Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

ssonusa
29. máj 2010

Vladi, este si doma?

@bejca,,,, krasne fotecky,,,, vidim, ze petka zapajate do "domacich ci zahradnych" prac a ide mu to... a krasne sam papka... 😀

@aela - krasne miminko... 🙂

vladkaz1
30. máj 2010

Cez noc sa nic nedialo ,spala som jak zarezana ,no co cakame asi na ten pondelok 😀

nika07
30. máj 2010

Peknú nedeľu prajem,

som išla kuk, čo Vladka, a zasa nič, takže zajtra 😉

tak aspoň pečiem koláčik čo sem hodila recept Annika 😅 🙂

tak sa majte

ssonusa
30. máj 2010

ahojte,,, stojim nad zehliacou doskou (uz zasa) a miesto zehlenia vas citam 😀
sa mi hrozne nic nechce, dali sme si "nezdrave" ranajky, chlebiky vo vajicku, a teraz som v utlme 😀

@vladkaz1 - no tak ozaj asi maly caka na zajtra,,, uvidime 😀

pekne poobedie vam prajem

vladkaz1
30. máj 2010

🙂 tak uz zajtra namna myslite po 9 tej ma hospitalizuju 🙂 ale musim byt na 3 prsty som na 2 tak snad uz som otvorena viacej 🙂 domov sa poslat uz nenecham 😀

aela
30. máj 2010

@ssonusa, ak ta to potesi, tak s tou zehliacou doskou sme na tom rovnako 😀 caka ma dvojtyzdnova kopa a dalsia varka v pracke 😀 😀 a "miminko" bude mat zajtra 5 mesiacov 😀 a kamoska ma trojmesacnu a je o kilo tazsia ako moja, no ale co uz, co je male, to je mile 😀
@vladkaz1, drziiiim vsetky palce aj na nohach a citim to v kostiach, ze malicky bude nedelne stastne dietatko 😉

vladkaz1
30. máj 2010

@aela bodaj by si mala pravdu a dnes som isla prirodzene tuzim po tom 😉 ☹

aela
30. máj 2010

@vladkaz1, to moze prist raz dva, u mna kamoska este poobede na kavu bola o siestej odchadzala a o tri hodky mi praskla voda a bezali sme do porodky a otvorena som nebola vobec, mala sa narodila na druhy den na obed a to som sa este aj vyspat stihla 😀

vladkaz1
30. máj 2010

@aela je zavidim ,pri malej som lezala v nemocnici nepoznam to ale voda mi od tekala davno pre porodom teraz nic ☹ ,dnes ten sliz zomna zas asi tak cm .. ciry a nic bolesti nemam ,aj som upratala ,poumyvala a nic ,vcera aj sexik bol .. 😅 a nic

l.lara
30. máj 2010

ahojte,

vladka, silno tuho na teba myslime.. 🙂 a bodaj by sa to teda este dnes podarilo, ked si uz tolko veci pre to podnikla..:o)))

beji, super fotky, teda stihate vsetko 🙂 my sme boli vcera na navsteve u kamosky skoro cely den, tak sme sa venovali iba malej, pobehali sme ihriska, boli sme pri vode a pochodili asi 100 km 😀 😀

aela, krasne babatko, tusim je cela maminka. 🙂 peknucka rodinka ste 🙂

vladkaz1
30. máj 2010

dakujem 🙂

annika
30. máj 2010

Ahojte!!! Hlásim sa po náročnom víkende, mali sme tu v Gabčíkove dvojdňový motozraz, fotky hodím do albumu večer, bolo super sa stretnúť so známimi zase po tolkých časoch... a aj počasie nám prijalo, len raz zapšalo v noci, ináč sme tu mali 26 stupňov... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Idem vás prečítať, dúfam, že sa máte fajn všetci!!! U nás teraz leje ako vo filme, na dvore máme 5 cm-ovú vodu zase.... 😝 😝 😝

aela
30. máj 2010

@vladkaz1 stale nic? 😉
@annika no veru aj u nas dobre leje a ja pradlo v okne, no co s nim, vsak raz vyschne 😀

bejca
30. máj 2010

popridavala som na FB par videi mozte kuk 😉

annika
30. máj 2010

@aela, malá sa podobá na teba....xixixixi, Soni tak čo? už vyžehlené??? Beji, dobrú grilovačku ste mali...mňami... 😝
Ozi, čo chladnička??? funguje na manuálne nastavenie??? bummmm...
Vladka, ty naša mamulienka...lucka už poslúcha?
Beji, idem kuk videjká...
Aj ja som pridala fotky zo stretky, kuk. 😉 😉 😉 😉

bejca
30. máj 2010

vsetkym som vam odpisala a my to vymazalo 😠 😠 😠 sorry ale uz nemam cas 😅

tak vecer 😉
paaaaaaaaaaaaaa

bejca
30. máj 2010

petko este pozera rozpravku tak este raz :

dakujem za pochvalu fotiek 😉

ja sa citim stale rovnako ziadne zmeny necitim .....neviem ci to je dobre ci zle .... 😅 k dokimu sem uz sa mi nechce 🙄 ale ci mam ist do BA inemu neviem 😒 moja doki ma dovcu a pride az 7.6. a inak som objednana az 14.6.....netusim ako sa zariadim ...ale viem ze sa sledujem az az .... 😔 😅 😒

bejca
30. máj 2010

Soni ja tak tiez obcas zehlim 😀 😀 😀 😀 a chleba vo vajicku tiez mam rada 😉

Vladka srdiecko drzime palce aby to uz zajtra bolo 😵 cmuk

Aela malinka je krasna a cela ty 😵

bejca
30. máj 2010

Lara super ze ste mali aj vy krasny den 😵

Anika ste si uzivali naplno 😵 super 🙂

pizzamati
30. máj 2010

Ahojte 😀

Vidim ze vsetko po starom Vladka stale nic moja ale zajtra alebo dnes v noci je tvoj den D. 😀 Myslime na teba a drzime stale palce. Ale ale a co tvoj muz sa predsa rozhodol ze Oliverkovi ukaze a pootvori branocku? Tak ho pochval . 😵

Beji ty sa hlavne nestresuj a nemysli stale na najhorsie a tolko sa nepozoruj uvidis ze vsetko bude OK, ale ja tebou isla by som do Ba normalne aj ked tam neni tvoja doki ved odporucanie mas od tvojho nie? Tak aby si bola spokojna radsej chod a nebudes sa stresovat zbytocne. 😲

Aela naozaj mala je taka drobucka ale podoba sa na teba veru tak je zlatunka.
Anika maly je hotovy motorkar tatko je isto na neho pysny ze? 🙂
Baby u nas dnes tiez tak lialo az hruza a ja som isla vyzehlit co som vcera naprala a zehlicka nema ani rok zrazu smrad a dym tak som ju vypla a pol kosa mam nevyzehlenu. Takze pojdem reklamovat ale 30 dni bez zehlicky asi nebudeme tak budem musiet kupit, vidite niekto chladnicku niekto zehlicku xiixi. ☹

bejca
30. máj 2010

Pizza praveze nemam ziadny papier od neho len to sono ....ale ved to staci ...a ja stale dumam ze budem skusat este volat a ked nic ale do stredy tak tam behnem 😅 a nechmi urobia sono aspon 😅

Anika krasne fotky Robko na zjedenie 😵 aj si zasutazil no podareny 😵 a tatko tiez tusim sutazil v pretahovani 😀

pizzamati
30. máj 2010

Beji ved ty sa rozhodni ale myslim ze sono bude stacit a tvojmu mas ist az 14? To je dost daleko nie? ☹

bejca
30. máj 2010

no ona ma dovcu do 7 meho takze vtedy by som mohla ist ....a 14.teho mam ist na odbery a sono original .....ale ved neni az taky problem tam zavolat do ordinacie a myslim ze isto by mi nejaky doki spravil sono aspon pre istotu 😅 ale ved uvidim 😉 rozhodnem sa ...ale uz mi bolo povedane ze plod sa v ziadnom pripade namoze zmensit ...ak bynahodou nedaj boze sa nieco zle stalo co dufam ze isto nie ....tak by ostal plod rovnakej velkosti ako naposledy ....takze to ma trosku ukludnilo a stale dumam ci nieje zbytocne stresovat a stale behat na uzv predsa to aj pre mimi neni najlepsie .....tak stale dumam ..ale uz mi aj bolo povedane ze nemusim ani nic citit a nemusi byt vsetko v poriadku 😔 co dufam ze isto neni moj pripad ...takze stale som neni rozhodnuta ako este spravim .....

pizzamati
30. máj 2010

Beji len treba pozitivne mysliet a bude vsetko Ok ked ti nic nie je citis sa dobre tak aj miminko bude v pohode neboj. 🙂
Petko uz hajka? Dnes nasa herecka nespala vobec tak som ju o pol osmej uz supla do postielky.

bejca
30. máj 2010

Piza ved sa snazim len vies ako to je ...kazda sme v tomto rovnaka ......

a aj Petko uz hajka 😵

pizzamati
30. máj 2010

Beji uplne ta chapem ja ked som bola tehu tak som krvacala a chodila som na pohotovost ako na klavir a vzdy to boli nervy a plac ze som o miminko prisla ale chvala bohu nikdy to nebola pravda 🙂 Chapem ta velmi dobre. 😵 Drzim velmi velmi palce.

bejca
30. máj 2010

Piza dakujem ti velmi pekne 😵 a teda ty si si tiez uzila 😖 😔 som rada ze vsetko je oki a dopadlo super 😵

pizzamati
30. máj 2010

Nika vy budete mat taky velky bazen hM? parada mala ho riadne vyskusala je podarena. 🙂

nika07
30. máj 2010

Beji, a u koho si bola, na kontrole?

pizzamati ano budeme, len ked bude takéto počasie, tak si ho moc neužijeme 😖

pizzamati
30. máj 2010

Beji nedakuj je to normalne proste zazila som si tiez svoje ale clovek na to zabudne ked vidi svoje miminko a ako rastie aj ked niekedy je ako maly cert tak to stalo za to. 😵 😵 Bude vsetko dobre Beji. 🙂