. ☹ bola som si u PL pre vymenny listok k ocnemu, aj tam sa chystam a v stredu alergologicka. snad niekto pomoze..uz to mam naozaj hrozne.. 🙄 ☹

ked sa zaregistrujete na FB, aj ja som tam, chystam sa tam vlozit este nejake fotky z oslavy 2. narodenin..

babulky a dakujem vam za podporu.. 🙂

annika
11. jan 2010

Lara, držím palce, aby to vyšlo tentokrát a aby sa ti to zlepšilo. 😔 😔 😔
Mima,ty zas máš super humor.... "kedze patrim k mladsim rocnikom tak si nepamatam na co som chcela reagovat"...xixixixi, no teda, si super!
Ja zas tu upratujem celý deň po mojom synovi, ktorý mi tu vylieva všade bublifuk...a mňa zas šlak trafí z toho bublifuku....
Vladka, že už 21 tt???? Však si mala nedávno len 7 tt...

vladkaz1
11. jan 2010

ahojte nemam moc casu v poslednej dobe vsetko je oki ,ano ubieha to mam uz 21 t. veru .. za chvilku je maj lasky cas a rodime 😀 pozdravujem vas! 😉

bejca
11. jan 2010

Mima super len sa zaregistruj ja to fakt ze vyuzivam na fotky a videa 😉 a teda super ze si mala Otka doma aj ked niekade stale behal 😉

Lara ja som zabudla pogratulovat vsetko najsamlepsie z celeho srdiecka tvojej princeznicke k dvom rocikom 😵 posielame pusinky a na fotecky sa tesime 😉 drzim palce aby ti pomohli uz konecne a nieco zabralo 😔

Anika super ze ste uz doma a zevam bolo fajn 😵 a dakujeme snad nam to vide 😅 😉

Vladka veru mas pravdu tak to rychlo leti ze to neni ani mozne 😅 ale uz sa tesime ako budes znovu " stresovat " pred porodom 😉

ako pise Vladka tak ani ja moc nestiham vposlednej dobe ... co uz narobime 😅 😉

ozi
12. jan 2010

čaute babuľky 😉

anika, to, že sa stretneme na MS, to je teda pekná náhodička, ja riešim umývačku, lebo mám pocit, že stále a dookola len riad umývam 😝 , potom fakt mám toho času málo, aj včera si ma tam už nezastihla, lebo ma čakala kopa riadu a potom detičky obriadiť a šup do postieľky

vladka, gratulujem k tomu, že čakáte chlapčeka a k dobrým výsledkom 😵

janka, Ty tajnostkárka 😎

bejca a kam idete? 😕

lara 😒, nepríjemné, tak nech sa Ti to dá do poriadku 😉

mima, to je super, že si mala Otka doma, len škoda, že tak krátko
kilá? tie riešim pomaly aj ja, ale nedietujem, keďže kojím, iba prestávam mlsať a dojedať po deťoch, tak uvidím ako to pôjde 😖

ozi
12. jan 2010

lara aj keď trochu neskôr - všetko naj Tvojej dcérke k narodkám 😵

annika
12. jan 2010

Lara! Pripájam sa ku gratulácii, všetko najlepšie dcérenke aj rodinke!!!! Nech Vám rastie malá do krásy a na potešenie celého okolia!!!! Cmuk!
Ozi, ahoj, ja riešim tiež, ani šajnu neviem, ktorú značku... 😖 😖 😖 Je toho strašne moc...viem len to, že chcem ten 12 súpravový...xixixixi a nie moc drahý, do tých 450 eur...
Vladka, držte sa, polovicu máš už za sebou....xixixixxi
Robko soplíkuje, neviem, ale asi z tých posledných zúbov je to, lebo všeeetko si trčí do pusinky, čo má v ruke...
😀 😀 😀 aj dialkový ovládač televízny...xixixiix

ozi
12. jan 2010

ani, ja tiež 60-tku šírku, asi Bosh, musí byť tichšia, asi tak 500 eur

potom daj vedieť akú si sa rozhodla, ja Ti tiež dám vedieť 😉

ozi
12. jan 2010

a Robkovi posielam pusinku, svine zuby furt trápia 😝

ozaj, som Ti zabudla, náš Samko je už zdravý a malej nič nebolo, to asi už zúbky 😉

l.lara
12. jan 2010

jeeej, zlate ste babulky, dakujeme za gratulacie 😵 😵 😵 ja som ani velmi oslavu nerobila. nemala som chut niekoho volat, kvoli tomu mojmu ksichtu 😀 ale hlavne ze tortu som robila takmer 3 dni. teraz ju vyzieram sama, muz je na sluzobke a dcera pride az zajtra.

annika vitaj doma.. 🙂 Robkovi posielame cmuk, nech zubky co najskor prestanu trapit.. 😵

beji, vam prajem, nech vam vyjde ta terchova. aj tam by som chcela raz ist.. 🙂

jeej lubi, aj vy ste boli na dovolenke.. super 🙂

co sa tyka umyvacky, my sme si kupili siemens, ale na to aka bola draha nie je dobra. uz robime, co mozme, filtre vymiename skoro ciste a stale ten riad nie je taky, aky by mal byt.. ☹ potom uz len rucne doumyvam..

ozi, ty musis mat frmol, pozeram ze dvojrocny chlapcek a polrocne babatko..ty naozaj nepotrebujes dietovat, sa musis riadne obracat.. 🙂

annika
12. jan 2010

Cmuk, všetkým, idem si pridávať fotky...hoci nový notbook stále nefunkčný, ale vyriešila som inak.
Lara, a ká stará je tá myčka siemens???? My asi ideme kupovať do Maďarska, či do Rakúska...pozreme si ceny, porovnáme...uvidíme...u nás je aj obchod ten Andrea Shop priamo, ale tie ceny sa mi nezdajú, sú oveľa vyššie, než na nete...

mima07
12. jan 2010

baby co ste na fb hodte mi do ip ako vas najdem ja amter 😀

ozi
13. jan 2010

bré ránko

lara, dík, ale paradoxne mi najviac niekedy dá zabrať ten najstarší 😀 , ale keď Saška začne loziť, to už bude iný frmol 😕

annika, my sme včera začali riešiť, či nedáme vstavanú, ale pozerám tie ceny a zdajú sa mi omnoho drahšie 😝 , tak neviem

a nakoniec kúpime asi u mm kamaráta, vraj bez DPH, tak uvidím, už len nájsť takú, ktorá by spĺňala moje požiadavky, ale neviem či takú vyrobili, keď je dáka super, tak cena je tiež super 😝

azuzi
13. jan 2010

Annika, fotky som kukla, tak ste si dufam fajn oddychli, aj ked snehu nevyzera ze by ste mali nejak vela. Ceny aj mna rozculuju ale co uz narobime. Zavdim svojim kolegom v Prahe, tam maju 40 cm snehu aj v meste a bezkuju sa tam v lesoparkoch, u nas sme total bez snehu 😠 😠.
Mima aj nas Samko aj ked je doma ako keby nebol v kuse na nete, alebo daco robi zatvoreny v izbe. Esteze mam Martinka. 🙂 🙂
Ozi ja som tiez nedavno kupovala umyvacku a mam elektrolux a som spokojna, umyva dobre, riad je spinavy, len ako ho nahodou zle ulozim. Ja som kupovala v polsku cez internet. Stala cca 12 000 na Sk. 🙂 🙂

l.lara
13. jan 2010

ahojte 🙂

to je sila.. sa mi zda, ze na tejto stranke to s tymi pravidlami niekedy prehanaju. zmazali mi fotku, ze na nej nie som ja.. 😠 mala som tam tu, ako mi mala zaspala na hrudniku a bola mi vidiet iba brada a usta..

pred chvilou som sa vratila od alergologicky, tak uz mam zakazane uplne vsetko + zatial mam dalsich 2 lekarov + kopec roznych odberov. chodim stale s malou, otec ju vzdy strazi, ked idem do ambulancie. dnes som chcela este aspon obvodaka doriesit, ale otec ma toho uz plne zuby. dnes a v piatok beha po lekaroch on, tak si to musim zariadit inak 😒

ozi, ja mam tiez najviac starosti s tou starsou.nenadarmo sa vravi: " mame deti, male starosti.........." 🙂

azuzi
13. jan 2010

lara skus sa pozaujimat na stravu podla krvnych skupin, ci by ti taka strava nepomohla.
Lebo zakazat vsetko to tiez nie je bohvieco 🙂 🙂