Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
3. mar 2008

Tak to je povzdych jak im je dobre ze?nadherna

annika
3. mar 2008

xixixix, Vladka a kedy sa ti vráti manželík? Môj až v piatok.
Bejca a nezabudni spievať pri tom!!! xixixi

vladkaz1
3. mar 2008

az v piatok moja tak sme to vyhrali

bejca
3. mar 2008

no kocky nezavidim vam 😝 moj muzik ma od zajtra dovcu 😀 😀 ale dam krk na to ze kazdy den aspon na tri hodky pojde do roboty 😝
a anika papam a Petko mi spi na pleci prave lebo v postielke vresti ako tur 😀 😀 😀

annika
3. mar 2008

Ešte som Vám ani nepísal, že sme ako dopadli pri kĺbikoch! Boli sme objednaní na 13:30, dorazili sme presne, a v čakárni 25 bábetiek a dvakrát toľko nervôznych rodičov, paráda!!! Robko len sledoval situáciu, tolko bábetiek ešte nevidel v živote. A stačilo tolko, kým jeden začal vykrikovať, plakať, tak aj ostatní.... Skončili sme o tretej a chvála bohu všetko je v poriadku, nemusíme už baliť na široko. Robko odvtedy spí vo vajíčku pri otvorenom okne....

annika
3. mar 2008

nepísala!!!!! ani neviem či som muž či žena!!!

vladkaz1
3. mar 2008

ani mi nehovorte o klbikoch som mslela ze ma slahne dosla som tam dnes a poslala ma domov ze az zajtra ma zoberie nadavala som celu cestu este ma taaaak boli brucho.

bejca
3. mar 2008

no super anika perada sa mate 😎

vladkaz1
3. mar 2008

Anika ty si balila do teraz? Ja uz nebalim mesiac

annika
3. mar 2008

xixixixixixiixiixi, Vladka, dnes nemáme svoj deň! Veľmi to tak vyzerá... 😀 😀 😀 😀 Nevadí aspoň už u nás neprší!!Rodená optimistka, čo?

vladkaz1
3. mar 2008

Hmmm no Annika ja vam zyvidim vase povahy ja som strasnaaaa

annika
3. mar 2008

Aspoň si mohla vyskúšať nový kočík. Ozaj, ako to funguje???

vladkaz1
3. mar 2008

dobre moja som spokojna je to nezvyk ale je paradny.Mala v nom lezi a kukenka potvorka mala.uz sa tesim ako prerobim na karu

annika
3. mar 2008

A nemáš fotečku nejakúúúú????

vladkaz1
3. mar 2008

fotecku daj mailovu adresu poslem ti

bejca
3. mar 2008

no maly asi bude spinkat tak aj ja idem oddychnut trosku 😉 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔 😅 😀 😵

vladkaz1
3. mar 2008

Dobru noc 😀

lubii
3. mar 2008

Ahojte, beji, maličký je zlatučký a tam kde zíva je rozkošný.
No a Elli, tvoj ako krásne sedí 😨 môj ešte nesedí. Akí sú už velkáči, baby, fakt si ich musíme užívať, lebo rastú ako z vody.
Dnes sme sa boli kupkať na plavárni. Moje dieťa je vodný živel.
Vladka, chceme fotku kočíka.

annika
4. mar 2008

Ahojte! Tak som ja dopadla s tou dnešnou nocou! Holky, o pol druhej som ešte sedela na posteli, tak ma bolel zub. Vlastne len miesto zubu, čo mi pred dvoma týždňami vytrhli. Ani Ibalgin mi nepomáhal, nič. Zaspala som okolo tej tretej, teraz som ako námesačná, pijem kávu, hoci som už dva roky nepila, ale teraz musím, lebo v momente zaspím... Skúšam zavolať môjmu zubárovi , ale nejak nebere telefón. Ja ho asi .... No, nič. Držte mi palce, aby som už mala pokoj s tým "zubom"....

bejca
4. mar 2008

ahojte 😉
lubi dik 😀 aj mne sa paci ako sa mi to podarilo cvaknut xixiixix su to krasne momentky 😉

anika juuuuuuj tak to mi je fakt luto ☹ drzim palceky aby nebolel 😉 aj Petkove drzim xixiixi 🙂

annika
4. mar 2008

Díky, Bejca. Potrebujem všetky štyri. Teraz som sa vrátila od zubára, no dal tam nejakú drenáž, či čo do toho chrastu, tak bolelo to ako sviňa, zajtra to vymení. Som zvedavá čo to urobí.Idem variť špenát... 😝 😝 😝

bejca
4. mar 2008

ja varim ryzu a vtacikov 😉 muzovi s valickom , uhorkou a slaninkou a mne len s vajickom 😅 co uz no xixixi aspon vona sa mi tam hadam dostane xixixixixi a dufam ze uz ten zub da pokoj 😉
vladka cakame na foto kocika 😉 a gratulujeme - no vidis mas ho skor 😉

vladkaz1
4. mar 2008

no anike som ho poslala ale v maile ako ho dam na plochu???HMMm? baby radte.... Anika je mi to luto uz som ti napisala zub je svina. Ja uz som neni slamenna vdova muza pustili domov teda prekvapil ma v noci povýšili ho na zastupcu xixi.Dnes sme boli na nozickach uz nemusime davat ale sak uz ani nedavame mesiac sak su nam vsetky male.Beji naozaj mas pekne fotecky ,ale na zivo musi byt este krajsi 😅 jasne xixi.Lubi chodite plavat??????? Ja by som chcela ties kolko asi ten kurz stoji???A v akej vani sa plava asi vo vani alebo v bazene? Neviem popis ake to je?

vladkaz1
4. mar 2008

A inak baby ja dnes nevarim kaslem na to muz dnes robil krokety mam novy recept tak sme skusali a na rychlo oprazil parku v cesticku to je obed co?A este vie varit spagety tak to je vsetko....
😕

annika
4. mar 2008

Ahojte! TAk som nafetovaná , plná s Ibalginom... Na to som pila kávu, tak teda vyzerám... Dobre, že ma muž takto nevidí... Vladka, tak ty sa máš! Manžel doma a ešte aj varí.... A aj povýšili! Gratulujem!!! Môj manžel ešte stále v Žiline, že vraj tam svieti slniečko... No u nás je chladno a zamračené.
Bejča, to je ono! Vtáčiky! Možno že aj ja zajtra uvarím toto!

annika
4. mar 2008

Vladka! Fotky som dostala, fakt je super tá kárička! Dala som ju do môjho albumu, kde je krst Robka, ostatné tam nájdu, keď sú zvedavé. Dúfam, že sa nehneváš za to. Ozaj, a čo stálo????

bejca
4. mar 2008

vladka no akosi skoro sa ti vratil 😀 asi ich ukecal ze mu je za vami smutno 😉 a gratulujeme k povyseniu xixiixi 🙂

anika 🙂 no vidis ako som ti poradila 😀 teraz porad ty mne co ja zajtra navarim xixixi nieco zo zemiakami by to chcelo alebo s cestovinou 😉 a uz sa nedopuj aby si do vecera vydrzala a neodkvacla pri telev.novinach a maleho budu uspavat dcery 😉

bejca
4. mar 2008

vladka a dakujeme za pochvalu a ano mas pravdu nazivo je este krajsi 😉 😀 🙂
ale to sa nas raz opytal aj jeden doki v porodnici ked som tam bola aj dalsie kocky s miminkami a pytal sa : a ako viete ktore miminko je vase ?? a ja hned na to : no ved moj je ten najkrajsi 😀 a on sa zasmial a povedal ze presne tuto odpoved cakal xixixiixixixixixixxiix

annika
4. mar 2008

No veď hej, ale ja sa bojím tej noci, ešte jednu takúto noc nevydržím!!!!!!
Ja by som aj poradila, ale neviem teraz rozmýšľať velmi, nejak som unavená....

annika
4. mar 2008

Máš mleté mäso? Ja zvyknem z toho zapekané kolienka, ale aj iné cestoviny sú super. Uvaríš mleté mäsko ako perkelt, stačí 20 minút, zvlášt vyvaríš aj kolienka, potom to spojíš + tvrdý syr tak 15 dkg na vrch všetkého a hodíš do rúry, upečieš pekne do zlatista a hotovo! Dobrú chuť!