Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

majaon
15. máj 2016

@butterfly333 no ahojkaj 🙂 takze uz makas? ja este "matersko-dovolenkujem" a ani sa neplanujem vratit,ale potiahnut dalsie tri roky 😀 teraz (ne)cakam mrchu v utorok-stredu,ale necitim sa tehu...tak nech ti to tentokrat vyjde a coskoro sem das testik s // 😉

majaon
15. máj 2016

@bublinkamoja to mi je luto ☹ bohuzial poznam z vlastnej skusenosti...ale neboj,mas uz dve deti,ktore ti urcite robia radost a babo sa este podari,drahy ma nejake lieky,ci vitaminy?

butterfly333
15. máj 2016

@majaon No ano už makám v praci ale zatial nerobím ,no a robím aj ovu trsty dnes som 12Dc no sa mi nejak tie testy nezdaju nejak netmavnu ako keby tam bolo málo farbiva,no brala som od 1Dc inofolic a dnes somsi obj materskukašičku tak uvidím neviem či nieje neskoro nanu ale ovu som ešte nemala.

majaon
15. máj 2016

@butterfly333 na co je prosim ta materska kasicka?

butterfly333
15. máj 2016

@majaon vraj pomaha k otehu viacero babám pomohlo hned v ten cyklus akoju brali tak chchem skusit som už zufala kupim asi hoci čo 😀

majaon
15. máj 2016

@butterfly333 tak to mozno aj ja skusim 🙂

bublinkamoja
15. máj 2016

@majaon folandor bral, kontrolny spermiogram bol rovnsko zly, ale otehotnela som...maly zazrak, teda az do minuleho tyzdna. 😢 teraz ideme skusit tinkturu z kotvicnika a vitaminy A, E. Zinok... Tak uvidime...len keby toho casu bolo viac...😥 a ano som stastna ze mam decka, ale moc sa z nich teraz tesit neviem, strasne som sa uz tesila na mimi, bala som sa ci bude vsetko ok, ale ze to dopadne takto...to ma nenapadlo ani v zlom sne 😔 vy a kolko snazite?

majaon
15. máj 2016

@bublinkamoja ahojky,my sme začali nejako v októbri,keď som prestala kojit a nabehol mi cyklus...Šimon bol na prvý šup,tak neviem prečo sa nedarí...ale nevzdame to 🙂 drž sa 😉

majaon
16. máj 2016

@butterfly333 ahojky moja,prosim ta dala by si mi link na tu stranku kde si si objednala tu matersku kasicku? dikes...

majaon
16. máj 2016

@butterfly333 kujeeeem 🙂 mam co citat...

stellamaris
16. máj 2016

@butterfly333 ahoj,ako ti dopadla laparka? Mna to caka o chvilu,cakam iba na termin.Mam pco,a doteraz mi nikto nevysetril nic v malej panve.Tak teraz laparka plus hysteroskopia...............a bojim sa toho

butterfly333
17. máj 2016

@stellamaris Ahoj mne robili tiež hysteroskopiu aj laparo,mala som tam cystu aj myom všetko je vonku a vysledky su v poriadku.Držím palčeky.

stellamaris
17. máj 2016

@butterfly333 dakujem,ja viem iba tolko,ze mam Myom v maternici a lavy vajecnik je vzadu za maternicou,tak som zvedava,co budu robit................mam skoro 38 rokov a verim,ze este jedno dieta dam...............

butterfly333
17. máj 2016

@stellamaris ja budem mat v lete 37r a tiež by som chcela mooooc ešte jedno tak verím že sa podarí.

stellamaris
17. máj 2016

@butterfly333 snazite sa dlho? my 3 roky.............2x IUI a nic,2xIVF a neuspesne...................

butterfly333
17. máj 2016

@stellamaris no skoro dva roky,vy 3a nič ani IUI IVf??A ste obaja v poriadku máte nejake vyšetrenia?

stellamaris
17. máj 2016

@butterfly333 ja pco,manzel oligoastenoteratospermiu.........................

butterfly333
17. máj 2016

@stellamaris pco viem čo je ale to mm čo má nie niečo zo spermio asi že?My sme v poriadku obaja tak uvidíme kedy sa zadarí.

stellamaris
17. máj 2016

@butterfly333 on ma malo spermii,este su pomale aj dost znicenych ma...............pre nas je zahadou,ako teda vznikol pred rokmi nas syn,vtedy o jeho diagnoze nikto nemal ani potuchy.....................

clllaudia
27. júl 2016

Ahojte, ja mam 37 a cakam tretie babo, som cca v 20. tt, bude to chlapcek.

clllaudia
27. júl 2016

Vsetkym babam, co sa snazia drzim palce, nech im to vyjde. Moj partner si myslel, ze nijdy nebude mat deti, lebo ma pomale spermie a s byvalou sa mu nedarilo a nam na prvy sup. Tak hlavne nestresujte.

butterfly333
27. júl 2016

@clllaudia aj jamám 37 no tretie sa nám nejak nedarí pred mesiacom som v 6tt potratila

clllaudia
27. júl 2016

@butterfly333 to ma mrzí, hádam sa čoskoro zadarí, držím palce.

butterfly333
27. júl 2016

@clllaudia dakujem verím že áno už mám v nebi 5 anjeli

stellamaris
27. júl 2016

@clllaudia to prave s tym stresom je problem.Cim dlhsie sa snazis,tym nizsia motivacia a este okoloie k vsetkemu vydatne prispeje svojimi otazkami 😕 ale super,ze tebe vyslo tehu hned 😉

clllaudia
28. júl 2016

@stellamaris moja prvé bábo - Emmka, k nám prišlo po dvoch rokoch, a presne, nedarilo sa, lebo stres a okolie.

bosorka27
28. júl 2016

@clllaudia blahoželám a veľmi sa s tebou teším.nech všetko dobre dopadne

clllaudia
28. júl 2016

@bosorka27 ďakujem😉

m.a.r.t.i.n.a
21. aug 2016

Ahoj kocky, ja budem mat v oktobri 39 rokov a mam skoro 8rocneho Sebastianka. Chcela som este druhe dieta, snazili sme sa on cele tri roky, ale bohuzial neuspesne ( chcela som iba prirodzenou cestou ).
Vsetkym tehulkam aj snazilkam tu prajem vela zdravicka a stastia 🍀😉