Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
18. apr 2010

Anika dakujem za pochvalu 😵 a teda mala si perny den 😉 hracku mate super 😀 a Robko je uuuuuuuuuuuuuzasny 😵 cmuk 🙂

Vladka presne ako pise Anika denne sa nam musis teraz hlasit 😉 cakame 😵

Miru drzime palce 😵

Denne drzim palce , je mi luto aku si mala skusenost ☹ ale neboj isto teraz bude vsetko oki 😵

Soni ako sa inak mas ?? dufam ze ruka uz uplne v pohode 😉

denne73
18. apr 2010

Ahoj anika veľmi pekne ďakujem. 😉

denne73
18. apr 2010

Bejca ďakujem. 😉

vladkaz1
18. apr 2010

Ahojte vsetko v poho ,dnes som sa len flakala ... boli sme s malu vonku moj doma makal 🙂 dakujem za podporu

annika
18. apr 2010

O.K. moja!!! A teraz idam spinkať....Dobrúúú!!!!

bejca
18. apr 2010

Anika dobruuuuuuuuuuuuuuu 😵

Vladka len sa flakaj a oddychuj 😵 a muzika kopni za mna do clenka 😉

Denne 😉 nie je za co 😵

ssonusa
18. apr 2010

Denne73, je mi luto, co ta postretlo... a velmi drzim palceky, vsetky co mam, aby vam to cim skor vyslo... inak ti tvoji chlapci su fesaci...tie ociska.... fuhaaa....

Vladi, dobre si stravila dnesny dnicek... nech manzel maka... ty sa len setri...

Bejci, diky, ruka v pohode, uz vcera som upratovala o dusu a je to ok...tak sa tesim... 😀

dobru nocku vam prajem... 🙂

bejca
18. apr 2010

Soni som rada ze uz ruka oki 😵 a prosim ta nemusis hned zasa zacat makat ako fredka 😉 setri si ju 😵 a dobru nocku aj tebe 😵

l.lara
19. apr 2010

ahojte, ja len tak narychlo, zatial..vcera sme sa vratili, boli sme na vikend na strednom slovensku za muzikovou rodinkou..

miru a denne73 vitajte 🙂

miru, ja som podstupila amnio tiez v 36 rokoch.. tiez som sa strasne bala, tak som stale otravovala cely personal s tym, ze co ak sa nieco stane. no a nakoniec som bola kludna, lebo ked mi robili tesne pred odberom utz, tak mi povedali, ze mala je tak otocena, ze nehrozi aby sa nieco stalo..cize ten posledny utz pred odberom je taka istota... povedali, ze keby bola zle otocena, tak by to nerobili a pockali by sme..

vladka, ty naozaj oddychuj, aj ked viem, ze pri tych nasich spuntoch sa to neda. ale uz to skus nejak vydrzat a hlavne vela spi..este si to uzi 🙂

musim off..malinke mi vypina PC.. 😀

pa

vladkaz1
19. apr 2010

Ahojte malu zobrali do skolky ta sa bude tesit ,akurat zaspala a prisla posta.

ssonusa
19. apr 2010

Cafte...
Vladi blahozelam...aspon niekomu sa to podarilo... 🙂

Ja sa citim na odstrel - vcera sa mi urobil herpes, dnes rano mi zacala mikoza a teraz ma zacalo boliet hrdlo... 😢 Mam tu candibene cipky a mast... samoska, ze sa tam pise, ze nie je vhodne v prvom trimestry...co ak nahodou v nom som? co mam robit? Brali ste to niektora pocas prveho trimestra? prosim radte kto moze... Nepredpokladam, ze by mi to preslo len tak bez liekov - mavam to dost casto a poznam to... Aj ked rozmyslam, niekde som citala, ze sa moze aplikovat jogurt???? No idem googlit... tak zatial papa

ssonusa
19. apr 2010

😲 som vygooglila.... biely jogurt - to som vedela...
ale vraj aj tee tree olej - ten tu mam... nakvapkat na tampon 😝 Poculi ste uz niektora o tom, reps. skusali ste nieco z toho?
dikes za rady... 😉

vladkaz1
19. apr 2010

Soni mykozu mam aj ja hroznu ,vzdy po vysetreni od doki ,ale teraz nie a nie sa jej zbavit 😔 😝
Pouzivaj gulozky vaginalne voskove a este mam gynoflor tusim ... ten olej je fakt dobry zevraj

ssonusa
19. apr 2010

Vladi, to vazne aj teraz mavas,,? no to musi byt riadne neprijemne,,, s takym bruskom este toto k tomu... mam doma ten olej, tak to vecer skusim.... k inemu sa tu nedostanem (som v irsku) - takze bud zaberie olej, alebo candibene.... resp. zajtra skusim ist kupit jogurt, acidko, alebo nieco podobne... ☹

annika
19. apr 2010

Soni a nebolo by lepšie ísť zajtra dokimu????On ti zobere aj krv na tehuhormóny a dozcieš sa na čom si.... a aj tabletky ti vypíše na tú mykózu... 😉
Ináč ahojte, dnes zase nestíham, trikrát som bola na pošte.... 😅 😅 😅 , odišla mi zas žiarovka v aute... 😅 😅 😅 tak som musela ja štvrtýkrát do mesta....potom som...už ani nemám chuť o tom písať....proste, nejak nemám náladu....pohádali sme sa s manželom´včera, lebo som nebola ochotná zaplatiť povinné poistenie na jeho motorku.... 😠 😠 😠 tak odvtedy sa hrá mi tu na nahnevaného...a to maštve... 😠 😠 😠 😠 😠

vladkaz1
19. apr 2010

inak mne nezaberaju moc tie tabletky na mykozu ... hmmm ... ale mavam casto a povedal mi ze to moze byt aj s prehnanej mojej hygieny ,ja sa aj 3X denne sprchujem kupim si ten olej ...

annika
19. apr 2010

Ja neviem, tiež mám doma ten olej, Anka to používala na mitesy, ale štípalo jej to dosť, hoci sme to riedili s vodou.../deci vody a 10 kvapiek toho oleja tuším/ ale je to tam aj napísané.... a má to dosť silnú vôňu, mne sa to ☹ ☹ nejak nepáčilo... ☹ Ten jogurt je lepší nápad podla mňa... 😉 😉
Nech Vám pomôže hocičo, ale rýchloooo!!!!.... 😉 😉 😉

l.lara
19. apr 2010

vladka, gratulujem ku skolke.. 🙂 🙂 🙂

annika, beji, janka, soni..koho som zabudla?.. 😎 😎 😎
nestihla som vam odpisat co sa skolky tyka, malinke mi velmi nedovoli byt na nete..takze muzik zohnal sukromnu skolku ale nie v nasom meste, ze ked to nebudeme vladat platit, tak to zrusime.. ☹ budem musiet zavolat sefovi, ci ma teda berie, ale neviem sa na to odhodlat..mam z toho depky, ked ma takto ignoruje a predtym, nez som isla na MD tak som bola varena,pecena... 😒 hmm..inak, ale sila..ked si predstavim ze zarobim tolko, co dam na skolku, tak mi je zle..mas pravdu annika stat na nas s....e 😠 😠 😠

annika a krasne fotecky, robko je fakt uzasnyyyyyyyyyyyyy... 🙂 🙂

idem spat, uz ani nevidim na pismenka..

papa

ssonusa
20. apr 2010

Dobre ranko... 🙂
Tak som vcera kvapla par kvapiek oleja na tampon a pomohlo.... dnes sa citim ovela lepsie, po robote proceduru zopakujem...

Gabika, ja by som aj sla lekarovi ale to mam tak pomaly na tyzden chodenia - musim ist najprv k mojmu rodinnemu lekarovi, ktory mi nezoberie krv, ani iny odber - posle ma gynekologovi a na odberi do nemocnice, kde kedze nehori tak ma objednaju na neviem kedy ☹ Mas pravdu, ten olej ma svoju "vonu" a stipe riadne...ale ja ked som chodila s tymto problemom este na sk tak ma lekar vzdy zvnutra vyumyval a potom dal gazovy tampon namoceny v niecom co stipalo ovela viac ako tento olejcek, takze to pre mna bola malina... A co sa hadky s muzickom tyka,,, nic si z toho nerob - asi su hviezdy v zlej polohe - my sme sa chytili v sobotu... 😠 ale uz je dobre

Vladi, kym si ten olej das radsej sa opytaj dokiho, lebo neviem ci to stipanie nemoze nejako poskodit... predsa len si tehulka... 😉 A s tou hygienou to neprehanaj, v kazdom jednom clanku o mykoze sa to pise, ze je to jedna z moznych pricin, lebo si nicis prirodzene obranne latky na tele...

Lara, drzim palceky aby si sa cim skor odhodlala zavolat sefovi - asi je lepsie vediet na com si ako sa zozierat neistotou (ver mi, ze viem o com hovorim)... 😎

miru.j
20. apr 2010

Ahojte babulky!Tak som dnes bola na tej genetike a podpisala som papier,ze nemam zaujem o odber plodovej vody.Vsetkym vam dakujem za Vase prispevky a palceky,a zelam len to najlepsie. 29.4 som objednana na morfo UTZ k Dr Holanovi do Mediferi.S manzelom verime ze bude vsetko v poriadku a ja donosim ,porodim a spolu s nim budem vychovavat nas spolocny vytuzeny poklad 😉 .Este raz vdaka,ze ste ma prijali medzi Vas 😵

annika
20. apr 2010

Takže si sa rozhodla, Miru. Držím ti palce až do septembra a aj pri morfo uzv, aby všetko bolo v poriadku!!! 😉 😉 😉
Soni, tak teda naše zdravotníctvo je tiež na vedlajšom kolaji, ale tak to u vás v Írsku .....je asi tiež dosť komplikované... 😅 😅 😅 ešte horšie než u nás asi... len nechápem, na čo tolko vybavovačiek... 😅 😅 😅
Lara, veru mala by si zavolať tomu šéfovi, lebo tá neistota je o nervy len... Ja som sa pýtala v našej škôlke, koľko budeme musieť platiť potom, no a /to nie je ani súkromná!/ vyšlo to na nejakých 45 eur mesačne... 😲 😲 😲

vladkaz1
20. apr 2010

Annika ved aj u nas vsetko cakom prask skolka strava bude stat nejakych 1300 plus zrps ci co to je ...
NO uvidim opytam sa na ten olej ale zevarj sa to moze aj v tehu dakujem.
Miru drzkam palce ..

annika
20. apr 2010

zrpš-združenie rodičov a priatelov školy....xixixixi veď prídeš na to, neboj sa Vladka! 😉 😉 😉
Spomínate tu tú mykózu...a ja už aj cítim niečo.... 😒 😒 😒

marta09
20. apr 2010

Ahoooooj dievčatá, zdravím vas všetky. Konečne u nás svieti slniečko a ja som optimisticky naladená. Včera mi prišlo rozhodnutie o prijatí do MŠ, tak mi spradol kameň zo srdca, lebo tu v KE sú škôlky beznádejne plné. Len moja mamka sa neteší, že čo bude sama doma, tak si zvykla na malú, že minule hovorí Simonka mami a ja že prosím a predstavte si huncútka mala mi hovorí, nie teba volam ale babku 😉 . Ale babka si už musí trošku oddýchnuť od malej. Popozerala som si vaše albumy, detičky nám rastú ako z vody, bože ako rýchlo uteká ten čas. ..... aj tebe Vladka sa to kráti 😉 . Tak zatiaľ ahoj, ked ma moji potomkovia pustia k pc, tak ešte popíšem 🙂

marta09
20. apr 2010

malo byť spadol 😅

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejca
20. apr 2010

ahojte 😵

konecne trosku lepsie pocko 😵 tesim sa ze mozme byt konecne vonku a nie len doma sediet 😉

tea tre olej je super na vsetko sice stipe a mne nahodou super voni 😉 a davam ho aj Petkovi do kupala - uvolni nos a lepsie sa dycha a ked ma vystipane pod nosom od soplikov a smrkania tiez mu to trosku potriem 😉 aj postipance , poskrabance, zadery ...no proste vsetko bobinko 😉 sice place ze to stipe a potom ale vie ze to pomoze 😵 ja to pouzivam tiez na hocico 😉 mykozy uz nemavam lebo dole sa umyvam zasadne len s vodou - prisny rozkaz od dokiho odkedy som mavala stale mykozy 😝 a som rada ze ich uz nemam lebo je to otrasne 😝

bejca
20. apr 2010

a gratulky k prijatiu do skolok 😵 tesim sa s vami 😵

Marti vitaj a babka nech oddychuje konecne 😵

ssonusa
21. apr 2010

Cafte kocky
Gabi, ja stale hovorim, ze kto sa stazuje na slovenske zdravotnictvo tak nech si pride vyskusat toto irske... 🙄

Bejci, mydlo tiez nepouzivam ziadne - tiez prikaz dokiho... este pred narodenim peti som to mavala casto- raz som si to priniesla z vlaku a odvtedy to bolo stale... potom bol pokoj a teraz to mam tak raz za 6-8 mesiacov.. 😒

Aj tu je dnes slnieckovo, ale mi skoro ruky odmrzli po ceste do prace... poobede bude snad lepsie... tak sa zatial majte krasne... 🙂

bejca
21. apr 2010

Soni no tak to nemas bohvieco 😅 ja nastastie klop klop uz mam pokoj 😵 u nas bolo tak celkom fajn len hrozne fucal vetrisko 😝