Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
25. mar 2008

No Annika, asi mas pravdu, mam este dovolenku, budem to musiet nejako urychlit, s tym bruskom ani uz k novym zakaznikom nechcem chodit, len pouzatvarat rozrobene veci.
Pamatam si, ze pri Samkovi, som musela ostat skor o 2 tyzdne a spominam na obdobie, ked som ostala doma a este sa nemusela starat o Samka, na taku pohodicku, robila som si co chcela, vela som posila pre babatko, strikovala a tak. Fakt uz potom nebudem mat moznost si oddychnut od pracovneho tempa do dodochodku len teraz. 🙂 🙂

annika
25. mar 2008

No vidíš, Azuzi, teraz si Ty prvoradá až potom práca... Však pracovať ešte môžeš habadej! Aj som sa rozlúčial s kolegyňami tak: Uvidíte ma len v septembri 2010...

azuzi
25. mar 2008

Ja pracujem pre nemecku firmu, ktora robi lepidla pre priemysel - ako manager predaja pre Slovensko a na Slovensku som sama, najblizsich kolegov mam v Prahe. Najvacsi problem mi robi ranne vstavanie. Ked nikam nejdem, tak robim doma na PC a telefonujem so zakaznikmi a kolegami a vybavujem objednavky.
Anika, myslim, ze ta Tvoja praca so ziakmi a problemovymi asi bol tiez dost stres a chapem, ze si radsej volila ostat doma.
Lubi, asi sa co najskor pridam k "dovolenkarkam". Manzel mi radi brat vsetko vegetne, ale niekedy s mojou povahou je to tazke 😒

annika
25. mar 2008

No s tým cestovaním, neviem, či by nebolo fakt lepšie prestať...Telefonovať môžeš domka, aj pracovať na pc, ale autom na cesty...

annika
25. mar 2008

A keď ešte k tomu máš aj problémy so spánkom... Ostaň domka, moja, ja ti to radím zo srdca...

azuzi
25. mar 2008

Annika, to iste mi radi aj manzel, ze domka ano, ale nie cestovat...
Vdaka za radu. V piatok idem k lekarovi na kontrolu, tak potom sa budem musiet dohodnut, s kolegami ohladne cestovania. 🙂 🙂

mima07
25. mar 2008

annika skus na tu zlatu zilu ten avenoc mne teda velmi pomohol a to mi gynekologicka povedala po porode ye ked sa yahojim asi s tym budem musiet ist uy som mala aj dobry kus vonku a teraz to vyzera ok ya take necele 2 tyzdne sa mi to dalo do poriadku 🙂

mima07
25. mar 2008

pozeram ze pisem ako hotentot ale mam zapnuty synov pocitac lebo alex sa rozhodol ze nebude spat tak som ho vypla a isla som mu robit spolocnost a on sa zacal ukladat 😀 vysledok spi 😉

annika
25. mar 2008

juj, mima! dva týždne??? a ako mám dokedy kakať?????????????, 😝 😝 😝 😝 😝

mima07
25. mar 2008

annika ale za 2 tyzdne bola uplne fuc, ja som dost jedla aj aktiviu aby mi lepsie islo na wc 😀

annika
25. mar 2008

no, tá aktivia je dobrý nápad! díky! ideme sa kúpať! pa pa!

bejca
25. mar 2008

azuzi ja som si vybrala dovcu na ktoru som mala narok az po nastupeni MD a s riaditelom som sa dohodla ze si ju mozem vybrat + mala som svoju dovcu usetrenu 😅 a cely december som uz bola domenka lebo som mala tiez problemy so spankom a aj ked som chodila do prace poobedne smeny ma strasne vycerpavali a ranne vstavanie som mala ako ty vecer nie a nie zaspat a rano sa tazko vstavalo o 5,00 😝 a navyse mi do vecera strasne opuchali nohy a ked som zostala doma tak mi tak nenapuchali a bolo mi lepsie - a to som robila v kancelarii ...
lubi pekna satka - len mne to pripada strasne zlozite 😅 a maly je podarenucky 😀
a aj ja mam zlatu zilu 😅 takze sa pridavam do "klubu" 😝 a teraz mam dokonca stale pocit ako keby zomna islo stalo sklo ci co ... boze strach 😝 a anika neskusila si si kupit tie cipky co davaju aj pred porodom ?? ja inak nad nimi vazne rozmyslam ... ale mne momentalne nic netrci ...

annika
26. mar 2008

Pekné ránečko! Tak dnes som tu prvá asi ja.
Bejca, aké čípky? Tie glycerinové?
Dnes má manžel skúšku, chudák skoro celú noc bol hore, nevedel spať.... Sociálne právo a bude to mať s bývalým ministrom soc. vecí s Tkáčom.... ufff!!!!
Čo dobrého varíte dnes? Ja robím špagety....

bejca
26. mar 2008

dobre ranko 😀
anika 😀 ty ranne vtaca 😀 a hej tie glycerinove myslim 😉 drzime palceky aby skuska dobre dopadla 🙂
a ja spravim muzovi karfiol vysmazany a sebe neviem ☹ uz fakt neviem co varit 😝 a ani neviem co by som asi tak aj jedla ... ale musim si aj polievku dnes nejaku spravit ... ach yo 😅
inak dnesnu noc sme mali celkom v poho 😵 papal o 21,00 a potom o 1,40 a rano o 4,40 a spinkalo sme do 6,00 😀 takze supis potom som ho prebalila a dala papakat chvilku pozeral na svet a spinka dalej 😉

lubii
26. mar 2008

Ahojte, dobré ránko.
Beji, pekne spinkal Peťko 😉 , karfiol by som si aj ja dala.
Annikinmu mužíčkovi držíme palce. 🙂
Samuľko kašle ☹ , chytil to od Danielky, ona kašle jak tuberák už od piatku 😖

mima07
26. mar 2008

dobre ranko
aj alex dnes pekne spal po dlhej dobe az do 7,10 ale mne sa nad ranom snivali take chobotiny 😠 tusim som z toho unavena ☹
ja idem varit morcacie prsia na cibulke a tarhona a starsiemu palacinky na slano s bryndzovou natierkou 😉 to vidim ako sa zase obzeriem 😲
Samko nech sa s danielkou vyzdravie aj na mojho starsieho nieco lezie ☹

annika
26. mar 2008

joj, Lubi, je mi ľúto. Chudák malý. Ale je to už tak bohužial. Jeden to chytí od druhého...
Joj, by som dala karfiol! Ale minule som kúpila v Hypernove jeden, no mal takú čudnú chuť, ani neviem akú.... A len polievku som robila z toho.

bejca
26. mar 2008

lubi dufam ze sa uzdravia co najskor 🙂
no ja si spravim zeleninkovu polievocku ale co druhe 🙄 vobec neviem .....

bejca
26. mar 2008

kocky som nestasna ☹ Petko ma cele licka vyhadzane - posiete drobnuckymi cervenymi pupacikmi 😖 😠 dufam ze sa mu nezacina ekzem ☹ som z toho nestastna ...

mima07
26. mar 2008

bejca ma plienku pod hlavickou a nedala si iny prasok na pranie, my sme mali tiez nieco ked mal asi 2 mesiace a detska mu na to dala holtov krem a zmizlo 😉

bejca
26. mar 2008

mima ma plienocku stale pod hlavickou ☹ a tiez sa mi zda ze ked si cucha tie licka po nej tak to ma uplne cervene bolave .. ale co mu dam pod hlavicku - vsetko by ogrckal ☹ a prasok pouzival len Lovelu ... a aj na zahyboch na rucickach ma pupacky ☹ ako su lakte ☹ malinky moj ... a aj kocky vo februarovkach mi odporucili tu mast -- mam ist radsej aj k doki ???

aja7
autor
26. mar 2008

bejca, tiez som si myslela, ze to ma od plienky...ale nie je to z toho 😉 este som ti zabudla povedat, ze som ho zacala menej obliekat a odvtedy je podstatne menej vyhadzany 😉

bejca
26. mar 2008

ajuska ved aj ja ho obliekam len plienky ako ma mat 😉 body a polodupky , alebo tie dupky co su ako kombineza a ponozticky - uz mu ani ciapku nedavam ani rukavicky len po kupani vecer lebo u nas v noci nekuria - ale vcera som mu ani vlasky nenamocila a nedala som mu ani rukavicky ani ciapocku a natrela som mu to s tym fenistilom -rano bol peknucky - ako bolo vidiet pupacky ale bol bleducky a nie "bolavy" ☹ a teraz to ma zasa take skarede ... jaj jaj moj malinky peknucky ...

mima07
26. mar 2008

bejca ak to ma v zahyboch aj na tele tak radsej chod lepsie ked ho pozrie kožna a mozno si len nieco zjedla skus porozmyslat

bejca
26. mar 2008

mima ved to ze ma aj tie zahyby "seru" ☹ inak v ich rodine to maju skoro vsetky deti ☹ tie zahyby bolave maju 6 deti a 2 nemaju ekzem ... no skusim tie kvapky fenistil dat par dni ako v nemocke a tu mast par dni -a ak mu to neprejde - v utorok ideme na klbiky tak by som behla aj ku koznej ☹ a uvidim ...

tamita
26. mar 2008

Pekné,aj keď škaredo-mokro-metelicové dopoludnie vám prajem 🙂
to je sila,čo sa zase vonku deje,(no aspoň u nás)...
Vy už vyvárate vo veľkom,ja mám zvýšenú pizzu od včera a som sama doma-až do popoludnia,tak si s obedom ťažkú hlavu nerobím a ešte kopec sladkostí od sviatkov,tak "zbohom zdravá strava"

bejca
26. mar 2008

teraz spinka a lezi hore znak a nesucha si rucickami tvaricku ani o plienku sa neopiera a je peknucky len ked sa z blizsia pozrem tak tam je vidiet tie pupaciky -ale take vystupky len ...

tamita
26. mar 2008

bejca- a skús dať aj pri praní dvojité plákanie v práčke a aviváž dávaš?

bejca
26. mar 2008

u nas svieti slniecko a sem tam je pod mrakom 😉 ale je chladno

annika
26. mar 2008

AJ Robko to mal na tváričke až do šiestich týždňov, potom to samo od seba zmizlo. Ale plienky ani teraz nedávam pod hlavičku, radšej každý deň novú plachtu. Proste tá koža sa čistí ,neboj sa Bejca a nemysli hneď na to najhoršie!!!
U nás snežilo desať minút, teraz zase slniečko svieti, ale aj mraky sú... Ja neviem, kedy sa už konečne vyčasí....