Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
18. feb 2008

boze babulky ked som tu ja tak tu nikto neni!!!

annika
18. feb 2008

No, kúpila som Vladka, kúpila. Ale nechám si aj to Tako, lebo ten, čo som kúpila, tak na zimu nie je. Kúpili sme PPerego Pliko completto vo farbe Mokka. Strašne sa mi páči, je super na manévrovanie v obchodoch, ale je to polovička toho Tako, tak budúcu zimu asi prežijeme len s tým Takom. Lebo fusak+dieťa je už veľa na Pliko. Ale na jar a leto to bude super! Už sa teším na tie prechádzky!!!!

vladkaz1
18. feb 2008

hod fotky do obzoru ja som zvedavica zvedava hihi.Ja by som chcela ten x lander x1 ale len karu .

mima07
18. feb 2008

annika krasne fotky a ty si aka kočica 😲 zubky zatial vidim iba ja ☹ ostatni asi potrebuju okuliare 😀

cmuco
19. feb 2008

Ahojte dievcata
chcem sa opytat ci aj vy mate vecer problemy so spanim. Ja uz si naozaj neviem rady ako sa polozit do postele. Neda sa mi ani na jednom boku lebo maly kope ako divy, vobec sa mu to nepaci no a na chrbte tak vtedy ma zas az moc priestoru a tancuje si v bruchu aj dve hodiny. Dnes som bola hore do 1.00 co som uz bola uplne zufala s tolkeho bubnovania. Ono si to v tom brusku tancuje, premiestnuje sa z jedneho boku na druhy, kope ma do zaludka....Mate to aj vy?Dufam ze ano a nie som jedina

annika
19. feb 2008

Och, Mima!!! Díky! Kočica,čo? Teraz momentálne sa cítim ako šestdesiatročná! Nejak som nevyspatá a nervózna. Včera mi volali kolegyne, že zajtra prídu na návštevu. Aj tá chce prísť, s ktorou som nebola v najlepšom kontakte... Ja neviem čo tu chce... Asi je zvedavá???? Vladka hneď ti sem hodím link, počkaj! Jeejj, teraz pozerám, žesi to písala ešte včera. Tak sa dočkáš, neboj sa!

annika
19. feb 2008

Ahoj, Cmuco! Asi ťa nepoteším, ja som mala také isté problémy večer od deviatej, do jedenástej. Ani telku som skoro nevedela pozerať, tak tancovalo bruško. Potom sa malý narodil a do dvoch mesiacoch sme mali problém od deviatej do jedenástej ho uspávať. Bol už unavený, nevyspatý, ale nezaspal ani bohovi...Museli sme s ním prechádzať po byte, spievať.Vyzerali sme takto: 🙄 🙄 🙄 Jednoducho s tým sme museli prejsť a po dvoch mesiacoch sa ukludnil, teraz už spí o deviatej. 😀 😀 😀 😀

cmuco
19. feb 2008

🙂 🙂 🙂
tak to ti pekne dakujem 🙂
hned idem napisat manzelovi naco sa mame tesit
ale moc dakujem za odpoved aspon viem ze nie som jedina lebo niekedy je to fakt uz na nevydrzanie a nic s tym neurobis

annika
19. feb 2008

KOĆKYYYYYY!!!!! Teraz som čítala na februárovkách toto::::
blumen • 1d • Včera o 22:09

Zrušbabule pred chvilou mi dosla smska....:

Mala rybka v sieti uviazla, 18.2. o 20.05 na svet vykukla.Aka velka je ta rybicka?Meria 52 cm a vazi 4 kilecka. A ake meno tej nasej rybky? je to Petko bezpochyby

Bejca!!! Gratulujemeeee!!!! Na tú správu sme čakali už mesiac!!!!! Veľa mliečka, zdravíčka!!!!

cmuco
19. feb 2008

gratulujeme a praje vela zdravia

annika
19. feb 2008

Cmuco! Netráp sa, veď aj ty máš už za pár a ten čas tak letíííí! A možno že vy nebudete mať ten problém so zaspávaním, ako my.... Máme tu mamičku Pizza, ktorá je okolo tých 30 tt, ostaň medzi nami, aby ste boli párik s ňou. My sme tak boli párik s Vladkou, Bejca s Ajkou.

pizzamati
19. feb 2008

Ahojte maminy. tak už je tu medzi nami aj malý Peťko, ale je to podla miery krásny valibuk 😀 . Dufam že Bejca to všetko prežila v pohode. Už sa tešim kedy pridu domov aj ajka aj bejča dufam že si nájdu chviločku na pár riadkov a podelia sa s nami o zážitky. 🙂 tak zatial príjemný dnik všetkým. 😵

annika
19. feb 2008

Ahoj, Pizza! Aj ty sa dočkáš svoju Dominiku, neboj sa! Veď už si v 30 tt....

lubii
19. feb 2008

Ahojte
Beji z celého srdca gratulujme 🙂 🙂 hlavn nch sú zdravučkí

cmumco, ahoj. Môj malý bol tiež akčný ku večeru, ale ja som pred polnocou ani nechodila spávať. Ani teraz nechodím 😀 A cez deň spal. Bola som raz v nemocke na monitore asi týždeň pred pôrodom a on celý čas spal. Sestrička ho budila, čtuchala, prevaľovala mi brucho a on sa nezobudil. Musíš to vydržať a spať vtedy keď aj bábo 😉

Annika, pekný kočík.

cmuco
19. feb 2008

dakujem za povzbudenie, asi si naozaj budem musiet upravit rezim 😉

lubii
19. feb 2008

cmuco a máš krásne bruškaté fotky

annika
19. feb 2008

Ahoj, Lubiiii!!!! čo hovoríš na Bejcu?? DOčkala si svojho anjelíka...Veru veľké bábo, ale to aj hovorili jej.
Cmuco! Fakt máš pekné fotky!
Teraz sme sa vrátili z prechádzky, je vonku dosť teplo, len ten vietor...

lubii
19. feb 2008

no 4 kg, to musela byť fuška. Môj mal len 2,99 😵 som zvedavá, na zážitky, ked príde

vladkaz1
19. feb 2008

Jeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Bejuska gratulujeme s Lucinkou strasne sme šťastné aj za teba,tak si sa dockala.Teraz urcite lezis v postielke mas tak Petulka drobceka najkrajsieho ,inak nadherny chlap 4 kg paradicka.DUfam ze sa dobre zregenurujete obidvaja a posles nam fotecky a zazitky som netrpeliva.Este som vcera tak na vas myslela ze ako to je mozne ze este nic a pozri babulka uz mas v naruci malinkeho 😅 😕 Petulicka.Baby ja placem!!! Spomenula som si ako som tisla moju hviezdicku k srdiecku a ako som plakala po porode od dojatia.Ach jaj ten cas leti jak voda teraz je Lucinka zla jak cert tak si ju tulkam k sebe hrajuskam sa snou lubkam ju.Verte ci neverte ja som sa druhy krat zamilovala a to do vlastnej dcéry .Niekedy sa zlostím ked neposlucha a je zla uvrestana ,ale rychlo ma to prejde ked hodi na mna sladucky spekulansky usmev.Darmo sa nehovorí ze usmev ako dar,ale dieta je obrovske stastie pre zeny ako sme my .
Prajeme vam nadherny den Beji a Petko nech ta moja radost prejde aj do vasich srdiecok plnych lasky.

annika
19. feb 2008

Vladka, ty máš v sebe umelecké schopnosti, tak pekne vieš formulovať a napísať svoje pocity, že som z toho hotováááá!!!
No, moja dcérka mala 3,80 a ďakujem pekne! xixixixixixixi Robko mal "len" 3,45.

vladkaz1
19. feb 2008

Dakujem no mozno zo mna bude aj umelec,ani nevies a mozno si raz precitas moju knihu.Ja som taka citlivka a dobre sa mi pise ked som dojata alebo smutna.Anni ten kocik je supis ale ja by som take kolieska uz nechcela lebo mam presne take na mojom kociku taka ista znacka len starsi typ a zle sa mi stym manipuluje mozno na kare to bude faj ale moj kocik je na prd.

vladkaz1
19. feb 2008

Nikedy uvazujem nad tym ze by som aj chcela druhe!!! Len nato nemame momentalne ani peniazky ani cas.Ja som taky typ cloveka ze bud som uplne stastna alebo totalne nestasna neviem byt nieco v strede.Inak anni mame vela spolocneho v povahe mozno si si ani nepostrehla ale ja to citim.Inak dnes mam naladu na prd som nejaka sama tatinko isiel do prace a je nam smutno.Dnes som si tak uvedomila ako ho moc lubim.

annika
19. feb 2008

Vladka, moja spoločníčka, aj ja si zvykám na kolieska.xixixiixi Minula som išla cez kolaje, no to bolzdes! Ale naspäť som už vedela čo a ako. Ja som chcela golfáč, aby sa zmestil do auta, keď ideme nakupovať. A nejaký pohodlnejší a kvalitnejší, aby som nemusela už viac kupovať. Uvidíme kolko vydrží....xixixixixi

annika
19. feb 2008

Ale tie nákupy asi nikdy neskončia.... Teraz pozerám autosedačky, lebo minule sa Robko z vajíčka skoro vyšmykol... A aj nejakú stoličku na papanie by sme tiež potrebovali, len neviem, či z plastu, či z dreva....

vladkaz1
19. feb 2008

Hmm to mi hovor ja ked idem cez jamu tak musim nadvihnut cely kocik sama xixixi.Alebo hrkocem jak hrklavka normalne sa niekedy hambim za ten kocik, musim sa nasrat a ist kupit tu karu,ale dnes ma kamosky presviecali ze je to skoro.

annika
19. feb 2008

No, skoro. Preto musíš takú kúpiť, ktorú sa dá sklopiť celkom. A aký kočík ty máš vlastne???

vladkaz1
19. feb 2008

tak tak mas pravdu ,klikni si na fotacik za prispevkom a muz je tam s nim odfoteny

mima07
19. feb 2008

bejca gratulujem
tak sme na chvilu kompletni 😀

annika
20. feb 2008

Ahojte!!! Pekné ránečko! 😀 😀 😀 😀 😀
Vladka, tá tvoja dcéruška je ako princeznička. Má ešte stále také dlhé vlásky???? AJ ty si peknušká mladá baba!
No, z toho kočíka veľa nevidieť ale ocko je hrdý na tej fotke!
Dnes mám návštevu zahlásenú, no neviem ako to stihneme s Robkom, lebo prídu práve vtedy, keď máme prechádzkový a spiaci čas, tak neviem, či si užijú z toho malého, keď im zaspí....No, ja som ich varovala...
Mima, veru kompletní, len aby už boli doma medzi nami!!!! 😀