Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vanilka32
14. mar 2008

Vsetko Najlepsie pizzamati!! 🙂 🙂 nech v manzelstve vsetko funguje ako ma... 😉 my sme svadbu zorganizovali za mesiac..minuly september, a ked vidim ako niektore chaosia rok dopredu tak sa na tom iba smejem. uplne zbytocne stresy.

pizzamati
14. mar 2008

Ďakujem Vanilka si milá dufam že tentol krát to bude už navždy. 🙂 Mám velmi dobrého manžela, možno si takého ani nezaslužim, je velmi pozorný na také niečo som nebola zvyknutá. To prvé manželstvo
bol jeden velký omyl ale čo už? Mám z neho 2 krásne deti a to je hlavné. 😵 . Už aby sme len dobre zvládli pôrod a bude všetko OK. 😅

mischella
14. mar 2008

Vanilka, dakujem, aj ja to mam tak dolu, kde ma nozicky, tak ste ma kocky ukludnili, ze sa mi trosku aj malinka rozkopala sem tam. 😵 Pizzamati, aj ja sa pripajam a prajem vsetko najlepsie 😵 😵 😵.

aja7
autor
14. mar 2008

tak a som nastvana a poriadne...objednala som si lehatko z babatkovo.sk....prislo, ale cakala som nieco podstatne kvalitnejsie za 2tisicky..teraz ho idem vratit a uz nikdy ziadny nakup cez net 😠 😠 😠 😠
vitam nove buduce mamicky 😉 🙂
pizzamati..blahozelam 😉

pizzamati
14. mar 2008

Mischella ďakujem 🙂 . Som rada že si zavýtala sem medzi nás. Neboj uvidíš po 3O týždni ako sa miminko rozkopká aj ja som citila do 3O týždna len sem tam kopanceky asi 1O krát za den ale teraz skoro stále. 😵 Neboj isto je všetko v poriadku asi je tvoje miminko lenivé xixi. 😵

bejca
14. mar 2008

teda pizza 😀 super gratulujem 😀 a ja som sa cudovala ze ta neni 😎 a ty si sa vydavala 😀 😀 dufam ze hodis aspon nejaku fotto 😉
inak my sme sa tiez tak brali xixixi za 6 tyzdnov sme sa zobrali a aj byt kupili xixix a za necely daksi mesiac aj prerobili 😀
miska ja som z TT ale rodila som v BA v Ruzinove 😉

bejca
14. mar 2008

juuuuuuuuj a po 30tt tak to uz zacinala som aj ja citit vacsie kopky 😀 a potom okolo 34 tt ma uz strasne bolelo okolo pupku xixixi hladal cestu von zlym smerom 😀 😀

mischella
14. mar 2008

Bejca, ja by som chcela ist do Antolskej, tam som rodila aj Misku a bolo tam ok 🙂 Pizzamati, dakujem. 🙂 hej mam taku lenivku, dufam, ze bude aj potom taka dobrucka, ale hlavne nech su mimca zdravunke, aj ked budu kricat 😀. Ajka, dakujem, ozaj ja chodim obcas na www.mimibazarsk aj teraz som si tam nakupila nejake vecicky. Su tam aj nove veci, kocky predavaju aj co maju napriklad butiky, nechodite na tu stranku? Kocky sa tam zbavia veci, co deturence vyrastli, ale teraz som si tam kupila novu ohrievacku flias za 300 a nejake dudliky, flasku, noznicky na nechtiky a retiazku na dudlik. 😉

mima07
14. mar 2008

cauko kocky
vitam nove maminky sa tesim zase budu babatka 😀
pizza nech vam to vydrzi aspon do dominikinych 30 rokov 😀 😀 😀
ja som nejaka rozlietana nic nestiham 😀 ked nemaju cas moje kolegyne tak ich obieham ja a medzitym kozmeticka a este chcem ist kadernicke nech vyzeram dobre lebo na buduci mesiac mame stretko augustovky take 3 dnove 😉

mima07
14. mar 2008

mischela si taka mlada ako ja 😀 😀
tamita a ty mas kolko ak to nie je tajomstvo 😉

mischella
14. mar 2008

Mimi, dakujem aj Tebe za uvitanie. Som rada, ze som sem zavitala, ulavilo sa mi, ze nie som sama s problemami a s takymto mladym vekom. 🙂 Ty mas Alex dievcatko, alebo chlapceka? My sme chceli dievcatko Alex, ale videla som samych chlapcov, na ktorych maminy volali Alex, tak budeme mat asi Elisku 😅 A ked sme nevedeli co to bude, tak sme to skoro 5 mesiacov volali Aleš, chceli sme mat prekvapko, ze si nedame zistit, ale dcerka nas ukecala, ze chce vediet, ci bude bracek, alebo sestricka. 🙂

mima07
14. mar 2008

ja mam chlapca keby bola baba bola by alexia 😀 az ked sme meno dali sme zistili ze je take popularne povodne mal byt alexander ale ono by to vyslo rovnako
to je tym ze sme take mlade a nepohybujeme sa na pieskoviskach 😀 😀 😀 ale aj tak je to nase slniecko a to meno mi k nemu pasuje aj ked zo zaciatku som mu hovorila menom starsieho syna 😀 😀

matrinka
14. mar 2008

ahojte tehulky po 35 😉
chcem sa s vami poradit...
vcera som bola v genet. poradni, vzhladom na moj vek, teraz 35, v case porodu 36r.
Vysledky AFP som mala dobre, 1:6500 rastepy 1:1600 ale koli veku je riziko 1:300 ...mam sa rozhodnut do pondelka ci mam amniocentezu podstupit, alebo nie...
ako ste sa rozhodli vy?
este ma odporucila na morfolog. ultrazvuk v 20tt, len keby sa im tam nieco nezdalo, tak na AMC by bolo uz neskoro...nemohla by som ist na ten UTZ skor, trebars v 18tt?
dik, a prapacte ze som vam sem len tak skocila 😉

mima07
14. mar 2008

martinka ja som mala vysledky z afp dobre na 3d ultrazvuku som bola v 17 tyzdni povedali ze to vyzera v poriadku ale pre pokoj som isla na amnio sestra bola predtym a povedala ze to nic niej tak som sla 😉 a naozaj to bolo lepsie ako ked mi brali krv a hlavne som si to naplno potom uzivala 🙂

nanny7
14. mar 2008

ahojte maminy, velmi ma potesila tato tema...aj ja patrim medzi vas 😉 . za 16dni mi pribudne k mojej takmer 14rocnej dcere aj maly drobcek 😀 , uz sa nevieme dockat!
tieto posledne dni su hadam najhorsie....ale som rada, ze aspon tu sa budem moct s vami podelit o svoje zazitky 😉 , ved uz to bolo tak davno co som tym prechadzala.

mischella
14. mar 2008

Mimi, Alex je pekne, ale dievcatko ako Alexka asi nie, mozno ta Alexia, to mas pravdu. Ja som zase Miske hovorila ako on ako chlapec, nevedela som si zvyknut, ze mam dievcatko, to bolo prekvapko 🙂 Matrinka, amniocenteza je v pohode, ja som bola v 17tt, ale vysledky z krvi som mala v poriadku, lekar sa ma pytal, ked uz som bola v nemocnici, ci si to teda dam robit aj ked mam vysledky v poho, ale chcela som mat taku istotu, predsa len vek 😒, tak som isla. Trva to chvilku, citis akurat ten vpich dlhou ihlou do brucha, ale v pohode. Mne skor vadilo, ze tam treba byt do druheho dna. Samotny "zakrok" je rychlo a clovek potom vie na com je, aj ked na vysledky som cakala tri tyzdne. 😕

mischella
14. mar 2008

Ahoj Nanny, aj ja som tu novacik, tak vitaj, nejako sme sa tu namnozili 😀 . A vies co budete mat? 😅

nanny7
14. mar 2008

ahoj Mischella, u nas to bude chlap-valibuk 😉 , aj dcera mala 4,20kg tak mi bolo povedane,ze toto chlapca ma byt este vacsie. preto ma caka sekcia(10dni pred terminom), nechcem nic riskovat. dufam, ze to dopadne vsetko o.k. 🙂

mischella
14. mar 2008

Drzime pasticky, urcite to bude dobre 😅 Ja som si nekupovala este ani najmensie velkosti oblecka, lebo som dost pribrala, tak si myslim, ze ked sa narodi, tak to tiez neoblecie 🙂 Mam len jednu kosielku taku malu, uvidim, co mi povie lekar pred porodom. 😀. Moja sestra mala take velke deti, rodila normalne, ale ona je take tintitko, tak bola potom dost bolava. ☹ Ale co by sme pre drobeckov nevydrzali? 😅

nanny7
14. mar 2008

Ja som tiez zacala kupovat az c. 58, z mensieho mam nieco po sestrinom malom, tak ak budeme potrebovat tak sme sa zabezpecili. dcera bola narodena spontanne, ale to som rodila v mieste bydliska, teraz som sa rozhodla pre ba-kramare a kedze tam nechcem vylihovat dopredu a cakat, tak som suhlasila so sekciou 😉

mischella
14. mar 2008

Tak to uvidis z okna nas barak 😀 , ja byvam na Kramaroch, ale rodit by som chcela v Antolskej, tam som odrodila aj prvu 🙂 . Ale ak to na mna pride necakane, tak mam Kramare blizko 😉 Svagrina ma malinke dvojmesacne, skusala rodit normalne, ale nejako to neslo, tak mala potom cisarsky, je dobre, ze sa da ist aj skor pre istotu 😅

nanny7
14. mar 2008

tak ked budem na tych kramaroch tak ti zakyvam 😀 , uz aby to bolo cim skor. prave som dotelefonovala so svojou "svokrou", prebrali sme vsetko mozne aj nemozne 😉 , ona sa sem za mnou chysta z talianska 🙂 len ma chuderka teraz dilemu lebo aj svagrina caka dievcatko a ona ma termin 29.3., mne budu robit sekciu 30.3., tak teraz nevie ako sa ma rozdvojit 😀 😉

mischella
14. mar 2008

To je zlate 😅 , tiez budete mat viac babatiek v rodine. 😎 Asi postupne, aj ked na svagrinu to moze prist aj neskor, to ma tazke 😒 Ale ved pri porode asi nebude, tak nech si pocka, kym sa to narodi 😀. Ja kvoli nejakym bacilkom nechcem hned navstevy, lenze mam taku zvedavu svokru, ze ta si neda povedat. Minule ma nakazila nadchou, to som lezala potom v teplotach tyzden. Ona co si zmysli, tak za kazdu cenu, jej je jedno, chora nechora, pride a hotovo 😝 v podstate nie je zla, len ma take svoje maniere. Esteze ma takeho skveleho syna 🙂 😀

bejca
14. mar 2008

ja som tiez bola na amnio 😉 sice som to zle prezivala koli mojej povahe - som sa strasne bala - ale zakrok nebolel a celkom v poho - a vysledky som mala tiez vsetky dobre 😎
vitam nove maminky 😀

nanny7
14. mar 2008

no moja svokra je fajn, ona mi chce len strasne pomahat 🙂 ,taliani si na tom dost potrpia a okrem toho sa im ma narodit 1.vnuk-chlapec pokracovatel rodu 😉 , takze si ma chcu rozmaznavat 😀 . na to som ja v zivote nebola zvyknuta tak si to teraz vychutnavam 😀 ved ani moja rodina si ma tak nikdy nehickala ☹ .

lubii
14. mar 2008

Ahojte, dievčatá.
Tamita, mischella, nanny, vitajte medzi nami.
Pizza, tebe z celého srdca gratulujeme k dobrému manželovi 🙂

mischella
14. mar 2008

Ahoj Lubii, dakujeme 😅 😅 😅 ste tu zlate kocky

annika
15. mar 2008

Pekné ránečko všetkým novým aj" starým" mamičkám!!!
Človek tu jeden deň chýba a už nevie vás dočítať!!!! Jedna sa vydáva, druhá už ide rodiť....Čo ste to tu popísali tolko vecí, už tu sedím pol hodinu a len čítam. 😀 😀 😀 😀 😀 Janka, gratulujeme k sobáši! Posielame velikánsku pusinku s Robkom! Aby ste žili šťastne v láske a porozumení!!!
No, ja som mala včera deň, holky..... Tri návštevy... Hororororororo
Robka som večer na rukách uspávala, taký bolhotový z toho. Jedna návšteva odišla, druhá prišla....To sa už nikdy nekončí asi...Tá tretia bola najdlhšie, no to nebola ani taká návšteva, ale bývalý spolužiak manželov, teraz momentálne taký díler, čo predáva čistiace rukavice a pomôcky všelijaké. Počuli ste už o rukaviciach RAYPATH????Predviedli nám tu také ukážky z upratovania len s čistou vodou a rukavicami.Ale vždy len polovičku toho nábytku, okna, podlahy. Tak dns idem druhú polovicu dočistiť.... No a keď mi prezradili cenu tých handričiek... Skoro som odpadla. Tisícka na kus....Celý set, a teraz sa držte, aj s mopom stojí 24 000 korún!!!!Dobré čo 😀 ?

bejca
15. mar 2008

dobre ranecko 😉
Anika ixixixixi to si radsej upracem klasickym sposobom 😀 😀
no my sme dnes mali kojacu noc 😅 Petko sa budil kazde 3 hodinky tak som toho moc nenaspala vynimocne 😅 rano o 6,30 mi spravil uz budicek a teraz spinka tak som prisla kuk 🙂 😵

mima07
15. mar 2008

dobre ranko
annika keby to cistilo samo tak si to kupim 😀 a bola to taka bomba? 😲