Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
2. mar 2008

anika pijem caj HIPP s anizom + fenikel + rasca na podporu mlieka ze by to bolo z toho 😕 😨

annika
2. mar 2008

Skús to jeden deň vynechať a uvidíš. Možno, že malý bude kludnejší.

bejca
2. mar 2008

no skusim 😅 dam vediet 🙂 😉

lubii
2. mar 2008

Beji, môj malý prvé týždne tiež nevedel byť hore bez plaču. Akonáhle otvoril očká, otvoril aj pusinku jak také vtáčatko a dokiaľ nedostal cicu, tak plačkal. Potom sme ho naučili na cumlík. Keď sme šli z pôrodnice musela som mu dať do pusy môj malíček, lebo cumel ešte nemal a vrešťal na celú nemocnicu. Ešte vraj pomáha nosenie v šatke, vtedy sa cíti ako v brušku, lebo je tak schúlené v klbôčku aj sa mu tak lepšie prdká. Teraz som múra nie? 😎 Celý víkend som študovala stránky o nosení, lebo sa mi zapáčili šatky a chcem si jednu kúpiť 😀

bejca
2. mar 2008

lubi my mame dudinku od 3 dna 😀 lebo je nadmerne savi 😀 😎 a ja ho aj pestujem a vresti ... aj teraz sa od 19.00 pestujeme s prestavkami 😅 a medzi tym bolo kupanie aj a kojenie 😅 a stale je na rukach 😝

annika
3. mar 2008

Aj Robko bol furt na rukách, neboj sa! No nie preto, že by plakal, ale dcérky ho furt nosili. Teraz už tak ani nie, len na začiatku. Aj ja som rada držala keď spal, lebo som sa nevedela vynadívať . Problém bol v tom, že takto som nevedela nič urobiť doma. ALe ináč by som ho držal aj teraz...xixixixi
No, manžel odišiel na týždeň, som z toho trošku smutná ☹ ☹ ☹ .Ani jemu sa nechcelo veľmi, aspoň sa tak tváril. 😝 Len aby bolo už lepšie počasie! U nás furt prší a prší .....Včera sme museli ísť na prechádzku do Maxu, aby sme niekam vyrazili. Dnes zas musíme na sono kĺbikov, som zvedavá na výsledky, no dúfam, že už potom nemusím ísť zase.

annika
3. mar 2008

Beji, dnes máte presne dva týždne!!! Posielame pusinku Peťkovi!

bejca
3. mar 2008

dobre ranecko 😉
anika dakujeme a aj vam posielame k 4 mesiacikom xixixixi a veru o 20,05 bude presne dva tyzdne mat juuuuuuuuj inak spinkali sme od cca 23.00 do 2,30 a potom do 5,30 a nakoniec do 7,30 xixi tak klop klop tuk tuk sme celkom vyspati ale teraz zasa strajkujeme a mrncime s vrestanim a pestujeme sa a nechceme spat 😅

a aj u ns prsi stale som z toho smutna - tak by som sa isla s Petkom prejst ... co uz hadam sa uz coskoro vycasi 😵

a ty si teda slamenna vdova 😀 😀 😀 tento tyzden 😉 nech ti to rychlo utecie 😀

annika
3. mar 2008

Díky! Aj ja dúfam, že sa už vyčasí a rýchlo to ubehne! Dnes som našla tašku na PP, konečne!!! Tak mi chýbala na tom kočíku a jedna baba to práve predávala. Tak sa teším!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Pekne ste spinkali, a keď len cez deň vykrikuje malý, tak sa to ešte dá vydržať!!! 😝 😝 😝 Aj Robko sa jeduje práve teraz má taký zvyk, že ho držím na ruke a on vykríkne a kope nohami, rukami. Skoro mi vyleti z ruky.Potom zas kašle, lebo hlasivky má preťažené. 😀 No paráda!

bejca
3. mar 2008

tak super sa ti zadarilo som rada 😉 😀
hej na spanok tuk tuk klop klop hlavne nocny sa nemozem stazovat zatial 😅 dufam ze to tak zostane 😉 a veru cez den sa to da vydrzat 😉 - a asi to tym cajom nebude anika lebo vrestal ako tur a ani som ho nepila 😝 tak som si ho teraz uvarila 😝 😅 😎 😀

annika
3. mar 2008

A tie sirupy si neskúšala? sú to na koliky.Kedy ideš do pradne? Opýtaj sa doktora, čo ti doporučuje.

bejca
3. mar 2008

anika zatial nepijem nic ine len Lucku dojcensku , caj ovocny , mlieko , ten caj na podporu dojcenia a kavu nescu bez kofeinu 😉 to je vsetko . vyhybam sa vsetkemu ako strukoviny , surova cibula , rajciny , paprika a vsetkym alergenom ... a tak ... uz ani neviem co vsetko nejem xixixi ani jogurty ovocne nejem len biele 😝 ale co uz no .. vydrzime prve tri mesiace musim a potom pomalu co to pridam a uvidim ako bude reagovat ale alergeny ako cokoladu , kakao , jahody , rajcinu ,orechy, citrusy ... a neviem co este az od pol roka zacnem pridavat .. pre istotu 😅
na poradnu idem az 19.3. 😉

annika
3. mar 2008

Vidíš, moja? Ako som ti závidela v dobrom, že si si dala segedín????xixixixixi Ja okrem tých všetkých som muselam vynechať aj čerstvé pečivá a chlieb. A kysnuté cesto! Tak vydržať! Čo iné nám ostáva???

bejca
3. mar 2008

a preco kysnute cesto ??? to ani neviem ze nemozme -ale este som nejedla len ma to prekvapilo 😨 😲 a pecivo jem len cerealne tie take zemlicky z tesca tie mam rada 😀 chleba som este nejedla a pecivo ako rozky tak vacsinou ich jem az na druhy den 😉

annika
3. mar 2008

Mňa strašne nafúkalo to cesto. A pritom ich zbožňujem!!! Svokor raz spravil oškvarkové pagáčiky, mňam, ja som sa najedla a večer sme mali doma pohotovosť!!! Druhýkrát doniesol tvarohové koláčiky a stalo sa to isté 😅 😅 😅 Ďalej som už neskúšala. Dala som si len kúsok, opatrne.

bejca
3. mar 2008

no aj nam poslala svokra v sobotu pagace mnam a robi ich uplne senzacne mnam mnam ale odolala som 😉 ale mam parene buchty v mrazaku 😅 a knedlu neviem ci mozem a buchty lekvarove napriklad 😅

annika
3. mar 2008

Ja som knedlu mohla, aj parené buchty. Tie mi nič nerobili.

bejca
3. mar 2008

juuuuuuuuuuj ani nevies ako si ma potesila xixiixixix 😀 😀 😀 😀 tak asi skusim aj ja 😉

lubii
3. mar 2008

Ahojtevidím, že riešite papanie 😝

ellla
3. mar 2008

ahojte. tak my uz mame aj druhy zub!!! 🙂 maly to znasal dost zle. zle spal cez den aj v noci - zo spania vykrikoval, ale teral ked konecne vysiel akoby sa mu ulavilo.
lubii - my uz papame aj masko - kuracie. zeleninku - mrkvu, zemiak, brokolicu, karfiol, cuketu, por, kalerab a dnes som mu dala aj ja jablcko s piskotkou - u nas robia take, co su vhodne od 6 mesiacov. konecne sa trochu rozjedol, lebo po tej chorobe to nebolo nic moc.

inak s tym papanim mamiciek je to individualne - ja som mala to stastie, ze maly koliky nepoznal (klop klop 😅 ) a tiez som si spociatku davala pozor na stravu, ale nastastie na nic nereagoval (len raz na hrozno - pozor na supky), tak teraz jem vsetko. ale treba poznat rozumnu mieru.

bejka - posielam pusu pekovi, je krasny, uzi si toto krasne obdobie, lebo ti to strasne ubehne. my uz mam 7 mesiacov, ani verit sa mi to nechce. musim dolozit fotky, taky je uz velky!!! 🙂

ellla
3. mar 2008

tak som dolozila nejake fotocky, tak kuknite 🙂 🙂 🙂

annika
3. mar 2008

Joj, Ella, je to už fakt gangster jeden velikánsky, huncútik aký svet nevidel! Paráda! Kolko kíl máte? V tých riflových nohaviciach vyzerá ako ročné dieťa!

vladkaz1
3. mar 2008

Eli nadherne foto 😅 Dnes mam zly den nalada na nic muz na tyzden v robote tak sa tu stiskame s Lucinkou. Ani sa mi nechce pisat.Annika v tescu som pokupila teraz malej dupky a body mali ich za super ceny.No nam by sa zisla taka prechodna bundicka musim polabzovat po tescu mam ho 2 metre od domu 🙂

bejca
3. mar 2008

jeeeeeeeeeej elly aky je uz velky 😎 a krasny 😀 super

my sme boli dnes aj na chvilku vonku 😉 aj ked bol taky cas na nic ale uz mi to chybalo sa trosku prejst a ved nebolo az tak zima 😅 aj ja prihodim nejaku fotecku xixi

annika
3. mar 2008

Holky, neviete či táto strieška sa dá upevniť aj na iné kočíky?? Napr. na náš perego???
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

vladkaz1
3. mar 2008

tusim ma ignorujete? Nikto si somnou nepise....

annika
3. mar 2008

Vladka, aj ty si slamenná vdova??? Tak sme dopadli, vidíš????Ale ty máš aspoň Tesco blízko! Do kelu a ja musím až do Blavy, keď niečo chcem!!!!!! 😠
Bejca, ako sa Peťko usmieva!!!! Paráda! Ja som chytila prvý úsmev len v druhom mesiaci! Si šikulka, Peťko je krásavec!

vladkaz1
3. mar 2008

NO Anni inak to tesco neni ziadna vyhra stale som tam pichnutá a miniem vzdy vsetko hihi Muz mi len frfle co som zasa kupovala.No som sama veru tak,momentalne u nasich ale to tu dlho nevydrzim stale sa storcuju nebavi ma to pocuvat

bejca
3. mar 2008

vladka ja by som hned isla do tesca 😎 juuuuuuuuj hoci sa len poprechadzat xixixi

anika to bol nahodny zaber ale podaril sa som rada 😀 😀 😀 adakujeme za pochvalu 😎

chcela by som si ist lahnut ale akosi sa Petkovi nechce spinkat 😠 tak je zasa na ruke a natriasam 😀 😀 😀

vladkaz1
3. mar 2008

beji mas nove foto idem mrknut