Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
6. jún 2010

dobru aj ja uz idem a dakujem aj tebe Ozi 🙂)

ssonusa
6. jún 2010

Babulky dobru nocku,

bejci stale na vas myslim... drzte sa...este dva dni 😉

ozi...blahozelame 😀

bejca
7. jún 2010

ahojte 😵

ukazuje sa dalsi krasny den 😵

Soni veru veru este dnes a zajtra rano uz aj som tam 😅 a bojiiiiiiiiiiiim ☹ 😔

netusim co budeme dnes robit ale viem ze idem varit 😀 pekny den 😵

bejca
7. jún 2010

Soni a dakujem 😉

nika07
7. jún 2010

dobré ránko

krásny vikend za nami, konečne 😵 😵 😵
Beji krásne fotky, vidne že si peťko slniečko užíval 🙂
a nestresuj sa, všetko bude OK 😉

Annika Robkovi k meninám posielame pusinky, nech je zdravučký, šťastnučký frajer náš motorkársky xixixi, suprový je na tej motorke 😉

Vladi aj ja som mala Hlaveka, ja som s ním bola spokojná, a na mne sa tada čo sa týka šitia riadne zapotil, ale robil to predcízne, pretože ja som bola potrhaná vo vnutri, čo nesme zanedbať žiadny detail ☹ takže šitie trvalo dlhšie ako celý pôrod 😅

a ešte k tým sťažnostiam , to ešte tie baby nezažili Piknu 😝

pekný deň prajem, ideme von 😵

vladkaz1
7. jún 2010

baby prepacte ja nestiham ,upratala som ,idem varit ,bolia ma hrozne creva asi zavolam dokine ,,nemam asi vetry alebo co ale to je tlak jak hovado ,druha kontrakcia ..
Maly bol len raz v noci hore pokladik no ... mama ma sprdla ze sme boli vcera vonku na hcvilku ze je to skoro ,ale sak ja si spravim podla seba nie? ... dnes som uz sama ,boris isiel na urady vybavit papiere a po obede do prace .. bojim bojim
Inak Lubi mala si pravdu s tym pondelkom ze?
Beji myslim na teba .. kocky ostate vas zdravim a posielam drobcom bocenky 😵

bejca
7. jún 2010

Nika dakujem a dufam - verim - snad mas pravdu 😅 a dakujem aj za pochvalu fotiek 😵

@vladkaz1 Vladka ja som s Petkom vo februari v piatok prisla domov a v utorok som isla uz vencit Benika ...a to bol Februar !! a vcera bolo krasne isto mu chvilka nemoze ublizit 😉 a neboj sa vsetko bude super aj ked bude Boris v robote 😵 OLiverko je teda zlaticko ked ta necha pekne spinkat 😉 a s tymi crevami isto zavolaj dokine 😉

&Anika Robkovi vsetko naj k meninkam letia pusinky 😵 cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵

annika
7. jún 2010

Díky kočky aj v meneRobka!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Vladka, ahoj!!!Tak len raz sa budil????Paráááda!!! A ty máš zápchu? Alebo ako že ti bolia črevá????Bereš eše to železo? ja som mala krče z tohoto. 😀 😝 😝 😝 😝 😝
U mňa bol teraz opravár, odišla nám pumpa z pračky...40 eur... dvojročná+4 mesiace má tá naša whirlpoolka...a ešte sme kupovali tú drahšiu verziu...čo robia vo Francúzsku... 😠 😠 😠 😠

bejca
7. jún 2010

haloooooooooo kde ste vsetky ?? 😕 😉

jaaaaaaaaaajbojim bojim 😅 😔 tazko sa mi bude dnes spat 😅 ale nech uz je zajtra a nech uz viem na com som 😔

dakujem vam vsetkym ze ste ma podporovali dlhe dva tyzdne 😵 mam vas rada 😵 cmuuuuuuuuuuuk

annika
7. jún 2010

Bejca , ať bude ako bude....máš doma už krááásnu rodinku!!!! Teš sa z toho čo už máš, držím ti palce moja veeeeelmi!!!!!Zajtra budem v mysli s tebou!!!!!

lubii
7. jún 2010

aj ja držím palce Beji

pizzamati
7. jún 2010

Ahojte dievcata. 🙂

Az teraz som sa sem dostala od piatku som tu nebola nebol cas, ale myslim na vas stale. 😵

Najma na Bejku, neboj moja drzime ti palceky. 😠
Aj na Vladku ako to zvlada byt dvojnasobnou maminkou, ale ona je sikovna ked to tak krasne zvladla tie vsrtky tazkosti ktore mala pred samotnym porodom tak teraz si to hlavne uzivaj. prajeme malinkemu aj lucke vela zdravicka jasne ze aj tebe. A tatkovi pevne nervy xixixi. 😉
Moc som nestihla precitat len to ako ste vikendovali, aj u nas bolo fajn konecne teplucko. 😵
Anika Robkovi aj my prajeme vsetko dobre k meninkam a Dominika posiela vela pusiniek, Ale je uzasny frajer.

l.lara
7. jún 2010

ahojte, pred chvilou sme prisli, nestiham vas citat. len som chcela aspon zatial napisat Bejke, ze na Teba veeelmi tuho silno myslime, nech to zajtra dobre dopadne. cmuk 🙂

l.lara
7. jún 2010

a beji, mas peknucku fotecku v pase.. 😵

l.lara
7. jún 2010

vladka a vitaj doma.. 😵 😅 😅 maly je kraaaaaasny............ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uz po sty krat Gratulujem!!!!! 😵 😵 😵

nika07
8. jún 2010

Čaute,

Beji, držím palce, ked prídeš daj vedieť ako? 😉 😵

lara no ako bolo na svadbe, podaj info 😀

ssonusa
8. jún 2010

ahojte kocky,,, u nas uz treti uprsany den... sa mi kolegovci vratili zo Slovenska z dovolenky, tak to asi dotiahli sem 😝 Dufam, ze u vas uz je slnencno

Lara, ako svadba? sme ale zvedave, co?

Bejuska je asi teraz na vysetreni, stale na teba myslim moja ... tak daj vediet....

bejca
8. jún 2010

ahojte ...........

je mi do placu 😢 😢 😢 a aj sme si uz poplakali 😔 je to tak ...prestalo bit srdiecko v piatok idem na vycistenie ...

ssonusa
8. jún 2010

Bejus... to mi je velmi, velmi luto... viem, ze teraz ziadne slova nepomozu, ale chce to len cas a bude to ok... drzkajte sa

mima07
8. jún 2010

bei je mi to luto 😢 ale ber to z tej stranky ze priroda to zariadila asi pre nieco a snad sa vam skoro zadari

annika
8. jún 2010

😢 😢 😢 😢 😢 Bejka 😢 😢 😢 😢 😢
Neviem, čo ti písať, je mi strašne strašne ľúto... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Človek si asi v takýchto situáciach uvedomuje, aký velký dar je ten malý človiečik doma.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

l.lara
8. jún 2010

Bejuska, je mi to velmi luto...... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nika07
8. jún 2010

Beji, čauko,pripájam sa ku kočkám, ☹ ☹ ☹ , ale netreba zufať, Peťko Ťa potrebuje 😵 😵 😵

riki1
8. jún 2010

@bejca je mi to ľúto ☹

vladkaz1
8. jún 2010

Beji ,to mi je uprimne luto,placem s vami ☹ ,neviem ako by som ti to slovami vyjadrila poznas ma .. proste placem ,posielam ti utechu a pohladenie . ☹ 😔

lubii
8. jún 2010

Beji ☹ ☹ ☹

pizzamati
8. jún 2010

Beji ☹ ☹ ☹ , je mi to velmi luto, neviem co napisat ale naozaj osud to tak pre nieco zariadil. Posielame vela pozitivnej energie a vela pusiniek. Drzkajte sa. 😢 😢 ☹ ☹ 😢 😢

bejca
8. jún 2010

dievčatá veľmi pekne vám ďakujem ste zlaté 😔 a ja viem ze to preboli ale teraz je to take s prepacenim na hovno 😅 😒 ☹ nech uz je to za mnou daleko a len taka spomienka , ktora ani nemala byt 😔 dufam za sa nampodari dalsie babatko a to uz dotiahneme do uspesneho konca 😅

annika
8. jún 2010

Beji, poznám vela takých mamičiek, ktoré prešli s tou ťažkou cestou ako teraz ty.... 😢 😢 😢 ale teraz sa už tešia zo zdravých detičiek... 😉 😉 😉 dotiahli do úspešného konca, ako si ty písala.... 😔 😔 😔 ale, počúvaj ma!!! Na pocit viny si ZABUDNI!!!! Počuješ ma??? Nepripustni ani iskru tohoto a teš sa z malého nezbedníka doma, lebo on ťa potrebuje viacej!!!!! 😉 😉 😉 😉

bejca
8. jún 2010

Anika doki povedala ze to mohol byt virus alebo nejaka vada .....ja som si nic nespomenula ale muz si spomenul ze Petko mal horucky a aj ja som mala jeden den zvysenu 😔 no mozno to to bolo ...lebo vraj ten skakaci hrad to nemohol sposobit lebo by tam bola krvava podliatina ...a tam nic take nebolo ...takze necitim sa vinna za to ze sa stalo to co sa stalo 😔