Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
11. mar 2008

Pekné ránečko! U nás zamračené, na dnes hlásia celodenný dážď... ☹ ☹ ☹
Mima, Alex je už chlap ako buk! Bože, ako tie detičky rastúúúú!!! Ale my nestárneme, žeee???
Robko dnes v noci spal nejak "živo", toľko sa mrvil v tej postielke, o druhej som ho nakojila, o piatej zase začal s tým mrvením, o šiestej som už chcela nakojiť, no on zaspal a doteraz spí.... Tak k tomu povedzte niečo, keď viete...On bude vyspatý a ja ???
Včera mi došiel konečne taška na kočík, hneď som behala do mesta a fakt je to praktická pomôcka! Tolko vecí sa zmestí do toho, že som sa čudovala. Potom sme ešte skočili do špec. obchodu s jazdeckými potrebmi, tak tam som zase minula kopu peňazí, malá potrebovala nové nohavice a dostala aj vestu krásnu, takže ona je happy momentálne, zajtra môže si vyskúšať to oblečenie. Ja neviem od koho zdedila tie gény na kone, obaja s manželom sa bojíme koní..... 😅 😅 😅

mima07
11. mar 2008

dobre ranko
annika nestras ze prsanie u nas svieti slniecko a chcem ist po obede von tak snad to vydrzi 😉
samozrejme ze nestarneme ale mladneme aspon mne to hovoria ze som pri alexovi omladla 😀 a je to uz poriadny chlap ked si predstavim ten uzlicek co som si doniesla to mal 3 kg ked sme isli z nemocnice a vsetci sa ho bali co i len chytit 😀

lubii
11. mar 2008

Dobré ránko.
Mne je niekedy normálne ľúto za tým 3kg uzlíčkom, keď tu počúvam Bejku a Ajku. Aj keď aj naši sú teraz strašne zlatí, keď už s nami komunikujú 🙂
Vladka, pozdrav suseda 😎

annika
11. mar 2008

aj u nás sa vyjasnilo, no neviem, či vydrží doobeda. dnes sú maturitné písomky , tak musím držať palčeky bývalým mojim študentom a mojej neteri, preto píšem le s jedným rukom...xixixi...a aj robko sa mi tu mrví....
omladla??? no ja sa velmi necítim mladšia. včera som mala taký zlý deň únavný... asi jarná únava, či čo. potom som si dala kúpeľ dobručký tepučký, skoro som sa uvarila a to pomohlo. 😅 😅 😅 😅

aja7
autor
11. mar 2008

ahojte bambulky 😉
ja zasa len tak na skok, podopieram si viecka zapalkami 😉 Adamko si v noci asi myslel, ze je uz den a nedaj boze zaspat 😠 od 2 do 5tej.. 😝 a potom sa zas o 6 zobudil ☹ drahy vo vzal a vravi, ze je asi hladny...a ja mu na to..tak chod zohnat niekoho, kto ho nakoji, lebo ja spim 😀 Adamko to zrejme pocul, lebo radsej zaspal do 9tej 😀

annika
11. mar 2008

Joojjj, suseda mi nepripomínajte! Hoci my bývame v rodinnom, no tí naši susedia furt niečo mókerujú na dvore. Aj teraz Robko spal pekne v kočíku a ona žačala veĺké upratovanie a to s kobercami.... On zase niečo na dvore vyvádzal, lebo to počula celá ulica, taký chramot urobil... Tak Robko pekne sa zobudil, uplakaný, lebo ešte by chcel pospať, no nemal šancu. Ale to je skoro každý deň takto. Keď nechrmocú, tak kričia jeden na druhého... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lubii
11. mar 2008

Annika, veď aj u nás. Ja som si myslela, že keď pôjdeme bývať do domu na dzedzinu, tak bude kľud. Ake kdeže. Malý zaspal o pol 12, o 12 som musela ísť von ho hombikať, lebo zvonia zvony, a tiež máme dobrých susedov. Buď je doma cez deň susedovie syn, ten má štvorkolku, ale nie že by pekne kľudne vyšiel z domu a za dedinou nech si huláka, on rovno z garáže vyjde jak formula. Alebo suseda pratá dvor a pustí na plné pecky Luciu Bílú. Ja mám Luciu rada, ale ona teda nemá uspávankový hlas 🙄 . A už tri týždne rúbu v lese stromy, tak sa tú každú chvíľu premávajú traktory 🙄

bejca
11. mar 2008

ahojte 😉
my sme dnes sa boli doobeda poprechadzat 😉 a aj u pani doki detskej lebo sa mi zdalo ze ma nieco s ockom 😒 a ma slabucky zapal tak mu dala kvapky 5 x denne 1 kvapku a aj nas odvazila a mame obleceny 4170g xixixi ked nas pustili z nemocnice sme mali 3640 g tak za dva tyzdne asi fajn nie 😀
teraz ide nasa krstna - Petkova tak sa ideme venovat 😀 paaaaaaaaaaaaaaaaaa

lubii
11. mar 2008

Ajka. máš ohľaduplného synčeka 😀

annika
11. mar 2008

Tak a u nás už prší, z poobedňajšej prechádzky nebude asi nič. Je zamračné na dva dni...Ešte dobre, že som dala deckám dáždnik.xixixixi
Lubi, tak sme sa dohodli, že ani rodinný dom nie je nič extra, čo sa týka susedov...
Ajka, tak Adam sa asi ´fakt zľakol z tej vety. xixixixi
Bejca, moja, pekná váhečka! Gratulujeme! Jen tak dále!!!

vladkaz1
11. mar 2008

No cavte zasa som u nasich tak vam pisem nic som mu nepovedala lebo s takym starym chrapunom sa nemam o com.Chapes? On ma bude ucit vychovávať deti no nie? Ale poviem vam tak sa ma to dotklo debil jeden.Idem mrknut vase foto som len na skok.A prihodim zase moje zlozila som karicku dnes je unas nadherne xixi kuk. 😉

annika
11. mar 2008

Ahojte! Aj ja som reorganizovala fotky v albume "Lelkesovci", vecičky som vyhodila, dala som tam len fotky o nás. Je tých 50 miest málo pre nás všetkých!!!!
Vladka, kočík vyzerá super, Lucinka vyzerá v ňom nádherne. Určite sa jej páči v tom!!!A tie úsmevy....Fantastické!!!
U vás je nádherne??? U nás zamračené, popŕchava a ochladilo sa strašne. Juuuuujjjj!!!!

lubii
11. mar 2008

Ahojte, Vladka, Annika, krásne fotky. Vladka, tento kočík ti nebude hrkotať 😵. Aj ja som pridala 2 foto.

bejca
11. mar 2008

Vladka pekne fotecky aj kocik a mala je nadherna 😉

bejca
11. mar 2008

Anika a to je vas konik ?? to ste " malej " velkej xixixi kupili ?? 😉 je nadherny 😀 a Robko je uzasny 😀

bejca
11. mar 2008

Lubi jeeeeeeeeej 😀 ake okale 😀 xixixi

no aby vam nebolo luto aj ja som prihodila fotku Petkovej krstnej 😉 ked ma mamu staru xixixi tak aspon krstnu nech ma mladucku 😉 inak to je bratova dcera ( brat zomrel - a mal byt krstny on )

annika
12. mar 2008

Dobré ránečko!
Bejca, ten koník nie je náš, len "prenajímame" . Na tom ranči, kde chodí Anka na kone, tak teraz jazdí na ňom. Teraz pred mesiacom ho kúpili a fakt je krásny a múdry.
No, neviem holky prečo, ale Robko sa mi už druhý deň budí okolo druhej a nezaspí, kým mu nedám cicík... O pol desiatej večer sa napapal, zaspal a o jednej sa začne mrviť, komunikovať. Je hladný? alebo čo mu je???Potom sa papapal a o piatej zase to isté...

bejca
12. mar 2008

dobre ranko 😎
Anika ja som myslela ze ho mas na zahrade a chovate ho 😀 😀 😀 😀 to by bola sranda 😀 😀
a co sa tyka Robka ja neviem este 😅 asi moc poradit ale co mu davas vecer papat - moja sestra davala taku redsiu krupicovu kasu 🙂 😵 a po nej ze dobre spinkali 😎

annika
12. mar 2008

No veď aj ja som dávala niekedy pri dcérkach, ale teraz všade píšu, že krupicu až po 1. roku len. A večer ho kojím, raz za deň dostáva Sunar2, aby som mala večer dosť mlieka.
Ináč máme novú hračku, našli sme si nožičky, tak sa teraz hráme s nimi. Aj mostík už vieme spraviť, aj na bok sa už točíme. A čoraz viacej vykrikujeme. Teraz už aj v noci....

bejca
12. mar 2008

no teda ale ste sikulky 😀 no a ja ti neviem veru povedat kedy im tu krupicu davala 😅 najmladsia sestrina dcera ma 17 rokov xixixixi a najstarsia ma 24 a syn ma 22 chi chi chi takze to uz je davno 😕 😵

vladkaz1
12. mar 2008

Ahojte kocky no teda Annika ake fotky parada,boze len sa chvalime ze? Ked tie nase deti su take nadherne.... xixixi.No Beji ake je lehatko??Aj ja budem mat uz tento tyzden tak sa tesim nebudem musiet mat Lucku stale na rukach lebo ona je taky cecok moj furt len so mnou .Baby vcera mala vrieskala mala jedy na hracky a muz ju nechal nech sa vyjeduje ja som sa kupala. Uz som to nemohla pocuvat tak som rychlo vyliezla z vane zobrala malu a bola kludna.POcujete ale potom ju chcel muz troska sa potulkat a ona zacala vrieskat nechcela k neme ist chcela len mna.Boze ten je uplne stoho hotovy ze ho mala nechcela.Ale dnes rano ako isiel do roboty uz sa boskavali.Ja to nechapem!!!!!A inak uz aj ja som presla na to hami 2 mala je stoho sýtejšia .Lubka no nebude hrkotat kocik xixi tesim sa .A ako inak??? U nas prsi dnes brrrr hnusne pocasie....

annika
12. mar 2008

Aj u nás prší , poobede trošku prestalo, tak sme sa rýchlo obliekli a šup, von na dvor! Aspoň v daždi nehrkocú susedia, a malý môže spať.
Bejca, do kolkých kíl je to lehátko?
No, fakt Vladka, že my máme krááásneee detičky! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
12. mar 2008

a my sme boli vonku ale uz len trochu poprchalo a potom uz aj slniecko vykuklo 😉
a dakujem za pocvalu 😎 - lehatko je do doby kym dieta nevie chodit 😀 lebo potom sa postavi a ide aj s nim 😀 😀 predavacka povedala ze do roka 😀

annika
12. mar 2008

xixixixixi. že s ním.xixixixixi To je dobréééé!!!!
Aj manžel ma dnes prekvapil, doniesol niečo pre Robka, kuknite do albumu Krstiny...Posledné dve fotky to ukazujúúúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
12. mar 2008

fiha ale ma kombinezu 😉 😀 super 😀 Anika manzel je motorka ci co ?? r 😨 😵

annika
12. mar 2008

Je, je motorkár, majú aj klub. No teraz nemá tolko času čavargovať, ako kedysi sme išli spolu na túry...Ach to boli iné časy...

mima07
12. mar 2008

annika maly je bombovy 🙂

bejca
12. mar 2008

aj motorka je super 😀

lubii
12. mar 2008

Annika, zlatí sú veľmi, obidvaja 😅

lubii
12. mar 2008

A my sma sa boli dnes očkovať 😢 , aj sme plačkali 😢 , máme 7,7 kg, 71cm.