Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
4. jún 2010

Ozi, Samko má len 11,5 kíl??
Aj vínko je dobrééééé!!!! ale som to nechcela otvoriť kvoli dvojdecáku.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
4. jún 2010

nas Petko ma cca 95 cm a cca 15 kg nevazila som ho presne .....

len si dajte aj za mna😉

Anika tak to mate podobne aj my mame roztahovaci gauc a vraj sa mu tam lepsie spi ..... 😀a vraj ja chrapem 😀 ako keby on nechrapal 😀 😀

pojdem ja do sprchy a spinkat 😵 dobruuuuuuuuuuu 😵

annika
4. jún 2010

Ozi, a kde ty máš manželíka???? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

annika
4. jún 2010

Ahoj, Bejca!!!!! Vyspi sa aj namiesto nás s Ozinkou.... 😉 😉 😉 😉 A mysli na niečo peknéééé!!! že od zajtra hlásia LETO!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

annika
4. jún 2010

Bože, už je skoro polnoc!!!! Ozi asi aj ja pôjdem, zajtra máme náročný deň zase....motozraz2. z minulého týžd§a nám ostalo dosť piva a všelijakého dobrého domáceho.... tak robíme v kempe guláš.... a pečieme klobásky.... a....hm...proste také rodinné party.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ozi
4. jún 2010

beji dobrúúú 😉

no veru, Samko má len 11,5 😕 , ešte teraz nosí veci na 18 mesiacov 😅

ani, mm je na narodeninovej oslave, tak ktovie, kedy príde, a či vôbec príde, či ho nedonesúúú 😀

annika
4. jún 2010

ahoj!!!! a pekný víkend!!!!Dobrúúúúú 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😔 😔 😔 😔 😔 😔

annika
4. jún 2010

aha, aj on oslavuje... 😀 😀 😀 😀 bože, tí chlapi.... 😀 😀 😀 😀 je to ťažké s nimi... ale je ťažšie bez nich.... 😀 😀 😀 😀

annika
4. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ozi
4. jún 2010

@annika ani, tak dobrúúú, aj ja by som už mala 😕

annika
5. jún 2010

Halooo!!!! Už ste sa zobudili???? 😀 😀 😀 😀 😀 My sme už po obede, keď sa malý zobudí, chystáme sa von na gulášik...Majte sa krásne, pekný deň!!!

vladkaz1
5. jún 2010

@nika07 rodil ma Hlavek ,no inak dost sa na neho stazuju ohladom zasivania ,inak bol v poho neviem lebo som nebola celkom pri sebe .

@ozi aka zlata ze 3 ti bude v poho 😅 ,nie nie nebude dalsie .. urcite nie .teraz prenechame stafetu inym 😉 🙂
super ze si mala taky dobry porod.

@bejca ja ta plne chapem ,ja viem co prezivas ,pred par dnami som bola tak isto na tom ,klud moja dychaj ,viem ze ti to celkom nepomoze ,ale ver mi ze ti posielam energiu a myslim na teba 😵
@annika na zdravie ako sa pise ,dufam ze nebudes chora ... ako Robko?
A Janka co je ? kde je?
My uz dnes aj latkujeme ,vyhadzali sme sa s pampersiek new born tie mam ,tak davam latkovu radsej 🙂
Ostatne kocky pozrdavujem moc a dakujem za podporu

bejca
5. jún 2010

ahojte 😵 tak my sme boli u svokrovcov , grilovali posedeli , Petko sa vyjasil so sesternicou a bratrancom 🙂 a uz aj spi 😀 lebo cez obed nespinkal tak uz o 19 tej zaspinkal 😵

@vladkaz1 dakujem ti velmi pekne 😵

bejca
5. jún 2010

babke zjedol skoro vsetku mrkvu zo zahradky 😀 stale umyval 😀 a potom z vnatky si varil polievku 😀 a bratrancovi pomahal opravovat bicykel 😀 a nakoniec si opravoval bager 😀

Anika dufam ze aj vam bolo dnes super a uz ste vsetko dopili a dojedli 😀 😉

ssonusa
5. jún 2010

Ahojte kocky,,,
vidim, ze ste zasa vela popisali...
my sme dnes boli na kratkom vylete, manzel isiel tlmocit na policiu cca 1,5 hodiny od nas, tak sme boli s nim, prebehli sme malicke centru a obchodik - samozrejme, ze babam som zas kupila letne veci, o 3 tyzdne idu na sk, tak dufam, ze tam aj leto budete mat aby tie veci vynosili 😀
ked sme prisli domov, mm urobil obedik na grile a potom uz sme len bufetili pri telke 😀

zajtra tu mame v parku MDD, tak dufam, ze nebude liat ... 😝

Bejuska, pevne nervy ti prajem,,,,

Vladi, si uzivas Oliverka? a co mala na neho ? 🙂

Ostatne zienky tiez zdravim,,, idem hodit sprchu a spat... vy uz asi aj spinkate, ked tam mate o hodku viacej... tak papa 😉

bejca
6. jún 2010

ahojte 😵

u nas este vsetci spia, ale ja som od cca 6 tej hore 🙄 😖 krasne u nas svieti slniecko 😎 huraaaaaaaaaaa tak poobede hadam niekam vyrazime , pojdem si nachystat zeleninku dopolievky a pomalu chystat na varenie.....

Soni dakujem 😅 a ty na Svk nechodis ??

ja sa zacinam citit divno .....skor by som napisala ako netehotna ....neviem zacinam to tak akosi citit 😔 😕

majte sa sa zatial pekny den vsetkym

annika
6. jún 2010

Bejca, my ešte stále spíme...xixixixi.Ráno sa nikomu nechcelo vstávať, okrem Robka... 😀 😀 😀 😀 ale aj on bol na rezerve, tak zaspal poobede, že ani nemukol.... 😀 😀 😀 😀 Gulášik bol senzačný, -----pečienka ešte senzačnejší...--- 😀 😀 😀 😀
A Peťko je najnajsenzačnejší na tých fotkách!!!!Ako sa objímajú so sesternicou.... 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
6. jún 2010

Anika ta super ze si to tak uzili 😵

a je vidiet ze je pekne 😀 nikoho tu neni 😀

my sme dnes boli na Cervenom kameni , v Suchej nad parnou sme sa stavili kuk na priehradu a dali sme si kofolu 😉 tak nam bolo fajn 😵 pocasie krasne 😵 😎 takze super 😵

ideme sa oplachnut a ulozit spinkat 😵

kuk par fotiek :

bejca
6. jún 2010

a povozil sa na koniku 😀 video dam na FB 😉 neskor 😵

ssonusa
6. jún 2010

ahojte babulky...

Bejci, krasne fotky, mali ste isto pekny vyletik...
my sme dnes mali to MDD, treti rok po sebe, a dnes prvy krat prsalo od rana. stale hlasili ze poobede bude sucho a 16-18 stupnov... no skoro im to vyslo. az na to, ze to ich poobedie je okolo 16tej.. a my sme zacinali o 13tej... ale potom sa to ukludnilo - prislo len 13 deti, oproti 70 co bolo minuly rok ☹ a to vacsinou taki, co cestovali 2 hodky, a u nich bolo slnecno ked sem isli 😀
ale bolo to fajn, take vacsie rodinne stretnutie, v dazdi sme boli vsetci pod jednym "stanom" tak to bolo mile... 😀

Bejci, na sk ideme na dovcu v juli, tak dufam, ze bude teplo, aby sme sa vyhriali...

Anika, super - taketo akcie milujem...

Vladka ako Oliverko? v nocii spinkate?

annika
6. jún 2010

Jeeej, Bejka, krásne fotečky!!! 😀 😀 😀 😀 Super program ste si vymysleli malému!!! 😀 😀 😀
My sme tiež boli vonku v parku bol tam predvolebná kampaň s koncertmi a všelijaké programy a reklamy a propagačné materiáli tam rozdávali a mne z toho bolo zle,že tolko peňazí míňať na takéto hov... a pritom tu máme väčšie problémy s tou vodou a povodňami.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ aj som odtialto odišla s nechuťou... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
ALE! KEĎže zajtra Robko bude mať meniny, tak dnes sme mu kúpili motorku, jeden kamoš to kúpil synovi, ale on nie je velmi na motorky, takže nám predal skoro ako novú, kuk!
A včera Robka najviac zaujal kočík s bábikou...chodil s tým kočíkom po kempe a hral sa s bábikou... 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
6. jún 2010

Soni tak ste mali super " rodinne " stretnutie 😀 😉 a na Slovensko idete kam ak sa smiem opytat 😉 a ajja dufam ze bude teplo 😅

Anika super motorka a aj my mame radi kociky 😀 a program .... sme najprv nevedeli kam by sme isli a naraz ze ved
podme kuk na Cerveny kamen a ako nam tam bolo fajn 😵 konecne je to pocasie dobre 😵

a ja tie mytingy predvolebne vobec nemusim 😝 veru mohli radsej peniaze na kampane vsetci dat ludom postihnutym povodnou 🙄 😔 😒

dakujem vam za pochvalu fotiek 😵

Vladka a ako doma ?? coLucka na OLiverka ?? a aky je Oliverko 😉 popismenkuj nam 😵

ssonusa
6. jún 2010

Gabi, malemu pasuje vsetko...on je aj do voza aj do koca, ze? zlatucky... 😀

annika
6. jún 2010

Soni, dík! Veru je velký herec... 😀 😀 😀 😀 Ale sa aj hnevám na neho, dnes sa mi zase vyšmykol z rúk a skoro sa stratil v dave...Behal ako Talian a ja za ním a kričala som na neho, nech sa zastaví, ale nepočul z tých reproduktorov nič...
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak som mu vynadala trošku... 😖 😖 😖 😖

annika
6. jún 2010

Beji? zajtra ti vlemi držím palce!!!!! 😉 😉 😉 😉

ozi
6. jún 2010

ahojte babenky 😉, my dnes máme 11 😵 😵 😵 a o mesiac 😕 😕 😕

behá ako divá, už chodíme aj vonku po tráve, nemá problém 😵, dnes sme boli grilovať u známych, deti boli zlaté, akurát, že Samko zase nespal, tak mal fázu, ale potom to prešlo 😕 , od ôsmej všetci spia, dokonca aj mm 😀 , ho zmohlo vínko, ja som bola ako vždy šofér, ale to mi vôbec nevadí 😉

@annika , malý riadny šofér, pekné fotočky 🙂
@bejca , aj my máme radi kočíky, vždy sa o kočík naťahuje s kamarátkinou dcérkou, tak som to vyriešila tak, že na MDD dostal nákupný vozík, a teraz jazdí s ním, dokonca ani v Bille som si nesmela vziať vozík, nakupovalo sa do jeho 😉 😉 😉

bejca
6. jún 2010

Anika idem az v utorok 😅 ale dakujem 😵 si ztala 😵

Ozi to si dobre vyriesila 😵 s tym vozikom 😉 a teda gratulka k 11 mesiacikom 😵

ozi
6. jún 2010

@bejca , aj ja Ti držím palce, ak by som sa tu náhodou zajtra nezastavila 😉

ozi
6. jún 2010

dobrúúúú, idem spať, majte saaaa 😉 😔 😔 😔 😔 😔 😔

annika
6. jún 2010

Dobrúúúú!!! asi aj ja idem.... @ozi, garulujeme k 11 mesiačikom!!!
Majte sa, zajra sa stretneme....virtuálne.... 😀