Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
5. apr 2008

Ja používam normálny z potravín panenský olivový olej za studena lisovaný, my s ním varíme už roky a teraz ho používam aj na detskú prdelku 😀 . Ale aj z lekárne bude dobrý 😉

duracelko
5. apr 2008

dakujem ti Bejča. ty si velmi zlata.... mna to bebetkovanie este len caka... polodupky to su bodiky??? mam mat pancusky aj ked bude koniec maja - a mozno aj velmi teplo?? z tesca mam aj ja tie body. naco mam mat pyzamka, ked babo bude aj tak mesiac v perinke, planujem ho mat v perinke. doda som mala skoro tri mesiace -tak ako odporucali.

lubii
5. apr 2008

ja som pančešky nemala 🙂

duracelko
5. apr 2008

dakujem Lubii... a vase bebetka spavali v prvom mesiaci v perinke alebo v spacom vaku?

bejca
5. apr 2008

polodupky su len spodok dupaciek a na gumicku skoro ako teplacky 😉 a mne v nemocnici povedali moc nebabusit tak Petko ani v perinke nebol 😅 ale on bol aj velky 😉 a nemusis pancusky - treba si "satnik" prisposobit k obdobiu narodenia to je jasne 😉 pyzamka nemame ani my .
lubi cize to mas normalny olivovy olej na varenie xixixixi no ked muz pride tak mu poviem xixixix lebo mi volala ze nemaju v lekarni ... takze mohol kupit aj v obchode 😀

lubii
5. apr 2008

moj spal v perinke asi 3 týždne, potom iba pod dekou, teraz musí vo vaku, lebo sa odkopáva 😉

duracelko
5. apr 2008

Bejča na tvojom mieste by som vymenila tie Pampersky. ja tej znacke vobec nedoverujem, tie ani kupovat nebudem. spolieham sa na Huggies-ky.
uz viem co su polodupky- vlastne nohavicky na gumicku - tie nemam ani jedny... ja budem mat malicke babo- ak to bude dievcatko- baby su mensie... a ja som tiez taka drobna... jedine keby bolo po manzelovi - on je vacsi 😀 perinky su lepsie pre manipulaciu s babetko- aspon ten prvy mesiac. a potom netreba babetko do perinky babušit -ak bude teplo staci aj bodinko s dlhymi rukavmi - alebo kosielka

duracelko
5. apr 2008

Lubii, ten spaci vak aj ja urcite kupim- koli tomu ze babetko sa odkopava - a takto budem mat istotu ze bude spat zakryte. ja sa chystam nakupit ostatne veci - az postupne- ako budu treba... v obchodoch je taky siroky vyber, da sa vybrat kedykolvel. este nemam ani tu deku.... lebo som chcela farbu podla toho co to bude a aby ladila aj s kocikom... aj ten sa chystame este len kupit... neuznavam ak si niekto nakupi hned vsetko v 1.trimestri...

bejca
5. apr 2008

lubii si este tu ??

bejca
5. apr 2008

muz mi priniesol z lekarne olivovy olej - dermalny olej len na vonkajsie pouzitie . pisane tam je toto : olivovy olej je cisty prirodny vyzivny olej ,pouziva sa na osetrenie suchej pokozky a na masaze celeho tela , pri vonkajsej aplikacii zjemnuje a premastuje pokozku , dufam ze mu to mozem s tym natriet ??

duracelko
5. apr 2008

nam v Materskom centre - odporucali olivovy olej kupeny v lekarni na pripadne natieranie babetka a na masaz. tak mozno je to tento... tak podla mna ho mozes pouzit. je to lepsie ako kadejake baby kremiky - od znackovych vyrobcov

mima07
5. apr 2008

bejca inak mozes natierat aj modrou indulonou to pre buducnost 😉
annika a do toho klatova sa moze ist pozriet hocikto a su tam aj ine zvierata
tie koberceky som fotila pre jednu augustovku lebo buduci tyzden by sme mali mat stretnutie v bojniciach a ona nevedela ktore si ma dat kupit 😀 😀 je totiz problem zohnat take vacsie puzzle a je to fakt dobra vec lebo krpec lezaval na paplone a vsetky hracky si pritahoval tak by sa nenaucil lozit ani za rok 😀 tak snad uz teraz nieco z toho bude 😉

lubii
5. apr 2008

Zmizla som, lebo sme kúpali a papali 🙂 . Beji, bude dobrý aj ten, kľudne ho s ním natri 😉 . Ja som len nechcela zbytočne kupovať z lekárne, keď doma ho furt máme 😀

lubii
5. apr 2008

Mima, pekná fotka 😉

mima07
5. apr 2008

lubi diky a kedy isiel maly spat?

lubii
5. apr 2008

Ešte sa uspáva, tata má službu 😀

mima07
5. apr 2008

tak to som rada ze moj posledne dni chodi medzi 19 a 20 predtym chodil okolo 18 co bolo moc skoro a uspi sa sam 😀

lubii
5. apr 2008

Môj je nesamostatný 😅

lubii
5. apr 2008

Ja potom pôjdem uspávať Danielku, aby jej nebolo ľúto 😀 . Musím si k nej chvíľku ľažkať do postele. Ale som celkom rada, lebo začína ju chytať taká dobrá puberta, tak mi v tej posteli aspoň vyklopí všetky klebety a problémy s kamoškami a tak. Lepšie, ako by mi nechcela nič povedať 😉

bejca
6. apr 2008

ahojte pekne slnecne ranecko 😉
my sa kupkame od 19,30 do 20,30 ako nam to vide 😉 baby asi to budu fakt tie blbe plienky z coho bol vyhodeny 😖 uz to ma o nieco lepsie ale teraz dumam ci ist alebo nie k tej doki 😅 a Lubi dik za spolupracu xixixi natrela som ho s tym olejom ale zatial omoc vlacnejsiu tu plet nema 😒 lebo ju mal fakt suchucku malinky moj ☹ a aj tam ma este tie pupacky tak dufam ze to uz bude lepsie 😵

mima pekne fotto v pase 😉 a ja uspavam ako kedy - niekedy neni treba ale niekedy je umrncany tak treba pri nom sediet a davat dudinku xixi ale vacsinou to riesim ze mu este dam cucnut a potom uz zaspinka 😉

mima07
6. apr 2008

dobre ranko
bejci ak vam to nerobi problem ja by som isla budes tam mat zalozenu kartu tak keby daco mas sa na koho obratit 😉 😉 povies jej o tych plienkach a ked ti to potvrdi tak mozte oslavovat ze problem vyrieseny 🙂

lubi aj ja som to kedysi robila tak so synom a dodnes mame nadstandartny vztah tak 99% veci mi este stale povie aj ked sa niekedy okuna 😀

inak som rada ze maly je nauceny zaspat sam jasne ze to nie je tak ze ho polozim a on spi to by musel byt fest unaveny 😀 ale povykrikuje ja tam este raz pridem pohladkam a vacsinou uz len pridem mu zhasit taku malu lampicku 😉

annika
6. apr 2008

Ahojte! Včera už som nestihla sem skočiť, mali sme návštevu a predtým sme zas my boli u mojich rodičov. Robo bol už večer tak unavený, že skoro z toho nevedel zaspať... Tak som tajne dúfala, že sa nezobudí v noci, no nebolo to tak. Bol hore dvakrát a ešte aj teraz spí... Ja už varím grilované kura s ryžou a zeleninovú polievku. Aj sme sa už pohádali s manželom, lebo máme pokazený digestor nad sporákom už dva týždne a ani na to ešte nemrknul 😖 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Tak som mu to spomenula.... 😀 😀 😀
Bejca, som rada, že Peťkovi je už lepšie s tými vyrážkami. A do Blavy len pekne choďte, lepšie je keď na to pozrie aJ doki. Budeš aj ty kľudnejšia. 😀 😀 😀
V Klatove, kde chodí malá na kone, tak sú tam len kone /cca. 25/, je tam ešte reštaurácia a penzion. V auguste je súťaž za klátovský pohár. Mám na nich aj link niekde, musím pohľadať.
Duracelko, nekupuj veľa vecí, košielky som vôbec nepoužívala, len body a dupky a na noc overaliky. Robko bol v perinke cca. 3 týždne, potom sa vykopkával furt. Rýchlozavinovačku som používala až do konca 6 týždňov, aby aj decká moje vedeli ho chytiť. Ale som teraz prišla na to, že 68-ky dupačky a bodinka využívame na 100%, lebo keď sme sa balili na široko, tak sme už to potrebovali a teraz ešte stále máme 68-ky bez tej bavlnky sú ešte akurát.

annika
6. apr 2008

Duracelko, ešte som chcela, nemáš časopis Mama a ja? Tam je práve v aprílovom čísle o výbavičke reč. Pekne je tam popísané všetko, čo potrebuje bábetko v zime a čo v lete. 😀 😀 😀 😀

mima07
6. apr 2008

annika a ako varia v tej restike urobila by som si niekedy vylet ked bude pekne 😉 ziveho kona tiez kazdy den nevidis 😀

annika
6. apr 2008

dobre varia, je tam krásne! A dá sa aj člnkovať a zajazdiť sa na koni. www. czajlikranch.sk

vladkaz1
6. apr 2008

ahojte tak este drzte palce uz budeme mat byt 2 iz novostavba 2mil450tis ale stoho nam 500tis. Zaplatí muzov podnik.Tak este sa netesim lebo v pondelok ide sa pitať kolko sa bude platit najomne hipot. nas bude stat len 6400sk mesiac pretoze podnik hradi k tomu 4000sk ale musi sa muz upisat na 10 rok.Plus este vlasne najomne elektrina,voda, plyn.Takze myslim si ze fajn.S hypotékou problem nemame vybavil nam podnik len to treba teraz vsetko obehat.Byt je 2+1 a logia.Vlasne kurenie kotolna a niektore maju aj spajzu musime si len vybrat. Tak sa este tesit nebudem lebo sa to moze lahko rozsypať ako domcek s karat... Inak kocky pozdravujem...

annika
6. apr 2008

Vladkaaaa!!! To by bolo super!!! Držím palčeky, aby vám to vyšlo! 😀 😀 😀

bejca
6. apr 2008

ahojte 😀 prave som prisla z vonka je tam uuuuuuuuuuuuuuzasne 😉 boli sme dve hodinky a Petko este spinka v kociku xixixixi tak som sem behla kuk 🙂 😵

Anika tam musi byt uzasne na tom ranci 😀 skoda ze mi ten link nejde otvorit 😅 a aj by som uz niekam aj ja vybehla 😅 ale ved na rok uz aj my pojdeme niekam na dovcu 😉

som dumala nad tou doki a urcite pojdeme ked uz sme objednany a veru nech nas radsej pozrie a aj poradi co a ako 😉 a budem kludna ako pisete 😉 😀 😵

vladka to by bolo super tak sa drzte 🙂

duracelko
6. apr 2008

annika • ten casopis uz mam kupeny - cakalo som ako vyjde a hned som ho kupila... ale radsej dam na prakticke rady od zien ktore uz maju babetka ako to co popisu v casopise... len som sa nevedela trosku zorientovat, napr. uz som nevedela co su to tie "polodupky"... a dakujem tiez za info co potrebujem, rychlozavinovacku budem pouzivat koli manzelovi. . pre neho je toto je jeho prve dietatko.... aby nemal strach zo zaciatku babo chytit...

bejca
6. apr 2008

hodila som dve fotto 🙂 Petka som "narvala" do tej teplackovej supravicky prvy a posledny krat ☹ co je ale skody ☹ mohla byt na 6-9 mesiacov a viac by sme ju vyuzili .. teraz nam uz su kratke nohavice aj rukavy a ani sme ju nezapli uz pri krku ☹ no co uz odlozime pre druhe 😉 😀 ale je nadherna xixixixi