Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
10. dec 2007

ani nehovor, moja svokra ja blíženec, tak to viem....
ináč díky, moja,aj tebe prajem všetko naj naj najlepšie, vela dobrého zdravíčka, lebo to je teraz najdôležitejšie.

vladkaz1
10. dec 2007

a hlavne vela kludných noci nasim zlatíckam. 😉

ringyo
10. dec 2007

🙂 Vsetko naj,naj,naj v živote Vladkaz1 a annika!PA-PA!

annika
11. dec 2007

Ďakujem, Ringyo!
Ahojte všetci! Tak dnes sa cítim už o niečo lepšie, malý mi od polnoci prespal do tej šiestej, takže som aj ako tak vyspatá. Dnes musím už aj variť niečo, a upratovať, veď máme zahlásených viac návštev. Bože daj mi silu, aby som ešte tie návštevy nejak vydržala!!!!Ja mám rada ľudí, ale keď si sadnú a po tých dvoch hodinách ešte stááállleeee tu sedia...... 🙄 🙄 🙄 tak asi vyzerám vtedy ako ten ticker 🙄

annika
11. dec 2007

Halooo!!!! Kde ste všetci?????Ja sem chodím každú hodinu a nikto sa neozýva!!!

ringyo
11. dec 2007

😵 annika držím ti palce,aby si to nejako zvládla.PA-PA!

ellla
11. dec 2007

joj annika, tie navstevy ti nezavidim. aj my sme si odtrpeli svoje. najhorsie boli take, co sa ohlasili len 1 den dopredu alebo sa neohlasili vobec. ale vydrzali sme - pre pokoj v rodine. tak drzim tiez palce a pevne nervy, lebo ja som mala niekedy chut vypratat navstevu (hlavne svokru) 🙂

inak my sme tiez 2 dni celkom dobre spali, ale vzdy ked ho pochvalim, tak sa to zase pokazi. on v noci vobec neplace, ale ked ho to chyti, tak by dutkal aj kazde 2 hodiny a to je na 4-mesacne babo uz vela. vcera som precitala co sa dalo a zistila som, ze moj macko sa asi budi od hladu. pre takmer 8kg babo uz mliecko tolko energie neposkytuje. tak uvidime kolko este takto vydrzime - chcela som vylucne kojit do 1/2 roka - ale neviem ci to bude mozne. 😝

annika
12. dec 2007

No, predstav si, Ela, včera sme mali dokonca dve návštevy a z toho len jedna bola zahlásená. Takže od pol piatej do pol deviatej sme tu mali kopu ľudí, ktorých treba obskakovať. Chudák maličký, vždy sedel u niekoho iného,toľko o mojej výchove, čo sa týka nosenia na rukách... tak sme sa aj kúpali, že som tam mala vedľa seba ešte štyroch zvedavcov. No, hrúza!
O tom kojení, no ja to neviem, dcérky som kojila len do dvoch mesiacov. Možno by si mala začať mu dávať nejaké kaše detské, no s materským mliečkom. Asi sú už také v lekárni veď tie , čo nekoja, už dávajú od 4. mesiaca aj inú stravu, nie? Neviem, fakt. Opýtaj sa lekárky, keď ideš na poradňu.

bejca
12. dec 2007

ahojte mamulky 😀 prisli sme vas kuk a zasa prchame 😉 idem piect -aspon trosku aj ked som povodne vobec nechcela piect tak som si to rozmyslela a aspon linecke a strojcekove spravim dnes a asi aj pernicky a pred vianocami tie oplatky plnene a suhajdy 😉 aspon nieco aby bolo 😉tak mi ideme pracovat ale prideme kuk aspon na chvilku 😉 ked len precitat 😀 tak pismenkujte 😉

lauritka
12. dec 2007

zabudla som babule..vcera mi videl dutinku 5mm. 😅 daksi uzv 4.1

annika
12. dec 2007

Juuujjj!!!!!To je super, moja!!! Gratulujeme! Ďalšia tehulka medzi nami!!!!

bejca
12. dec 2007

lauritka gratulujeme a tesime sa na to ako budu tyzdne pribudat v tvojom pase 😉

bejca
12. dec 2007

my mame napecene 😝 ale krize ma bolia ako slak 🙄 ideme si lazkat a oddychnut 😔

vladkaz1
12. dec 2007

ahojte aj ja peciem este teraz 😝 uz sa mi nechce .Vsetko ma boli sakra.Annika no tie nastevy predstav si ze nasu malu z muzovejh strany bola pozriet len mama ani jeho sestra zaujem ziadny tak mna toto napriklad stve.Ale na druhu stranu keby mi mali doma sediet 5 hod. asi by som zosedivela.Tak este jeden plech a meme dopecene medovnicky .drzkajte sa.Laurika tesime sa stebou xixixi

lubii
12. dec 2007

Ahojte dievčatká.
Lauritka, gratulujeme a tešíme sa.
Ja som presne pred rokom absolvovala tiež prvý ultrazvuk.
A teraz môj chrobáčik tu spinká vedľa mňa v hojdačke a ja čakám kým tvrdo zaspí. Už tretí deň ho nevime večer uspať. Dnes už aspoň neplakal ale včera a predvčerom doslova reval aj na rukách a to sa mu nestávalo. Dnes sme o pol 12 pustili vysávač a tata povysával celú obývačku a maličký mi pri tom zaspal na rukách.
Annika, prajem veľa trpezlivosti, kým sa minú všetky návštevy

lubii
13. dec 2007

A ešte vás musím pochváliť dievčatá, aké ste šikovné. Nechceli by ste aj mne prísť napiecť koláčiky na vianoce??? 😵

bejca
13. dec 2007

vladka super takze aj ty uz mas napecene 😉 no ja este v piatok z kazdeho po jednej davke 😅 vcera som mala dost 😝 otras ako ma tie krize boleli 😝
a Lubii xixixi ved vies ze vlastne chutia najlepsie xixixiix sup sup pekne si napiect 😉 😀 a ako to tu pekne vomia sama vanilka 😀

vladkaz1
13. dec 2007

no ja idem este dnes robit linecke a rosteky 😀 beji verim ze ta bolia krize ja som neni uz tehu a bolia ma ties 😉

vladkaz1
14. dec 2007

ahojte dnes som musela utiect nasim robia nam ten výťah taky smrad mame v byte ze to je katastrofa.Same spalene zelezo .kde ste vsetci?

annika
14. dec 2007

Ahoj! Tak som už tu, doobeda mi neišlo forum, potom sme boli v meste a v škole s Robkom. Teraz sa napapal a spí. Dúúfam že aspoň hodinu pospinká. Včera sme oslavovali narodky, aj dcérka mala 14. Keby mi niekto vlani povie, že mi zagratuluje aj synček, tak asi ho vysmejem. Bože, tolko z toho sa zmenilo od vlaňajška...

vladkaz1
14. dec 2007

😀 😀 😀 ja som dnes bola taka prekvapena dostala som bukretu ruzi od manzela strasne ma potesil a kupil mi rifle 😀 😀 tak sa vytesujem.Ani mi nehovor ani by som si nepomyslela ze budeme mat uplne iny zivot

bejca
14. dec 2007

ahote mamulky 😉 no ved od vcera rana neisla kobyla 😀 a zacala ist tak cca pred 4 hodinkami xixixi tak tu ani nikto nemohol byt 😉 jkocky inak aktualne vsetko NAJLEPSIE k narodeninam 😉 cmuk cmuk cmuk xixixixixi

lubii
14. dec 2007

Ahojte, pred 10 minútami som uspala môjho drobca - na cice. Po 3 hodinách. Kde sa podelo moje dobré bábatko, čo pekne zaspávalo večer okolo 10 a budilo sa ráno okolo 8 ???

annika
15. dec 2007

Lubi, moja, my sme zaspali o pol druhej...ňTiež na cice a po štvorhodinovom mazlaní...Drž sa, aj my sa držíme!

vladkaz1
15. dec 2007

no tak mi sme dnes spinuskali od 10 do ranka do 5 😀

annika
15. dec 2007

Joj, čo by som dala, keby mi raz takto malý spával aspoň RAZ!

lubii
16. dec 2007

Ahojte, kde ste všetky? Určite pečiete. Aj my sme včera piekli medovníčky - resp. moja dcéra ma prinútila, lebo chcela piecť, ale v polke práce sa rozhodla, že sa jej už nechce, tak som to musela dokončiť. Tak som potom urobila ešte jednu dávku a zajtra môžem znova, lebo sme už polku zjedli.

Annika, takže vy ste so spaním ešte "lepší" ako my. Ale Samčo už mal taký pekný režim a pred týždňom sa mu úplne pokazil - nechápem.

vladkaz1
17. dec 2007

jej babulky tesim sa mame supis spanok aj dnes od 8 vecer do 5 do ranka a potom od 6 do 9 som taka odpocinuta idem piect 😀 posielam vsetkym drobcom bocanky. 😀

bejca
17. dec 2007

ahojte , dnes sme boli v meste pokupili zrejme posledne darceky a aj pobalili , cez vikend manzel opravil a spravil vsetko co bolo treba ,tak sa tesim , este od stredy zacnem upratovat pomalinku aby bolo vsetko porobene a postavit stromcek a bude vsetko pripravene na vianoce 😉 tesiiiiiiiiiiiim 😀

annika
17. dec 2007

To je super, Vladka!
Ja som zas chorá, dnes som bola u obvodnej, lebo mandle mám hnusné, neviem ani vodu prehltnúť poriadne. teplotu som zatiaľ nemala, len 37,5. Dostala som antibiotikum Cefzil, hoci som povedala, že kojím. Doktorka ma ukludnila, že je to v pohode, že tie tabletky sa môžu aj vtedy. Ja som ešte stále váhala, ale tá celá choroba sa začala už pred týždňom, a zo dňa na deň je to horšie.
Ty koňo, toňko chorých ľudí na tej chodbe u doktorky!!!