Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
23. mar 2010

este vam posielam aktualne brusko 🙂

ssonusa
23. mar 2010

vladkaz1,,, ach jajjj...aka si stihlucka... a uz v maji mate termin? no takto ja som vyzerala na zaciatku... xixi... si vela nepribrala, ze? inak potichu v dobrom zavidim 🙂 a drzim vsetky paste a palceky..

annika
23. mar 2010

AHojte, zdravím všetky maminky,snažilky,tehulky,detičky....uff! Koho som vynechala????? 😀 😀 😀 😀 My už druhý deň flákame po ihriskách, tá moja kondička je o ničom....alebo je to jarná únava?????
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Za to ten náš malý beťár si dá zabrať...ja neviem, či funguje na duracelky... a ani to neviem, kde a kedy sa naučil tak rýchlo behať.... 😅 😅 😅 😅 😅 ale to je proste makačka za ním behať... 😝 😝 😝 😝
Vladka, krásne bruško, ty máš fakt termín v máji????xixixixixxi, tak teraz ti fakt závidím v dobrom... 😉 😉 😉
Choručkým prajeme rýchle uzdravenie, nech to pekné počasie nepremarodujúúú.... ☹ ☹ ☹ ☹ SSonusa, ináč aké počasie máte vy tam Ďaleko???,

vladkaz1
23. mar 2010

ssonusa ahoj keby si ma videla ,jaka som bola pred tehu po Lucke no hruza ,fakt buchta .. no teraz som dost schudla a mam na sebe fakt malicko .. takze som spokojna este do konca priberiem .
Drzkam palce nech sa vam zadari 😉
Annika prosimta prislo vam uz rozhodnutie zo skolky? Teda vyrozumenie?
Lucka sa dnes vonku doslova pocikala ,normalne sa zahrala a postala sa hrozne ale jak revala ze nech ist domov ...
Beji a Petko ako s plienockami?

bejca
23. mar 2010

Vladka aks si super krasna tehulka 😵

a my s plienkami ??? doma sme bez pekne cika kaka do serblika alebo na wc 😉 ked sme u babiek tiez chodi na wc alebo serblik 😉 no a ked ideme von alebo na noc davam stale plienocku 😉 sice mava castejsie suchu ako mokru ale davame zatial stale 😉 a aj v Tescu krici " kakaaaaaaat " 😀 a pekne kaka na wc aj v tescu 😉 alebo pocka domaov 🙂 sikulka je 😵
jarnou unavou 😀
Anika si napisala ako o mne 😀 ja tiez som nejaka 😝 ale utešme sa ze to je len 😀

ssonusa
23. mar 2010

No ja som pri oboch babach pribrala 20 kg, potom som 22 po kazdej schudla..a tu u nas "daleko" ako to annika nazvala som pribrala len tak krasnych 10 kg a neviem ich dat dolu ☹ No ale teraz ked som vysadila tabletky, tak by som chcela zacat okrem "ineho" aj cvicit aby som trosku schudla, kym sa to uspesne podari...
Annika u nas daleko v Dubline sa po cca dvoch krasnych slnecnych tyzdnoch vratilo prave irske pocasicko...je studeno, mozno 6 stupnov ale dost chladny vetrik... Uz nas to slniecko tak namlsalo, vyzeralo to krasne, jarno, aj vzduch bol taky super a teraz ochladenie... No a nasa mladsia ma prave ukecala, ze zajtra chce ist do skoly,,tak ide ..ale s papierom, ze cez prestavky ma zostat v triede - oni totiz za necelych 6 hodin maju dve dlhe cca 20 min. prestavky (okrem tych kratsich) a tie su vonku na dvore (lietaju a jacia ako besne) 😎 a to by jej v tomto stave a pocasi neprospelo ...

vladkaz1
24. mar 2010

Ahojte babulky ,peto je sikulka 😉 Beji supis ...
Mala sa pocikala po pol roku myslim ani neviem ,no co uz stava sa ,ale sama sa hambila ...
ssonusa ,no to mas super ze co si pribrala ajs i schudla ,ja osm bola pred Luckou kocka ,no po Lucke buchta cista neschudla som ani kilo ,az soms a nasrala zacala dietovat a dala som 16 nast dole ... ale nieco aj pribudlo ,no nieje to az take strasne ako pred tym 🙂
Idem nasim tak pekny dnik prajem.
Janka este ste na SK?

annika
24. mar 2010

Vladka, ešte neprišla odpoveĎ zo škôlky, ja ju čakám len v apríly, ale ja som optimistka...
SSonusa,, môže to byť super škola u vás, keď dcérka sa tam ponáhľa... Moja ANka dnes išla do školy ako do väzenia, majú písomku z troch predmetov... 😒 😒 😒 asi je velký rozdiel medzi tunajšími a vašími školami....u nás ten celý školský systém je o strese tuším... 😠 😠 😠 😠

ssonusa
24. mar 2010

Vladi, z toho ciknutia si nic nerob, z casu na cas sa to stane,,,, 😉
No Annika, skoly su tu v niecom lepsie,ale iste to nie je uroven vzdelania... ale za to pristup ucitelov k ziakom je tu uzasny... na prvom rodicku u starsej dcery vsetkych ucitelov zaujimalo to ci je v skole stastna!!! nie ci rozumie lepsie anglicky, ci ma problemy s ulohami,ale ci sa tam citi stastna... uz sa vas to na sk niekto v skole opytal? mna nie.. 😠 Ale tu vraj v jednom obdobi mali hrozne vela samovrazd pubertakov, tak sa teraz snazia vsemozne tomu zabranit..az to prehanaju, lebo tieto deti nemaju k nicomu a k nikomu uctu..vela krat ani k vlastnym rodicom.. Takze to tu ma aj svoje pre aj proti... 😵

amigaa22
24. mar 2010

Ahojte kocky,
Vstupila som do tejto temy lebo si myslim, ze niektore tu mozno uz mate par pokusov za sebou. Buduci tyzden si zacnem zacina s prvym ivf, zacinam pichat "Bravelle". Chodim do iscaru a este som sa s tymto liekom nestretla ani tam ked som na chodbe prehodila par slov s kockami a ani tu. Vacsinou baby beru tusim nejaky gonal alebo menopur a este nieco som tu videla. Ale Bravelle som este nepocula. Budem si to pichat 3 dni -3 ampuly a 4 den si pichnem menopur a potom sono. Mate s tym prosim vas nejake skusenosti? som z toho trochu dost na nervy, kedze mam ine lieky ako vacsina a skoro rovnaky problem ako ostatne, to znamena, ze nic vynimocne mi nezistili, mam len zvysne protilatky na stitnu zlazu (to nie je ochorenie stitnej zlazy), ale samotne hormony stitnej zlazy su v poriadku a uzivam na to authyrox. inak som v poriadku aj manzel je v poriadku. Som teda dost nesvoja ze mam ine lieky ako ostatne, pokial sa porovnavam co sa diagnozy tyka.

Prosim dajte vediet ktore ste to uzivali a ci sa vam potom podarilo otehotniet. Som vdacna za kazde info.

ssonusa
24. mar 2010

jejda... amiqaa22... ja som tu len par dni a vobec, ale vobec netusim o com si tu pisala...takze ja ti nemam ako poradit, prepac, ☹ ale vsetko su tu zlate kocky, isto ti niektora napise... len ziadne nervy a stresy.... 😉 drz sa...

ssonusa
24. mar 2010

Annika, cakate uz na prijatie do skolky?

annika
24. mar 2010

Amigaa, ja si myslím, že treba v takýchto prípadoch dôverovať doktorom, oni vedia prečo tento liek, prečo nie ten druhý...ja tým liekom velmi nerozumiem, a ani neviem, či tu niektorá maminka z tejto témy mala nejaké ťažkosti, asi Bejca, keĎ sa dobre pamätám...držím ti palce, nech vám to vyjde, nech máte malé mimiko doma. 😉 😉 😉

bejca
24. mar 2010

Amiga ja vobec netusim co 😅 a ja som ked som zostala tehu brala nieco dnu ..vraj na maternicu .....uz ani neviem co to bolo 😅 😉 a ty radsej nezistuj , nestresuj sa , tvoj doki isto vie co potrebujes a podla toho nasadil aj tabletky - liecbu 😉 drzime palce 😵

Soni ja som asi blbec 😔 😅 😀 ale akosi mi uniklo ze si neni odtialto zo Slovenska 😅 a dcerka nech sa setri aby sa rychlo uzdravila 😵

Vladka dik 😵

ssonusa
24. mar 2010

Bejci, ty a blbec? to urcite nieeeee.... Ja predsa som zo Slovenska... ja len momentalne zijem v dubline..ale slovenka som urcite aj sa tam raz isto vratim 😅

janka_fr
24. mar 2010

Ahojte,

maly je uz uplne zdravy a teraz vyuzivame to krasne pocasie co tu je 😵 .

Vladi este sme na Slovensku, odlietame az 4.4., tak povedzte kedy sa mozme stretnut.

Amigga ja mam kamaratku, ktora podstupila IVF, tak sa jej na to opytam.

bejca
24. mar 2010

Sonusa ja viem ze si slovenka 😉 ale som akosi nepostrehla alebo prehliadla ze byvas " inde " 😉

Janka super ze je Julianko uz oki 😵 tesim sa s tebou a uz sa tesime na stretko 😵

my mame stale sopliky ☹ neviem kedy mu to uz prejde ...bol tu ten nasej krstnej kamarat a vraj mu zacina alergia a uz v nedelu mal horucky ....no a Petko uz od nedele vecera zacal soplikovat ....vcera sme mali aj zvysenu teplotu ...dnes uz klop klop nie ale teda sopliky mame poriadne a nie a nie sa ich zbavit ☹

bejca
24. mar 2010

kocky halooooooooooooooo

S
T
R
E
T
K
O

neprehliadnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut 😀

😀
😀

😀
😀

😀
😀

v utorok co vy nato ???????????????????????????????????

30.3. piste co a ako a kto pride 😉 tesime sa na vas 🙂

Anika skuste prist aj vy 😵 ved ja si myslim ze by ste simohli s Robkom spravit vylet 😉 cmuuuuuuuuuuk 😵

annika
24. mar 2010

Bejca, dík za pozvanie, skúsime, hoci neviem, utorok mám na pláne a už je to aj dohodnuté s autoo 😖 😖 😖 pravárom, že mi spraví výmenu oleja a filtra na aute mojom. 😒 😒 😒 😒
Peťkovi posielame pusinku, myslíš, že je to alergia? Nám doktorka vypísala Aerius sirup, keď sme sa nevedeli zbaviť tiež od tých soplíkov minule....teraz už to nebere, ja som zas musela začať s tou mojou antialergovou liečbou, tiež mám Aerius, len tabletky a nosový spray Nasobec....Musím ich brať do konca októbra, som alergička na trávu, na peľ, skoro na všetko, okrem prachu a zvieracej srsti... 😖

bejca
24. mar 2010

Anika prosiiiiiiiiiiiiiiiiim presun to 😉 skuuuuuuuuuuuuuuuuuuus 😵

a ja neviem z coho to moze mat .....v piatok bola u nas krstna aj s priatelom a ten zacal kychat a ze mu zacina alergia ....a v nedelu sme sa dozvedeli ze uz ma ten jej kamos aj horucky ...no a Petko od nedele zacal soplit a teraz uz ma chuda uplne take huste sople ..a vcera mal aj zvysenu teplotu ..no asi rano radsej behnem k doki 😅

bejca
24. mar 2010

chcete sa pohrat ?? :

http://www.rfico.yw.sk/

😉 dobru zabavu 🙂

annika
24. mar 2010

Bejca, xixixixi, má aj koniec tá hra??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
24. mar 2010

ja neviem 😉 to len kamoska dala link tak sa zabavte 😉

anika112
24. mar 2010

bejca - ta hra je suupppeeerr - s manzelikom sa rehoceme jak slahnuti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
25. mar 2010

dobre ranko
tak my uz snad lepsie na kontrolu az v pondelok
jediny problem je s podanim antibiotik berieme zinat a je to teda hrozne do neho dostat za 10 minut ma to caka
vcera som bola v praci tak ho varovala mamina mam navarene na tyzden a tyzden budem hladat co kde poupratovala
teraz to zacne byt katastrofa uz vidim ako sa maly bude pytat von dufam ze zaspi a aspon ja sa budem moct prejst po zahrade
inak vcera nechcel ani jest ani pit ani spat neviem kedy sa to nauci ze ked sa varuje je to taky isty den ako normalne
stretko my skorej nie kedze idem po dlhej dobe do roboty zrovna v ten utorok a teda mam tam toho vela ☹ vcera som to bola omrknut cosi som si aj domov doniesla
fotky videa a ostatne veci pokukam ked bude alex dnes spat teda tajne dufam ze bude lebo je dost problem ho unavit ked nemozme ist von 😒

ssonusa
25. mar 2010

Zdravim vsetky kocky.... tak preberam stafetu od malej (teda mladsej, lebo mala uz davno nie je 😠 ). Dnes ma boli hrdlo tak, ze ani hltat neviem - mozno aj schudnem 😀 Ale hlavne, ze ona je na tom lepsie... Nam tu chyba to vase teplo pocasicko.... ☹

annika
25. mar 2010

Juj, Ssonusa / ináč ako sa voláš krstným menom, moja?/ 😅 Je to nepríjemné, ani mi nespomínaj tú bolesť hrdla...ja vtedy namiesto nejedenia, žerem ako divá, furt musím mať niečo v puse, aby som necítila tú suchotu... 😀 😀 😀 😀 no a tie cukríky Halls, z ktorých viem vtedy zjesť aj kamión... 😅 😅 😅 😅
Mima, myslín na vás, aby ste to zvládli šikovne a rýchlo, veru aj ja sa bojím takých situácií, po nástupe do práce.....lebo vtedy sa nebudem takto poobede sedieť pri počítači asi ☹ ☹ ☹ ☹ Ale čas na Vás určite nájdem , nebojte sa! 😉 😉 😉 😉

ssonusa
25. mar 2010

Annika, som Sona - tesi ma 😵 a ty si annika? alebo to je tiez len nick? no prave do seba dostavam polievku... len s rezancami,aby som nemusle velke kusy hltat..ale mam prisernu chut na jablko..len to asi neprehltnem..ale nevadi,,, bude lepsie... 😎

annika
25. mar 2010

Ja som Gabina, teší ma tiež...xixixixixi A polievka je super na prechladnutie!!!! A jablko skús strúhané!!! Ja si dávam vtedy vždy nejaký citrus.... 😉

ssonusa
25. mar 2010

Jej Gabika,,,? a vies, ze mi to meno na teba sedi ako uliate... inak medzi recou...mam dve velmi, velmi dobre kamosky,,, a obe su Gabiky 😀 A vy ostatne kocky, ked budete mat cas, mohli by ste mi tie pls napisat vase krstne mena, ak to nie su tajomstva.. ja sa ich budem snazit zapamatat, slubujem 😉 No a Gabi, idem si nastruhat jedno jablcko..len ked ho budem chciet zjest, musim nastruhat najskor detom az potom sebe, inak by mi to moje zjedli 😎